Sprawa Sławomira N. Jeden z zatrzymanych to były prezes Orlenu! - zdjęcie
29.09.20, 09:05screenshot youtube-onet

Sprawa Sławomira N. Jeden z zatrzymanych to były prezes Orlenu!

3

Jak już dzisiaj informowaliśmy, w śledztwie przeciwko byłemu ministrowi transportu Sławomirowi N. zatrzymano dziś kolejne trzy osoby. Jak się okazuje, jedną z nich jest były prezes PKN Orlen.

O kolejnych zatrzymaniach poinformowały dziś CBA i prokuratura. Osoby te miały wręczyć N. setki tysięcy złotych łapówki. Zostaną doprowadzone do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, gdzie mają usłyszeć zarzuty.

Teraz dowiadujemy się zaś, że jedną z zatrzymanych osób jest Dariusz Jacek K., który zarządzał Orlenem w latach 2008-2015. Co istotne, rok temu również został zatrzymany przez CBA w związku z zarzutem niedopełnienie obowiązków i wyrządzenia koncernowi szkody materialnej w kwocie ponad pół miliona złotych.

dam/PAP,Fronda.pl

 

 

Komentarze (3):

Pan zegarek2020.09.29 15:29
CBA powinna zająć się powiązaniami pana zegarka z aferami VAT.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.09.29 9:39
Jak ja nienawidzę tej katolickiej Polski! Jak ja nienawidzę Kościoła, księży, Krzyża, Eucharystii, Bożego Miłosierdzia, świętych! Nie dziwcie mi się, nie oburzajcie. To mój pan, szatan, przegrany na całą wieczność anioł zła i kłamstwa, który nie chciał służyć Bogu, tak mi każe... Dzięki Kościołowi tyle dusz w Polsce unika ognia piekielnego! A ja tak się staram, by im wmówić, że piekło to fikcja… I wszystko to na nic!
bogdanus2020.09.29 10:32
Psychiatra ci nie pomoże, idź do egzorcysty, to jest choroba duszy.