Sojusz ,,pożyczki moskiewskiej'' z ,,pożyczką niemiecką'' pod tęczową flagą! - zdjęcie
21.05.19, 12:00screenshot Youtube - #KoalicjaEuropejska

Sojusz ,,pożyczki moskiewskiej'' z ,,pożyczką niemiecką'' pod tęczową flagą!

43

Upadające elity III RP nie cofną się przed niczym. Kłamstwa, prowokacje, profanacje symboli religijnych, ataki na Kościół Katolicki, manipulacje faktami i posługiwanie się fake newsami, seksualizacja dzieci od najmłodszych lat, wspieranie ruchów LGBTiQ, promocja małżeństw par homoseksualnych i adopcji dzieci przez takie pary, pogróżki wobec oponentów politycznych, zastraszanie i zapowiedzi zemsty, łamanie praw i standardów europejskich, błaznowanie w Sejmie, granie na emocjach i odwoływanie się do najniższych instynktów- to nie jest plan niedoważonego PR’owca na zaistnienie niszowego, skrajnie lewicowo-liberalnego stowarzyszenia, ale lista systematycznie wdrażanych przez Europejską Koalicję działań i zabiegów w trakcje obecnej kampanii wyborczej. I to ma być ta siła, której nic już nie zatrzyma.

Około 7 tys. osób miał podobno zgromadzić w Warszawie sobotni europejski marsz przedwyborczy partii opozycyjnych. Pod dumnie wznoszonym hasłem „małżeństw, adopcji i praw LGBTiQ” obok Donalda Tuska ramię w ramię stanęli prezydent Komorowski z prezydentem Kwaśniewskim, Grzegorz Schetyna z Włodzimierzem Czarzastym, Władysław Kosiniak-Kamysz z Barbarą Nowacką, Ewa Kopacz z Katarzyną Lubnauer, czy Sławomir Nitras z Jerzym Wenderlichem. Co bardziej złośliwi ocenili, że tego dnia doszło do symbolicznego spotkania niespłaconej pożyczki moskiewskiej z niespłaconymi pożyczkami niemieckimi. Jednak nie mają racji, bo najprawdopodobniej te ekonomiczno-polityczne zobowiązania zostały już dawno z nawiązką zrekompensowane kredytodawcom przez kolejne rządy pseudo-lewicowych i quasi-liberalnych liderów spod znaku SLD, PSL i PO.

O wiele bardziej prawdopodobnym powodem, dla którego pod wspólnymi europejsko-tęczowymi sztandarami spotkała się kawiorowa lewica z ośmiorniczkowymi liberałami, z dodatkiem postępowego chłopstwa, czyli dawni członkowie najwyższych władz PZPR z atestowanymi działaczami antykomunistycznej Solidarności jest strach! Strach przed ostateczną utratą wpływów, korzyści i przywilejów oraz przed prawdopodobnym rozliczeniem i ostatecznym rozbiciem układu sfinalizowanego przy Okrągłym Stole 30 lat temu, który można zdefiniować prostym stwierdzeniem: „my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych; i na was i na nas pracuje okłamywane, manipulowane polskie społeczeństwo.” Żeby było tak jak było.

Koalicja Europejska połączyła nie tylko dawnych pierwszych sekretarzy PZPR z byłymi koncesjonowanymi opozycjonistami, komunistów i postkomunistów z liberałami, chłopów z feministkami. Wydaje się też łączyć nowoczesne triki marketingowo-multimedialne i PR-owe, testowane uprzednio przez partię Tuska i Schetyny, ze sprawdzonymi metodami prowokatorsko- socjotechnicznymi, z zamiłowaniem stosowanymi przez wybitnych funkcjonariuszy służby bezpieczeństwa PRL na zlecenie partyjnych towarzyszy. Metody prowokacji antykościelnych, profanacji religijnych, ataków na symbole i uczucia patriotyczne, grania na emocjach i najniższych instynktach są dziś proponowane polskim wyborcom przez Platformę Obywatelską i spółkę zamiast programów gospodarczych, społecznych i edukacyjnych. Nastąpił tu swoisty mariaż marketingu politycznego i ubeckich prowokacji.

Oczywiście poza powszechną nauką masturbacji i seksualizacją najmłodszych dzieci jako głównym projektem ideowy, zamiast programów innowacyjnych i prawdziwej reformy systemu edukacji.

Dla Donalda Tuska i jego kolegów sukcesy gospodarcze i poprawa życia znacznej części społeczeństwa nie mają większego znaczenia; chyba, że chodzi o gospodarkę niemiecką i niemieckie społeczeństwo- wtedy wszystkie ręce na pokład.

Nie mają też dla nich znaczenia tak zwane europejskie standardy, które zabraniają wysokim urzędnikom unijnym bezpośrednie angażowanie się w politykę wewnętrzną państw członkowskich. Poczucie zagrożenia wśród lewicowo-liberalnych elit musi być na tyle duże, że postanowili postawić krzyżyk i na zasadach prawnych, i na zasadach zdrowego rozsądku. Dziś stawiają wszystko na jedną kartę- prowokacji, manipulacji i rozgrzewania społecznych emocji. Byle tylko dociągnąć do wyborów, tych europejskich i tych jesiennych- parlamentarnych. I byle do tego czasu nie dotarły do szerokiej opinii publicznej informacje o prawdziwych intencjach i zamiarach tego pseudoeuropejskiego panoptikum.

To jak będzie z tymi związkami (partnerskimi)?”- podczas europejskiego marszu słyszy pytanie przewodniczący klubu parlamentarnego PO, Rafał Grupiński. „Będziemy na pewno w tej sprawie działać progresywnie. Ale dopiero po dwudziestym którymś października. (…) Może to Rafał mówić w Warszawie ale my już tego nie możemy mówić w Pleszewie lub Świebodzinie. Tam nas ludzie przepędzą. To jest problem.”

Na plus nie można zaliczyć nagłych przypływów szczerości małżeństwa Bonich (po rozwodzie), z których europoseł Michał oświadczył na Twitterze, że jego zagraniczni koledzy z Parlamentu Europejskiego zastanawiają się „co się z stało?”, ponieważ „kiedyś byliście reprezentantami naszych interesów”– interesów „naszych” czyli niepolskich, a belgijskich, holenderskich lub niemieckich. Natomiast pani małżonka, Barbara Engelking podczas występu na gali przyznawania nagród Gazety Wyborczej nazwała ten periodyk „gazetą żydowską”, przy braku konsternacji, a wręcz ku powszechnej uciesze zebranego na sali audytorium, oraz zasiadających w pierwszych rzędach Adama Michnika i Donalda Tuska. Tę wiekopomną chwilę każdy może dziś obejrzeć w internecie.

Wniosek z powyższego płynie taki, że standardy i hasła charakterystyczne dla Platformy Obywatelskiej, PSL i PZPR pozostają podobne i niezmienne: „Kłamaliśmy, kłamiemy i będziemy kłamać. I co nam zrobicie?”

Miejmy nadzieję, że tym razem taki numer nie przejdzie, i mieszkańcy Świebodzina, Pleszewa i setek innych miejscowości, miast i wsi podziękują przy urnach wyborczych zarówno proniemieckiej Platformie, prosowieckiemu SLD, tęczowemu PSL’owi, feministkom, aktywistkom LGBTiQ, latarnikom, przebierańcom, seksualnym edukatorom, i przepędzą w diabły całą tę komiczną, rozbestwioną ferajnę. Bo ileż razy można dawać się nabierać na te same triki i kłamstwa?

SAD

Komentarze (43):

Bolek2019.05.25 17:53
Mocodawcy się bratają Merkel i Putin to przyjacielska para jak Ribbentrop i Mołotow. Nic dziwnego że ich polska agentura też się brata.
trucker2019.05.25 10:14
Na zdjeciu same zatorskane geby , o swoj zasmarkany los. Stolzman buzka w ciup ,wyglad bejdoczka, reszta nielepsza.
Major Żbik2019.05.24 19:30
Marsz to jest nasz ostatni! Zdradzieckie mordy muszą zostać wyrzucone na śmietnik historii! Kto tam jest? Postkomuna, sekretarze PZPR z konspiratorami z Solidarności czy ze swoimi agentami?
Jan bez ziemi2019.05.22 6:30
Widzisz synu,tak wyglądają zd radzieckie mordy
taro2019.05.22 5:33
a janda tez byla posrod tych ,,7,,tys.?
Janek2019.05.21 20:21
Niewyobrażalnie prymitywna manipulacji anonima z frondy. Macie swoich czytelników aż za takich głupców?
Rozbawiony2019.05.21 19:39
Dzień bez szamba to dzień stracony ?
Amelia2019.05.21 18:59
Pierwsze skojarzenie, jakie mi do głowy przychodzi na podst. tej fotki to CZŁONKOWIE BIURA POLITYCZNEGO KC PZPR, drugie SĄD OSTATECZNY, trzecie (de facto już za kilka dni) PRZEGRANI Z KRETESEM
zatroskany2019.05.21 20:14
A ja myślałem że to plakat do nowego filmu "Rodzina Adamsów"
Przykazanie o miłosci bliżniego to fronda ma w 4 l2019.05.21 17:48
Ten polski katolicyzm przepełniony gnojówka wylewana na bliznuich bez żadnego umiaru Przykazanie o miłosci bliżniego to fronda ma w 4 literach
Janek2019.05.21 20:23
Nie tylko to jedno. Nawet nie wiedza jak szkodzą kościołowi
zatroskany2019.05.21 17:12
Nie płaczcie nad sobą... że głosowaliście na platformę, płaczcie nad swoimi dziećmi żeby ich homo nie adoptowało jak wam się noga powinie, żeby nie ginęły w zamachach muzułmańskich, nie wstydźcie się. Bóg wam wybaczył, uwierzcie
zatroskany2019.05.21 17:06
Polacy nie bądzcie głupi...nie dajcie się zabić...
mordechaj2019.05.21 16:23
Pożyczka jest chyba lepsza od kupowania ziemi od kościoła, który otrzymał ja ZA DARMO od Skarbu Państwa, czyli od Polaków i zarabiania na tej transakcji dokonanej kosztem Polaków 1 000 %, czyli 69 milionów 300 tysięcy. Wystarczy znać kardynała :)
zibi2019.05.21 15:38
nastepne pokolenie nkwd stalina
XYZ2019.05.21 15:19
od początku roku PIS się tylko tłumaczy.
michu2019.05.21 14:00
Jak patrioci chcieli rozliczyć ubeków w latach 90-tych to była mowa" to już było dawno starsi ludzie, trzeba wybaczyć takie były czasy. Jakby Sekielski podszedł do jakegoś ubeka z kamerką jak np do ks. Cybuli a on by zmarł, to byłby lewacki skowyt, o polowaniu na czarownice nieczułości itp. Tylko do księży mają odwagę, choć często to sprawy niepewne i naciągane.
michu2019.05.21 14:01
To miał być komentarz. Bardzo podobny do artykułu o ojcu Kwaśniewskiego, ale tam nie mógł się ukazać "błędy w formularzu" He he ;)
michu2019.05.21 15:26
Do dziś tych oprawców musimy utrzymywać z naszych podatków, aby mogli godnie żyć ;). Nawet jak są zagranicą, to jest priorytet władz i zawsze wypłata dochodzi. Na wszystko może zabraknąć, ale na to nie ;)
Wojtek Polak2019.05.21 13:58
a to piękny sojusz durni z idiotami okraszony zboczeńcami i dewiantami. to teraz będzie się nazywać obóz zdrady zaprzaństwa i wszelkiego zboczenia.na cześć naszych jewropejskich ''bohaterów'' ura,ura ,ura. prawdziwi towarzysze jewpoejscy.
to ja2019.05.21 13:57
No pisiory będziecie musieli sie wyprowadzić na bezludną wyspę i tam gromadzić tylko swoich, o narodowych, nacjonalistycznych i katolickich poglądach i w końcu będziecie mieli własny wymarzony raj.
zatroskany2019.05.21 17:03
POCZEKAJ TYLKO PRZYJDĄ PO CIEBIE SODOMICI ALBO MUZUŁMANIE ... będziesz wołał o pomoc ale my będziemy na swojej wyspie...
taro2019.05.22 5:37
obys sie nie zdziwil,jak byc moze wy i wasze rodziny bedziecie w przyszlosci fruwac ze smiglowcow do baltyku, jak w chile, oczywiscie po wyroku trybunalu, ktory was skarze. Wtedy bedziecie wszyscy czerwoni w jednym miejscu.
ktoco2019.05.26 4:47
taro wróć do Polski, służby już na ciebie czekają UBku.
trucker2019.05.25 10:16
Zejdz z muszli POkraczny POkemonie .
czerny2019.05.21 13:31
Polska Zjednoczona Partia Obywatelska. Złodzieje i potomkowie komunistycznych oprawców łączcie się!
prosty2019.05.21 13:16
Czy PO może publicznie zadeklarować, że nie korzysta z niemieckich funduszy, czy to nieewidencjonowanych z niemieckiej ambasady, czy otrzymanych z innych źródeł z korzeniami niemieckimi?
JR2019.05.21 13:24
Już tyle nakradli tyle nawciskali kitu więc sądzę, że tego nie wyjaśnią. Ale to tym gorzej dla nich.
klaus2019.05.21 12:30
sojusz pożyczki sowieckiej z niemiecką , jeśli macie kwity to na stół, a takie pisanie od iluś tam lat , prowadzi do czegoś zgoła innego, mówicie i nic nie działacie, a ci po lewej stronie działają i doczepiają się do byle łajna, i to różnica pomiedzy prawicą , która nie działa ,a czeka co powie i zrobi Kaczyński , a tam po lewej stronie jest ich mnóstwo z poparciem i werbalnym i materialnym,i prawica popuszcza w pory po ukazaniu się byle czego w GW.
Karol2019.05.21 13:21
Jak masz problem to zapytaj Tuska vel Oskara , co zrobił z reklamówkami w których przywożono mu kasę.
Darek2019.05.22 6:35
kwity widac w postepowaniu POKO na codzien, podległość niemcom bije op oczach.
polak2019.05.25 14:36
klaus--- ty od merkel czy putina --chociaż to taka sama rodzina karty na stół nie czaj się
Geneza Czerwonej Epidemii HIV2019.05.21 12:25
Opozycja chyba przytrzaśnie sobie jajka. Część z nich to nawet lubi
BARDZI IM KORYTO POLSKIE SMAKUJE2019.05.21 12:24
PANOWIE ZYDZI CO WY JESZCZE CHCECIE MALO SIE NACHAPALISCIE PRZEZ 30 LAT TERAZ CZAS NA POLAKOW A WY POMALU ROZPRASZAJCIE SIE PO KONTACH.
NIE MOGE JUZ PATRZEC NA TYCH CZLEKOW STOLMANOW I 2019.05.21 12:19
OD 45R DO 2015 ROKU ZYDZI Z UB BYLI PANAMI ZYCIA I SMIERCI POLAKOW DO DZIS TE ZBRODNIE NIE ROZLICZONO. MLODE PIESKI DAWNYCH UBOWCOW UWAZAJA ZE NIC SIE NIE STALO I DALEJ MOGA W POLSCE ROBIC ZADYMY ULICZNE I PARLAMENTARNE.
1232019.05.21 13:22
No wiem wiem, jak ruskie rozrabiaja to tez nie ruskie tylko "Zydzi"... Tlumacze i objasniam waniulka: NIE ZADNI "Zydzi" tylko russrance i ich marionetki.
ale to juz bylo i nie wroci wiecej towarzyszy wypr2019.05.21 12:13
wspaniale zdjecie zydokomuny a gdzie mycki
polak2019.05.25 14:23
na zdięciu sami złodzieje i zdrajcy Polaków -- sami żydokomuno--faszyści
na biłgorajską nutę2019.05.21 12:01
Grzesiek koko Kaśka koko będzie sPOKO będzie sPOKOo Grzesiek Berlin Kaśka koko dojcze unia będzie sPOKO Wspólna armia sztab w Berlinie o tym myślą w POKO .............. { świnie? Grzesiek Berlin Kaśka koko dojcze unia będzie sPOKO Wspólny fiskus i waluta panuj nam niemiecka buta Grzesiek Berlin Kaśka koko dojcze unia będzie sPOKO Plan Bismarka sie nie ziścił dziś w natarciu socjaliści Hitler wielki socjalista przerwał misję,wizja prysła Dzisiaj wizja znów odżyła kanclerz Merkel ją wskrzesiła Putin z Merkel w dedeerze nawiązali przyjaźń szczerze Berlin Moskwa stare duo płynie euro nordstrim rurą Płynie euro Berlin Moskwa żeby krasna armia rosła Przy korycie socjaliści na ulicy islamiści Socjaliści wraz z gejemi dżihad mają za plecami Stare nowe duo wyborcze postkomuchy i foksdojcze
polak2019.05.21 12:28
gratulacje,a na zdjęciu śmietanka żydokomuno--faszystowskich, niby ""polaków"'
JR2019.05.21 12:35
Również gratuluję pomysłu. Trzeba to zbydlęcenie ośmieszać! Wspaniały wiersz.
na biłgorajską nutę2019.05.21 12:45
Dziękuję . Piosenka jest for free, melodia euro spoko powinna pasować
Karol2019.05.21 13:18
Super wierszyk w same sedno .