SKANDAL! Niemiecki brukowiec: ,,Zwycięstwo Dudy dla stęchłej Polski'' - zdjęcie
20.07.20, 19:23fot. pixabay.com

SKANDAL! Niemiecki brukowiec: ,,Zwycięstwo Dudy dla stęchłej Polski''

58

Wszystko wskazuje na to, że niemieckie brukowce monitorują to, o czym mówi totalna opozycja, a następnie zastanawia się, jak to jeszcze bardziej wzmocnić, żeby jeszcze mocniej obrazić Polaków. No i pewnie trochę podleczyć własne kompleksy.

Kolejny niemiecki brukowiec popisał się w obrażaniu Polek i Polaków po przegranych wyborach przez polityka PO Rafała Trzaskowskiego. Wiadomo, że nie podobało się to rządowi w Berlinie, ale nikt oficjalnie i wprost tego nie powie ani nie napisze.

W tekście pod tytułem "Zwycięstwo Dudy dla stęchłej Polski" autorzy próbują namalować fatalistyczną wizję Polski. Jest ona jednak znana z tych, które są publikowane w Polsce i które można spotkać w mediach społecznościowych z udziałem politycznych dziennikarzy, albo jak kto woli – funkcjonariuszy, z Czerskiej.

Niemciecki brukowiec widzi to co chce, żeby było uwypuklane, a więc kwestia LGBT była centralnym tematem kampanii prezydedenta Andrzeja Dudy. Wedłuch dziennikarzy tabloidu z Hamburga najstraszniejszą sprawą wydaje się być potępienie ruchu LGBT. Warto zauważyć, że tu mijają się z Czerską i nie piszą o „ludziach LGBT”. Uważają też, że według Andrzeja Dudy "prawa gejów, lesbijek, transseksualistów i biseksualistów" są gorsze niż komunizm. No i tu kolejne przejęzyczenie albo brak zapoznania się z tematem, albo … przepisanie swoimi słowami tego, co nadeszło z centrali.

 

mp/tvp.info/hamburger morgenpost

Komentarze (58):

Jan Radziszewski2020.07.29 15:09
biedni ci NIEMCY są idą na wieczną zagładę ale dalej myślą że przed IV Rzeszą jest świetlana Przyszłość + Kłamstwa żydowskie i Niemieckie wkrótce /tj. nie dłużej niż 10 lat / się skończą bezpowrotnie + Bo + + NIEMIEC Podobnie jak żydów NIET I NIE BUDIET Z oczyszczenia świata w potopie ognia i siarki /Łk 17.26-30) ocaleją tylko Prawdziwi żydzi - którzy nawrócą się i uwierzą w Ewangelię + Pan : 568 Zniknie wielowyznaniowość, a ludzie innej wiary staną się katolikami. Resztka Żydów, jaka - pozostanie przyjmie chrzest i staną się Kościołem. niedziela, 5 listopada 2017+++ 5 XI 2017 Trzeba Ci pisać o różnych sprawach i ludach i narodach Teraz porozmawiamy o przyszłości. O przyszłości narodów. Jak jest powiedziane – Niemcy czeka zagłada (jeśli nie odkupią swych win). Niemal całe Niemcy będą zalane przez morze, a na miejscu prasłowiańskiego Berlina będzie rosła puszcza. Widzę, że tu nie rozumiesz, mój synu. Kiedyś nie miałeś problemów z tą wizją, lecz teraz odkąd wiesz, że po 3 dniach ciemności ma minąć 25- 30 lat (tylko) skąd i w jaki sposób wyrośnie puszcza. A jednak (wyrośnie).
StopDuraczeniu2020.07.21 12:55
Przed chwilą napisaliście " Niemiecka prasa: W Polsce dzieją się rzeczy godne pochwały" teraz piszecie ze niemiecka prasa jeździ po Polakach jak po burej suce. To weźcie się w końcu zdecydujcie o co wam chodzi.
ab2020.07.21 12:12
a czego można spodziewać się po german szajse jak szparagi gniją
ciekawy2020.07.21 10:41
Ta walka o prawa LGBT, homoseksualistów itp. służy tylko i wyłącznie jednemu. Walce z Katolicyzmem i budowie społeczeństwa, którym można łatwo manipulować, ogłupiać, wciskać mu różne brednie, sprzedawać chemię zamiast żywności i wmawiać mu , że to dobre. Taki ogłupiony przez środki masowego przekazu człowiek we wszystko uwierzy i można na nim robić biznesy bez obawy, że się zbuntuje i np. wymorduje oszustów, jak to już bywało w historii.
Małgorzata2020.07.21 10:39
A czego można sie spodziewać po narodzie , który czcił bandytę Hitlera.
Jan Radziszewski2020.07.21 11:48
precyzyjnie żyda Adolfa Hitlera - brata masona Synów Przymierza B'nai B'rith czy to nie dziwne ta tzw rasa panów wielbiła i czci parcha żydowskiego to jest dopiero upadek moralny Niemców podobnie jak czczą znanego parcha tj Raabe Protestantów Marcina Lutra który katolików Niemieckich przemienił żydoprotestantów tzn dokanał rejudaizacji chrześcijaństwa
Zatroskany2020.07.21 10:29
Załganer zeitung.
Ron2020.07.21 10:27
Stęchłe to są niemcy i te barany niemieckie które takie bzdury piszą. Szkoda tym nazistom , że Polska się rozwija i Polacy już nie chcą wyjeżdżać do szwabów.
Juergen2020.07.21 10:08
wolimy być stęchłą Polską , niż hitlerowskimi Niemcami !!!
as2020.07.21 9:37
Kundel niemiecki wyje i sika po łapach. Dobrze widzi jak dorodne psy z afryki posiadają jak chcą jego blond suki z czystym rodowodem. Wyje i sika po łapach.
prawy2020.07.21 9:19
stęchłe to niemcy są nie widać perspektywy do bytu tej hitlerowskiej nacji nie mają krzty POkory i w dalszym ciągu z przyjaciółmi rusakami depczą NARÓD POLSKI Z UDZIAŁEM NASZYCH ZDRAJCÓW już nie długo szariat wypełni wiarę CHrześcijańską i ich wyznawców,a niemców zostanie garstka na usługi dla bezbożnych tak trzymajcie a "nagrodę " za waszą i waszych przodków POlitykę otrzymacie NATURA jest sprawiedliwa.!!!!
Wojtek Polak2020.07.21 9:12
a co może obchodzić normalnych ludzi co tam roi się w chorych głowach niemieckich nazistów. przypominam faszyzm nazizm komunizm a teraz i homo-terroryzm lgbtq+znp-izm czerfono-tęczofy zamordyzm to bękarty marksizmu i powinny być zwalczane wszelkimi możliwymi narzędziami. pamiętamy pakt czerwono-brunatny i jego skutki a teraz będzie pakt wszystkich idiotów i dewiantów przeciw Bogu kulturze i tradycji przeciw normalności.
Jan Radziszewski2020.07.21 8:32
Biedni pozbawieni rozumu są Niemcy bo jak narowisty koń wierzgają przed dniem swojej ostatecznej zagłady !!! - Sąd nad Niemcami / Dlatego nie należy się dziwić że Bóg zapowiada swój sąd nad Niemcami. - „Niemcy nie Mnie pragną” „Dla Niemców mam inne słowa. Zawieszam nad nimi Mój sąd. Ich czyny osądzą ich przed światem. Oczekiwałem od nich wstydu i żalu za to, co uczynili ze sobą i względem innych narodów. Dałem czas na poruszenie sumień, na naprawienie krzywd, na postanowienie zmiany i zwrócenie się ku Mnie. Lecz oni, pewni swej bezkarności , zwrócili się ku światu, na jego bogactwach budując swoją przyszłość. Nie chcą się zmieniać, nie Mnie pragną, lecz władzy , bogactwa i mocy, by znowu powrócić do dawnych błędów. Dlatego nie ostrzegam ich , że przyszłości dla nich już nie ma . Zakończą swój żywot jako państwo w pełni swych nie odpokutowanych win. Nie wygubię wszystkich Niemców, lecz sprawię, że pycha ich zostanie zmiażdżona, bogactwa stracone, kraj zrujnowany, a na większości ziem rozleje się morze . Staną się rozbitkami państwa, któremu wyrwę serce, gdyż stolicę uczynili siedliskiem złych knowań i nienawiści.(..)I nie sądź, że Ja będę ich „ karał”. Ja tylko dopuszczę, aby powróciło i wyładowało się na nich ich własne zło. Zbyt długo służyli nieprzyjacielowi jako narzędzie chętne , posłuszne i gorliwe. Zbyt długo wierzyli , że im wolno przekraczać wszelkie prawa, że sprzyjam ich zbrodniom i wybaczam je. Prawdziwie - od dawna już nie uznają Mnie i nie liczą się ze Mną. Przeciwnie, nazywając się krajem chrześcijańskim szerzą kłamstwo, bo wprowadzili w środek Europy wilcze prawa i jak wilki zginą, aby owce Moje mogły żyć bezpiecznie .”
A Fronda jest lepsza.2020.07.21 8:29
Przecież zeszliście już do poziomu najgorszego szmatlawca
Jan Radziszewski2020.07.21 11:39
to stwierdzenie czy nie przypadkiem żydowskie - a przecież żydzi jak nawet Prawdę się o nich piszę to się zaraz obrażają i nazywają Niezgodnie z Prawdą Antysemityzmem a Semitów na świecie jest 1/3 ludzkości bo nie tylko żydzi są semitami uwaga jakbyś zapomniał o tym żydzie , czy Chazarze
N2020.07.21 8:01
Ubawiłem się setnie czytając ten artykuł: jak jest artykuł na frondzie obrażający Niemców to jest na zasadzie "oj tam, nie bądź taki poprawny politycznie, to tylko twardy komentarz", a jak pojawia się podobny artykuł w niemieckiej prasie, to jest płacz i wycie i dorabianie ideologii, że to cały świat się sprzysiągł przeciwko dzielnym Polakom. Ot, poprawna politycznie fronda. Co zresztą jest nie tak z tym artykułem? "Niemiecki brukowiec widzi to co chce, żeby było uwypuklane, a więc kwestia LGBT była centralnym tematem kampanii prezydedenta [sic!] Andrzeja Dudy." Przecież to Duda, jego otoczenie i media prawicowe promowały i promują hasło, że te wybory to był pojedynek cywilizacyjny! A teraz płacz, że ktoś inny powtarza te hasło.
Dam2020.07.21 8:27
Na zachodzie to lewactwo jest tzw. "snowflake". U nas jest to prawica.
Pokręć2020.07.21 8:44
Aha, i te emo - snołflejki robią burdy, podpalają samochody, niszczą pomniki i plądrują sklepy?
Dam2020.07.21 9:06
W pierwotnym znaczeniu oznaczało osobę, która nie jest w stanie przeżyć jakiejkolwiek krytyki i konfrontacji swoich poglądów. Wg tej definicji jak najbardziej pasuje. A co do robienia rozrób, to wystarczy przypomnieć marsze narodowców za Tuska. I nie mów prowokacji, bo PISowska prokuratura śledztwo zakończyła i nic nie wyszło, a jakby cokolwiek znaleźli, to by się na pewno podzielili w odpowiednim momencie.
Tom2020.07.21 8:33
Niech Frondowi zbawcy narodu zapytają p. Dudę co sądzi o zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego, to się zdziwią... IQ wysokie jak temperatura pokojowa...
Jan Radziszewski2020.07.21 8:36
N /q NIEMCY WKRóTCE ZADECHNą - TO DLA CIEBIE JAKBYś NIE WIEDZIAŁ Sąd nad Niemcami (…)Marpingen (Niemcy) 1983r takie Maryja podyktowała przesłanie dla Niemców i Europy - „Minęło już przeszło 100 lat od czasu Moich objawień Nie zrozumieliście Mojego przesłania. Wypaczaliście je i ośmieszyliście: należy grzeszyć i nie modlić się! Powiedziałam wam, jak należy żyć po chrześcijańsku i co prowadzi do grzechu. Pokazałam wam piekło dla grzeszników, którzy idą na wieczne zatracenie. (…) Widziało to wielu ludzi. Jednak wasze grzechy wywołały gniew Boga i drugą wojnę światową. O tym także zapomniano. Dzisiejsze występki swoją ohydą przerastają wszystkie z dawnych czasów. Teraz tryumfujecie jeszcze w swoich grzechach, drwicie i bluźnicie. Wyśmiewacie się z Moich przesłań i z wszystkich, którzy się modlą i mają zaufanie do cudownego źródła. Nie dziwcie się, jeśli katastrofa nadejdzie w ciągu nocy. Mieliście tyle czasu, by się nawrócić i poprawić. Kiedy nagle nieszczęście nadejdzie, wasze wołania * Panie, Panie * nie będą miały już znaczenia! Wszyscy zginiecie. Książę tego świata – przeciwnik Boga, uczynił was ślepymi na Boże przykazania i objawienia. Stłumił w was życie duchowe poprzez żądzę zysku i użycia. Wasze życie nie jest już życiem chrześcijan, lecz życiem nowych pogan! Triumfuje grzech, nienawiść, niezgoda, spory, chciwość, wolna miłość, żądza cielesna. Życie chrześcijańskiej rodziny zostało dawno zniszczone. Zaskoczy was wojna i inne nieszczęścia,. Zbliżacie się w waszych strasznych grzechach ku przepaści (…) Stoję płacząc u wrót Niemiec, tak jak Chrystus płakał nad Jerozolimą. Ludzie żyją bez wiary i modlitwy, chrześcijaństwo służy tylko zewnętrznym pozorom. Jakże często upominałam was poprzez Moje objawienia! W żadnych innych czasach dziejów ludzkości nie prosiłam Wszechmogącego Boga o tyle objawień co dzisiaj. Lecz książę tego świata, przeciwnik Boga uczynił was ślepymi na Boże przykazania i objawienia!”
edek2020.07.21 6:54
Skoro to brukowiec to dlaczego poświęcać czas temu pisemku? Chcecie jakimś brukowcem zawracać moją piękną głowę? Brzydko panowie, brzydko.
Jan Radziszewski2020.07.21 11:34
edek mądry inaczej - a jakby tak cham cię spoliczkował tobyś zostawił to bezkarnie?
gracz2020.07.21 6:35
A 10 mln "kształcunych" debilków ,głosowało na niedorozwoja.Tys piyknie,jak mówi stary baca.
N2020.07.21 8:02
O, za to ty jesteś inteligenty, skoro nie potrafisz sformułować żadnego argumentu, tylko wyzwać.
Anonim2020.07.21 6:03
Zaprowadzimy Kulturkampf, zrealizujemy "Sonderaktion Krakau", pederastów nie wyślemy do Niemieckich Obozów Zagłady, ......... .
gość2020.07.21 0:38
Szkopy liczyły na "liberalny zwrot nad Wisłą", a tu masz. Czajkowskiego liberalne zwroty na amfie...
N2020.07.21 8:03
A co ich obchodzi co się u nas dzieje. Co najwyżej to, kto im będzie szparagi zbierał.
AntySzwab2020.07.20 23:41
https://www.cda.pl/video/5506055ed
Zatroskany2020.07.20 22:49
Nie podszywaj się pode mnie.
Po 11, nie OBOJĘTNY2020.07.20 21:59
A ruskie, pisowskie, gadzinówki co napisały???
co pisały ruskie, szkopskie i zydowskie2020.07.20 22:08
gadzinówki to wiesz sam najlepiej, zaprzańcu i prostaku
Mirek2020.07.20 21:47
Szwab był zawsze wrogiem Polski i tak zostanie . Mam tylko nadzieję że w najbliższych latach muzułmanie nauczą rozumu szkopów .
Szybka Randka2020.07.20 21:37
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych!  Znajdziesz tam  osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke!  Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować!  www.lexlale.com.pl
zgniły Sok z Buraka2020.07.20 20:45
właśnie wyrzuciłem do zsypu, bez segregacji; stęchłe Kartofeln oraz zapleśniałą Wurst- Mortadelę oraz hydrogeniczne pomidory wodą bulgotała - po powrocie z Germany
ada2020.07.20 20:45
Szwabska kloaka dała głos. Rasa panów wyszorowana mydłem z ludzi.
Lepiej tego się nie da podsumować.2020.07.20 20:41
Nic dodać nic ująć, cebulaki.
wypadl kretyn z ubeckiejPiSdy..2020.07.20 20:32
a co z PiSda twojej oblesnej matki???rozsiewa weneryczne zarazy
Jacek2020.07.20 20:08
Wiele lat mieszałem w Niemczech, wielokrotnie tam bywam u znajomych. Jak Polska jest zatęchła, to Niemcy są kloaką i znajomi też to potwierdzą
Loki2020.07.21 5:16
Jak tam jest tak strasznie to dlaczego tam mieszkają?
...2020.07.20 20:05
Kochani Niemcy oddamy Wam zupełnie za darmo wszystkich gejów i lesbijki razem z transseksualistami i innymi dewiantami.Będziecie mogli ich hołubić na różne sposoby.
Jacek2020.07.20 20:09
może pójdą szparagi zbierać?!
taro2020.07.20 21:18
zapomnij,dewianci beda sie swoimi szparagami ,,bawic,,.
Marian2020.07.20 19:41
Jeżeli PIS wygra kolejne wybory to oczywiście ogłosimy Polskę strefą wolną od zboczeńcow.Pedałów wyp*ierd*olimy na Księżyc i niech się pedala.
Zatroskany2020.07.20 19:58
Naprawdę chcesz wygonić księży z naszego kraju?
Piotr Nowak 🖐🏻2020.07.20 20:16
🌈🌈🌈
????2020.07.26 11:09
Weż te łape bo dostaniesz w morde
jasio132020.07.20 21:12
Rozróżniasz słowo księżyc od słowa ksiądz?
wojtek_f2020.07.21 8:14
Piszesz o większości pseudo celebrytach?
Zatroskany2020.07.20 19:41
Niemcy ? znowu robią głupoty, oni co kilkadziesiąt lat muszą zrobić coś strasznego, albo coś głupiego. Są jednymi z najłatwiejszych ludzi na świecie jeśli chodzi o to żeby dać zrobić sobie wodę z mózgu.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.20 19:31
taka prawda! od polski zapyerdala średniowieczną stęchlizną wymieszaną z kościelnym kadzidłem! wystarczy wyjść na rynek w Krakowie i popatrzeć na łażących na kolanach facetów wokół kościoła trzymających jakieś koraliki... zacofanie i głupota!
Anonim2020.07.20 19:36
Ha, my to Średniowiecze, ale Wy to Sodoma i Gomora. To co jest starsze i bardziej prymitywne?
do kretyna2020.07.20 19:39
wszystko źle? co by nie zrobili jest źle.... skąd ty się wziąłeś? kto ci płaci za te paszkwile?
ma2020.07.20 20:21
A będzie Pan tak odważny opisując wiare innych osób a nie katolików, innych wielkich religii Też tak dosadnie i soczyście. Czekam...
wypadl kretyn z PiSdy ubeckiej..2020.07.20 20:31
a co z PiSda twojej oblesnej matki???rozsiewa weneryczne zarazy
Anonim2020.07.21 7:55
Wulgarny głąbie peowski lewacki PO.ebie jak ty żyjesz degeneracie POmyśl bezmózgu
prawy2020.07.21 9:32
weneryczny to ty jesteś i twoja muśka
Doktor amator2020.07.20 20:49
Ty też możesz się nawrócić jak to zrobił wasz towarzysz Jaruzelski przed śmiercią, koraliki też trzymał. Teraz sobie zapamiętasz na całe życie - zawsze możesz wrócić do Kościoła, nawet gdy będziesz na dnie.