Rozmowa z egzorcystą na temat Halloween! WARTO POSŁUCHAĆ! - zdjęcie
24.10.15, 23:00

Rozmowa z egzorcystą na temat Halloween! WARTO POSŁUCHAĆ!

18

<<< KUP TERAZ! O duszach zmarłych i ich obecności wśród żywych >>>
mark

Źródło: http://niezaleznylublin.pl/

Komentarze (18):

anonim2015.10.23 11:04
Tylko skończeni debile pozwalają swoim dzieciom uczestniczyć w tym cyrku z USA. Ich sprawa, w końcu elektorat po i podobne dno tez ma prawo do zabawy.
anonim2015.10.23 11:25
Tylko skończeni debile mogą wierzyć ze to całe Halloween jest czymś więcej niż zabawą i może komuś zagrażać a to z tego prostego powodu, że duchy i demony nie istnieją.
anonim2015.10.23 12:19
@antyzamach Oczywiscie,że istnieją, dowodem jest ten, który cię opętał.
anonim2015.10.23 12:48
Ja swojemu synowi zakazuje brania w tym udziału.
anonim2015.10.23 12:54
Wiele tradycji kościelnych ma swoje korzenie w czasach i zwyczajach pogańskich - czy mamy i z nich zrezygnować? Choinki, baranki, kurczaczki a nawet data Bożego Narodzenia. Nie popadajmy w paranoję. Dzieci w szkołach do dziś topią symboliczne Marzanny, a święto wianków (przesilenie letnie) przeżywa swój powrót. Inną sprawą jest, że zbyt bezrefleksyjnie przejmujemy zabawy i święta z USA, takie jak Halloween. U nas podobną tradycją były Dziady - ktoś jeszcze kojarzy? To dopiero była zabawa w upiory i wywoływanie duchów. Halloween z wyławianiem jabłek z wody to przy tym zabawa dla dzieci. No i nie trzeba się przebierać za czarownicę czy diabła - zawsze można za lekarza, strażaka czy księdza.
anonim2015.10.23 13:48
@ Ateizm nigdy nie jest dobrem. Dobre zachowania mogą co najwyżej być dziełem ateistów, to oczywiste. Tak, jak złe zachowania mogą czynić katolicy. To są oczywistości, które nie zmieniają faktu zasadniczego. Takiego,że liczy się sztandar pod którym idziesz. Bo inaczej to jest tylko rozmowa w stylu "byłem w ss, ale tylko wykonywałem wyroki, więc jestem dobry". O dawna chrześcijaństwo jest powszechnie znane na całym świecie, więc nie ma wytłumaczenia,że nie słyszałem o Słowie Bożym. Natomiast to , co było przed Chrystusem tez jest dokładnie przez naszą religię wyjaśnione.
anonim2015.10.23 14:16
@norek Ciekawy artykuł dla ciebie, jakbyś chciał cały czytać. Dokładnie wyjasnione, jak kościoł traktuje kwestie dzikich ludów i czasów przed Chrystusem. http://kulturapogrzebu.com.pl/artykul.php?id=620&txt=B_g_daje_ka_demu_szans
anonim2015.10.23 14:39
@mniemanologia A nie mamy?Spójrz na kandydatkę na prezydenta od demokratów, clinton-opętana przez demona od kilkunastu lat.
anonim2015.10.23 15:12
@Mniemanologia jesli ktos w rodzinie opetanej osoby nie wierzy i nie pomoze to taka osoba nie trafi do egzorcysty. Powiedz mi czy przypadkiem ostatnio w USA nie stawiaja pomnika zlego?, nie chcieli uczyc satanizmu w szkole?, albo czy nie stawiaja pseudo swiatyni zlego?. Podobno tez nakazali Kościołom blogoslawienie par homoseksualnych i usuwaja tablice 10 przykazan. Jesli to robia to co dzieje sie z tym krajem w ktorym jest pelno aborcji.
anonim2015.10.23 18:36
Droga Frondo! Piszecie o halloween, o bojkocie Lidla, dlaczego właśnie w tej chwili Lidl reklamuje się u Was i to właśnie w halloweenowskich barwach???
anonim2015.10.23 21:21
@ewucha Dzieki sprytnemu ruchowi marketingowemu, jakim było zamienienie zamkniętego forum Frondy, jakim było przez lata (nie było najmniejszej szansy nawet na jeden antykatolicki wpis jeszcze rok temu)na otwarte forum, gdzie wypowiadają się dziesiątki osób wręcz nienawidzących kościół, na stronach Frondy zrobił się taki ruch,że nowy właściciel zarabia full kasy na reklamach. I będzie ich coraz więcej, chociaż ja ich nie widzę akurat, bo mam adblock:) W każdym razie lewacy i inni fundujecie właścicielowi Frondy nowy dom w szybkim tempie:)
anonim2015.10.23 23:25
O.Radomir jest znanym charyzmatykiem(drugi O.Pio), zapraszam niedowiarkòw na mszę o uzdrowienie, w ndz.godz.18 kapucyni-poczekajka, lublin :)
anonim2015.10.23 23:27
Litania do Sługi Bożego Mateusza z Agnone Mateuszu z Agnone,                                módl się za nami Pokorny sługo Boży Człowieku wiary i modlitwy Wzorowy naśladowco Chrystusa Przykładzie życia Ewangelią Mistrzu życia duchowego Czcicielu Najświętszej Eucharystii Wzorze żarliwego dialogu z Bogiem Pałający wzruszeniem podczas Mszy Świętej Głęboki znawco Pisma Świętego Mały Bracie doskonałego posłuszeństwa Mały Bracie największego ubóstwa Mały Bracie nieskalanej czystości Blasku Braci Kapucynów Miłośniku ciszy i życia ukrytego Radosny w pełnieniu najskromniejszych posług Nieczuły na powab dóbr doczesnych Ufający Bożej Opatrzności Mężny pokutniku Kaznodziejo nawrócenia serc grzesznych Wsłuchany w pragnienia każdej duszy Roztropny w postępowaniu Czyniący cuda Czci godny „ziemski aniele” Wielki czcicielu Męki Pańskiej Heroicznie krzyż dźwigający U stóp krzyża płaczący Miłosierny dla grzeszników Współczujący ludzkim słabościom Podziwu godny w błaganiu o przebaczenie Opiekunie chorych i cierpiących Hojny dla potrzebujących Najdroższy przyjacielu ubogich Pogromco złych duchów Potężny egzorcysto Obrońco Wniebowzięcia Maryi Czule wzywający Jezusa w chwili własnej śmierci. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak było na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen Niech będzie błogosławiony Bóg w swoich Świętych, niech będzie błogosławiony w pokornym Słudze Bożym Mateuszu z Agnone.
anonim2015.10.24 11:39
A marsz Świętych z piosenkami Arki Noego, innych zespołów i piosenkarzy?
anonim2015.10.25 11:13
@Stefan szkoda czasu na tłumaczenie ciemnej absolwentce psychologii Mniemanologii-feministce. Toto jest lewe, ciemne i zacofane - nie pojmuje i nie rozumie ani działania złego, ani jego strategii, ani czym jest opętanie - ma swój lewy świat wyobrażeniowy, który nijak się ma do rzeczywistości. Ona nie pojmie, że np. jej ani nie opęta, ani nie będzie się nijak manifestował - bo jak już ją ma, to nie będzie robił nic, co by mogłoby ją przestraszyć, zdziwić czy zastanowić - bo mogłaby chcieć mu się wyrwać z pazurów..., ona nie rozumie, że zły ukrywa się jak tylko może, żeby nie spłoszyć tych, którzy już są jego...i nie zna się na żartach, ani zabawie, a bardzo lubi swoje święto zwane haloween
anonim2015.10.25 14:05
Nie widzę nic zabawnego w odwoływaniu się do śmierci, zgnilizny, krwi, rozszarpanych wnętrzności, bólu i choroby, zwłaszcza jeśli robi się to dla zabawy (jak twierdzą zwolennicy). Oczywiście jest to demoniczne, ale o tym nie przekona się kogoś kto uważa, że świat nadprzyrodzony nie istnieje. To, że coś było kiedyś świętowane jest jedynie dowodem na niezmienność świata i duszy ludzkiej podanej działaniu dobra i zła, osadzonej pośrodku frontu walki nieba i piekła. Religie pogańskie nie były nigdy sobie równie: obok bardzo swojskiego, naturalnego i w sumie godnego szacunku kultu przodków starożytnego Rzymu była potężna i satanistyczna religia Kartaginy, wymagająca zakopania dziecka pod progiem domu "na szczęście".
anonim2015.10.26 12:58
O. Radomir na co dzień u ks. Józka Szarzyńskiego na Zielonej...Dobry jest.
anonim2015.10.27 12:20
@Nabi ...Mniemanologia jest emocjonalnie na etapie kilkuletniej dziewczynki, która zna imiona kucyków Pony... także wybacz jej, trzeba się za nią dużo modlić, bo jeszcze nie klęka i stąd nie wyprostował jej się do tej pory kręgosłup moralny a zło triumfuje i ze śmiechem krąży wokół niej.. mi jest Jej coraz bardziej autentycznie żal, jak czasem czytam co wypisuje i co jej zrobiono..