Prezydent objął przewodnictwo w kapitułach najwyższych odznaczeń  - zdjęcie
06.08.20, 16:16Fot. screenshot - TVP Info

Prezydent objął przewodnictwo w kapitułach najwyższych odznaczeń

3

Po tym, jak dziś rano Andrzej Duda złożył przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym, prezydent objął przewodnictwo w kapitułach najwyższych odznaczeń. W czasie uroczystości inwestytury na Wielkiego Mistrza Orderu Orła Białego i orderu Odrodzenia Polski z Zamku Królewskim w Warszawie, prezydent zapewnił, że przyznając najważniejsze odznaczenia państwowe, będzie kierował się interesem Rzeczpospolitej.

- „Obiecuję, że przyznając Ordery Orła Białego i Ordery Odrodzenia Polski będę kierował się moim wewnętrznym przekonaniem oraz najlepiej jak umiem pojętym interesem Rzeczpospolitej”  - zapewnił dziś prezydent Andrzej Duda.

Zauważył przy tym, że społeczeństwo uważnie obserwuje, komu te najważniejsze odznaczenia są przyznawane. Natomiast to, komu przyznawane są ordery, jest świadectwem tego, jakie wartości są uznawane w kraju za najważniejsze.

kak/tvp.info.pl

Komentarze (3):

Szybka Randka2020.08.6 20:35
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Pisowiec2020.08.6 16:28
Panie Prezydencie, Mój Panie Prezydencie. Niech Najświętsza Panienka Nad Panem Czuwa.
Portofino2020.08.6 16:26
Kundle z opozycji wytargały już prezydenta za nogawki i teraz szybko do swoich ambasad po pochwały. Może też jakaś nagroda będzie?