Premier Beata Szydło stanowczo do KE: Co zrobicie po wyborach?! Jaka jest prawda?!  - zdjęcie
21.05.19, 10:24(fot P Tracz/KPRM)

Premier Beata Szydło stanowczo do KE: Co zrobicie po wyborach?! Jaka jest prawda?!

4

– Pan Szczerba powiedział: „jedyne co to PSL może się wstrzymać, ale nie sadzę, bo rada PSL jest liberalna. Zreszta to będzie już po wyborach, więc oni nie będą już zabiegać o żaden elektorat”. To było w odniesieniu do tego, czy Koalicja Europejska wprowadzi związki partnerskie. Poseł Szczerba z całą pewnością powiedział, jaka jest taktyka Platformy po wyborach – stwierdziła Beata Szydło na konferencji w siedzibie PiS.

- Rozmawiamy o wiarygodności, wiarygodności polityków. Polacy mają prawo wiedzieć jakie są decyzje poszczególnych ugrupowań politycznych i jakie będą podejmowane decyzje po wyborach. Jeżeli dzisiaj jest tak wiele wątpliwości w bardzo ważnych dla Polaków sprawach, to Polacy mają prawo wiedzieć i pytać polityków co zrobią po wyborach? Platforma Obywatelska, Koalicja Europejska ma problem z dotrzymywaniem słowa. Nie pierwszy raz mamy taką sytuację, kiedy politycy mówią co innego przed wyborami, a potem po wyborach robią co innego - dodawała

– Dzisiaj trzeba postawić kolejne pytanie politykom Koalicji Europejskiej. Jak to będzie, kiedy będą ewentualnie, po wygranych przez siebie wyborach, rządzili? Co zrobią z 13. emeryturą, świadczeniem, które rząd PiS wprowadził dla emerytów? – mówiła dalej wicepremier.

– Co zrobicie po wyborach? Jaka jest prawda? – dodała.

 

 

bz/300polityka.pl

Komentarze (4):

x2019.05.21 15:09
Prawda jest taka,że pcha się do tej obrzydliwej Brukseli po kasę i tyle.Pecunia non olet.A kompetencje, znajomość prawa, języków? Zero.A że była premierem z kaprysu prezesa.Śmiechu warte.
bandera2019.05.21 14:15
Pani Premier,to jest w ogóle bez znaczenia jaka jest prawda,najważniejsze jest to co pospólstwo łyknie.Ponieważ nie umiecie uprawiać propagandy bolszewickiej,to przekaz opozycji dotrze do gawiedzi i macie pozamiatane.
i2019.05.21 10:56
A wasze obietnice?
gosc 2019.05.21 12:18
O co ci chodzi ? Co ci nie pasuje??. Tęsknisz na niemcami i służalczykom ich. To co tu robisz w Polsce?