Prawdziwe oblicze islamu. Naprawdę MOCNA książka! - zdjęcie
23.01.20, 14:08

Prawdziwe oblicze islamu. Naprawdę MOCNA książka!

9

Prezentujemy książkę pt.:"Prawdziwe oblicze islamu", która jest  efektem  wieloletnich badań autora, poszukującego prawdy o złożonej rzeczywistości islamu, często zupełnie nieznanej Europejczykom. Książka w formie pytań i odpowiedzi, pozwala zorientować się w meandrach islamskiej religii, kultury i obyczajowości - bez przemilczeń, stereotypów i ulegania mitom politycznej poprawności. Lektura pozwala czytelnikom nieznającym islamu uniknąć szkodliwych nieporozumień i złudzeń oraz lepiej zdać sobie sprawę z różnic kulturowych i mentalnych, które bywają zarzewiem konfliktów z silnymi i coraz liczniejszymi społecznościami muzułmańskimi w Europie.

Komentarze (9):

Kajtek z Bronxu2020.01.24 16:37
Ja myślę, że społeczność LGBT byłaby w tamtych krajach witana ciepło i radośnie:):) Jedźcie tam z hasłami i obrazkami przeciwko islamowi jak jesteście tacy bohaterzy:):) Bo w Polsce drzecie ryje bo czujecie się bezpieczni a mówicie, że demokracja jest zagrożona....
jankes2020.01.24 0:46
Trzeba zaczac od poczatku - islam nie jest religia ! Jest systemem polityczno-kulturowo-ekonomicznym, ktory elementy religii wykorzystuje do utrzymania wladzy. Inaczej mowiac : agresywna sekta. Reszta to detale.
Lateinos2020.01.23 21:51
Warto wiedzieć, że Koran jest pełen nieprzezwyciężalnych sprzeczności. Świadom tego był już sam Mahomet, więc zaczął nauczać, że Allah unieważnił wiele wcześniejszych wersetów, a nawet całych sur (rozdziałów). Idąc tym tokiem rozumowania, uczeni muzułmańscy wprowadzili tzw. zasadę abrogacji, w myśl której, chronologicznie wcześniejsze wersety mekkańskie, zostały uchylone (sic) przez później powstałe wersety medyńskie. Jeśli do tego dojdzie fakt, że Koran nie jest uporządkowany chronologicznie, ale wg wielkości sur (rozdziałów), to muzułmanie kierując się zasadą takiji (tj. teologicznego kłamstwa mającego przyciągnąć do islamu niewiernych) będą cytować owe wcześniejsze wersety, napisane w czasie, gdy Mahomet nie miał jeszcze żadnej realnej władzy, więc był nastawiony bardziej pokojowo, mimo iż muzułmanie ci będą świadomi, że owe pokojowe wersety zostały uchylone przez "wersety miecza" (Sura 9). Dopóki więc cały świat nie stanie się muzułmański będzie obowiązywał DŻIHAD!
Stachu the asswipe2020.01.23 15:56
Prawdziwe oblicze chrześcijańskiej miłości: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/ksiazka-pasterz-serca-dziecka-nawoluje-do-bicia-glos-zabral-rpd/cwbzfqg
tcha2020.01.23 20:35
Autorem książki jest pastor, więc Idź na protestanckie portale i protestuj!
anonim2020.01.23 21:46
A ten "portal" to niby jaki?
anonim2020.01.24 13:12
Na pewno nie Fronda
man.of.Stagira2020.01.23 14:28
Kidawa-Błońska komentowała też doniesienia z Unii Europejskiej o możliwych karach, które mogłyby zostać nałożone na Polskę za odmowę wypełnienia unijnych zobowiązań i ws. przyjmowania uchodźców; do udzielenia azylu 7 tysiącom osobom zobowiązał się rząd Ewy Kopacz. Według wicemarszałek Kidawy-Błońskiej obecny rząd Beaty Szydło musi wywiązać się z tych deklaracji. Premier Beata Szydło powiedziała, że nie widzi możliwości, by w tej chwili Polska mogła przyjąć imigrantów. Zdaniem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej jest to zła decyzja. . Mustapha Ibrahim, Mustapha Ibrahim Allah, Allah, Allah will pray for you. Mustapha Ibrahim, al havra kris vanin Allah, Allah, Allah will pray for you.
Tylko prawda sie liczy.2020.01.24 6:49
Kidawa -blonska jako typowa lewaczka , wszedzie doda swoje trzy grosze, aby Polsce zaszkodzic.Kazdy Polak musi pamietac, aby ta gadzine do niemcow wyslac po przegranych wyborach.