Porażka lewicy: Parlament Europejski mówi nie "aborcji" - zdjęcie
24.10.13, 16:23PE (fot, Wikimedia Commons)

Porażka lewicy: Parlament Europejski mówi nie "aborcji"

5

Projekt środowisk skrajnie lewicowych, dla których zabijanie nienarodzonych dzieci jest prawem huminitarnym, został odesłany do lamusa. Ustawa zakładała nie tylko uznanie aborcji za prawo człowieka, ale wzywała również państwa członkowskie do jej legalizacji.

"Skierowanie projektu z powrotem do komisji da czas na zastanowienie się nad licznymi problematycznymi punktami dokumentu, zwłaszcza nad faktem, że jego współautorem jest komercyjna organizacja aborcyjna Planned Parenthood w Brukseli” – komentowała głosowanie Sophia Kuby z European Dignity Watch.

Trzeba przyznać, że jest to mała wygrana w walce o godność człowieka. Oczywiście bitwa dalej się toczy, ale może uda się zastopować machinę śmierci!

sm/chnnews.pl/Daily Mail

Komentarze (5):

anonim2013.10.24 16:43
CzP; Istnieje wiele odłamów lewicy: Lewica pospolita, lewaki, skrajna lewica, lewoterroryści, gender, postkomuniści, pedofile, geje, feministki, feminazistki itd. Widocznie istnieją wewnętrzne spory w jaki sposób należy rozrywać na strzępy małe dzieci, czy za pomocą granatów w 7mym miesiącu ciąży, łopaty czy tak jak zwykle przy pomocy syrenek i pokemonów.
anonim2013.10.24 18:10
@CzęstochowskiPoeta Widać nasze działania ludzi wiary i łaska boża, przyczyniły się do zrozumienia, że aborcja przedstawiana jako dobro humanitarne jest czystym złem.
anonim2013.10.24 18:19
Edmund Burke krytykując prawa człowieka napisał, że nigdy nie przetrwają one w pierwotnej formie, a z biegiem lat ich katalog rozszerzy się o coraz bardziej absurdalne żądania. Widać że nie pomylił się ani trochę.
anonim2013.10.24 19:40
Trzeba wyszkolic i umocowac kretow w srodowisku lewicy europejskiej by nagrywali ich zakulisowe wypowiedzi,w ktorych bestialstwo przestaje byc kamuflowane,za to przemiszczaja sie masy skorumpowanych pieniedzy. Jak zobaczylem Planned Parenthood to jest na 100% pewne,ze czesc decydentow jest przekupiona. Tak jak Nowicka w Polsce - utrzymuje sie z propagandy mordu,tak jest zapewne i tam.
anonim2013.10.24 19:54
Dzięki, Jezu!