Polska przetrwa ale z Chrystusem, oto wizje mistyków! - zdjęcie
01.12.20, 15:22

Polska przetrwa ale z Chrystusem, oto wizje mistyków!

20

W obliczu przepowiadanych dla świata katastrof Polska nie zostanie cudem uratowana, ale będzie państwem, które ucierpi w nich najmniej.

Polsce będą się kłaniać narody Europy - przepowiedział jeden z wizjonerów.

Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, polski ksiądz katolicki, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, pedagog: 
"Wy, Polacy, przez ucisk niniejszy oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, ale nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim" - wieszczył ksiądz Markiewicz. Mówił on także o łaskach, jakimi Bóg obdarzy Polskę oraz o Polakach, którzy będą "mądrymi mistrzami" i będą zajmować wysokie stanowiska na całym świecie. Nasz język będzie rozpowszechniony i będą go uczyć we wszystkich światowych szkołach.

Lodovic Rocca - franciszkanin, prorok:

W swojej wizji opowiadał on o wolnej Polsce, jako o najpotężniejszym mocarstwie Europy. Razem ze Słowianami utworzy katolicko-słowiańskie mocarstwo Europy. Granice tego kraju wyznaczać będą Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. "Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie, gdy liście zdrzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. (...) Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie".

Kardynał August Hlond, salezjanin, arcybiskup metropolita gnieźnieński i poznański (1926-1946), arcybiskup metropolita gnieźnieński i warszawski (1946-1948), kardynał, prymas Polski:

W notatkach kardynała odnaleziono proroctwo takiej oto treści: "Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej".

Katarzyna Szymon, polska mistyczka katolicka i stygmatyczka ze Studzienic:

Była ona nie tylko naznaczona stygmatmi, ale także miewała objawienia i wizje. 2 listopada 1974 roku Matka Boża Niepokalana opowiedziała jej o karach, jakie czekają świat, jeżeli nie nastąpi poprawa. Największe zniszczenia poniosą Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Rosja. Widząc przestraszoną twarz kobiety, Matka Boża powiedziała: "Śląsk zachowam od zguby".

Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka:

Po zakończeniu II wojny światowej spotkała ona polskich oficerów, którzy nie byli pewni, czy mają wracać do kraju, bo krążyły pogłoski o wybuchu kolejnej wojny na terenie Polski. Powiedziała im, że jeżeli doszłoby do kolejnej wojny, to Polska ocaleje, "ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę".

Po II wojnie światowej przekazała ona wizję dotyczącą Polski, biskupowi polowemu Józefowi Gawlinie: "Wy Polacy macie do nas Niemców żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. (...) Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już złego nie stanie".

Wizje ojca Klimuszki, polski kapłan, franciszkanin, jasnowidz, zielarz:

Zakonnik rzadko mówił o swoich wizjach publicznie. Jednak na spotkaniu z dziennikarką, Wandą Konarzewską, uchylił rąbka tajemnicy przepowiedni dotyczacej losów Polski: "Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhoronowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. (...) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (...) Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów". Przed swoją śmiercia powiedział przyjacielowi, że gdyby mógł się drugi raz urodzić, to tylko w Polsce. "Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie".

Trzecia tajemnica fatimska:

Krążyła po Polsce przepowiednia, uznawana za fragment trzeciej tajemnicy fatmiskiej. Łucja miała powiedzieć nieznanemu ojcu Augustynowi: "Polska tym razem zostanie oszczędzona. Ona będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie silniejsze, potężniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. Obdarzy ona braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc. (...) Pomoc i opieka Maryi Królowej Polski będzie wam towarzyszyć".

Przepowiednia licheńska:

W tej przepowiedni Maryja przekazało Mikołajowi Sikatce słowa: "Ku zdumieniu wszystkich narodów świata - z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony".

Komentarze (20):

WAWA2020.12.2 8:29
"Przyjdzie bowiem chwila, kiedy zdrowej nauki nie będą znosili, ale według własnych pożądań - ponieważ ich uszy świerzbią - będą sobie mnożyli nauczycieli. Będą się odwracali od słuchania prawdy, a obrócą się ku zmyślonym opowiadaniom. Ty zaś czuwaj we wszystkim, znoś trudy, wykonaj dzieło ewangelisty, spełnij swe posługiwanie!" (2 Tm. 4,3-5)
Margeritta2020.12.1 23:02
No cóż, miłych bajek na dobranoc. :)
Dlaczego kłamiecie?2020.12.1 22:30
Wg włoskich mistyków Maryja zapowiedziała, że to z Italii wyjdzie nadzieja dla udręczonej ludzkości - ku zdumieniu wszystkich narodów świata.
rebeliant2020.12.1 22:21
Co Wy pyerdlycie ? Przecież każde życie jest odrębnym wszechświatem, a jak doskonale wiemy cała masa ludzi w Polsce ledwo ciągnie swoje zaharowane zwłoki, a innym przyzwala się na wożenie swojej bandyckiej doopy w limuzynach. Niech teraz gangsterzy lecą do szpitali leczyć covida, a nie kujony i frajerzy po studiach. Miejscem bandziorów i mafiozów jest więzienie, a ich majątki powinny być konfiskowane.
Jan Sztaudynger2020.12.1 19:52
Mistyk wystygł. Wynik - cynik.
Antykatolik2020.12.1 18:05
Współczuje ludziom, których natura obdarowała takim ograniczeniem umysłowym i głupota, ze wierzą w te bzdury.
Jan Radziszewski2020.12.2 6:17
żydzi tylko swojemu cezarowi z Piekła /J 19,15 Iz 14,12-15 Sura 113,1) rodem wierzą
Anonim2020.12.1 17:29
Jak przetrwa z Chrystusem to nie przetrwa z Antychrystem , czyli KK .
Jan Radziszewski2020.12.2 6:21
ogłupiony protestancie przez Pater z PIEKŁA żyda Marcina Lutra to z Synagogi rodem /Ap 2.9 3,9) jest Antychryst
Oto jak jak żydostwo2020.12.1 17:12
typu "prof. doktor" Realshit-Woleński i jego ułomek synek Tadeusz będąc w "opozycji walczą" z PIS-em i Prezesem, cyt. "Jeebałem Jezusa w duupę a Maryję w mordę!" - TYLKO CO TO MA WSPÓLNEGO z PIS-em? . . . Jest oczywistym, że parchom nie chodzi o PIS, Prezesa, ale o wulgarną, bolszewicko-prymitywną walkę z KK. PIS - Prezes to tylko pretekst. Pamiętajmy, że oni nie są wyjątkiem Hartman, Passent czy Urban są z tego samego göwna żydowskiego ulepieni.
piotr782020.12.1 16:16
Jesli ktos chcialby miec zaslugi u Pana Boga nie poruszajac nawet "palcem w bucie', to sie myli. Polska i Polacy maj wiele do odpokutowania, jak chocby blisko 500 tysiecy mordowanych dzieci w lonach matek, rocznie, przez dziesiatki juz lat /ponad 1000 przez lekarskie rozczlonkowanie i reszta, pigulkami aborcyjnymi/.
Natalja Siwiec2020.12.2 15:01
plus pokuta za księży pedofilów i ofiary JP2.
Anonim2020.12.1 16:09
Kler wierzy w wizje czy przepowiednie swoich jak to określa " mistyków " . Dlatego wybudował sobie replikę Bazyliki Św. Piotra w Licheniu gdyż Poznańskie ma rzekomo być najmniej uszkodzone w pogromie . Niedaleko w Toruniu mają Rydzyka i jego studnie głębinowe gdy zabraknie wody . Moja babcia mawiała " człowiek myśli a Pon Boczek kryśli ". Ja napiszę : człowiek se ( co ma wielorakie znaczenie dla Ślązaków ) myśli a Pon Boczek kryśli .
Anonim2020.12.1 15:46
Kiedyś , kilkadziesiąt lat temu przejeżdżając przez zatłoczone miasto i stając co chwila w korku usłyszałam głos : Polska jest Narodem Wybranym gdyż czci Matkę Bożą a tylko ona jest w stanie...............dalej nie dosłyszałam . Pomyślałam , że gdyby to był " Głos Boga " to by się nie pomylił stylistycznie i powiedziałby " Polacy są narodem wybranym gdyż czczą Matkę Bożą " . Już więcej żadnego głosu nie słyszałam .
Anonim2020.12.1 15:46
Jak demontuje się katolicką Polskę? | Kowalewska .... https://www.youtube.com/watch?v=s2dRVKSFdo8
Jak żydostwo2020.12.1 15:40
typu "prof. doktor" Realshit-Woleński i jego ułomek synek Tadeusz będąc w "opozycji walczą" z PIS-em i Prezesem, cyt. "Jeebałem Jezusa w duupę a Maryję w mordę!" - TYLKO CO TO MA WSPÓLNEGO z PIS-em? . . . Jest oczywistym, że parchom nie chodzi o PIS, Prezesa, ale o wulgarną, bolszewicko-prymitywną walkę z KK. PIS - Prezes to tylko pretekst. Pamiętajmy, że oni nie są wyjątkiem Hartman, Passent czy Urban są z tego samego göwna żydowskiego ulepieni.
ladychapel2020.12.1 15:37
Fenomenalne odkrycie archeologiczne w dżungli. Ma 13 kilometrów! W Kolumbii dokonano fenomenalnego odkrycia archeologicznego. W głębi lasu deszczowego natrafiono na ciągnącą się na niemal 13 kilometrów skalną ścianę wypełniona malowidłami sprzed 12,5 tys. lat. Nazwano ją "Kaplicą Sykstyńską Starożytności". - Mówimy o kilkudziesięciu tysiącach obrazów. Zbadanie ich zajmie całe pokolenia […] Obrazy są tak naturalne i tak dobrze wykonane, że nie mamy wątpliwości, że patrzysz na przykład na konia. Koń z epoki lodowcowej miał dziki pysk. Jest tak szczegółowy, że możemy nawet zobaczyć włosie. To jest fascynujące – powiedział profesor archeologii z Exeter University, Jose Iriarte. I tą kulturę, starszą od europejskiej o dobre 10 tysięcy lat, w ledwie niecałe 200 lat zniszczono, a jej obywateli, wymordowano prawie w pień, a wszystko dzięki zbrodniarzom od dwóch skrzyżowanych deseczek, którzy pływali tam "krzewić wiarę", czyli mordować ludzi całymi milionami i grabić, co tylko się da, ku "chwale bożej", ci sami "krzewiciele wiary" łapali całymi dziesiątkami tysięcy, ludzi w Afryce i połowie Azji, by wysłać ich tam, by stali się niewolnikami i ludźmi piątej kategorii, całe swoje życie pracując w pocie czoła i poniżeniu by ci "krzewiciele" mogli żyć jak cesarzowie.
Anonim2020.12.1 15:30
Polska może i przetrwa . W końcu to niemały obszar ziemi . Ale czy przetrwają w niej Polacy ? Nie .
Po 11 ...2020.12.1 15:29
"Polsce będą się kłaniać narody Europy" - to podobno przekłamanie. Bóg tak naprawdę powiedział: "W Polsce będą się słaniać narody Europy". Chodziło o rozpasanie, alkoholizm, o to, że będziemy rozpijać inne narody, że obcy turyści w Polsce będą nawaleni zataczać się i sikać po bramach.
Anonim2020.12.1 15:32
A o jakich Polakach piszesz ? Tych rdzennych czy tych napływowych ?