08.08.19, 17:50screenshot Youtube - Telewizja Republika

Politycy PO-KO chcą, by Marek Kuchciński zrezygnował ze startu w wyborach. A co z Gawłowskim?!

Nieprawdopodobna obłuda polityków PO-KO. Zażądali właśnie, aby marszałek Sejmu Marek Kuchciński zrezygnował ze startowania w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Zapomnieli, kogo mają w swoich szeregach?!

W trakcie konferencji prasowej poseł PO-KO Cezarzy Tomczyk stwierdził:

Pamiętajmy, że Kuchciński ciągle pozostaje "jedynką" wyborczą na Podkarpaciu. Domagamy się, żeby z tego miejsca zrezygnował, żeby nie startował do Sejmu”.

Tymczasem poseł PO Marcin Kierwiński stwierdzał, że na listach KO najprawdopodobniej znajdzie się Stanisław Gawłowski, na którym ciążą zarzuty korupcyjne. Z kolei Sławomirem Neumannem interesowało się CBA, przekazując sprawę oświadczenia majątkowego posła prokuraturze. Gdzie tu konsekwencja?!

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Murem za Kuchcińskim2019.08.8 21:24
Aha. Czyli jak Brajanek od Dżesiki nasikał do piaskownicy, to mój Dzastinek też mógł.
Foster2019.08.8 20:01
Grozi mu to, że siedzieć będzie jak utracą władzę i złamanie prawa wcale nie będzie trudno mu udowodnić. Przeciwko Gawłowskiemu same pomówienia. Siedzi rok a wyroku nie ma.
Eris442019.08.8 21:19
Doktorat splagiatował, poza tym zajmował się kuplerstwem, wynajął mieszkanie "córze Koryntu" za cenę najmu jak za lokal użytkowy. To mówi samo za siebie.
Albert2019.08.8 18:21
Na Gawłowskim ciążą zarzuty. To oznacza, że dopóki nie zapadnie wyrok skazujący, Gawłowski jest całkowicie niewinny. To zupełnie co innego, niż Kuchciński, któremu kradzież i nadużycia udowodniono bez cienia wątpliwości, bo złapano go za rękę. Ale oczywiście frondziarze tego nie rozumieją, bo i skąd. Im się ciągle marzą metody rodem z PRL. Problem frondziarzy polega na tym, że PRL już dawno upadł.
soulfly2019.08.8 20:37
co ukradł i co nadużył według kk
Urszula2019.08.8 18:06
No dobrze. Jak im udowodnią winę to niech ich słusznie skażą. Tak powinno być. Kuchcińskiemu nie trzeba nic udowadniać bo wszystko jest jasne. Sama postawa Kaczyńskiego o czymś świadczy, no nie?
...........2019.08.9 20:36
Przepraszam ale twoja g....... powala mnie na kolana. Co udowodnili Marszałkowi Kuchcińskiemu bo nadal nie wiem o co chodzi. Dlaczego nie widzi się nadużyć PO - PSL a to co niby robi PIS jest czymś innym podlegającym rozliczeniu? W/g panujących przepisów nie było nic co by było niezgodne z prawem. To się nazywa hipokryzja tylko nie wiem czy rozumiesz o co chodzi bo z tego co piszesz niestety nie. Włącz myślenie a nie bądź zaślepiona przekazami tvn itp.