PiS rusza na Dolny Śląsk. Trzy niedzielne konwencje - zdjęcie
15.09.19, 08:55Zdj. Prawo i Sprawiedliwość, Flickr, CC BY SA 2.0

PiS rusza na Dolny Śląsk. Trzy niedzielne konwencje

6

Dziś odbędą się konwencje wyborcze PiS na Dolnym Śląsku. Czołowi politycy partii rządzącej spotkają się z wyborcami, sympatykami i działaczami we Wrocławiu, Legnicy oraz w Szczawnie-Zdroju.

Każda z konwencji będzie skupiać się na wybranych punktach programu wyborczego PiS.

Weekendowe konwencje wyborcze Prawa i Sprawiedliwości mają być miejscem, w którym czołowi politycy partii rządzącej omawiają punkty ogłoszonego wczoraj programu wyborczego, pod nazwą "Polski model państwa dobrobytu".

Rzecznik rządu Piotr Müller powiedział, że do końca kampanii wyborczej politycy zaprezentują całość programu ze szczegółami. Podkreślił, że przed tygodniem na konwencji w Lublinie przedstawiono najważniejsze punkty programowe, a teraz będą prezentowane szczegółowo.

Na Dolnym Śląsku z wyborcami spotka się, między innymi, prezes partii rządzącej Jarosław Kaczyński. Podczas konwencji wyborczych we Wrocławiu, Legnicy oraz w Szczawnie-Zdroju zostaną też zaprezentowani kandydaci PiS do Sejmu i Senatu.

Czytaj więcej: Premier: podnoszenie płacy minimalnej to zjawisko realne i korzystne dla pracowników
W sobotę politycy PiS wzięli udział w konwencjach wyborczych w Łodzi oraz w Pile. Prawo i Sprawiedliwość do końca kampanii zamierza zorganizować konwencje wyborcze we wszystkich 41 okręgach. Wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

yenn/IAR, Polskie Radio

Komentarze (6):

Cogito ergo sum2019.09.15 13:48
Trzeba przyznać, że politycy są bardzo pracowici i ofiarni. Tymczasem Platforma to ciągle tłuste koty. Przez te 8 lat zgromadzili ogromne zapasy sadła. Wypaśli się na ośmiorniczkach i rozleniwili.
Janosik2019.09.15 11:49
Skoro Sketyna zapowiada, że zlikwiduje IPN i CBA, to jak myślicie Polacy – po co ?! Po pierwsze, aby bez IPN zacierać prawdę historyczną i „wybielić” Bolka donosiciela. Po drugie, aby bez CBA kradło im się miliardy bezpiecznie i skąd popadnie. Oni się wogóle nie kryją tym, że są przestępcami. Przecież dwóch premierów PO jest w drodze do TS (Trybunał Stanu). Inni, w tym kilku byłych ministrów, mają wyroki, prokuratorskie zarzuty i prokuratorskie postępowania, a jeszcze inni już siedzą. I tych przestępców popiera jeszcze ok. 30% pseudopolaków ! To zdumiewające !!! Słusznie Panie Jarosławie, trzeba tam jechać i uświadamiać ruskich przygłupów !
Hanys2019.09.15 11:45
Oooooo, to dobry pomysł ! Bo tamtejsi przybysze ze Lłowa zachowują się dosłownie jak ruskie. Trzeba im wbić w te ich tępe pały prawdę oczywistą i przypomnieć gdzie teraz żyją i co powinni robić, bo jak nie to kopa i z powrotem na Ukrainę !
semen korczaszko2019.09.15 10:07
A "OBOROWA" będzie pierd....ić od rzeczy
anonim2019.09.15 9:36
The Muppet Show - czyli PiS z kolejnym cyrkowym występem! tym razem na śląsku...
Urszula2019.09.15 11:46
No, pisze debil o PIS, a dotyczy to PO !!!