22.06.19, 09:35

Paweł Jędrzejewski: Przez brak kary śmierci społeczeństwo się upadla

W Polsce obowiązuje barbarzyństwo narzucone przez Unię Europejską. Polega ono na tym, że nie istnieje kara śmierci - i zbrodniarz, zamiast ponieść najwyższą karę, do końca życia ma prawo być utrzymywanym przez państwo. Jego ofiara, tak jak 10-letnia Kristina, nie będzie już jednak żyć ani sekundy dłużej - wskazuj Paweł Jędrzejewski z Forum Żydów Polskich.

"Normalną sytuacją byłoby powszechne przekonanie, że morderca dziecka - dziesięcioletniej Kristiny z Mrowin - zostanie po uczciwym procesie skazany na sprawiedliwą karę, czyli karę śmierci, a kara będzie wykonana w majestacie prawa, bo swoim czynem wykluczył się z ludzkiej społeczności. I nie zasługuje na to, aby za pieniądze podatników oglądał przez długie lata wschody i zachody słońca" - napisał Jędrzejewski na łamach salon24.pl.

"Barbarzyństwo, jakie obowiązuje w Polsce - a jest narzucone przez Unię Europejską - polega na tym, że - ponieważ kara śmierci nie istnieje - człowiek, który odbiera życie niewinnemu człowiekowi, zamiast ponieść najwyższą karę, ma zapewnione prawo do zachowania swojego życia" - wskazuje autor.

Jak zaznacza, nawet kara dożywocia nie jest wcale dożywotnia, bo przestępcy mają prawo ubiegać się o skrócenie wyroku po 25 latach odsiadki.

W efekcie każdy morderca ma ZAGWARANTOWANE prawo do życia do naturalnej śmierci oraz do prób odzyskania wolności, wskazuje Jędrzejewski. "Jedynie ofiary morderców są pozbawione takich praw. Tak jak nie miała ich dziesięcioletnia Kristina, która nie przeżyje już ani sekundy ze swojego przyszłego, długiego życia, które miała przed sobą zaledwie kilka dni temu" - zaznacza.
Ma to swoje smutne konsekwencje społeczne. Bo ludzie zaczynają szukać sprawiedliwości w inny sposób, żałosny i upadlający.

To po pierwsze sposób prezentowania skazanego. Telewizje pokazują go półnagiego, zakutego w kajdany, przegiętego do ziemi. "To ma być ochłap rzucony społeczeństwu, które wie, że ten morderca, jeśli wina zostanie mu udowodniona w sądzie, powinien zawisnąć, ale to się na pewno nie stanie" - pisze Jędrzejewski.

Jak kontynuuje, drugą szansą na sprawiedliwość jest nadzieja na to, że inni więźniowie będą go "bić, torturować, gwałcić, może nawet zamordują".

"Czyli w efekcie barbaryzacji prawa, pozostaje nam, jako społeczeństwu, liczyć już tylko na bezprawie i pocieszać się relacjami o bandytach wyrażających zza murów więzienia także nasze odczucia" - wskazuje.

Jak pisze Jędrzejewski, jest to upokorzenie dla nas wszystkich.

"Przekonanie o niesprawiedliwości i nieskuteczności prawa zmusza nas do solidaryzowania się z wrzaskiem bandytów grożących mordercy linczem!" - kończy.

bsw/salon24.pl

Komentarze

ebe ebe2019.06.23 18:28
890
syl2019.06.23 13:05
To właśnie kara śmierci upadla, dobrze że jej nie ma.
Foster2019.06.23 12:57
Według mnie upodla, ale co mi tam - Fronda wie lepiej.
Brodacz Kaliforniysky2019.06.22 23:51
Frondo - jesteście obrzydliwymi siewcami propagandy. Gardzę Wami (pomimo że piszę Wami z wielkiej litery)
matematyk2019.06.22 16:22
Jak zwykle w takich sytuacjach przytacza się skrajne opinie z jednej i z drugiej strony i najbardziej w opinii publicznej wybrzmiewają najskrajniejsze głosy. Czy nie ma pomiędzy ,,luksusowymi" więzieniami dla najgorszych przestępców, a karą śmierci, przestrzeni na inne rozwiązania? Czy nie można wprowadzić w więzieniach obowiązku pracy, aby w miarę możliwości więzień pracował na własne utrzymanie (na możliwie niskim poziomie) oraz ewentualne odszkodowanie dla ofiary? Pan Bodnar, który oczywiście robi wszystko, aby deprecjonować działania rządzących, miał jako RPO prawo dopominać się o los nawet tego mordercy. Z drugiej strony należało mu w pełni merytorycznie (bez zbędnych pyskówek) odpowiedzieć, że wobec niebezpiecznego przestępcy należy stosować odpowiednie środki bezpieczeństwa, przytaczając także stosowny przykład czym może skończyć się dla funkcjonariuszy lekceważenie procedur bezpieczeństwa. A jak to go nie przekona, to przedstawić mu propozycję, aby spróbował wejść na godzinkę do celi z takimi zwyrodnialcami, aby poznał życie od bardziej realnej strony.
Hanna2019.06.22 16:16
Wyobrażcie sobie , że w taki sposó była by zamordowana ich ukochana córeczka. Gratuluję dobrego samopoczucia - pewnie by go zaprosili na przebaczającą kolację.
Max Fiend2019.06.22 16:10
No to już! Policjanci z Wrocławia na początek!
romak2019.06.22 15:25
Powinni zdjąć mu gacie i wykastrować.
z Bródna2019.06.22 14:06
"Humanitarna oświecona Europa" Aborcja na żądanie na pięć minut przed naturalym porodem, kara śmierci jest niehumanitarna, nieeuropejska, nieludzka. Brevik morduje kilkadziesiąt młodych ludzi i dostaje 21 lat więzienia w klimatyzowanej celi z internetem. Agnieszki, kalinki, Urszule, Maryśki, stare larwy jehowe, które jeszcze nie tak dawno dawały doopy sekretarzom gminnym, polewały im "stoliczną", dzisiaj to moralistki. Nie "ślicznotki" - jak byłyście taki będzie w czworakach moralnych, bolszewickich, nowohuckich.
Jestem Albert i jestem idiotą. 2019.06.22 13:44
Jestem Albert i jestem idiotą. Jestem Albert i jestem oszczany. Pisze długie "nicki" w nadziei, że ktoś przeczyta. Jam jest Albert, jestem idiotą oszczanym.
z Bródna2019.06.22 13:30
GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. Putinowskie q ...., trolle na polskich blogach są wszędzie. Tu najlepszym dowodem jest "polski gej" i nie tylko on. Prawda o "polskim geju". W jakim miescie jesteś "polski geju"? No powiedz, napisz. Tego nie zrobisz bo się boisz, że ktoś o szczegóły zapyta. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! A jaki jest na to dowód? Ich IP adres, oto on jeden z ich proxy: 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 Każdy może to sprawdzić. Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? GDZIE JEST "WIOSNA" I JEJ NACZELNA SUKA ??? GDZIE JEST "PREMIER" BIEDROŃ ???
Agnieszka2019.06.22 13:27
Pana Pawła Jędrzejewskiego i innych zwolenników kary śmierci nic już nie jest w stanie upodlić bardziej, bo osiągnęli dno moralne. Im za karę dałabym codzienne usługiwanie włącznie z wymiataniem pyłu spod nóg pana Komendy, którego chcieliby dla swoich chorych teorii zabić razem z innymi niewinnie skazanymi za najokrutniejsze zbrodnie. No ale jak ten pan pisze na Forum Żydów Polskich to rozumiem, że to jakiś Żyd , który chce w Polsce zniszczyć nauczanie Kościoła katolickiego i wołanie Jana Pawła II przeciw karze śmierci. Może niech wyjedzie lepiej do Izraela i tam wymyśla kary dla współbraci od dziesięcioleci wyniszczających nawet dzieci palestyńskie. Będzie miał używanie na żydowskim społeczeństwie prawdziwie zdegradowanym skoro to pochwala. A tu jest Polska i wartości chrześcijańskie a nie wasze ząb za ząb, oko za oko. Nawet drasnąć nie potrafiliście przez wieki, bo w tamtym barbarzyńskim świecie to był postęp, że nie zabijano za wybicie zęba czy oka.
skopiownae z Frondy2019.06.22 13:22
The Journal of the American Medical Association, najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 2 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - prawie 100% pedofilia pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał najmniejszej skruchy. Inaczej mówiąc, są pozbawieni wszelkiej ludzkiej empatii wobec swych ofiar. Trudno takich klasyfikować jako człowieka - to są subhumans, untermenschen. Możesz być z siebie dumny", dumny geju-pedofilu i ty "M" z Riazania. Klikaniem nie zaklikasz prawdy.
PolatPatriota2019.06.22 13:02
Czy coś tym katolom z Frundy mówi przykazanie 5?
wikor2019.06.22 12:59
Gdyby była kara śmierci sporo żyjącego śmiecia,byłoby tam,gdzie powinno być po osądzeniu zbrodni.To barbarzyństwo to nie tylko wina UE,ale także również prądom społecznym,które zamieniają życia.Zbliża się czas zmiany tej sytuacji.
Mateusz2019.06.22 12:28
On niech lepiej zajmie się tym co robi najlepiej. Czyli kryciem pedofilów w sutannach, a nie wypowiada się na tematy, o których nie ma najmniejszego pojęcia.
M.2019.06.22 12:15
Scie*wa z frondowskiej redakcji - kiedy przeprosicie srodowisko LGBT+ za te wymiociny ponizej? "Oto owoce Parad Zboczeńcow: Znaleziono ciało 10-letniej dziewczynki". http://www.fronda.pl/a/oto-owoce-parad-zboczencow-znaleziono-cialo-10-letniej-dziewczynki,128466.html
Marek 2019.06.22 11:30
Portal katolicki a stoi w sprzeczności z nauczaniem Kościoła. Każdy ma szansę na nawrócenie, nawet najgorszy morderca. Papież Franciszek powiedział że kara śmierci jest niedopuszczalna w żadnym wypadku. Także św. Jan Paweł II był przeciwny karze śmierci.
mordechaj2019.06.22 12:10
A kto na polskiej podlaskiej, lubelskiej czy podkarpackiej wiosce słucha i rozumie papieża ? Przeceniasz mieszkańców tych terenów.
JONASIK2019.06.22 18:50
Jan Paweł II NIE był przeciwny karze śmierci, tylko nic o niej nie wiedział. Nie docierało to do niego. Spytaj Dziwisza. A papież Franciszek to zdrajca, uzurpator i fałszywy prorok. Kara śmierci powinna być wykonywana publicznie, za wszystkie przestępstwa (np. nieobecność w niedzielę w kościele)
Zerr02019.06.22 19:38
Dlaczego na portalu formalnie Katolickim szerzysz naukę Protestancką? To protestanci za nieobecność na nabożeństwie ścinali łby. Katolicy postulują KS tylko za morderstwo. Teraz możesz sie podjarać przejściem jakiegoś lansującego sie księżyka do zielonoświątkowskich protestantów.
JONASIK2019.06.23 19:20
Tylko za morderstwo? A zbieranie chrustu??? "Gdy Izraelici przebywali na pustyni, spotkali człowieka zbierającego drwa w dzień szabatu. Wtedy przyprowadzili go ci, którzy go spotkali przy zbieraniu drew, do Mojżesza, Aarona i całego zgromadzenia. Pan zaś rzekł do Mojżesza: «Człowiek ten musi umrzeć - cała społeczność ma go poza obozem ukamienować». Wyprowadziło go więc całe zgromadzenie poza obóz i ukamienowało według rozkazu, jaki wydał Pan Mojżeszowi.
ciekawy2019.06.22 11:28
Debilu jeden to Komenda którry był niewinny już by 18 lat w grobie lezał O TO CHODZI KRETYNIE?
JONASIK2019.06.22 18:33
A jaki problem? Kilku, czy nawet kilkuset niesłusznie skazanych na śmierć rocznie, jaki to problem? Jak nie można wykryć sprawcy, trzeba koniecznie skazać kogoś innego. To mniejsze koszty i odstraszanie innych. Same zyski.
Zerr02019.06.22 19:39
powątpiewasz w Niezawisłe Sądy?
Dorian Gray2019.06.22 11:08
Oktawia e. kieruje swoją petycję do: Unia Europejska Żądamy uniewinnienia Jakuba Abraszewskiego, oskarżanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny. Kuba był patriotą, zawsze mówił dzień dobry na ulicy, jakby wybuchła wojna to tacy jak on by nas bronili, dlatego zasługuje na uniewinnienie. Kuba został bestialsko pobity przez funkcjonariuszy policji, za co należy mu się zadośćuczynienie. Będziemy wnioskowali o odszkodowanie w wysokości 400. tysięcy złotych..LUDZIE NIE WYTRZYMAM CO TE CZUBY ROBIĄ !!! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1634021566734468&set=gm.1043407822716821&type=3&theater
Agnieszka2019.06.22 11:23
Widziałam tą petycję i zgłosiłam, jako niewłaściwą, ale ludzie to podpisują!!!! Jak to żart to bardzo niesmaczny, jak to na serio, to ręce opadają i aż nie wiadomo co powiedzieć.
validol2019.06.22 11:01
Ja jestem przeciwnikiem kary śmierci . Rozumiem tych co są za , mają oczywiście mocne argumenty . Do swojego stanowiska doszedłem podczas pontyfikatu JP II . Wtedy zaczęto odchodzić od tej kary . Zawsze gdy któryś kraj z tego rezygnował była nocna iluminacja Collosseum . Pamiętam też proces zabójców bł. ks. Popiełuszki . Spotkałem się wtedy z oskarżycielami posiłkowymi - Olszewskim i Grabiński . Była tam też prof. Grześkowiak .Wszyscy byli przeciwnikami ks-u .Pamiętam też ogłoszenie wyroku na zabójców Popiełuszki . Zawód , że tak niskie kary i debaty na rynku toruńskim . Jakiś sensowny dziennikarz z RAI tłumaczył dlaczego to dobrze , że nie czapa . Kiedyś też był taki reportaż o ludziach z powojennej partyzantki , którzy mieli ks-a i siedzieli lata czy miesiące w celach śmierci .Chyba lepszych ekspertów trudno znaleźć . Nie byli entuzjastami tej kary
mordechaj2019.06.22 10:23
Większych głupot nie czytałem ostatnio. Człowiek wyraża się z entuzjazmem o samosądach w więzieniach. Czy można upaść niżej ?
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 10:30
Ameryki nie odkryłeś, fronda już od dawna jest na dnie zarówno moralnie jak i merytorycznie dziennikarsko.
mordechaj2019.06.22 10:45
Niżej od Frondy jest Wpolityce i Niezależna. A szczególnie Wpolityce, bo to kompletne dno.
Ho, ho ...2019.06.22 10:22
Dlaczego nie to zdjęcie jako ilustracja? Godne, dumne, patriotyczne: https://imgur.com/RSTFRiw
Babo z Magistratu 2019.06.22 10:20
Morderca Adamowicza był prowadzony - fakt, w kajdankach, lecz nikt nie niósł go w powietrzu, za wykręcone na plecach ręce, co powoduje niewyobrażalny ból i nikt nie przyginał go twarzą do ziemi. Chce Pan spróbować?!?! Po drugie - był w butach i w ubraniu. Ten Bodnara niestety był boso i w samych gaciach tudzież T-short-cie i z ryjem przy ziemi. To nie bardzo europejski standard. Po drugie - od 22 VII 1944 r. tak się najczęściej w PRL i w III / IV RP więźniów prowadza. Po trzecie - pan RPO Bodnar od lat to widział (nigdy nie dotyczy ten sposób konwojowania, gdy konwojowanym jest prawnik, polityk, bankier, Żyd, a zawsze, gdy tzw. zwykły obywatel) i "zaprotestował" tylko dlatego, by dogryźć PiS-owi. Po czwarte - od lat pisałem do stosownych Ministrów, a i do Prezesa, że należy z tym skończyć, bo to relikt NKWD. Grochem o ścianę. Żaden rząd nie zajął się tą praktyką - to jednak tortura. Te noszenie w powietrzu za wykręcone ręce. Można powyłamywać kończyny ze stawów. Tak wieszano więźniów w średniowieczu i w katowaniach UB. To skandal, że nadal takie praktyki mają miejsce. Skandalem zaś jest spóźnione o lata wystąpienie RPO, jak i dzisiejsza narracja PiS - dobrze, że tak sie robi, bo dotyczy to przestepcy. Zapewniam, że w Polsce aresztuje się i skazuje wielu niewinnych ludzi - przedtem tak ich traktując. I na zakończenie - tak prowadzano w NKWD i w UB na egzekucje. Za wykręcone do góry ręce, z twarzą przy ziemi. Gdy doprowadzano go do kata, więzień musiał pocałować go przed śmiercią w buty. Jeśli zwlekał, to twarde buty komisarza NKD-zisty lądowały na jego ustach. Przeważnie więźniowie całowali te buty, zanim stracili wszystkie zęby. Potem następował strzał w potylicę. Tak prowadzono na śmierć naszych oficerów w Katyniu, z Miednoje i z Ostaszkowa. Tak zginęło 24 000 naszych Rodaków, a i od 1944-1956 następne tysiące. Skandalem jest, że takie tradycje - nie stosowało tego nawet Gestapo - są kultywowane teraz i przez polską Policję Państwową. Moje listy zlekceważył L.Dorn, kilkoro innych MS i MSW oraz nawet chyba Prezes. Karać morderców, ale nie stosować metod NKWD / UB, a RPO powinien mieć zapłon jakieś minimum kilkanaście lat przedtem. Czy jestem ruską onucą??????😎
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 10:15
Bzdura, kara śmierci nie działa prewencyjnie, wręcz przeciwnie jeszcze rozzuchwala morderców świadomych, że wyrok będzie szybki (bezbolesna humanitarna śmierć podczas snu). Dożywocie w słabych warunkach w otoczeniu więźniów chcących delikwenta zabić/pobić to o wiele gorsza perspektywa. Na koszt podatnika, ale trzeba to wliczać w statystykę tego typu zbrodni. Na tym polega dobrze działające społeczeństwo. Zabójstwo złapanego mordercy to nic innego jak kierowanie się prymitywnym instynktem zemsty, emocje ponad rozumem. Nie wolno zapominać o wyrokach omyłkowych całkiem sporo niewinnych ludzi dzięki braku kary śmierci może żyć i mieć szanse na wykazanie swojej niewinności.
jestem księdzem jak mój ojciec i dziadek2019.06.22 9:58
W Polsce nadal obowiązuje kara śmierci! bo jak nazwać aborcję na którą pozwala katolicki PiS?
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 10:17
We wczesnym stadium rozwoju płodu nie jest to żadne zabójstwo, bo nie ma jeszcze człowieka. W przypadku komplikacji ciąży jest to ratowanie życia kobiety niezależnie od etapu rozwoju płodu.
Zerr02019.06.22 19:40
To jest tylko twoje, jawnie fałszywe zdanie.
oko2019.06.22 9:55
Idioci kara śmierci to nie kara, dożywotnie odizolowanie bandytów od społeczeństwa i kastracja dla przestępców seksualnych to jest kara.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 10:19
Nie ma w Polsce żadnej kastracji przestępców seksualnych. Jest wprawdzie "chemiczna kastracja" nazywana tak kolokwialnie przez media, ale to żadna kastracja, jedynie czasowe i odwracalne obniżenie popędu seksualnego.
oko2019.06.23 11:56
Niema chemicznej kastracji bo EU tego zabroniła.
ziutek2019.06.22 9:54
Jak wiadomo główną przesłanką znoszącą karę śmierci były pomyłki sądowe . Wynikały one z niekompetencji ludzkiej jak i różnej innej niż katolicka moralności sędziów. Przykładem tej patologii były wyroki żydowskich sędziów na polskich żołnierzy skazywanych przez nich na na śmierć.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 10:21
Mam nadzieję, że jednak nie tylko tym się kierowano. Zasadniczym argumentem powinno być nie zniżanie się do poziomu sprawcy i przykład, że zdrowe społeczeństwo nie kieruje się prymitywnymi instynktami zemsty.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 10:23
Nie istnieje coś takiego jak "katolicka moralność", istnieje katolicka ideologia. Ale nawet ona, pomimo różnych patologii, nie zezwala na zabijanie złapanych i już nie zagrażających nikomu morderców.
PePe2019.06.22 9:51
Wszystko to bardzo pięknie i bardzo idealistycznie, tylko... naprawdę chcecie "nadzwyczajnej kaście" dać taki oręż do ręki? W świetle wielu ostatnich mocno "kontrowersyjnych" wyroków nie mających nic wspólnego ze sprawiedliwością równie dobrze można wręczyć małpie brzytwę. Od kary śmierci rewizji nadzwyczajnej nie będzie, a nawet jeśli będzie to skazanemu nic po niej. W aktualnym stanie polskiej praworządności z mojej strony NIE i jeszcze bardzo długo NIE.
Arek2019.06.22 9:51
Zgadzam się z autorem, jeżeli mamy 100% pewność że podejrzany po pełnił taki czyn jak ten , powinna być kara śmierci, smutne jest że więźniowie czasami biorą się za poprawianie wymiaru sprawiedliwości Nadto taki więzień jest groźny dla personelu, bo wie że nic mu już nie grozi. Wracając do Bodnara , powinien już dawno z honorem ( którego nie ma ) podać się do dymisji za obrażanie narodu polskiego, gdyby tak wypowiedział się o Ukraińcach byłoby to zrozumiałe , zważywszy na ich udział w zbrodniach niemieckich.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 10:28
Bodnar nikogo nie obraził, jedynie słusznie zwrócił uwagę na niezgodne z prawem działania policji. Organa ścigania muszą się kierować literą prawa i respektować godność ludzką nawet i morderców, a nie prezentować podwórkowe prymitywne emocje. Sprawca nie stawiał oporu, nie miał przy sobie niebezpiecznych narzędzi, nie było potrzeby organizowania całego plutonu grupy antyterrorystycznej, żeby zaaresztować jednego heteroseksualnego zboczeńca.
-*-*-*-*-2019.06.22 10:29
“…jeżeli mamy 100% pewność…” Ty chyba jesteś wierzącym. Czy ty wierzysz, że niedoskonały system może wydawać doskonałe wyroki?
szcze na PiS i rydzyka2019.06.22 9:49
Na szczęście w Polsce funkcjonuje seryjny samobójca który zastępuje karę śmierci!
szcze na PiS i rydzyka2019.06.22 9:45
Jestem przeciwnikiem kary śmierci za wyjątkiem karania nią księży pedofilów!!!
ha ha 2019.06.22 10:35
Ja jestem za, ale w Konstytucji musi być grubym drukiem zaznaczone że będziemy wieszać tylko katolików.
arbiter elegantiarum2019.06.22 9:36
Dla Tomasza Komendy również? https://www.fronda.pl/a/patryk-jaki-tomasz-komenda-otrzyma-pelna-mozliwa-pomoc,122992.html Dbajcie o spójność waszego przekazu.
JONASIK2019.06.22 9:53
Dla Tomasza Komendy również. W jego przypadku brak kary śmierci spowodował to że państwo wydało kupę szmalu na jego utrzymanie w więzieniu, a teraz dodatkowo podatnik, czyli my zapłacimy miliony odszkodowania. Same straty dla społeczeństwa. Mam nadzieję na przywrócenie kary śmierci, nie tylko dla morderców, ale również pedałów, złodziei i tych co przekraczają prędkość samochodem. Będzie porządek.
Agnieszka2019.06.22 10:00
Jeszcze dla cudzołożników, kobiet nieskromnie ubranych i dla obrażających uczucia religijne.
JONASIK2019.06.22 10:27
W ich przypadku również dla całych rodzin do 3 pokolenia. Rodziny są odpowiedzialne za ich zboczone ukształtowanie.
J.P2019.06.22 14:36
Do 3 pokolenia? Matuzalemy.. jedne. Ja to nawet powiedziałbym, że do 3 pokolenia w przód!
JONASIK2019.06.22 17:17
Dokładnie tak :)) A co się będziemy kaczynić? Jak się bawić, to się bawić!
Marek212019.06.22 14:40
Cóż, zaspokojenie potrzeby nienawiści jest najważniejsze. Każda forma etycznej dzielności, chrześcijańskiego wybaczenia, rozwagi to lewactwo i dowód na bycie masonem. Nie wyjesz z innymi "Powiesić!" znaczy nie jesteś Nasz.
arbiter elegantiarum2019.06.22 10:04
Dla pedałów-księży również, czy księżom na razie odpuścimy?
JONASIK2019.06.22 10:29
Księża pedofile powinni być przymusowo leczeni w Tajlandii. Leczenie powinno polegać na przymusowym uprawianiu seksu z Tajkami, ale starszymi niż 15 lat. Po roku powinni wyleczeni wracać do pracy w Ojczyźnie.
arbiter elegantiarum2019.06.22 11:36
Ale ja nie o pedofilach, tylko o pedałach. Miejsce księży-pedofili jest w domach "księży emerytów" jak to ostatnio dowiódł pewien film dokumentalny.
JONASIK2019.06.22 11:50
Mój błąd. W więc, pedałów księży należy też przymusowo leczyć w Tajlandii. Leczenie powinno polegać na przymusowym uprawianiu seksu z Tajami, ale starszymi niż 15 lat. Po roku księża pedały będą tak wybzykani, że już nie spojrzą na polskich facetów.
dlaczemu2019.06.22 12:56
Dla Komendy również, czyli popierasz mordowanie niewinnych ludzi. To co dalej, eutanazja i aborcja? Skąd tyle lewaków na Frondzie to ja nie wiem.
JONASIK2019.06.22 18:11
Tak, mordowanie niewinnych ludzi to podstawa. Zaje..ć wszystkich !!!!
Zerr02019.06.22 17:20
każda maszyna ma prawo popełnic błąd. maszyna Sprawiedliwości również. Skoro godzimy się na to, że w domach jest prąd elektryczny 230V (a po drogach śmigaja samochody) i z tego powodu giną niewinni ludzie, to musimy się zgodzić na karę smierci, choć czasem ktos niewinny zginie.
JONASIK2019.06.22 18:44
Ale dlaczego czasem? Najbardziej dyscyplinuje społeczeństwo powszechnie dostępna, przypadkowa, nieuchronna kara śmierci. Parę tysięcy losowych egzekucji to najlepsza recepta na lewaków i kodowców.
Zerr02019.06.22 19:34
Losowe egzekucje nie są sposobem na lewactwo. Tylko w 20% będą trafiać we wlewaków.
JONASIK2019.06.23 14:55
Sam pewnie jesteś wlewakiem. Co wlewasz? Piwko? Wódeczkę?
Foster2019.06.23 10:15
Debil - szkoda się takim typem zajmować.