Para Prezydencka składa życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka - zdjęcie
21.01.16, 09:15(fot. facebook.com)

Para Prezydencka składa życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

1

Szanowni Państwo! 

Z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. W tym wyjątkowym dniu każdej Babci i każdemu Dziadkowi, wszystkim, którzy doczekali się wnucząt, chcemy życzyć, aby mieli Państwo z nich wiele pociechy na co dzień. Chcielibyśmy, aby czuli Państwo miłość, wdzięczność i serdeczność swoich wnuczek i wnuków. Aby z tych uczuć brała się pewność, że są Państwo potrzebni i bliscy swoim rodzinom. Mądrość i doświadczenie Babć oraz Dziadków są przecież bezcennym darem przekazywanym kolejnym pokoleniom.

Drodzy Państwo!

Wiemy, z jakim oddaniem uczestniczą Państwo w wychowaniu najmłodszych latorośli. Wiemy też, jak wiele znaczą dla Państwa ich uśmiechy, ciepło i ufność. Mamy nadzieję, że najbliższe dni będą okazją do spotkań w rodzinnym gronie i że przyniosą one Państwu wiele radości. 

Zechcą Państwo przyjąć życzenia dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności, pogody ducha oraz wiele szczęścia w Państwa domach i rodzinach.

Andrzej Duda
Agata Kornhauser-Duda

za: prezydent.pl

<<< UWAGA! NIESAMOWITA KSIĄŻKA O FATIMIE! JAKIE TAJEMNICE SKRYWA JESZCZE OBJAWIENIE FATIMSKIE? ZOBACZ! >>>

Komentarze (1):

anonim2016.01.21 15:31
Proponuję poprzeć te piękne słowa programem “Wnuczek +100”, czyli ulżyć dziadkom w ich wychowawczych wysiłkach kwotą 100 zł od drugiego wnuczka. A kto się ze mną nie zgadzi, ten jest wrogiem polskiej rodziny.