Pan Prezydent nagrodzony, jego minister też - zdjęcie
27.01.15, 20:46Bronisław Komorowski (fot. Prezydent.pl)

Pan Prezydent nagrodzony, jego minister też

8

Nagrodę otrzymała też Pani Irena Wóycicka, minister w Kancelarii Prezydenta, ta z kolei wielce zasłużona dla rodziny.

Nagrody, jeśli dobrze dostrzegłem w telewizji, wręczał wicepremier Piechociński, a błogosławił kardynał Nycz. A może odwrotnie...

Zasługi pana Prezydenta dla biznesu wkrótce będą jeszcze większe, bo w internecie rozległ się tragiczny apel wykończonego przez aparat skarbowy biznesmena Stanisława Kujawy, a Pan Prezydent obiecał zająć się sprawą i podjął już nawet interwencję u Ministra Finansów.

Kłopot w tym, że Minister Finansów nie ma do aparatu skarbowego nic, tenże aparat w sprawach podatkowych jest od Ministra całkowicie niezależny. W państwie polskim, stworzonym przez obecną władzę, wszystko jest niezawisłe, niezależne i nieodpowiedzialne przed nikim.

Ale ciekawe, co wskóra Pan Prezydent w sprawie jednego Kujawy, bo takich Kujawów jest w Polsce setki, a może i tysiące. Na przykład przedsiębiorców transportowych, którzy kupowali paliwo od mafii paliwowej i choć duch święty by nie wiedział,że to mafia, to przedsiębiorców puszczono za karę z torbami, a mafii włos nie spadł z głowy.

W każdym razie gratuluję Panu Prezydentowi kolejnej nagrody.

I gratuluję BCC, które wie, kogo nagradzać.

Janusz Wojciechowski/Salon24.pl 

Komentarze (8):

anonim2015.01.27 21:18
wiedzą doskonale komu przydzielają medale przecież to Komorowski już w 2009 roku stwierdził że lasy zostaną sprzedany a pieniądze miedzą sowich rozdadzą pod stołem.
anonim2015.01.27 21:20
Żenada. No cóż, trzeba wiedzieć komu "zrobić loda". Niestety w tym kraju zbyt wiele "biznesów " opartych jest na dobrych układach z trzymającymi władzę. Nikt mi nie wmówi że prezydent czy opcja polityczna z której się wywodzi reprezentuje interesy prawdziwego, prywatnego, uczciwego biznesu.
anonim2015.01.27 21:45
Rok wybiórczy to go lansują. A on będzie obchodził wszystkie rocznice państwowe do maja.A jak powiesi sobie te wszystkie ordery to się boję że ma więcej od Breżniewa. nie przywitał P.olaków w Oświęcimskim miejscu ,ale reszte a jakże tylko własny Naród pominął.Za lichwę kraj nasz oddaje Brutus jeden .
anonim2015.01.27 22:07
Krzysiu, nie pajacuj. Za zamawianie wody i papieru nie dostaje się nagród, a tym bardziej WIELKICH nagród.
anonim2015.01.27 22:29
Dołączam się do gratulacji dla pana Komorowskiego, zasłużonego dla WSI namiestnika, sprawującego urząd prezydenta III RP. Teraz okazuje się, że zasłużył się także niezależnym przedsiębiorcom, a nawet chce zasłużyć się jeszcze bardziej, bo wybory za pasem.
anonim2015.01.27 22:44
Nie pamiętam, kiedy ostatnio użyłem tego zwrotu, bo się nieco wyświechtał, ale jak to inaczej nazwać. JESTEM ZAŻENOWANY. Co za wstyd.... Inna rzecz, że ten "bylekto" jako prezydent, cały czas powoduje mój wstyd
anonim2015.01.28 6:01
Bronek to raczej zasługuje na malinę roku, a za swoje chamstwo i współpracę z WSI powinien gnić w pierdlu. Ojciec Narodu się znalazł. Cham i prostak walący byki ortograficzne, ot nasz gajowy Bronio Marucha
anonim2015.01.28 10:05
Komor Pierdziołek Matołek powinien kwiatki wąchać od spodu!!!!