Odpowiedź na agresję aktywistów LGBT – pikieta #StopDewiacji w Krakowie już dziś! - zdjęcie
08.08.20, 09:05Fot. via Pixabay - edytowane

Odpowiedź na agresję aktywistów LGBT – pikieta #StopDewiacji w Krakowie już dziś!

31

Fundacja Życie i Rodzina w sobotę (8 sierpnia 2020) o 14.00 na krakowskim Rynku organizuje pikietę #StopDewiacji. Jest to odpowiedź na piątkowe zamieszki w Warszawie, gdzie aktywiści LGBT chcieli powstrzymać policję przed egzekwowaniem prawa.

Na warszawskich ulicach doszło w piątek do ataków na funkcjonariuszy policji, którzy z nakazu prokuratora mieli doprowadzić do aresztu działacza LGBT (podającego się za kobietę). Mężczyzna brał udział w niedawnym ataku na furgonetkę antyaborcyjną oraz w profanacji figury Chrystusa przed kościołem św. Krzyża.

W odpowiedzi na agresję homoaktywistów wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina na krakowskim Rynku w sobotę od 14.00 do 15.00 będą pokazywali fakty o homoseksualistach i praktyczne skutki realizacji postulatów LGBT. Bo zagrożenie dla dzieci, młodzieży i całego społeczeństwa jest realne – wiele przypadków (potwierdzają to badania i wyroki sądowe) przemocy, molestowania i pedofilii ma miejsce właśnie w środowiskach LGBT.

Pora odpowiedzieć na coraz agresywniejsze ataki homoaktywistów na podstawy cywilizacji. Mówimy DOŚĆ! Czas powstrzymać zalew ideologii LGBT, trzeba przed nim ratować Polskę. Piątkowe zdarzenia w Warszawie wyraźnie pokazują hipokryzję tego środowiska. Z jednej strony hasła o tolerancji i równości, z drugiej wulgarna agresja na wszystko, co dobre i normalne. Nie ma na to zgody!” - mówi Kaja Godek.

Sobotnia akcja Fundacji ma na celu uświadomienie ludziom, jak bardzo niebezpieczna jest ideologia lgbt. Szczególnie mocno krzywdzi ona dzieci. Adoptowane przez homoseksualistów są często ofiarami nadużyć seksualnych i drastycznej przemocy. Tymczasem homolobby upiera się, by legalizować związki partnerskie, a następnie umożliwić gejom i lesbijkom przysposabianie dzieci.

informacja prasowa

Komentarze (31):

Władysław2020.08.8 11:44
Powiedziałbym, że to zwykli dewianci, a nie żadne tam lgbt, ale... być może obraziłbym tym właśnie zwykłych dewiantów {zboczeńców?). Przynajmniej tych, którzy się ze swoimi dewiacjami nie obnoszą publicznie. Przecież w całej tej ideologii marksistowskiej zwanej lgbt chodzi tylko o jedno - o szmal. Stąd te 60 ileś tam płci. Każda "płeć kulturowa" (sic!) to kolejna organizacja wspomagana przez Sorosa via Fundacja Batorego, Fundusze Norweskie itp. itp. Dotyczy to również tzw. Konwencji Stambulskiej, która była próbą wymuszenia zmian legislacyjno-prawnych, wyłącznie celem zdobycia szmalu. To sposób na życie tych sformatowanych lewackich krzykaczy. Money for nothing! At all.
Moniek2020.08.8 14:08
Katoliku - jakie zagrożenie stanowi dla ciebie LGBT - czyli wg ciebie dewianci? Jakie -twoje interesy, wolność i prawa - naruszają ci ludzie?? /pomijając oczywiście twoją rozkosz z prześladowania słabszych - które są twoim interesem, prawem i wolnością/
Wojtek2020.08.8 18:59
Zboczenia zawsze są zagrożeniem dla ludzi normalnych. Człowiek o zdrowych zmysłach nie będzie paradował po mieście nago, albo z akcesoriami erotycznymi. Niech w domu sobie dogasza a nie publicznie.
Beno2020.08.8 20:22
Zagrożeniem są wasze prowokacje i zakłócanie spokoju publicznego. Już dosyć tego, zboku. Wasze flagi wsadźcie se do dooopy, a nie nie na pomniki i tak se możecie latać gdzieś po łące, a nie po mieście.
Jan2020.08.8 20:39
Totalitaryzm i zamordyzm działaczy tęczowego lobby (wiecie dlaczego tylko 6 kolorów? I dlaczego brakuje jednego? Poczytajcie). To jest aktualnie największe zagrożenie dla wolnego świata, nowy, gorszy bolszewizm.
heniek2020.08.8 10:59
iza to izda
jacek2020.08.8 10:45
Każdy z lgbt za świadomą rezygnację z prokreacji powinien odprowadzać do ZUS-u wielokrotną składkę emerytalną , ponieważ to nasze dzieci w przyszłości pracują na nasze emerytury.
TwojaStara2020.08.8 10:48
Do Kaczora z taką petycją idź, on przecież bezdzietny!
Foster2020.08.8 10:35
Bronią się dopóki mogą - "to nie ludzie, to ideologia" - nie bądźmy obojętni.
tu-du2020.08.8 11:43
Owszem ideologia, a ci co ją propagują, to różnego autoramentu - Z B O C Z E Ń C Y !
Foster2020.08.8 12:34
Niedługo będziecie do nich strzelać.
tu-du2020.08.8 18:50
Myślę, że jeśli nadal będziecie bezcześcić wszystko co od wieków jest drogie dla katolików, to być może "niedługo," znajdzie się jakiś "Cyba"i ...
Anonim2020.08.8 10:20
Jeżeli wzgardzicie moimi ustawami oraz jeżeli będziecie odczuwali odrazę do moich praw i nie będziecie wypełniali wszystkich moich przykazań, podważając moje przymierze z wami, To i Ja uczynię wam to: Nawiedzę was trwogą, wycieńczeniem i gorączką, które wyniszczają oczy i trawią życie. Daremnie będziecie siać swoje ziarno, bo zjedzą je wasi nieprzyjaciele. I zwrócę moje oblicze przeciwko wam, i będziecie pobici przez waszych nieprzyjaciół. Panować będą nad wami wasi przeciwnicy i rzucicie się do ucieczki, choć nikt was nie będzie ścigał.
"Homofobia" nie jest czynem karalnym2020.08.8 10:15
Zaś niszczenie mienia to niszczenie mienia. PO będąc u władzy nie uchwaliło przepisów antydyskryminacyjnych ze względu na "tożsamość płciową", takie są skutki. Bali się "reakcji biskupów" to teraz mają, zatem pretensje proszę kierować do poprzedniego rządu. Umieszczanie homofobicznych haseł w przestrzeni publicznej nie jest obecnie czynem karalnym. Co do zachowania kulsonów to prawo nie ma bronić "słabszych" tylko prawa.
Iza2020.08.8 10:11
Agresywni są aktywiści katoliccy, tacy jak: Godek, Dzierżawski, Pro- Prawo do Życia, biskupi, Ziobro i jego świta. To Pro- Prawo do Życia jeździ po Polsce z kłamliwymi hasłami i podżega do nienawiści. Zachowanie LGBT to rozpaczliwa obrona wobec krzywdy, która ich spotyka ze strony katolików, kościoła i pisowskiego państwa. Murem za MARGOT I LGBT, MUREM ZA PRZEŚLADOWANYMI.
Ali-baba2020.08.8 12:21
Takich idiotyzmów, to dawno nie czytałem ? Tacy których wymieniłaś - a którzy im podobni, byli i są tu od 10050 lat i bronili Polski przed hołotą bolszewicką i będziemy bronić nadal przed Bezbożną "ZARAZĄ LGBTQ+ !!! Nie macie szans ! Nas jest więcej ! PS A ten wasz "tęczowy emblemat zboczeńców", możecie sobie wieszać na domach schadzek, bu...lach i innych lokalach typu LGBTQ+ ?!
Nesse2020.08.8 14:21
Ach te wspaniałe drużyny turbolechickiego imperium broniącego polską ojczyznę przed bolszewikami od 10050 lat xP Naprawdę, duma rozpiera :> Proszę zmienić narkotyki ;)
Ali-baba2020.08.8 19:13
Ja zmienię narkotyki, a ty zacznij czytać historię? Na pewno będzie z tego więcej pożytku, niż z tych obscenicznych przemarszów wobec młodzieży i dzieci, w których (jak podejrzewam), bierzesz czynny odział ?
Nesse2020.08.8 21:42
Jak mniemam historia w Twoim wyobrażeniu to Bieszk i inni turbolechiccy dziwacy? Nie, dziękuję. Polska nie istniała 10 000 lat temu, był to okres przełomu mezolitu i neolitu, więc ciężko tu mówić o jakiejkolwiek państwowości. A bronić się mogli co najwyżej przed dzikimi zwierzętami, nikt wtedy nie znał pojęcia ideologii, a już na pewno idei patryiotyzmu.
Ali-baba2020.08.9 9:34
Własnie dzięki (między innym), tym w/g ciebie "dziwakom"- przeżyliśmy okresy "mezolitu," "neolitu" żydo-masońsko-bolszewickiej hołoty - i Polska dzięki wieże katolickiej (a nie innej !), kościołowi katolickiemu, JEST WOLNYM DEMOKRATYCZNYM KRAJEM, gdzie zboczeńcy mogą swobodnie pod ochroną policji maszerować, a nocą... bezcześcić symbole katolickie !(?) A to jest wredne !!!
Nesse2020.08.10 7:58
Dzięki Bieszkowi i innym turbolechickim youtuberom? xP Bo ich miałam na myśli w kwestii "dziwaków". Czytaj ze zrozumieniem. Do ludzi z mezolitu i neolitu nic nie mam, bo oni nie tworzyli żadnej idei patryiotyzmu, narodowości, ani religii monoteistycznej. Jesteśmy tu, bo po prostu przeżyli wśród trudnych warunków środowiskowych, a nie że w tych odległych okresach historii targała nimi jakaś potrzeba walki z ideoliogiami.
tylko pytam się Czaczkowski2020.08.8 9:54
When będę mógł przejść spokojnie z rodziną Krakowskim Przedmieściem. W kościele Św. Krzyża 6 września 1939 roku moi rodzice wzieli ślub; na Starym mieście zginął mój wujek w Powstaniu; jego żona z dzieckiem został zamordowana przez Niemców na ul Olesińskiej 7 września. Sam wielokrotnie byłem pałowany w 1968 r schody Św. Krzyża; strajk na Politechnice- ochrona auli; polewalanie wielokrotne w czasie demonstracji. Why jestem upokarzany kolejny raz - WHY
Anonim2020.08.8 9:41
BOSKI GNIEW ZA BAŁWOCHWALSTWO NA SYNODZIE AMAZOŃSKIM .... "Wydaje się, że świat jest przeklęty z powodu jawnego bałwochwalstwa popieranego przez Rzym w tygodniach poprzedzających niesławny Synod Amazoński. Rzeczywiście, bezpośrednio po intronizacji groteskowego i małpiego posągu pogańskiej bogini Pachamamy w Wiecznym Mieście, seria nieszczęść spustoszyła ludzkość, co może być niczym innym jak boską karą za bluźnierstwo przywódców Kościoła." .... "Błagajmy więc biskupów i Papieża, aby prosili Boga o przebaczenie za to, co wydarzyło się w październiku ubiegłego roku. Być może, jeśli nasi ojcowie w wierze, członkowie Magisterium Kościoła, zbiorowo odzyskają zmysły, odwrócą bieg i publicznie wycofają się z zepsucia, które z dumą ogłoszono światu kilka miesięcy temu, świat - dzięki nieskończonej łaskawości Boga - może ujrzeć swoje udręki złagodzone. Ale co ważniejsze, czy nasi duchowi ojcowie okazali skruchę, tak jak ci, którzy kochają Boga, opłakują Go, gdy jest obrażany." ....... źródło: https://www.churchmilitant.com/news/article/divine-wrath-for-amazon-synod-idolatry
Władysław2020.08.8 11:49
Mamy rok 2020. Papieżem jest Jego Świątobliwość Benedykt XVI. Pan Bergolio jest jedynie p.o. papieża z ramienia masonerii.
Szybka Randka2020.08.8 9:41
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
abcd2020.08.8 9:40
Transseksualizm: czy płeć zależy od odczucia? - Ben Shapiro https://www.youtube.com/watch?v=B4bqLhFV-S8&feature=youtu.be
Dam2020.08.8 9:43
Mylisz pojęcia albo manipulujesz. Transseksualizm jest terminem medycznym, który może zpstać potwierdzony przez lekarza (np. na podstawie gospodarki hormonalnej). To o czym myślisz, to transgenderyzm. Popraw się.
pytajnik2020.08.8 9:33
Gdzie można znaleźć we Frondzie informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach? Kto wymierzy karę odpowiedzialnym za brak tej pomocy?
polo2020.08.8 9:28
Ciekawe czy policja interweniuje?
Tryskun2020.08.8 9:26
bravo,trzeba walczyć z agresywnym zboczonym lewactwem
Boguslaw2020.08.8 9:21
Brawo sodomici wiemy jak skonczyli