20.02.19, 10:00fot. Franco Follini, lic. CC BY-SA 2.0 via Flickr

ODLOT. Nowoczesna chce zakazać leczenia homoseksualizmu

Zachowania homoseksualne są szkodliwe dla zdrowia. Stosunki między sodomitami, ich forma oraz kwestia niezachowania monogamii sprawia, że o wiele częściej prowadzą do zarażenia się chorobami zakaźnymi i pasożytami, oraz uszkodzenia tkanek, oraz zakażeń, a przez co zagrożenia epidemiologicznego. Homoseksualizm jako zachowanie szkodliwe dla zdrowia, jak nikotynizm czy narkomania, nie powinno być reklamowane. Podstawą edukacji seksualnej powinno być ostrzeganie młodzieży przed podejmowaniem takich praktyk. By chronić zdrowie osób mających szkodliwe dla zdrowia skłonności homoseksualne, homoseksualiści muszą mieć dostęp do terapii wyzwalających z tego szkodliwego dla zdrowia uzależnienia. Niestety takich terapii chce zakazać Nowoczesna.

 

Niewątpliwie niewielki odsetek populacji podejmuje szkodliwą dla zdrowia aktywność homoseksualną. Jednak większość z tych osób ma skłonności biseksualne, może czerpać satysfakcję seksualną z bezpieczniejszych monogamicznych relacji seksualnych z osobami płci przeciwnej. Terapie wyzwolenia z homoseksualizmu nie odbierają im satysfakcji z życia, tylko pozwalają realizować tę satysfakcję w sposób bezpieczniejszy.

Na lewicowym portalu „Krytyka Polityczna” ukazał się artykuł „Egzorcyzmy i piłka nożna nie zmienią orientacji seksualnej” autorstwa Dawida Krawczyka (filologa, autora tekstów o narkotykach, publicysty „Gazety Wyborczej” i „Le Monde Diplomatique”)

Z tekstu lewicowego filologa można się dowiedzieć, że Nowoczesna złożyła w sejmie projekt ustawy zakazującej stosowanie takich mających na celu „zmianę orientacji seksualnej” terapii. Projekt przygotowała Nowoczesna i Kampania Przeciw Homofobii. Jest on wspierany przez działaczy partii Wiosna. Projekt zakazuje prowadzenia terapii wyzwalania z sodomickiego nałogu i przewiduje kary finansowe za prowadzenie takich terapii.

Publicysta „Krytyki Politycznej” opisał w swoim artykule terapie przeprowadzaną w związanej z Kościołem katolickim grupie „Pascha” działającej w „Krakowie, Wrocławiu i Warszawie”. Powodem uczestnictwa w takich terapiach ma być presja religijna otoczenia oraz homofobiczna działalność Kościoła katolickiego. Prowadzący tę terapię są osobami wyzwolonymi z nałogu i szczęśliwymi z normalnego życia.

Zdaniem lewicy takie terapie są nieskuteczne i wpędzają sodomitów w poczucie winy, podczas gdy homoseksualiści powinni akceptować swoje szkodliwe dla zdrowia skłonności.

Jak przypomina lewicowy filolog „rok 1973, Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne wydaje oświadczenie, że bycie osobą homoseksualną jest tak samo zdrowe jak bycie hetero. Rok 1991, Światowa Organizacja Zdrowia wykreśla homoseksualność z listy chorób. Rok 2018: transpłciowość zostaje wykreślona z listy zaburzeń Światowej Organizacji Zdrowia. Tak wyglądają rozstrzygnięcia najważniejszych organizacji medycznych na świecie”. Zdaniem lewicowego filologa „homoseksualność nie jest czymś, co można <<leczyć>>”.

Z artykułu lewicowego filologa można dowiedzieć się, że „w zeszłym roku Komitet Praw Osób z Niepełnosprawnością ONZ uznał, że stosowanie tzw. terapii konwersyjnych jest równoznaczne torturom i zwrócił się do polskiego rządu z pytaniami na temat stosowania ich w Polsce. Parlament Europejski również zaleca krajom członkowskim zaniechanie stosowania terapii stawiających sobie za cel zmianę orientacji seksualnej”.

W Polsce wywalanie z sodomickiego nałogu „ma trzy twarze. Pierwsza to są ośrodki o charakterze religijnym. Druga to księża i pastorzy odprawiający egzorcyzmy na osobach homoseksualnych. Trzecia to gabinety psychoterapeutyczne, gdzie osoby LGBT słyszą zachęty do tego, żeby zastanowiły się nad zmianą orientacji”.

Według lewicowego filologa „głównie założenie ustawy jest następujące: osoby, które prowadzą praktyki konwersyjne, podlegają karze grzywny nie niższej niż tysiąc złotych. Taka sama kara przewidziana jest dla osób oferujących i reklamujących takie praktyki. Profesjonaliści (lekarze, psychologowie, pracownicy socjalni, pedagodzy) musieliby liczyć się z karą w wysokości 2 tys. złotych”.

Zdaniem lewicowego filologa „gdyby ustawa została wprowadzona w życie, Polska znalazłaby się w światowej awangardzie krajów zakazujących prowadzenia tzw. terapii konwersyjnej. W Europie podobne prawo obowiązuje na razie jedynie na Malcie. Nad odpowiednimi regulacjami pracują obecnie Niemcy i Irlandia”.

Komentując informacje z tekstu lewicowego filologa, należy zauważyć, że w duchu bliskim faszyzmowi, groteskowa opozycja, lewica, i sodomici, chcą dorosłym ludziom uniemożliwić decydowanie o swojej seksualności. Jeżeli ktoś chce wyzwolić się ze szkodliwych dla zdrowia zachowań homoseksualnych ma do tego całkowite prawo i żadna Nowoczesna nie powinna mu tego zakazywać. Zakazać można tylko nieuczciwą reklam, okrywającą zagrożenia dla zdrowia, takich szkodliwych zachowań jak homoseksualizm, nikotynizm czy narkomania.

Ludzie dorośli oczywiście mają prawo niszczyć swoje zdrowie, odbywają sodomicie praktyki, zażywając narkotyki, paląc papierosy czy jedząc śmieciowe jedzenie. Równocześnie ludzie zatroskani świadomi potrzeby troski o zdrowie mają pełne prawo publicznie informować o szkodliwości dla zdrowia takich zachowań jak homoseksualizm, nikotynizm, narkomania czy jedzenie śmieciowej żywności. I nie ma znaczenie, że z tego powodu może być przykro jakimś miłośnikom odbytów, dragów, petów czy nafaszerowanej cukrem, tłuszczem i chemią żywności.

To, że lewica chce zakazać krytyki szkodliwych dla zdrowia zachowań widać nie tylko w postulatach zakazywania informowania o szkodliwości dla zdrowia homoseksualizmu, ale też w tym, z jaką histerią spotkała się kampania przestrzegająca przed obżarstwem – dla lewicy nie liczyła się epidemia cukrzycy, otyłości i chorób krążenia, tylko rzekome dobre samopoczucie grubasów.

Jan Bodakowski

Komentarze

Polak Ateista Dumny Gej2019.02.20 16:43
Homoseksualność jest zupełnie prawidłową naturalną i normalną częścią ludzkiej tożsamości psychoseksualnej. Nie do zmiany nawet jakby ktoś zechciał. Tyle twierdzi nauka, w tym medycyna. Nie ma w lecznictwie opracowanych terapii leczenia orientacji, bo stanu zdrowego nie leczymy. "Terapie" o jakie chodzi Bodakowskiemu są prowadzone przez osobników bez żadnego wykształcenia medycznego, bez kwalifikacji ani licencji i poza wszelką kontrolą. Co więcej są szkofliwe ludzie przychodzą zdrowi, a wychodzą z depresjami, myślami samobójczymi. Trzeba ich później leczyć za pieniądze podatnika w prawdziwych gabinetach lekarskich. Niech Bodakowski lepiej napisze o rzeczywistych powodach funkcjonowania tego typu ośrodków "leczenia". Ich celem bynajmniej nie jest zmiana orientacji, oni dobrze wiedzą, że to niemożliwe. Celem jest bałamucenie naiwnych duszyczek, dawanie im złudnej nadziei, wpędzanie w poczucie bycia gorszym, błędne przekonanie, że orientacja homo to coś niedobrego. Podstawowym jednak celem są jak zwykle pieniądze. Organizatorzy tego typu przedsięwzięć to dobrze zorganizowany mafijny biznes zarabiający na transporcie, posiłkach, zakwaterowaniu, w końcu wynajmowaniu sal na plebani. O nic innego tu nie chodzi. Weźmiemy się za was po odsunięciu PiS od władzy.
ZERR02019.02.20 17:24
Nauka, medycyna niczego takiego nie twierdzi. Tak twierdza tylko gejowi, czasem poprzebierani w szatki 'naukoffcuff'.
M.2019.02.20 17:44
Juz ci kiedys napisalem, skoñczony idioto, zebys przedstawil mi choc jedna publikacje z pubmed.com (bazy danych publikacji naukowych z dziedziny medycyny, biologii i pokrewnych) potwierdzajaca twe fanaberie. No i odpowiedzi sie nie doczekalem. Zatem kto tu jest nauk-off-cem, kretynie?
ZERR02019.02.20 17:54
Wy, to oczywiste. To wy wychodzicie z jawnie fałszywą tezą, więc to do was należy obowiązek dowodu
M.2019.02.20 18:11
Nie no, jednak jestes idiota. Koncze polemike z toba. Gadanie z jamochlonem jest bez sensu
ZERR02019.02.20 18:22
powołujesz się na wielkie mnóstwo 'pubmedów', a nie potrafisz przytoczyc ani jednego wiarygodnego badania.
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.20 19:25
Zero z kolei powołuje się na swoją brudną dype i ciągle ma nadzieję, że ktokolwiek się nabierze. Sry, skończyło się twoje eldorado zakłamywania każdego niewygodnego faktu.
astom2019.02.28 23:32
Te cwaniak z miodem w uszach, a na jakiej podstawie lekarze redagujący "Domowy poradnik medyczny" wydany przez komuchów w 1985r napisali że homoseksualizm to zboczenie i na podstawie jakiego odkrycia polskie komuchy zmieniły zdanie? A na jakiej podstawie dr. Lew- Starowicz w tv jakieś 5 lat temu powiedział, ze nieobecność ojców w procesie wychowawczym chłopców może skutkować PATOLOGICZNYMI zachowaniami seksualnymi w postaci homoseksualizmu? Wiesz co oznacza termin PATOLOGIA?
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.20 17:52
Nikogo nie obchodzi zaklinanie rzeczywistość przez ZERO. W nauce, w tym medycynie homo jest zupełnie normalną, prawidłową orientacją.
ZERR02019.02.20 17:55
Możesz 'prawidłowym' nazywać nawet wzrost karła, ale co to zmienia?
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.20 17:59
Nic nie zmienia, bo też na ów temat nie zabrałem głosu. Jedynie zauważyłem, że ZERO funkcjonuje w alternatywnej rzeczywistości negując wszystko co nie pasuje do jego pomylonej ideologii. Nic dziwnego, że ludzie mają cię za przygłupa, brak chętnych, którzy zechcieliby się nabrać na twoje pseudoerystyczne sztuki. Bardzo mi z tego powodu nieprzykro.
anonim2019.02.20 14:58
Kolejne bajania Bodakowskiego przygłupa. Nie ma czegoś takiego jak leczenie orientacji seksualnej (jakiejkolwiek), a skoro Bodakowski twierdzi, że się da niech poda skuteczne metody i sam spróbuj zostać homo. Powodzenia!
S\\\\\\\\305\\\\\\\\202awek2019.02.20 14:48
Orientacja seksualna to nie choroba, człowiek się z nią rodzi i tyle.
ZERR02019.02.20 16:30
Nieprawda. Czasem się rodzi. Z różnymi defektami się rodzimy.
Andrzej Malik2019.02.20 13:42
Czekam z niecierpliwością na następne objawienia w rodzaju "ODLOT! Lewica chce zakazać zaklinania deszczu!". Albo "ODLOT! Lewica chce zakazać wsuwania chorych na trzy zdrowaśki do pieca chlebowego!"
Luzifer2019.02.20 13:07
Co chwile tu, widze artykuly i cos o gejostwie. Fronda, czy wiesz, ze chyba najlepiej promujesz teczowy swiat? Serio.
Stachu2019.02.20 11:48
Ale na lesbijki to już byście sobie popatrzyli? Bo wiecie Bodakowski, z tym "leczeniem homoseksualizmu" jest podobnie jak z leczeniem "długotrwale bezrobotnych".
ZERR02019.02.20 11:03
Przecież w innym miejscu Lewacy uparcie głoszą tezę, że homoseksualizm się nabywa. Że zboczen, homoseksualni księża dlatego atakują chłopców, ponieważ akurat chłopcy sa 'dostępni', a jakby mieli dostęp do dziewczynek, atakowali by dziewczynki. Może po prostu udostępniać leczonym homosiom jakieś (zapewne sowicie opłacone 'seksasystentki') panie, to oni się 'wyleczą'?
Agnieszka2019.02.20 15:53
Zerro robisz to specjalnie, prawda? Udajesz, że nie wiesz, że homoseksualista to nie to samo co pedofil. Zrównujesz ludzi o innej orientacji ze zboczeńcami krzywdzącymi dzieci. To odrażające. po co tak prowokujesz?
ZERR02019.02.20 16:18
Nigdy nigdzie nie pisałem że gejowy=pedofil. Zboczeni geje (jak to brzmi) to margines marginesu liczony w promilach. Podobnie jest wśród hetero. Ułamek promila, choć mniejszy, co nie zmienia istoty sprawy. Pedofili w sensie medycznym, którym płeć jest obojętna jest mało. W Polsce z 70 przypadków na 600 rocznie. Przecież wśród Polaków jest N x więcej bandziorów i złodziei niż wśród gejowych jest pedofili... ale jakoś nie czuję się bandziorem. Dlaczego się obrażać?
Agnieszka2019.02.20 16:22
Wiesz co, wywalisz z siebie słowa, które są tak odrażające, że aż nie wiadomo co odpowiedzieć, a zaatakowany umniejszasz ich wagę, przeinaczasz, rozmydlasz. Homoseksualny ksiądz poderwie sobie homoseksualnego kolegę, a nie zaatakuje dziecko. Ksiądz pedofil zaatakuje chłopca, czy dziewczynkę, bez różnicy, kto bliżej i łatwiej.
ZERR02019.02.20 16:29
Czy nie jest przeinaczaniem wypisywanie jacy to z księży zboczeńcy, gdy wystarczy policzyć przypadki? Jest ich, zboczonych księży, tyle samo co wśród ogółu mężczyzn. Zresztą jeśli nawet policzyć te wielkie afery z USA, to gross napaści miała miejsce w okresie dzieci-kwiatów, gdy sprawa o zgrozo legalizacji pedofilii była normalnie dyskutowana, i gdy działały takie organizacje jak Nambla. Takie to były czasy, szczęśliwie minęły.
Agnieszka2019.02.20 16:43
Nie ma znaczenie czy zbok jest księdzem, murarzem, kierowcą, zawsze jest tak samo winny, trzeba go zatrzymać, przykładnie ukarać, a po odbyciu kary izolować od dzieci. Niestety, księża nie wpisują się w tę regułę i dlatego tyle się o tym mówi. Podajesz jakiś przykład poniżej, czemu nie wpisujesz równie chętnie innych, gdzie faktycznie winny ksiądz unika kary? I akurat mi nie możesz zarzucić jakiegoś atakowania duchownych, bo wiesz że mam wśród nich znajomych i niektórych bardzo cenię, co nie zmienia faktu, że uważam pedofilię za odrażające okropne przestępstwo, a bronienie podofilów za równie odrażające.
ZERR02019.02.20 16:35
o tym nie przeczytamy w 'mediach' Sąd rejonowy w Jesioniku na czeskim Śląsku uniewinnił z zarzutów polskiego księdza Adama Kuszaja, który był oskarżony o seksualne wykorzystanie ministranta. Osiem lat wcześniej ksiądz został skazany na pół roku więzienia w zawieszeniu na 2 lata. Jeden z ministrantów (mający wówczas 16 lat) oskarżył go o to, że w 2009 roku wykorzystał go seksualnie. W 2011 roku sąd uznał winę polskiego kapłana i skazał go na pół roku więzienia, w zawieszeniu na 2 lata. Zakazał mu także pracy z osobami do 18 lat. Ksiądz Adam został suspendowany, odsunięty od pracy w parafii i pracował jako robotnik. W 2016 roku pojawili się nowi świadkowie w tej sprawie. Trzy osoby – znajomi poszkodowanego byłego ministranta, zeznały że już po wyroku skazującym księdza, słyszały od młodego człowieka w prywatnych rozmowach, iż całe oskarżenie jest nieprawdziwe i zostało przez niego wymyślone z zemsty na księdzu, który przestał dawać jego rodzinie pieniądze. Wówczas sprawa sądowa została wznowiona. Sąd zlecił ponowne badania psychiatryczne głównego świadka oskarżenia czyli byłego ministranta. Biegli po badaniach ustalili, że jego zeznania są niewiarygodne. Na niejawnej rozprawie sąd przesłuchał też nowych świadków. Według obrońcy księdza Kuszaja, dowodów na jego niewinność było więcej. Wyrok uniewinniający ogłoszono 13 lutego.
ZERR02019.02.20 17:23
Widzę, że hejterska, lewicowa zapewne podłota, dostaje spazmów. Podoba się wam fałszywe oskarżanie, niszczenie ludzi na podstawie pomówień i łgarstw? Wiele to mówi o was, obyście doświadczali tego samego. Banda nazistowskich hejterów.
Agnieszka2019.02.20 17:28
To do mnie?
ZERR02019.02.20 17:57
Nie do ciebie. Do tych których oburza fakt, że ktoś został uwolniony od fałszywego oskarżenia. Do tych, którzy chcą wsadzania do więzień księży bo sa księżmi, a pretekst? Coś się wymyśli.
Marcin2019.02.20 10:53
Świat nakazów zakazów... i innych azów ;) Homo mozna tak leczyć jak kogoś bez rąk... że mu odrosną, słyszałem o specjalnych modlitwach, i wodach świetych, co tych cudów potrafią dokonać... Mozna jeszcze pogmerać w genach, lecz! Gdy człowiek czuje się dobrze w swoim ciele, oraz jest zadowolony z zycia, czemu mu pomagac na siłę?! Bądzmy szczęsliwi, tacy jacy jesteśmy, i tacy różni... różni w sposób piękny... Ludzie nieszczęśliwi sami z sobą, prowadzą destruktywne oddziaływanie na wszystkich wokół... świat szaleństwa
michu2019.02.20 11:09
Coś w tym jest. Jak komuś się np wydaje, że jest Napoleonem to po co mu to szczęście burzyć, a zwłaszcza na siłę ;). No chyba, żeby siłą zmuszał innych żeby szli z nim na Moskwę ;).
Justyna S2019.02.26 8:28
Czym innym są psychozy a czym innym homoseksualizm i transseksualizm. Dla waszej świadomości częścią diagnostyki osób transseksualnych jest wizyta u psychiatry oraz poddanie się obserwacji i testom by wykluczyć inne zaburzenia psychiczne.
astom2019.02.28 23:23
Inne? Czyli transseksualizm to jednak zaburzenie!
michu2019.02.20 10:40
A co oni na serio mogą zaproponować??? Oprócz dodruku pieniędzy, żeby każdy miał milion w kieszeni...;).
Azazel2019.02.20 10:25
ODLOT: Bodakowski wierzy w leczenie homoseksualizmu. To tak, jakby wierzyć, że Bodakowskiego da się wyleczyć z głupoty, Rydzyka z nienawiści i pazerności, a frondę z wiary w religijne bajki.
Jahu2019.02.20 10:23
Lewacka "wolność" hehehe.. a ja cię pytam lewacki filologu co z wolnością tego człowieka, który dobrowolnie chce się poddać takiej terapii?
Stachu2019.02.20 11:51
A jak ktoś jest homoseksualistą i równocześnie lewakiem-ateistą, to jak go wyleczyć z homoseksualizmu?
astom2019.02.28 23:21
NIKT go nie będzie wyleczał! Żadnego przymusu! Ale jeżeli chce się leczyć to żaden jego koleżka-lewak NIE MA PRAWA MU ZABRONIĆ!!!!
zbych20282019.02.20 10:20
Myślę że doskonałym pomysłem w walce z LGBT byłoby zorganizowanie tu i tam takich demonstracji, szkoleń itd. na których w sposób w miarę obrazowy demonstrowano by i uświadamiano w miarę obrazowo (jakieś makiety, manekiny, plakaty czy coś takiego) dlaczego homoseksualizm zagraża zdrowiu, w jaki sposób powstają te uszkodzenia tkanki, zakażenia itd. tak żeby odbiorca miał wizualny obraz samego aktu płciowego w tym środowisku a nie kojarzył ten akt z sympatyczną i uśmiechniętą gębą Biedronia,
M.2019.02.20 10:28
Oraz jednoczesnie, ile burdeli, salonow masazu, prostytutek oraz niechcianych ciaz jest w Polsce. I ciekawe, kto bedzie bardziej rozwiazly - faceci hetero czy homo.
ZERR02019.02.20 17:25
hommo, i to tak ze dwa rzędy wielkości.
M.2019.02.20 17:40
Widze, ze poza zerem, jestes specjalista w temacie. Pewnie nie istnieja statystyki w tym zakresie, ale jestem ciekaw czy jest wiecej zakazen HIV wskutek seksu analnego bez zabezpieczenia (generalnie homo), czy niechcianych ciaz podczas przygodnego seksu (hetero). Zaloze sie o pensje, ze tego drugiego jest wiecej, nawet po zrelatywizowaniu wynikow poprzez uwzglednienie faktu, ze tylko okolo 10-15% populacji jest "niehetero" (a nie tak jak ty mamroczesz, ze 1%).
ZERR02019.02.20 18:00
Jak dotąd wszystkie badania dowodzą, że jest was 1% gejów i drugie tyle biseksów. Jeśli oczywiście pominąć ludzi molestowanych przez oczy w dzieciństwie seksedukacją, bo u nich jak sami piszecie, odsetek gejowych rośnie nawet do 20%
M.2019.02.20 18:10
Ojjj i znowu sie powolujesz na badania i nie cytujesz zrodla z pubmed.com...
ZERR02019.02.20 18:25
powołuję się na to co twoi funfle z USA wypisują. Na reszte kładę lachę. pubmed? trudno o bardziej skompromitowane 'źródło'. nauka od dawna udowodni za granty to co sponsor chce udowodnić. Lejemy na wasze 'badania' rozpryskowo
ZERR02019.02.20 18:15
Nawet w publikacjach WHO piszą, że "Today, this group is 19 times more likely than the general population to be infected by HIV, Hirnschall said. " PS. Od ciąży się raczej nie umiera