Niedzielski poprosił lekarzy o ,,rozmowy uświadamiające'' w sprawie szczepionek - zdjęcie
11.05.21, 14:34fot. yt/kprm

Niedzielski poprosił lekarzy o ,,rozmowy uświadamiające'' w sprawie szczepionek

78

Minister Zdrowia Adam Niedzielski zaapelował do lekarzy, aby ci wykonali telefony do osób, które nie zapisały się na szczepienia przeciwko covid-19.

Wirtualna Polska poinformowała, że parę tygodni temu resort zdrowia rozpoczął akcję namierzania osób, które nie zapisały się na szczepienie. Ministerstwo ma nadzieję, że "rozmowy uświadamiające" zdołają przekonać osoby niechętne do zaszczepienia się.

- Bardzo proszę o przeprowadzenie z pacjentami niezaszczepionymi oraz niezapisanymi na szczepienie rozmów uświadamiających korzyści płynące z uzyskania odporności przed wirusem COVID-19 - napisał Niedzielski w liście do lekarzy.

W pierwszej kolejności lekarze skontaktują się z niezaszczepionymi osobami w wieku powyżej 60 lat. Lekarze mają przede wszystkim ustalić przyczyny, dla których osoby te nie zapisały się na szczepienie.

- W aplikacji gabinet.gov.pl mogą Państwo wygenerować listę pacjentów, którzy stanowią populację danego POZ i uzyskać informację na temat zaszczepienia pacjentów m.in. z grupy wiekowej 60+ lub informację na temat umówionych terminów szczepienia przeciwko COVID-19 - czytamy dalej w liście Niedzielskieg.

- W przypadku braku terminu szczepienia dla pacjentów 60+ lub kiedy wyznaczony termin jest odległy, tj. przypada na koniec maja lub czerwiec, zwracam się z prośbą o koordynację i pomoc tym pacjentom w umówieniu terminów szczepienia lub przesunięciu terminów szczepienia na wcześniejsze - zakończył swą prośbę Minister Zdrowia.

jkg/wp

Komentarze (78):

Jan2021.05.15 2:29
To jest eksperyment medyczny, którego skutki mogą być fatalne. Szczepionki nie są należycie zbadane i nie powinny być dopuszczone do stosowania.
Zdzislaw2021.05.13 19:19
Sporo lekarzy uważa szczepionki na covid. za szkodliwe. takim ciężko będzie przekonać pacjenta do szczepień. :)
może by tak2021.05.12 7:13
A może by tak Państwo wzięło odpowiedzialność finansową za ewentualne skutki uboczne tych szczepionek skoro je tak promuje. W razie powikłań dożywotnia renta dla zaszczepionego a jak by umarł to dla rodziny.
franc2021.05.11 23:50
czerwone pisowskie qrwy wzięli sztraf za wszczepienie bydła a szprycy barany nie chcą ,,aj waj czo to będzie bydło trzeba sił ą zapędzić do szprycy
Alicja2021.05.11 22:38
Lekarz najpierw niech mnie zbada dokładnie i zleci dodatkowe badania,bo ponad rok go nie widziałam. Płacę składki zdrowotne i muszę leczyć się prywatnie.więc jak będę chciała się zaszczepić,to też prywatnie.Ty się w końcu zajmij leczeniem Polaków,bo za to ci płacimy,a nie nabijaniem kasy dla koncernów amerykańskich.juz zarobili krocie, a jak ustalono,są już skuteczne lekarstwa na covid,a nie leki genetyczne w trakcie badań.
matis892021.05.11 20:44
SŁUCHAJ NAUKOWCÓW! ....... Nie ma takiego lekarstwa, takiej szczepionki, takiego zioła, rodzaju pokarmu by komu w czymś NIE SZKODZIŁO! ..... Penicylina uratowała miliony ludzi, ale i zabiła kilkaset tych z uczuleniem na penicylinę. ............. Każdy z nas ma inny, tzw. genetic make up dlatego różnimy się od siebie w szczegółach, tym m.in. w reakcjach po przyjęciu lekarstw nawet PO WYPICIU MLEKA! ........... Szczepionki dzisiaj produkowane NIE MAJĄ sobie równych z tymi sprzed choćby 10 lat. Nauka zrobiła dramatyczny postęp w genetyce.
Jehowe mendy jak "matis89" udają katolików2021.05.11 20:45
𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 jest to najgorszy typ sekciarza. Są odpowiedzialni za tysiące ludzkich istnień odmawiając swym bliskim a szczególnie dzieciom opieki lekarskiej. 𝐖 𝐓𝐘𝐌 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐄𝐊! ........ 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to jest ZBRODNIARZ. Ale nie tylko bo ZŁODZIEJ! Oszukują głównie starsze samotne kobiety tak, aby cały majątek tej ich sekcie zostawiła. 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to wróg ludzi i normalnego społeczeństwa. Udają, że są katolikami cytują jakieś brednie - PAMIĘTAJ 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to SEKCIARZ i jak KAŻDY SEKCIARZ jest NIEBEZPIECZNY.
Magda2021.05.12 10:20
Naukowcy mówią różnie, ale jak widać Ty słuchasz tylko tych z jednej strony, a z innej strony udajesz, że nie słyszysz. Jeśli szczepionka na każdego inaczej działa jak mówisz, to skąd wiesz, że mi nie zaszkodzi o wiele bardziej, niż covid, który już przeszłam i nic mi nie było (i wiele osób przechorowało)? Właśnie z tego powodu mam prawo odmówić szczepienia, bo każdy jest indywidualną jednostką i może właśnie intuicja(dla ateistów)/Światło Ducha Świętego(dla katolików) podpowiada ludziom, żeby nie przyjmowali tej szczepionki. A słyszałeś o narkolepsji po szczepieniach na świńską grypę? A słyszałeś o niepłodności po szczepieniach na tężec w Kenii? (wykryto wtedy hormon BHCG w szczepionce - więc szczepionka zadziałała na zasadzie "zbicia" hormonu BHCG - które jest niezbędne do utrzymania ciąży). A jeśli jesteś katolikiem, to nie obchodzi Cię, że wszystkie te firmy miały swój udział w aborcji, niektóre szczepionki są produkowane na bazie namnożonych komórek z aborcji, a niektóre wykonywały testy posiłkując się tymi komórkami (m.in. ta najsłynniejsza w Polsce szczepionka)? Czy dla katolika to nie jest dla Ciebie odrażające? Każdego Pan Bóg kiedyś z tego rozliczy.... A Ci co są na górze w ministerstwie zdrowia, to już pokazali, że w sprawie covid grają tak samo jak zachód - i jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. W sprawie imigrantów potrafili się sprzeciwić, w sprawie LGBT również, a w tej sprawie polegli. Ministerstwo Zdrowia w Polsce do wymiany.
Magda2021.05.12 10:29
No i właśnie o to chodzi, do penicyliny nikt nikogo nie zmuszał; jeśli ktoś nie chciał przyjmować, bo miał taką intuicję lub Światło Ducha Świętego, że może mieć uczulenie - to nie przyjął i leczył się innymi sposobami. Jakim prawem jesteśmy przymuszani (na razie niewerbalnie) do przyjęcia tej eksperymentalnej szczepionki? Jakim prawem? Gdzie wolność obywatela?
zakończyć fałszywą pandemie2021.05.11 20:43
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
Marek2021.05.11 20:43
stwardnienie boczne rozsiane to konsekwencja szcepien ,,,tym
GP2021.05.11 20:39
Pod sąd tych morderców z Ministerstwa Śmierci, osądzić przykładnie za przedwczesną śmierć ponad 130 tys. osób spowodowaną całkowitą dezorganizacją służby zdrowia, odwołaniem zaplanowanych operacji i zabiegów, wprowadzeniem zbrodniczego systemu "leczenia" sezonowych chorób przeziębieniowych za pomocą infolinii i dobijania ciężko chorych za pomocą respiratorów.
Szmaciarz2021.05.11 19:06
Lekarze mają tworzyć listy ludzi do zagazowania !!!! Jak we wojnę zydów !!! Wezmą zgony na swoje sumienie ??!!!!! K.urwa mać nie ma siły na nich !!???
Anonim2021.05.11 19:49
Niestety nie. Jesteśmy bezbronni, zatomizowani, każdy myśli o sobie, wojskowi Polskę mają w zadach, liczą tylko wypłatę i szybka emeryturę, nie ma kto nas obronić. Zrobią z nami co zechcą. Nawet przymusowe szczepienie. Przed wojną tych zapchlonych wszarzy wywieszali by i zatłukli za zdradę, niestety teraz nie ma szans.
Anonim2021.05.11 21:11
Mają świetnie opłacana milicję, która wykona każdy rozkaz. Ludzie dziwią sie jak mogło SS 80 lat temu mordowac ludzi? Bardzo prosto. Dostawali za to łatwe pieniądze. Będzie rozkaz to polska milicja weźmie się za nas tak samo. Czas się zbroić.
Bul Komoruski2021.05.11 18:44
Wybitna menda z tego frajera Niedzielskiego , wywalany z państwowych posadek dorwał się wreszcie do WŁADZY jeb..y "wodzóś" . Niedzielski do pierdla !
Monika2021.05.11 18:37
Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika
Böno2021.05.11 18:36
Szykuje się nowa propaganda przy pomocy lekarzy, byle tylko szczepić. Szczepcie się sami ile chcecie i wara wam od naszych wolności.
Klapaucjusz2021.05.11 18:07
Przydałaby się rozmowa uświadamiająca dla pana Prezesława i dla panny profesor Krysi kochanej. Może przestana się podniecać wiosną na przylot bocianów.
matis892021.05.11 17:38
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
katolik2021.05.11 17:36
pseudoszczepionki są zwiazkami chemiczno- genetycznymi, kótre juz powodują choroby i będą powodować je w czasie. Są śmiercią ciała i duszy! Wierni w imię swego sumienia nie mają obowiazku poddawac się szczepieniu. Ty EDpiskopacie , ABP Gądecki odpowiadacie za śmierc ciała i duszy wielu wiernych i księży w czasie
Ktoś2021.05.11 16:47
Może Panu Ministrowi przydałaby się rozmowa uświadamiająca na temat konstytucyjnych praw obywateli, ochronie danych osobowych, prawa do prywatności. Może Rzecznik Praw Obywatelskich powinien wykonać taki telefon uświadamiający Pana Ministra? Panie Ministrze Niedzielski - my nie jesteśmy dziećmi, żeby nas uświadamiać. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, którzy w poczuciu odpowiedzialności za siebie i swoich najbliższych podejmują decyzje odnośnie swojego zdrowia i ryzyka związanego z preparatami leczniczymi, które są nam oferowane przez firmy farmaceutyczne. Tymczasem ani rząd ani te firmy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki uboczne tych preparatów. Skoro producenci tak chamsko propagowanych w telewizji publicznej preparatów nie przebadali ich genotoksyczności, długoterminowych efektów, wpływu na płodność itp. oraz nie chcą wziąć odpowiedzialności za skutki ich zastosowania, to jakim prawem chcecie nakłaniać lub zmuszać obywateli do przyjmowania tych preparatów? Skąd u was taka wiara w bezpieczeństwo tych specyfików? Czyżby za kasę, którą ci producenci wam płacą, żeby poszerzyć sobie rynki zbytu? Bo innej racjonalnej, jako żywo trudno znaleźć. Na reklamie niewinnego ziółka każecie informować "przed użyciem zapoznaj się z ulotką, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu" A tu nachalnie stręczycie obywatelom leki dopuszczone do obrotu warunkowo, które w niektórych krajach są wycofywane, które nie zostały odpowiednio przebadane, które czasem wywołują poważne odczyny poszczepienne w tym śmierć lub kalectwo i każecie w nie wierzyć niczym w jakieś bóstwo, które zachwalcie ustami pseudocelebrytów. Stoi Pan na czele Ministerstwa Zdrowia, Panie Niedzielski, a podstawowym obowiązkiem lekarza jest kierować się zasadą primum non nocere! A może Pan zechciałby się przelecieć nowiutkim, drogim, warunkowo dopuszczonym do produkcji samolotem, za który wprawdzie producent nie bierze odpowiedzialności, ale Ministerstwo Prawdy, posiłkując się ustami opłacanych ekspertów i celebrytów stwierdziło, że jest on w pełni bezpieczny i należy nim latać, bo emituje mniej spalin? Oczywiście jak Pan przypadkiem spadnie to nie będzie wina tego samolotu, tylko brak doświadczenia pilota. Ale przynajmniej zginie Pan jako uświadomiony obywatel, który wypełnił swój obowiązek redukcji CO2, a dzieci długą będą Pana opłakiwać, bo rząd im nie wypłaci żadnego odszkodowania. Mamy to kupić? Serio? Poproszę więcej szacunku dla naszej inteligencji. Komunizm już przerabialiśmy w praktyce, podobnie jak nachalną propagandę rządu, jedynie słuszną prawdę Ministerstwa Prawdy, cenzurę i zamykanie ust myślącym inaczej, utrudnianie im życia i dyskryminację w dostępie do dóbr i awansów. Ale widzę, że rządowi podobały się te czasy i chcą, aby powróciły, a dotychczasowe hasła i slogany to było tylko opium dla ludu.
katolik2021.05.11 17:33
Strescić można , ze nazisci tych którzy mają odmienne zdanie nie traktują jak ludzi, jak ludzi, ktorzy mają rozum, inteligencje, ALE jak swoje bydło z którym wydaje im się, ze mogą zrobic wszystko wg rozkazu masono- nazisów. Jest granica traktowania ludzi jak zwierzęta. Jest granica wg wiary, wg konstytycji, prawa. Chociaż klamią w żywe oczy, gdyby Polacy wiedzieli jak bardzo są okłamywani przez nazisto- masonów! Prawo, które jest śmiertelne w skutkach nie jest prawem i nie obowiązku go respektować! Lekarz, który będzie nagabywał pacjenów jest winny jego śmierci w czasie, śmierci jego duszy i ciała. Ale za kasę prawnicy i lekarze zrobią wiele. Episkopat jest winny śmierci ciała i duszy wiernych i księży, która dokona się w czasie
Pytajniczek2021.05.11 17:49
Wpis celny, ale za długi..ciekawe kto go doczytał do końca?
man.of.Stagira2021.05.11 16:37
Teraz! WSZYSCY! ROZSIEWAJ Sars-cov-2! HEIL Lempart! SIEG Heil!...ŻRYJ Covida! Zostaw Ślad! Zostaw Ślad! Zdejm KAGANIEC ludobójco! WY*******AJ na PROTEST! NA Protest Trzaskowski! Zostaw Ślad! SIEG Braun!...Na Czerską Go! Pod Respirator z Nim!...Na Czerską Jego Mać!.. // BRAWO Konfederacja i PO-Platfusy! Kij WAM w RYJ!..b a r a n y Brauna-Clowna!..Teraz!..Rozsiewaj Sars-cov-2! ..bo.. Zakończą lock-down! Wszyscy!...Wy Imbecyle od Brauna, Michnika i Trzaskowskiego…Wy Durnie Tanajny!..
mają rozmach...2021.05.11 16:48
Wiekszosc takich jak ty ortodoksow mieszka na podkarpaciu. 100% PIS. Zgonow nadmiarowych prawie tyle co cala Szwecja. Tak sie gospodarujecie... srednia hospitalizacji zachodu 1 na 300 przez rok....... jak na podkarpacie powinno wyjsc 7 tys hospitalizacji a zgonow jest ponad 6000 .......
Pytajniczek2021.05.11 17:50
Sprawdzić , czy nie PiS.
Jehowe mendy jak "matis89" udają katolików2021.05.11 16:16
𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 jest to najgorszy typ sekciarza. Są odpowiedzialni za tysiące ludzkich istnień odmawiając swym bliskim a szczególnie dzieciom opieki lekarskiej. 𝐖 𝐓𝐘𝐌 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐄𝐊! ........ 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to jest ZBRODNIARZ. Ale nie tylko bo ZŁODZIEJ! Oszukują głównie starsze samotne kobiety tak, aby cały majątek tej ich sekcie zostawiła. 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to wróg ludzi i normalnego społeczeństwa. Udają, że są katolikami cytują jakieś brednie - PAMIĘTAJ 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to SEKCIARZ i jak KAŻDY SEKCIARZ jest NIEBEZPIECZNY.
Anonim2021.05.11 16:29
tylko maski lockdown i szczepionki.. zrobimy wam dobrze albo jeszcze lepiej
Anonim2021.05.11 16:37
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐏𝐄𝐓𝐑𝐎-𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐀𝐌𝐈 𝐢 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐖𝐀𝐓𝐘𝐊𝐀𝐍𝐈𝐄, 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐘𝐍𝐆𝐓𝐎𝐍𝐈𝐄, 𝐖-𝐖𝐈𝐄 . . . . 𝐙𝐀 𝐑𝐎𝐃𝐈𝐍𝐔! . . . 𝐙𝐀 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐔! . . .𝐔𝐑𝐀𝐀𝐀!
Anonim2021.05.11 16:42
tylko maski lockdown i szczepionki.. zrobimy wam dobrze albo jeszcze lepiej
Jehowe mendy jak "matis89" udają katolików2021.05.11 16:16
𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 jest to najgorszy typ sekciarza. Są odpowiedzialni za tysiące ludzkich istnień odmawiając swym bliskim a szczególnie dzieciom opieki lekarskiej. 𝐖 𝐓𝐘𝐌 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐄𝐊! ........ 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to jest ZBRODNIARZ. Ale nie tylko bo ZŁODZIEJ! Oszukują głównie starsze samotne kobiety tak, aby cały majątek tej ich sekcie zostawiła. 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to wróg ludzi i normalnego społeczeństwa. Udają, że są katolikami cytują jakieś brednie - PAMIĘTAJ 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to SEKCIARZ i jak KAŻDY SEKCIARZ jest NIEBEZPIECZNY.
Anonim2021.05.11 16:34
skladam deklaracje ze sie zaszczepie jesli Szumowski i Niedzielski dostana wieloletnie kary wiezienia.. wybiore astre lub johnsona....
Anonim2021.05.11 16:37
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐋𝐈𝐃𝐄𝐑 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐄 𝐊𝐀𝐓𝐎𝐋𝐈𝐊𝐈 𝐖𝐀𝐋𝐂𝐙𝐘𝐌𝐘 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 𝐙 𝐊𝐀𝐓𝐎𝐋𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐙𝐔 𝐙𝐀 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐄 𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 - 𝐉𝐀𝐊 𝐃𝐔𝐌𝐍𝐈 𝐊𝐎𝐌𝐒𝐎𝐌𝐎𝐋𝐂𝐘!
Tfu2021.05.11 17:51
Sp..dalaj rusku do swojej matuszki, pepeszki prostować
katolik2021.05.11 16:12
Episkopacie Polski, Abp Gadecki, Depo ty jesteś współmorderca wiernych i swoich księży Koscióła Katolickiego tego Narodu poprzez nakaz szczepień!
katolik2021.05.11 16:10
To co ten nazista mówi do polskiego społeczenstwa i do katolików--- jest sprzeczne z Wiarą, konstytucją, prawem, medycyną!!. Mówisz wybierajcie śmierć dla Billa. Sadzasz Polaków przymusowo na krzesło elektryczne, ale krzesło jest z obrotem!
gracz2021.05.11 16:09
Morderca chce rozmawiać z wysoko opłacanymi bandytami.
Przeciw kretynom2021.05.11 16:03
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐏𝐄𝐓𝐑𝐎-𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐀𝐌𝐈 𝐢 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐖𝐀𝐓𝐘𝐊𝐀𝐍𝐈𝐄, 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐘𝐍𝐆𝐓𝐎𝐍𝐈𝐄, 𝐖-𝐖𝐈𝐄 . . . . 𝐙𝐀 𝐑𝐎𝐃𝐈𝐍𝐔! . . . 𝐙𝐀 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐔! . . .𝐔𝐑𝐀𝐀𝐀!
Przeciw kretynom2021.05.11 15:59
Zapraszam każdego zyebanego doktorka, który od ponad roku bierze podwójną stawkę za tele porady do wykonania telefonu do mnie! Obiecuję wyjątkowe doznania słuchowe! Postaram się wydobyć z siebie taką liczbę słów na ch i k jak nigdy dotąd. Dzwońcie więc konowały! Tfuuuuuu wam w oko!
zakończyć fałszywą pandemie2021.05.11 15:54
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
JohnyBravo2021.05.11 17:52
Zjeżdżaj przychlaście.Won.
Niedzielski złączył swoje rączki2021.05.11 15:51
i pokazuje gest masoński, a i weź sobie moją szczepionkę bo ja jestem ozdrowieniec :) szlalom Zydki z pisu :)
Pisowiec2021.05.11 15:53
Ozdrowieńcy też mogą zachorować na covid i mogą nieświadomie przenosić wirusa!! Dla swojego i innych Polaków dobra też musisz się zaszczepić!!
rasowy pisowiec2021.05.11 16:03
Zaszczepieni też mogą zachorować na covid i mogą nieświadomie przenosić wirusa!! Dla swojego i innych Polaków dobra też musisz się szczepić co 3 miesiące!! Ponadto wszędzie niezbędne maski, zamykanie gospodarki, szkół, ośrodków odnowy fizycznej i psychicznej, przychodni lekarskich i lasów.
Pisowiec2021.05.11 16:07
Kpisz, a takie są fakty!!! Wirus zabija!!! I tylko szczepieniami możemy go powstrzymać!!! Taka jest polska racja stanu!!!
Anonim2021.05.11 16:15
Pokaz mi sportowca co 2 razy byl zarazony, lub polityka co 2 razy chorowal. Nie wiem czy ty jestes prowokatorem czy tylko idiotą. Masowe szczepienie 60 plus wskazane ale dla reszty nie widze powodu, chyba ze ktos ma dodatkowe choroby.
Spierdalaj brudasie Łukaszenki!2021.05.11 16:18
Polska to NIE jest twój kraj! .... Ty job twoju mać!
Anonim2021.05.11 16:28
szczepionki są tak samo skuteczne jak lockdown i maski? napisz bo ludzie są ciekawi. Rok czasu do tego przekonujecie
matis892021.05.11 16:38
SŁUCHAJ NAUKOWCÓW! ....... Nie ma takiego lekarstwa, takiej szczepionki, takiego zioła, rodzaju pokarmu by komu w czymś NIE SZKODZIŁO! ..... Penicylina uratowała miliony ludzi, ale i zabiła kilkaset tych z uczuleniem na penicylinę. ............. Każdy z nas ma inny, tzw. genetic make up dlatego różnimy się od siebie w szczegółach, tym m.in. w reakcjach po przyjęciu lekarstw nawet PO WYPICIU MLEKA! ........... Szczepionki dzisiaj produkowane NIE MAJĄ sobie równych z tymi sprzed choćby 10 lat. Nauka zrobiła dramatyczny postęp w genetyce.
Anonim2021.05.11 16:56
odpowiedz nie na temat, czy szczepionki sa skuteczne jak lockdown i maski?
Tfu2021.05.11 17:59
Masz rację.To nie pokazujcie prezypadków zgonów na kowid osób małoletnich albo niepełnoletnich.Jeden przypadek na wiele milionów nic nie znaczy, a wy to rozdmuchjecie żeby zastraszyc młodzież.
PiątaFalaKowita2021.05.11 17:54
Powinieneś się zaszczepić przed wszystkim dla dobra statystyk |Dworczyka i dla Big Pharmy, coby im potoczek mamony nie pocieniał.
man.of.Stagira2021.05.11 15:44
Oj tam, oj tam!... A po co np. młodemu płuca ja się pytam? No PO CO? // Hę?.. PO CO mu?..
JohnyBravo2021.05.11 17:55
A po co głupiemu komputer?
zakończyć fałszywą pandemie2021.05.11 15:41
A co będzie jak się zaszczepisz? ..... Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
zakończyć fałszywą pandemie2021.05.11 15:40
SŁUCHAJ NAUKOWCÓW! ....... Nie ma takiego lekarstwa, takiej szczepionki, takiego zioła, rodzaju pokarmu by komu w czymś NIE SZKODZIŁO! ..... Penicylina uratowała miliony ludzi, ale i zabiła kilkaset tych z uczuleniem na penicylinę. ............. Każdy z nas ma inny, tzw. genetic make up dlatego różnimy się od siebie w szczegółach, tym m.in. w reakcjach po przyjęciu lekarstw nawet PO WYPICIU MLEKA! ........... Szczepionki dzisiaj produkowane NIE MAJĄ sobie równych z tymi sprzed choćby 10 lat. Nauka zrobiła dramatyczny postęp w genetyce.
Ci bandyci powinni siedzieć!2021.05.11 15:39
https://www.youtube.com/watch?v=Mop0PPJrDVE
Ci bandyci powinni siedzieć!2021.05.11 15:40
https://www.youtube.com/watch?v=aAxWQ9LJ3Dc
zakończyć fałszywą pandemie2021.05.11 15:39
Komu zależy aby COVID19 zrobić "ZWYKŁĄ GRYPĘ"? Ich twórcom - KÖREWSKIM CHINOM! - - - Wszelka zaraza jest od nich: azjatycka grypa, ptasia grypa, świńska grypa, SARS .... Wszystko przychodzi z KÖREWSKICH CHIN! - - - Mają wszędzie swoich płatnych byłych UB-ców jak 𝐦𝐚𝐭𝐢𝐬𝟖𝟗(𝐤𝐚𝐭𝐨𝐥𝐢𝐤), 𝐖𝐚𝐥𝐭𝐞𝐫 - 𝐑𝐚𝐝𝐳𝐢𝐬𝐳𝐞𝐰𝐬𝐤𝐢 - wyjątkowo tępi i wtórni analfabeci. Ale za takie grosze, jaki im płacą KÖREWSKIE CHINY - mają KÖREWSKICH matołów!
piS to POdatki, POdatki, bis2021.05.11 15:38
a naszdziennik i prof. Martyka zaatakował dzisiaj tego psychopate Niedziele i jego szefa Zmorę za zapaść słuzby zdrowia i 150 tysięcy zamordowanych pacjentów poprzez brak dostepu do lekarza!
zakończyć fałszywą pandemie2021.05.11 15:34
prof Simon w czasie gdy apelował o zdrowy rozsądek, przecenił śmiertelność koronawirusa o jakieś 5-10 razy. Co telewizja później w głowie mu zrobiła, on sam pewnie nie wie......... "Zachowajmy spokój, koronawirusy są obecne na całym świecie i odpowiadają za powszechne choroby przeziębieniowe i jakoś nikt specjalnie nie umiera - uspokaja tymczasem prof. dr hab. med. Krzysztof Simon, ordynator 1. oddziału chorób zakaźnych z ul. Koszarowej. Podkreśla, że jego personel nie jest zaskoczony tym co się dzieje. Jego zdaniem, problemem jest medialny szum i straszenie ludzi, którzy zaczynają panikować. Śmiertelność nie jest taka duża jak w przypadku SARS i sięga około 2-3 proc. osób które zachorowały i umierają głównie starsi ludzie, kobiety w ciąży i osoby z obciążeniami chorobami jako takimi.
kraje z lockdownami light lub bez lockdownu2021.05.11 15:35
https://www.statista.com/statistics/1109452/coronavirus-hospital-daily-cases-in-netherlands/ https://www.statista.com/statistics/1110045/coronavirus-covid-19-hospitalizations-number-age-group-switzerland/ https://www.statista.com/statistics/1133039/coronavirus-patients-in-intensive-care-in-sweden/ /////// Wirus zabija nie tam gdzie jest go dużo, lecz tam gdzie wprowadzono zdalne leczenie i przekonuje się do oddychania CO2
zakończyć fałszywą pandemie2021.05.11 15:42
𝐉𝐄𝐒𝐓𝐄𝐌 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐢 𝐖 𝐊𝐎𝐋𝐊𝐎 𝐏𝐈𝐄𝐑𝐑𝐃𝐎𝐋𝐄 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐌𝐄 𝐆𝐋𝐎𝐃𝐍𝐄 𝐊𝐀𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈 𝐨 𝐌𝐈𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈! - - - - 𝐍𝐈𝐆𝐃𝐘 𝐰 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐄𝐌 𝐨 𝐈𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐙𝐘𝐊𝐔 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀𝐌 𝐏𝐎𝐉𝐄𝐂𝐈𝐀 𝐀𝐋𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄 𝐳 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐂𝐉𝐈 𝐧𝐚 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐔 𝐓𝐀𝐊 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙𝐔𝐉𝐀!
Pisowiec2021.05.11 15:25
Brawo! To jest polska racja stanu! Musimy zaszczepić całą populację Polaków, wszystkich bez wyjątku! Tylko w ten sposób powstrzymamy epidemię!!! Brawo rząd! Brawo Pan Minister!!! Naprzód Polsko!!!
man.of.Stagira2021.05.11 15:21
Oj tam, oj tam! A po co np. młodemu płuca ja się pytam? No PO CO? // Hę?.. PO CO mu?
och2021.05.11 15:21
niedzielskie i reszta tego samego stepowego genu, czeka was marny koniec za wasze bezprawie.
Agnieszka2021.05.11 15:20
Sami się uświadomcie, bo KOMPLETNIE ŻADNE BADANIA ani informacje na temat tych szczepionek was nie interesują NAWET GDYBYŚMY ŻYCIE MIELI ZA ZAUFANIE WAM i WYSZCZEPIENIE jak bydło ZAPŁACIĆ ŁAJDAKI I ZDRAJCY I MORDERCY!!!!!
Jerzy2021.05.11 15:17
po co telefony? nie lepiej ścieżki zdrowia dla niezaszczepionych? budzić toto o trzeciej na ranem, zbiórka na placu apelowym (pardon - rynku miejskim) i puścić toto żabkami wkoło jakiego pomnika czy fontanny przy okazji rehabilitując im garby pałkami... dwa, trzy apele i już wszyscy wyszczepieni i zadowoleni... wszystko przed tobą, niedzielski, wszystko - poczytaj trochę tzw. literatury obozowej, niejeden wyśmienity pomysł ci do tej twojej psychopatycznej główki przyjdzie... telefony? nakłanianie? prośby? - to do foliarzy nie dojdzie, tylko guma i ciasne drzwi.... PS mam nadzieję, że lekarze jeśli już będą dzwonić, będą mogli potraktować tę rozmowę jako tzw. teleporadę, i te marne 200 zeta im wpadnie w kieszeń plus dodatek covidovy - w końcu będą rozmawiać z niezaszczepionymi...
GP2021.05.11 15:14
Pod sąd tych morderców z Ministerstwa Śmierci, osądzić przykładnie za przedwczesną śmierć ponad 130 tys. osób spowodowaną całkowitą dezorganizacją służby zdrowia, odwołaniem zaplanowanych operacji i zabiegów, wprowadzeniem zbrodniczego systemu "leczenia" sezonowych chorób przeziębieniowych za pomocą infolinii i dobijania ciężko chorych za pomocą respiratorów.
JM2021.05.11 15:13
Panie Niedzielski, Panu to już chyba słoń na głowę nadeptał!
Halina2021.05.11 15:04
Już samo to, że ministrem zdrowia został człowiek od "piątki dla zwierząt" mówi wszystko. O niczym nie ma pojęcia. I jak za nieboszczki komuny mogą go "rzucić na rolnictwo albo zdrowie. On zawsze gotowy. Żadnej refleksji. Nikt nie myśli, jakie nieodwracalne skutki spowoduje ten eksperyment medyczny i czy tu naprawdę chodzi o dobro poszczególnych ludzi i całych narodów.
katolik2021.05.11 14:56
Ludzie mówią---- wielu sie szczepiło i albo zachorowali już na inne choroby, takie na które nie chorowali, albo im się coś pogorszyło albo już umarli!!
mRNA-GMO2021.05.11 14:46
Nowe "szczepionki" (czyli EKSPERYMENTALNE PREPARATY TERAPI GENOWEJ) proponowane nam przez Pfizer, Modernę i inne korporacje są stworzone na bazie mRNA - kwasu nukleinowego, który służy do syntezy białka. Nie są to tradycyjne szczepionki, ale substancje mogące w komórkach ludzkich prowadzić do modyfikacji ekspresji genów. Tego rodzaju szczepionki mogą być niebezpieczne, dopóki ich skuteczność i brak poważnych efektów niepożądanych nie zostanie naukowo udowodniona. Nie wiemy bowiem do końca jakim procesom pod ich wpływem będzie podlegał wprowadzony RNA w naszych komórkach. Wprowadzony mRNA w szczepionce może oddziaływać z innymi istniejącymi w komórce cząsteczkami RNA (np. miRNA, lncRNA), co może to prowadzić do zmian w regulacji ekspresji różnych genów. Ponadto wprowadzony mRNA może reagować z RNA wirusów i bakterii w naszym organizmie. Zagrożeniem dla człowieka jest więc to, że osoby zaszczepione będą mniej odporne na inne choroby. Szczepionki oparte o mRNA nie były wcześniej dopuszczane do obrotu na rynku, a więc ich długoletnie skutki uboczne nie są znane. Wyniki badań na ludziach czy zwierzętach są niejednoznaczne i nie dają podstaw potwierdzenia bezpieczeństwa stosowania szczepionek mRNA. To samo dotyczy szczepionek opartych o wektory wirusowe, np. AZD1222 firmy AstraZeneca. Wprowadzane obecnie pośpiesznie szczepionki mają charakter eksperymentu na wielką skalę. Ponieważ mogą obniżyć naszą odporność na inne choroby, na skutek masowych szczepień może więc umrzeć więcej ludzi niż obecnie na COVID-19. Ponadto zmiany genetyczne wywołane przez szczepionki mogą wpłynąć na przyszłe pokolenia. Długofalowych skutków szczepień nie jesteśmy dzisiaj w stanie przewidzieć. NIECH ZAPISUJĄ NAZWISKA TYCH MITOMANÓW CO BĘDĄ DZWONILI... ZA OK. 2 - 3 LATA BĘDĄ WIEDZIELI DO KOGO ODDZWONIĆ I "PODZIĘKOWAĆ"...
JaluKurek2021.05.11 17:57
Celnie ale krócej, bo kto to doczyta do końca? Ilu ludziom przekażesz ważne treści?
Monika2021.05.11 14:45
Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika
Anonim2021.05.11 14:42
wy psychole, pseudodoktorzy, kórzy sami nie mają wiedzy, bo za kase okazali się zdrajcami, mają głupich dla was ludzi uświadamiac o morderstwie szczepionkowym. wasze naciski są już etapem kryminogennym!
katolik2021.05.11 14:50
uciekł nick, katolik