Nie odkładaj sakramentu pojednania - czasu jest mało! - zdjęcie
28.02.21, 12:37Fot. via: Pixabay

Nie odkładaj sakramentu pojednania - czasu jest mało!

28

Słowa, które usłyszała mistyczka Anna 9 I 2007 r.

Mówi Pan:

"Moje dzieci, kocham was wszystkich i pragnę was przygotować na to, co nadchodzi. Szatan przygotował plan zniszczenia ludzkości, a nawet całego globu. Ja mam swój plan, ale do zrealizowania go potrzeba Mi waszego udziału.

Musicie się, dzieci, nawrócić - odrzucić wszystko, co do was napływa ze świata z inspiracji Szatana, a trwać mocno tylko przy tym, co moje. Wtedy, opierając się o Mnie, poczujecie się silniejsi i bezpieczniejsi, ponieważ Ja wam mówię, że pragnę was ocalić. Jeżeli nie nawrócicie się ku Mnie, nic nie zrozumiecie i nie uratujecie się, a nawracając się zdecydowanie ku Mnie, staniecie na opoce i nic wami zachwiać nie zdoła.

Starajcie się więc teraz o zrobienie rachunku z całego życia, o przygotowanie się do poważnej i głębokiej spowiedzi. Warunki dobrej spowiedzi znacie: przede wszystkim żal za grzechy, skrucha, a w niej pragnienie naprawienia krzywd, przebaczenie swoim winowajcom i szczere, stałe dążenie do wynagradzania krzywd tym, wobec których zawiniliście, modlitwa za nich i przepraszanie Ojca waszego za wszelkie wasze przewinienia wobec bliźnich waszych.

Abym mógł stanąć w waszej obronie, wy musicie być oczyszczeni z wszelkich win, z nienawiści, złośliwości, szkalowania, lekceważenia potrzeb bliźnich waszych, lekceważenia słabszych od was, uboższych, starych, bezbronnych, potrzebujących waszej pomocy i opieki.

Każda i każdy z was jest cząstką ludzkości. Odpowiada wraz ze wszystkimi innymi za jej stan obecny, przede wszystkim za masowe odejście ode Mnie, gdyż wasz przykład gorszył i sprowadzał na złe drogi wiele z otaczających was osób.

Zastanówcie się też nad waszym stosunkiem do waszego Ojca niebieskiego, którego dziećmi jesteście, a którego tak lekceważycie i którego miłością do siebie i do wszystkich ludzi ziemi pogardzacie. Nie chwalcie się przede Mną swoimi cnotami i zasługami, lecz żałujcie wszelkich zaniedbanych okazji, odrzuconych możliwości służenia innym.

Pragnę, abyście wszyscy oczyścili się przede Mną w spowiedzi świętej, ale musi być ona szczera i pełna. Co to znaczy? Musicie przypomnieć sobie i żałować wszelkich okazji, kiedy mogliście być pomocni innym, być lepsi dla nich, wyrozumialsi, dążący do pojednania...

Pamiętajcie, że Ja znam was do głębi i zawsze was usprawiedliwiam, jeżeli żałujecie i prosicie Mnie o to. Nie ma win tak strasznych, by mogły zniechęcić Mnie do was, przeciwnie - w im gorszym znajdujecie się stanie, tym bardziej możecie liczyć na moją pomoc.

Ja każdą i każdego z was rozumiem i gotów jestem mu pomóc, jeśli on tego zapragnie. Przecież wszyscy jesteście dziećmi moimi. Każde jest stworzone z miłości i kochane. Niech o tym pamięta.

Każdej i każdemu z was ofiara Syna mego otworzyła niebo. Jesteście oczekiwani przeze Mnie.

Tyle mówię o spowiedzi, ponieważ lekceważycie ją i możecie nie zdążyć się oczyścić. Dlatego weźcie sobie do serca spowiedź i przemianę życia jako najważniejsze obecnie wasze zadanie. I zrozumcie, że są to słowa mojej najgłębszej miłości do was.

Pamiętajcie, że to Ja wam odpuszczam grzechy (przez posługę kapłana), a Ja was znam na wylot. Nie ważcie się wprowadzać ducha kłamstwa pomiędzy Mnie a siebie. Gdy szydzicie z prawdy, ze Mnie szydzicie - a taka odpowiedź na moje współczucie i pragnienie uratowania was otwiera wam szeroko bramy piekielne, w które nie wierzycie.

Tak więc spotkanie ze Mną musi być spotkaniem w prawdzie. Ale nie lękajcie się, bo nie ma win, których nie mogłaby odkupić śmierć krzyżowa Jezusa. Prosząc Mnie o przebaczenie, pamiętajcie, że są one w dużej mierze wspólne, więc proście o przebaczenie moje dla waszych gorszycieli i winowajców, dla wszystkich, dzięki których usłużnej pomocy zrównaliście się z nimi. Proście więc usilnie o przebaczenie wam waszych wspólnych, społecznych win i pamiętajcie, że Ja pragnę was ratować i przebaczać wam wasze błędy i winy. Niech patronem waszym będzie Dobry Łotr.

Nade wszystko musicie z całego serca i z całej duszy swojej zawierzyć mojej miłości do was i pragnieniu ratowania was pomimo wszelkich waszych win. Za takich właśnie, jakimi jesteście wy, ujął się Jezus, Zbawca wasz, i odtąd niebo pełne jest grzeszników nawróconych i żałujących swojego postępowania w życiu, grzeszników, których przecież mój Syn uratował i ratuje przed piekłem.

Pamiętajcie, że nie ma ludzkiej zbrodni, która mogłaby przeważyć miłosierdzie Boże. Jeżeli w to uwierzycie, będziecie uratowani. Nie zwlekajcie, dzieci, i nie odkładajcie sakramentu pokuty i pojednania, bo czasu jest mało. Błogosławieństwo moje daję wam, a pomoc moja będzie towarzyszyła wam w waszym dziele nawracania się i oczyszczania.

Błogosławię was, moje ukochane dzieci. Niech łaska moja towarzyszy wam w waszej pracy nad przygotowaniem się do spotkania w prawdzie ze Mną, Ojcem waszym".

Anna

„Miłujcie się”, nr 2, 2007 r.

Komentarze (28):

violencja2021.02.28 22:05
Przebaczenie to coś mega ważnego , ale ...my nie zapominamy, my te krzywdy pamiętamy, bo zapomnieć się nie da.To może boleć do dziś , ale my się nie mścimy, pomimo pamięci o ranach, my się modlimy za krzywdzących, błogosławimy im.
Błogosławicie im2021.03.1 7:19
aby krzywdzili nadal?
Kiki2021.02.28 20:52
Łatwo mówić! Do kogo pójdziemy, jak my na umowie, a nie samodzielni.
Anonim2021.02.28 17:37
Czekam na sakrament pojednania od Frondy wobec tych których Fronda nienawidzi katolicką nienawiścią.
inny Anonim2021.02.28 20:52
A czymze jest katolicka nienawisc? Czy mowienie prawdy nazywasz nienawiscia? Czy wskazywanie na zlo jest nienawiscia? Czy akceptacja zla jest miloscia? Czy upominanie zeby czlowiek sie odrocil od niego jest zlem? Czy zezwolenie blizniego na destrukcje jest dobrem? I tak mozna dalej... Jak Ci katolicyzm zieje nienawiscia to po co tu zagladasz?
Tomasz Józef Korzeniowski2021.03.3 16:40
mówienie prawdy? Jakiej? Że Ziemia jest płaska, czy leży w środku Kosmosu. Wy macie tylko doktrynę, bajkę o bogu. Wymyśloną pod wpływem alkoholu i narkotyków.
Czas ucieka!2021.02.28 16:13
A co jeśli to Islam jest tą właściwą religią?
pijany mohamet wymyslil islam...2021.02.28 20:27
pijany mohamet wymyslil islam...bo nieletnie dzieci gwalcil i molestowal ....
Nie czekaj2021.02.28 15:11
pędź do konfesjonału - ksiądz ciekawy twoich grzechów czeka!
violencja do NIE CZEKAJ2021.02.28 21:59
Mylisz się, księża nie lubią spowiadać , to bardzo trudna praca, a te wszystkie nasze grzechy są im znane od lat:)Grzechy nasze są powtarzalne , nudne i wciąż takie same.Czytałam o młodziutkim księdzu , który zaczął pierwszy raz spowiadać , po wysłuchaniu kilku penitentów wyszedł z konfesjonału i płakał . Czy to jesteś w stanie zrozumieć?Spowiadam się co miesiąc, ale pod koniec danego miesiąca jestem coraz gorsza.Spowiedż daje to , że mam siłę do walki ze złem.Wierzę , że w konfesjonale jest pod przykrywką kapłana Chrystus.Jest to moje spotkanie z NIM.Czasem słyszę niesamowite słowa , pokrzepiające.Jeszcze dodam , że kapłani nie pamiętają tych spowiedzi , i dobrze, obciążenie umysłu cudzymi brudami...?Po co ?Bóg ich chroni , chroni ich psychikę. NIE CZEKAJ-wejdż do KK , bądż w Nim , poznaj , a potem krytykuj. Kiedy ostatnio byłeś u spowiedzi?Kogucie wiejski ?Albo kuro wiejska?
Do violencja2021.03.1 7:23
Napisałaś: "Kiedy ostatnio byłeś u spowiedzi?Kogucie wiejski ?Albo kuro wiejska?" Czyli obrażanie ludzi to Twój standard. No tak pójdziesz do konfesjonału - wyszeptasz swoje grzeszki i alleluja i do przodu. Może usłyszysz coś pokrzepiającego, aby dalej obrażać ludzi.
Powtarzam2021.03.1 7:26
vilencjo - spowiedź uszna, to wymysł św. inkwizycji. Wprowadzona dogmatem w 1215 roku. Jak myślisz po co?
Ty "Ewangelia"2021.02.28 14:02
Wy jehowi używacie Ewangelii do podważania dogmatu KK, a sami macie Biblie z której wam wasi prorocy jak Charles Taze Russell USUNĘLI ponad 700 STRON i TEKSTÓW - - - - JEHOWI TO SEKCIARZE! - - - - A sam Charles Taze Russell nawrócił się na chrześcijaństwo na łożu śmierci!
Ty "prorok" czy jasnowidz2021.02.28 15:10
Wyczyść kulę czarodziejską - nie należę do Jehowitów, ani protestantów. Po prostu znam Biblię, co i Tobie "katoliku" by się przydało. Obowiązujący Kanon Biblii KK ogłosił w XVIw wraz dogmatem o tradycji w KK. Ile ksiąg odrzucił tego nie wiesz, ani ja. Większość z nich znajduje się w klasztorze św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Egipcie. A co o "tradycji" sądzi sam Chrystus możesz poczytać w Ewangelii Mk 7.1 - polecam. Katolik nie znający dogmatów, ba nawet Biblii - "piękne" świadectwo, nie ma co.
Nie sądź ty "oczytany" bo będziesz sądzony!2021.02.28 15:23
Nie masz pojęcia co wiem i czym się zajmuje. Więc nie wyciągaj pochopnych wniosków - obrażających. A KIM TY JESTEŚ ŻEBY MNIE POUCZAĆ?! Twój język i "argumenty" jednoznacznie wskazują na jehowego, albo co gorsze wyznawce Radziecko-Polskiego Narodowego Kościóła Katolickiego czyli tzw. księża patrioci.
Wow2021.02.28 15:44
Twoje wypowiedzi i jednoznaczne przekonanie kim ja jestem świadczą dobitnie, o Twojej "wybitnej" kulturze osobistej, której to wymagasz się od innych, ale już nie od siebie. Przypominam, że okultyzm jest grzechem. Nie baw się w jasnowidza, bo to niebezpieczne. Jeśli Cię uraziłem za brak znajomości Biblii - to przepraszam. Ale oprócz "proroctw" odnośnie mojej osoby - nie wykazałeś si nią.
A KIM TY JESTEŚ ŻEBY MNIE POUCZAĆ?!2021.02.28 15:52
Okultyzm... Znajdź w moim wpisie to słowo, zdanie...
Czyli2021.02.28 16:10
jesteś zwykłym kłamcą skoro piszesz z takim przekonaniem kim ja jestem. Niestety nie trafiłeś - i może już nie próbuj.
Czyli, pocałuj mnie w dupe!2021.02.28 16:29
Szukasz narzeczonego! Nie jestem z twojej branży!
O i jeszcze2021.02.28 17:38
zwykły cham. A może i niezwykły. Oczywiście Komunię Św. dziś przyjąłeś. Dzień możesz zaliczyć do udanych.
Ewangelia2021.02.28 13:05
"A Jezus znowu rzekł do nich: Pokój wam! Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam. Po tych słowach tchnął na nich i powiedział im: Weźmijcie Ducha Świętego! Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane". Spowiedź uszna wprowadzona dogmatem KK w 1215 roku!!!!! Chrystus nie powiedział spowiadajcie, sam też nie spowiadał, pierwsi apostołowie też nie spowiadali. To była spowiedź serca i szczery żal za grzechy. Spowiedź publiczna też nie była obowiązkowa. Spowiedź uszna to wymysł inkwizycji.
Szok2021.02.28 13:07
Ludzie i KK wierzą chorym psychicznie mistykom a nie Ewangelii.
rebeliant2021.02.28 12:55
Dla ofiary pedofila: "a kto nie przebaczy tak jak ja przebaczyłem, to do piekła". Dla zadającego krzywdę: stuk puk w kunfesjonał, wafel, pokkuttasss pumpejski i do nieba. A mały wyru...chaniec jak przebaczy na klęczkach, to może siądzie na tej samej chmurce co jego oprawca - wówczas razem w chórku będą wychwalać chwałkę Pana.
***2021.02.28 19:20
...to tylko twoje dziecięce wyobrażenia.
rebeliant2021.03.1 18:17
Nie lekceważ wiary dziecięcej skoro potencjał wszechmocy nie jest fikcją.
Teofila Zjepko (w podróży)2021.02.28 12:46
https://www.fronda.pl/forum/szacunek-dla-osob-homoseksualnych-nie-moze-prowadzic-do-aprobowania-zachowania-homoseksualnego-albo-do-zalegalizowania-zwiazkow-homoseksualnych,104681.html
Teofila Zjepko (w podróży)2021.02.28 12:48
Ludzie ratujcie! Moja rodzina się rozpadnie jak tylko geje będą mogli brać śluby, martwię się o swojego umiłowanego męża Piotra. +Wierzę w Pedofila w ministrancie obecnym w Kościele+
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.02.28 12:45
"mistyczka Anna" kolejna yebnięta schizofreniczka która miała omamy na tle religijnym i "słyszała" głosy...