Naród polski będzie pocieszony, ocalony i wywyższony - zdjęcie
07.04.20, 16:42Fot. via: Wikipedia

Naród polski będzie pocieszony, ocalony i wywyższony

157

W obliczu przepowiadanych dla świata katastrof Polska nie zostanie cudem uratowana, ale będzie państwem, które ucierpi w nich najmniej.

Polsce będą się kłaniać narody Europy - przepowiedział jeden z wizjonerów.

Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, polski ksiądz katolicki, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, pedagog: 
"Wy, Polacy, przez ucisk niniejszy oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, ale nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim" - wieszczył ksiądz Markiewicz. Mówił on także o łaskach, jakimi Bóg obdarzy Polskę oraz o Polakach, którzy będą "mądrymi mistrzami" i będą zajmować wysokie stanowiska na całym świecie. Nasz język będzie rozpowszechniony i będą go uczyć we wszystkich światowych szkołach.

Lodovic Rocca - franciszkanin, prorok:

W swojej wizji opowiadał on o wolnej Polsce, jako o najpotężniejszym mocarstwie Europy. Razem ze Słowianami utworzy katolicko-słowiańskie mocarstwo Europy. Granice tego kraju wyznaczać będą Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. "Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie, gdy liście zdrzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. (...) Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie".

Kardynał August Hlond, salezjanin, arcybiskup metropolita gnieźnieński i poznański (1926-1946), arcybiskup metropolita gnieźnieński i warszawski (1946-1948), kardynał, prymas Polski:

W notatkach kardynała odnaleziono proroctwo takiej oto treści: "Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej".

Katarzyna Szymon, polska mistyczka katolicka i stygmatyczka ze Studzienic:

Była ona nie tylko naznaczona stygmatmi, ale także miewała objawienia i wizje. 2 listopada 1974 roku Matka Boża Niepokalana opowiedziała jej o karach, jakie czekają świat, jeżeli nie nastąpi poprawa. Największe zniszczenia poniosą Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Rosja. Widząc przestraszoną twarz kobiety, Matka Boża powiedziała: "Śląsk zachowam od zguby".

Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka:

Po zakończeniu II wojny światowej spotkała ona polskich oficerów, którzy nie byli pewni, czy mają wracać do kraju, bo krążyły pogłoski o wybuchu kolejnej wojny na terenie Polski. Powiedziała im, że jeżeli doszłoby do kolejnej wojny, to Polska ocaleje, "ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę".

Po II wojnie światowej przekazała ona wizję dotyczącą Polski, biskupowi polowemu Józefowi Gawlinie: "Wy Polacy macie do nas Niemców żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. (...) Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już złego nie stanie".

Wizje ojca Klimuszki, polski kapłan, franciszkanin, jasnowidz, zielarz:

Zakonnik rzadko mówił o swoich wizjach publicznie. Jednak na spotkaniu z dziennikarką, Wandą Konarzewską, uchylił rąbka tajemnicy przepowiedni dotyczacej losów Polski: "Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhoronowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. (...) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (...) Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów". Przed swoją śmiercia powiedział przyjacielowi, że gdyby mógł się drugi raz urodzić, to tylko w Polsce. "Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie".

Trzecia tajemnica fatimska:

Krążyła po Polsce przepowiednia, uznawana za fragment trzeciej tajemnicy fatmiskiej. Łucja miała powiedzieć nieznanemu ojcu Augustynowi: "Polska tym razem zostanie oszczędzona. Ona będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie silniejsze, potężniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. Obdarzy ona braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc. (...) Pomoc i opieka Maryi Królowej Polski będzie wam towarzyszyć".

Przepowiednia licheńska:

W tej przepowiedni Maryja przekazało Mikołajowi Sikatce słowa: "Ku zdumieniu wszystkich narodów świata - z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony".

Komentarze (157):

Chrzescijanin2020.04.9 3:37
90 procent Polakow niez czytalo w zyciu Pisma Swietego, zadnych ulg dla Polakow nie bedzie.
Totustuus2020.04.9 0:05
Trevignano Romano 24 marca 2020 r Przesłanie Jezusa Moje dzieci wszyscy jesteście zgromadzeni tutaj w tej wielkiej rodzinie, jaka(...) radość w moim sercu ! wszyscy na modlitwie jak w przeszłości. Umiłowane dzieci, wy, którzy teraz staliście się częścią mojej małej trzody, podążajcie śladami mojej Matki w waszym życiu , będę wam towarzyszył między lwami i żmijami, nikt nie może was dotknąć, nikt nie może was skrzywdzić. Drodzy moi bracia i siostry, jak wielka jest moja miłość do was, pozostańcie zjednoczeni, ponieważ dzisiaj jest ten moment, kiedy wszyscy potrzebują siebie nawzajem, nie zostawiajcie swoich wspòlbraci samych, lecz miejcie litość i miłosierdzie, tak jak ja będę miał (mam) dla was, niczego wam nie zabraknie. Moc Boża jest tak wielka, że ​​mój płaszcz to płaszcz mojej Matki, przykryje was i uczyni was niewidzialnymi dla zła. Moje dzieci, światowa elita chce zapanować nad wami, staliście się jej poddani, ale ja przyjdę i uwolnię was od tego całego zła. Moi bracia, siostry, przechodzę pomiędzy wami jeden po drugim, przytulam was i błogosławię jako brat, jako przyjaciel, jako ojciec, w imię Ojca w moim imieniu i Ducha Świętego, Amen ”
Totustuus2020.04.9 0:05
Trevignano Romano 19 lutego 2019 r ..Przesłanie Boga Ojca.. Pozdrowienie, miłość i pokój temu domowi. Ja, Bóg Ojciec Wszechmogący , stwórca nieba i ziemi, jestem tutaj między wami. Pytam was, dzieci, dlaczego mnie nie kochacie, jestem waszym Ojcem, jedynym prawdziwym Ojcem, kocham was niezmierną miłością. Dzieci, ile radości sprawiło Mi stwarzanie wszystkiego, dlaczego mnie unikacie? By dać wam zrozumieć, jak wielką miłość odczuwam wobec moich dzieci, posłałem wam mego jedynego Syna, by dać wam konkretność mojej obecnośći tutaj z wami. Aby was odkupić od grzechów, wstąpił na krzyż i umarł za was, jak bym mógł (coś takiego) uczynić, gdybym nie był dobrym i miłosiernym Ojcem. Nie lękajcie się mnie. Mówię rodzinom, uczcie swoje dzieci, aby postrzegały mnie jako dobrego Ojca, który zstępuje między was, aby was kochać. Zwierzajcie się przedemną, nigdy nikogo nie oddaliłem od siebie, nie jestem złym, nie jestem tym starcem, którym mnie malują , nie jestem ani starym, ani młodym, jestem Ojcem Przedwiecznym, dobrym i miłosiernym. Och dzieci! jak piękną Łaską jest być tutaj razem, chciałem was tu zgromadzić, w tym domu, który teraz należy do mnie, jak wszystkie inne domy w których żyje modlitwa. Moje dzieci, jeszcze raz wam przypominam, nie bójcie się mnie. Mówię do obecnych i nieobecnych kapłanòw, proszę nauczajcie przykazań, uczcie tego, co wam zostawiłem, nauczajcie w te sposòb by ludzie się mnie nie bali, jestem dobrym, miłosiernym i żywym Ojcem. Krzyż i Eucharystia to jest to, co musicie ciągle mieć przed oczami, krzyż jest odpuszczeniem waszych grzechów i jedyną rzeczą, która jednoczy was, abyście do Mnie dotarli. Eucharystie, dał wam mój Syn, jest cudownym darem, łaską, z której wszyscy możecie się cieszyć. Ja, Wszechmogący Ojciec Stwórca wszystkich, proszę moje stworzenia, aby mnie kochały, nigdy nie prosiłem o nic, tylko o Miłość, a tam, gdzie Miłość istnieje, tam Ja jestem, jesteście moją rodziną i chcę, abyście wszyscy jedym głosem głosili tylko jedna rzecz: Miłość, Miłość Boga, Miłość, która pochodzi ode mnie, która przechodzi przez mojego Syna, Miłość do mojej wybranej Maryji Najświętszej Dziewicy Niepokalanej. Teraz błogosławię was w imię Trójcy Świętej, Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.
ja2020.04.8 23:58
Dlatego dzisiaj pragnę wam przekazać lekarstwo, abyście nie bali się żadnej epidemii, a we wszystkim zaufali Bogu. Przygotujcie następujący napój: suszone owoce głogu zalejcie szklanką gorącej wody. Dodajcie szczyptę imbiru oraz łyżeczkę miodu lipowego. Do tego dodajcie łyżeczkę soku z cytryny oraz łyżeczkę mocnego naparu z lipy. Podgrzejcie, ale tak, aby się cały napój nie zagotował i ciepłe pijcie rano i wieczorem. To was uchroni przed wszelkimi bakteriami.
J2020.04.8 17:10
Czy ktoś z Frondy przeczytał kiedykolwiek Biblię?
Jarek2020.04.8 18:27
Oni wolą proroctwa i wizje (czyli sensację)
tak, czytaliśmy 2020.04.8 23:23
1 Tes 5,19
ja2020.04.8 23:59
ja i aramejską też
anonim2020.04.8 16:19
czyli wniosek jeden i konsekwentny w przypowieściach jak Polacy nauczą się, że pomagać trzeba innym, nawet wrogom, otworzą się na europejskie zjednoczenie i przyjmą do siebie wsparcie Murzynów i Turków, to będzie lepiej. To raczej nie za naszego życie ;)
Chrzescijanin2020.04.9 3:41
Bzdury, islam poganski bedzie zajmowal polskie domy, gwalcil male dzieci w tym chlopcow, kobiety beda smieciem u pogan, zabijac beda bialych Chrzescijan, wg antychrysta NWO i WHO SZCZEPIONKI NA SZYBKIE UMIERANIE JUZ ZYDZI PRZYGOTOWALI. Pladrowanie EU juz wkrotce.
Zarabiaj nawet 500zl dziennie2020.04.8 12:54
Siedzisz w domu??? Zacznij zarabiać! Nawet 1500zł w dzień  przez internet na stronie    --  https://inwestcrypto.com.pl -- Wystarczy Ci do tego komputer czy tablet. Nie musisz posiadać żadnej wiedzy! Doradcy zrobią wszystko za Ciebie! Koszt to jedyne 1000zł zwrot nawet do kilku H!
anonim2020.04.8 11:50
Do tych wszystkich niedowiarków mam pytanie,czytając wszystkie proroctwa odnośnie Polski ,nie zastanawia was,że przecież ci wszyscy wizjonerzy nie znali się,żyli w różnych czasach a ich proroctwa sa tak bardzo zbieżne,powiedzcie dlaczego?Czy to nie jest zastanawiające?
anonim2020.04.8 16:26
No zbieżne całkiem nie są, bo np. ktoś mówi o kulminacji w czasie wyboru papieża Polaka (czyli już po ptokach) a kto inny o czasie przyjęciu wsparcia z Czarnego Lądu (jak dla mnie, to chodzi o Murzynki, którym biblijne poddanie mężom jest bliższe niż naszym pannom). Wizje natomiast łączy jedno - opcja antynacjonalistyczna, otwarcie na dobro innych, w tym wrogów (Ruscy, Niemcy, Żydzi) i wspólnota ponadnarodowa.
Izydor2020.04.8 22:08
W czym są zbieżne? Że już za chwileczkę, już za momencik będzie super? I ten momencik się tak jakby odrobinkę wydłuża? Ja mam przepowiednie od samego JC. Wielka zagłada przybieży na rumaku białym lecz car czarny z tronu malachitowego nas ocali. Proszę ją odczytać w roku 2100. Przez 80 lat wydarzy się coś co będzie pasować.
...2020.04.9 8:24
Jedli te same grzyby halucynogenne.
kuria2020.04.8 11:47
Na obszarze RP ważne są tylko wizje osobistej mistyczki księdza intronizatora Natanka oraz religijnych wizjonerów z Tworek i Kobierzyna.
8882020.04.8 11:14
Przemawiam do nich przez wyrzuty sumienia, przez niepowodzenie i cierpienia, przez burze i pioruny, przemawiam przez głos Kościoła" (Dz 1728).Św. Faustyna namawia: "Korzystajmy z miłosierdzia Bożego", i jednocześnie zwraca uwagę: "póki jest czas zmiłowania". Pan Jezus bardzo przestrzega przed odrzucaniem łask Jego miłosierdzia, słowami: "Wiedz duszo, że wszystkie grzechy twoje nie zraniły Mi tak boleśnie serca, jak twoja obecna nieufność; po tylu wysiłkach Mojej miłości i miłosierdzia nie dowierzasz Mojej dobroci" (Dz 1486); "O, jak bardzo Mnie rani niedowierzanie duszy. Taka dusza wyznaje, że jestem święty i sprawiedliwy, ale nie wierzy, że jestem miłosierdziem, nie dowierza dobroci Mojej. I sztani wielbią sprawiedliwość Moją, ale nie wierzą w dobroć Moją" (Dz 300); "Nim przyjdę jako sędzia sprawiedliwy, otwieram wpierw na oścież drzwi miłosierdzia Mojego. Kto nie chce przejść przez drzwi miłosierdzia, ten musi przejść przez drzwi sprawiedliwości Mojej" (Dz 1146); "O biedni, którzy nie korzystają z tego cudu miłosierdzia Bożego; na darmo wołać będziecie, ale już będzie za późno" (Dz 1448); "Pamiętaj, że prędko miną dni wygnania, a z nimi możność zbierania zasług na niebo" (Dz 1489); "A jeżeli udaremnią wszystkie łaski Moje, poczynam się gniewać na nich, zostawiając ich samym sobie i daję im czego pragną" (Dz 1728). http://www.milosierdzie-boze.info/a95-Zbawienie_i_potepienie_w_swietle_Milosierdzia_Bozego.html W marcu 2005 roku na placu św. Piotra w Rzymie, w czasie audiencji ogólnej w Niedzielę Wielkanocną, Ojciec Święty Jan Paweł II podczas swojego ostatniego błogosławieństwa "Urbi et orbi" pobłogosławił przywieziony z Polski do Rzymu Krzyż Katyński. 2 kwietnia 2005 roku w wigilię Bożego Miłosierdzia odszedł od nas nasz największy Opiekun i Orędownik. Do dziś pamiętamy wstrząsające misterium jego choroby, cierpienia i umierania. To były dla naszego Narodu, dla całego świata wielkie rekolekcje. Zanurzenie w oceanie miłosierdzia, ( sakrament pokuty) oczyszczając się z brudu w skrusze i pełnej pokorze takiej jaką była Maryja pełna łaski, wiary i odwagi... Św. Jan Paweł II wskazał drogę ludziom jedyną i najlepszą do Bożego Miłosierdzia, jest to droga przez Maryję do Jej Syna Zbawiciela https://www.youtube.com/watch?v=QKSbNVyOOSY&list=PLJ17VbreRzo8WxiYWXZcbnyBZRHL_ggi0&index=1
Pielgrzym2020.04.8 9:23
Tak może się stać pod pewnymi warunkami. Ich spełnianie należałoby zacząć od powszechnej, narodowej nowenny do Miłosierdzia Bożego, począwszy od Wielkiego Piątku.
legrandbleu2020.04.8 9:33
Co konkretnie się stanie ? Wzrośnie PKB ? Polskie firmy staną się głównymi graczami na rynkach światowych ? Wzrośnie dobrostan Polaków, ich siła nabywcza czy co tam jeszcze ? A rozumiem, że oświecone tym przykładem inne Państwa w taki sam sposób poprawią swój byt - na czele z Afryką ?
Pielgrzym2020.04.8 10:16
Jedynie Pan Bóg jest w stanie wyzwolić ludzi spod władzy demonów, których panowanie uznaliśmy. Czy my jednak tego pragniemy, skoro za bożka uznaliśmy pieniądze, jak sądzę po Twoim wpisie ?
Stani2020.04.8 10:26
Czyli jednak katolicki szantaż. "Jak się nie będziecie modlić do mnie szczerze i konkretnie to wam urządzę jesień średniowiecza." Brzydzę się takim bogiem.
ZERR02020.04.8 10:33
dokładnie tak jak twój szef lucyfer
Padre_Girolamo2020.04.8 14:07
Oj Pielgrzym! Nie wyrzekaj na mamonę. Przypomnij sobie rozdzaiał 25 ew wg. św. Matusza: którz to za zasługi w gromadzeniu talentu "wchodzi do radości swojego Pana"? Jak są dziśż: do kogo Jezusk kierował słowa o nieurzytecznym słudze, gdzie on będzie wyrzucony? My w Polsce mamy doskonały wzór do naśładowania, jak można prawdziwą, żywą wiarę połączyć z pomnażaniem talentów. I cieszmy się, że Łaska Boża zesłała nam takiefo kapłana. A Tobie radzę pogłebianie znajomości Słowa Bożego. Z Panem Bogiem!
Uchodźca2020.04.8 12:49
co za nędza... jak można uważać, że kasiorka, globalne korporacje i PKB są wyznacznikiem moralności i wzorów cywilizacyjnych. Tego jeszcze nie grali - zdeprawowani "bogacze" jako wzór cnót wszelakich. JPDL! Takich jak wy trzeba trzymać w izolacji, a wszelką próbę zbliżenia się do szkół, dzieci i młodzieży karać chłostą.
Legrandbleu2020.04.8 18:29
Zaraz, zaraz. Pocieszony, ocalony i wywyższony. Czy coś stoi za tymi zaklęciami ? To było moje pytanie. Pocieszony...bo się - zakładam - martwimy i coś nas ma stadnie pogłaskać po główce ...a czym my to się martwimy ? Czy przypadkiem nie kiepską służbą zdrowia, niższymi niż zachodnie płacami, zbyt dużym (szczególnie dla aktywistów tego forum) udziałem kapitału zagranicznego w polskiej gospodarce i brakiem silnych polskich marek, które nie zdechną po wycofaniu sie tego kapitału ? Czy PiS wygrał przez 500 plus i tromtadrację łechczącą ego cymbałów - czy przez głoszenie wyższości moralnej Polaków nad innymi narodami ? Odwołał sie do niskich instynktów i trafił w punkt. Ocalenie - ale ze co proszę ? Wyjdziemy jak Szwajcaria z najbliższego konfliktu zbrojnego, w razie końca świata spowodowanego uderzeniem asteroidy, zostanie ten skraweczek lądu i my ? Wywyższenie - no to już kompletnie bzdurne pojęcia klesze...czyli wszystkie państwa uznają naszą supremację i poproszą Jarosława, aby łaskawie porządził trochę i nimi ? Coś za tym durnym pustosłowiem powinno stać, skoro wszyscy nagle ręce złożyli 😀...no chyba, ze zadowalacie się hipotetycznym zasiadaniem po prawicy pańskiej czy gdzie tam w tzw zaświatach. A - i ostrożnie z tymi demonami...albo nie - niech was opadną wielką chmarą 😃
Padre_Girolamo2020.04.8 14:01
Sądzę że wobec pandemii koronawirusa również Wielka Narodowa Koronka do Miłosierdzia Bożego byłaby tu bardzo wskazana. Tylko Miłosierdzie może nas ocalić za popełnione grzechy gender i LGBT
Legrandbleu2020.04.8 18:36
No nie... Następny. Że też nikt sie na żywo nie afiszuje z takimi bzdetami ... A niech sobie osoby LGBT żyją tak jak leworęczni i wielbiciele jazzu a co to gender możesz znaleźć na Wikipedii chociażby ...
legrandbleu2020.04.8 9:19
Jak się poprawisz wnusiu, to dostaniesz cukierka. No - poprawże mi się ! A wstydu trochę z powodu wiary w takie naiwne brednie nikt tu nie czuje ? Jakieś krytyczne i logiczne myślenie nie jest aby wyróżnikiem człowieka dorosłego ? Jeśli ktoś jest skłonny wierzyć w takie bzdety - czy rozsądnym jest powierzać mu jakiekolwiek ważne decyzje od których może zależeć życie innych...a zastanawiam się, czy prawa wyborcze to nie nazbyt już wiele :)
Leo2020.04.9 22:53
krytyczne i logiczne myślenie jest wyróżnikiem człowieka naiwnego ,który wierzy w swoją potęgę
Totustuus2020.04.8 5:34
Trevignano Romano 24 marca 2020 r Przesłanie Jezusa Moje dzieci wszyscy jesteście zgromadzeni tutaj w tej wielkiej rodzinie, jaka(...) radość w moim sercu ! wszyscy na modlitwie jak w przeszłości. Umiłowane dzieci, wy, którzy teraz staliście się częścią mojej małej trzody, podążajcie śladami mojej Matki w waszym życiu , będę wam towarzyszył między lwami i żmijami, nikt nie może was dotknąć, nikt nie może was skrzywdzić. Drodzy moi bracia i siostry, jak wielka jest moja miłość do was, pozostańcie zjednoczeni, ponieważ dzisiaj jest ten moment, kiedy wszyscy potrzebują siebie nawzajem, nie zostawiajcie swoich wspòlbraci samych, lecz miejcie litość i miłosierdzie, tak jak ja będę miał (mam) dla was, niczego wam nie zabraknie. Moc Boża jest tak wielka, że ​​mój płaszcz to płaszcz mojej Matki, przykryje was i uczyni was niewidzialnymi dla zła. Moje dzieci, światowa elita chce zapanować nad wami, staliście się jej poddani, ale ja przyjdę i uwolnię was od tego całego zła. Moi bracia, siostry, przechodzę pomiędzy wami jeden po drugim, przytulam was i błogosławię jako brat, jako przyjaciel, jako ojciec, w imię Ojca w moim imieniu i Ducha Świętego, Amen ”.
Stani2020.04.8 14:45
Ave Satana podpisany Tytusie!
Totustuus2020.04.8 5:32
Trevignano Romano 19 lutego 2019 r ..Przesłanie Boga Ojca.. Pozdrowienie, miłość i pokój temu domowi. Ja, Bóg Ojciec Wszechmogący , stwórca nieba i ziemi, jestem tutaj między wami. Pytam was, dzieci, dlaczego mnie nie kochacie, jestem waszym Ojcem, jedynym prawdziwym Ojcem, kocham was niezmierną miłością. Dzieci, ile radości sprawiło Mi stwarzanie wszystkiego, dlaczego mnie unikacie? By dać wam zrozumieć, jak wielką miłość odczuwam wobec moich dzieci, posłałem wam mego jedynego Syna, by dać wam konkretność mojej obecnośći tutaj z wami. Aby was odkupić od grzechów, wstąpił na krzyż i umarł za was, jak bym mógł (coś takiego) uczynić, gdybym nie był dobrym i miłosiernym Ojcem. Nie lękajcie się mnie. Mówię rodzinom, uczcie swoje dzieci, aby postrzegały mnie jako dobrego Ojca, który zstępuje między was, aby was kochać. Zwierzajcie się przedemną, nigdy nikogo nie oddaliłem od siebie, nie jestem złym, nie jestem tym starcem, którym mnie malują , nie jestem ani starym, ani młodym, jestem Ojcem Przedwiecznym, dobrym i miłosiernym. Och dzieci! jak piękną Łaską jest być tutaj razem, chciałem was tu zgromadzić, w tym domu, który teraz należy do mnie, jak wszystkie inne domy w których żyje modlitwa. Moje dzieci, jeszcze raz wam przypominam, nie bójcie się mnie. Mówię do obecnych i nieobecnych kapłanòw, proszę nauczajcie przykazań, uczcie tego, co wam zostawiłem, nauczajcie w te sposòb by ludzie się mnie nie bali, jestem dobrym, miłosiernym i żywym Ojcem. Krzyż i Eucharystia to jest to, co musicie ciągle mieć przed oczami, krzyż jest odpuszczeniem waszych grzechów i jedyną rzeczą, która jednoczy was, abyście do Mnie dotarli. Eucharystie, dał wam mój Syn, jest cudownym darem, łaską, z której wszyscy możecie się cieszyć. Ja, Wszechmogący Ojciec Stwórca wszystkich, proszę moje stworzenia, aby mnie kochały, nigdy nie prosiłem o nic, tylko o Miłość, a tam, gdzie Miłość istnieje, tam Ja jestem, jesteście moją rodziną i chcę, abyście wszyscy jedym głosem głosili tylko jedna rzecz: Miłość, Miłość Boga, Miłość, która pochodzi ode mnie, która przechodzi przez mojego Syna, Miłość do mojej wybranej Maryji Najświętszej Dziewicy Niepokalanej. Teraz błogosławię was w imię Trójcy Świętej, Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.
Moly2020.04.8 4:47
Wywyzszony. Najwaniejsze: ze wywzwszony Nieustajace granie w polska megalomanie. A co sie stalo z cnoto pokory. do jasnej anieleki
ZERR02020.04.8 3:32
Jak w soczewce widać, czym się różni Człowiek w katolicyzmie od człowieka wg lewactwa. W katolicyzmie Człowiek to Dziecko Boże, szczyt stworzenia. Pięknie uzupełnia to zawołanie Per aspera ad astra! wg lewactwa człowiek to śmieć, tubylec z prowincjonalnego tenkraju, ktoś mniej warty od innych, lepszych nadludzi z lepszych krajów. Ktoś kto powinien bezustannie się korzyć i słuchać połajanek. Drodzy lewacy, mówicie tylko i wyłącznie o sobie.
jokR2020.04.8 0:42
"poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim" "Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, " "Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę" "Obdarzy ona (Polska) braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc. " Nie wiemy kiedy to się stanie, ale nie teraz, bo najpierw upaść musza w Polsce idee nacjonalistyczne i pełne otwarcie na Turków, Murzynów i zjednoczenie europejskie
ZERR02020.04.8 10:36
Co za lewacki bełkot... Tylko i wyłącznie idea nacjonalistyczna pozwala na prawdziwą przyjaźń między narodami.
jokR2020.04.8 10:43
i pełne otwarcie na Turków, Murzynów i zjednoczenie europejskie ;)
KONIECZNIE 2020.04.7 23:51
https://www.youtube.com/watch?v=VbOAnhgDlNk
anonim2020.04.7 23:24
Z tym proroctwem , a dokładnie ze słowami : NARÓD POLSKI dozna pociechy , ocaleje a w końcu zostanie wywyższony się zgodzę . To jednak dotyczy narodu polskiego a nie Państwa Polskiego , czyli Polski , czy też jej obywateli . W tych wszystkich proroctwach chodzi o polski naród , czyli Słowian . Bo......... Do Słowian należeć będzie przyszłość . Nie tylko Polaków od Lecha ale i naszych krewniaków po Czechu i Rusie . Geny to podstawa istnienia wszystkiego .
anonim2020.04.8 16:21
No to my mamy te semy co Ruskie i Czesi - najbardziej zlaicyzowany naród Europy?
Jerz b2020.04.7 22:54
Święci mówią - 'naród polski będzie pocieszony, ocalony i wywyższony'. Tylko pytam kiedy to nastąpi ? Na pewno, wg mnie, nie teraz. Aktualnie potrzebujemy, jako naród, oczyszczenia i nawrócenia, przestrzegania Dekalogu itp. Pan Jezus powiedział do św. Faustyny - "Polskę szczególnie umiłowałem a gdy posłuszna będzie Mojej woli, wywyższę ją w potędze i świętości".Warunek Pana Jezusa jest oczywisty - ... "gdy posłuszna będzie Mojej woli ". Czy już jako naród takimi jesteśmy, czy wypełniamy wolę naszego Pana ?
Hello Monia you dirty russkie's whore!2020.04.7 22:53
Chcesz zobaczyć MONIA tłustą i brudną larwę kremlowską? Jestem tutaj: www.lexlale.eu. Chcesz nawet przez internet złapać syfa kremlowskiego? Jestem tutaj: www.lexlale.eu Chcesz zostać impotentem do końca życia? Obejrzyj mnie tutaj: www.lexlale.eu. Jesteś pedałem i chcesz nim pozostać? Obejrzyj mnie tutaj: www.lexlale.eu Syf i coronavirus na mojej "koronie" tylko tutaj: www.lexlale.eu Jako bonus dorzucę malware i wirusy aby ci się komputer sperd......lił!
Randki kamerki pokazy skype!2020.04.7 22:47
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - http://www.xlove.com.pl Wyszukaj mnie po niku: Kamka napisz do mnie spotkajmy się!
antoni.s2020.04.7 20:40
Zdaje się że ktoś tu kłamie,pytanie tylko czy to katarzyna szymon polska mistyczka katolicka i stygmatyczka zw studziennic,matka boska niepokalana czy fronda.W 1974.r nie było ani czech ani rosjii,tak tylko piszę.
zenek2020.04.8 8:57
A gdzie były ?
antoni.s2020.04.8 12:39
Nigdzie,weż mapę z 1974.r i sprawdz,znajdziesz odpowiedz.
Bzyczek2020.04.8 15:00
No cóż,wiedziała o tym co dopiero będzie...jeszcze masz wątpliwości?
antoni.s2020.04.8 21:09
Dobra,poddaję się.
Kubiak2020.04.7 20:24
W dzisiejszych czasach widzimy ilu duchownych chce być znana, cytowana i popularna. Stąd różne blogi, porady i komentarze duchownych w mediach. Ponieważ ludzie są teraz tacy sami jak byli dawniej można dopuścić myśl, że wiele tych przepowiedni powstała na tej samej zasadzie. Coś sie komuś przyśniło i wypuszczał przepowiednie aby zażyć statusu celebryty i wieszcza. Przed wojna takie przepowiednie sprzedawano też za grosz na odpustach a ich autorami byli zwykli wydrwigrosze jak w przypadku słynnej wierszowanej przepowiedni "czekajcie na to pół wieku".
Iza2020.04.8 5:59
Baba Vanga , przeciez zyla nie tak dawno Ojciec Pio Mowi to cos Tobie ?
Kubiak2020.04.8 6:44
Ojciec Pio mówił, że ocaleją państwa na południe od Dunaju. Jeszcze jest na Frondzie.
head doctor2020.04.7 19:22
Urojenia i halucynacje o treści religijnej występują w ramach rozmaitych jednostek chorobowych. Niekiedy w grę wchodzi również tzw. osobowość skłonna do fantazjowania: https://psychology.wikia.org/wiki/Fantasy_prone_personality
lilu2020.04.7 20:04
Śmiesznie się pocieszasz. Ciekawe co się uroi kiedy już jakiś wirus zakończy twoją doczesną mękę. Juz słyszę jak będziesz jęczał: tego nie ma! to tylko urojenia!
anonim2020.04.7 19:02
Ojciec Klimuszko, polski kapłan-zielarz i wszystko jasne.
ZERR02020.04.7 18:45
Ładnie widać, kto jest Polakiem a kto tylko polskojęzyczna swołoczą, zakompleksioną i energicznie odcinającą się od polskości. Kij wam na drogę, karaluchy. Doprawdy, nie ma gorszego gatunku człowieka jak zakompleksiony gnójek, szydzący z matki swojej i ojca. Czeka was przedpiekle jeszcze za życia. Oby trwało jak najdłużej.
Naczelny2020.04.7 19:56
O czym bełkoczesz obrońco pedofili?
lilu2020.04.7 20:01
lepiej zrozum co mówi do ciebie ZERRO bo bełkotać to ty będziesz później kiedy juz po ciebie przyjdzie..
anonim2020.04.7 21:08
Z palmy zlazłeś ?Banana zjedz bedziesz szczęśliwy.
ZERR02020.04.7 21:33
Znowu wyskakujesz z "pedofilią", wyssaną z brudnego gejowskiego i katofobicznego palucha? Musowo ostro bóldupisz, ponieważ kard. George Pell jest NIEWINNY, a oskarżyciele okazali się być szmaciarzami i oszustami, tak jak w większości spraw o tzw "pedofilię" wyssaną z brudnego gejowskiego palucha.
anonim2020.04.7 21:04
o gejach coś napisz jak zawsze ,wirusy nudne
Artur2020.04.8 4:52
Czy jest pan krewnym ministra Ziobry ?
antoni.s2020.04.7 18:27
Dlaczego każde odniesienie się do logiki na tym portalu wywołuje agresję katolików?
lilu2020.04.7 18:42
Z ciebie logik jak z koziej d.. trąba. 90% agresywnych postów na Frondzie to ateiści szukający Boga. Sam sobie policz.
antoni.s2020.04.7 18:57
Nie sądzę by ateiści szukali tu boga,raczej dobrze się bawią,jak ja.
lilu2020.04.7 19:16
Bawi ciebie drwina, a więc prześladowanie drugiego człowieka?
antoni.s2020.04.7 20:49
Nikogo nie prześladuję,wręcz przeciwnie,chętnie i codziennie pomagam innym, czym jak uważam, budzę szacunek i uznanie u innych,o co wcale nie zabiegam,po prostu jestem dobrym człowiekiem,a że drwię z religii,tak drwię i dobrze się przy tym bawię,i szacun dla frondy że mi to umożliwia.
anonim2020.04.7 21:05
Jakbyś był dobrym człowiekiem to byś nie marnował czasu na drwiny z nikogo tylko swój cenny czas poświęcił na pomoc innym ,Często tu jesteś to kiedy niby tak pomagasz? Ne jesteś dobrym człowiekiem ,jesteś wednym trollem .
antoni.s2020.04.7 21:16
Drwię z religii,z nikogo konkretnie,często piszę bo jestem po operacji na chorobowym i mam dużo wolnego czasu,i nie jestem trollem,tym bardziej wednym.
lilu2020.04.7 21:28
Ja czuję się przez Ciebie prześladowany. Jako Katolik zostałem przez Ciebie stygmatyzowany na osobę odrzucającą logikę - nie drwisz z religii (jak napisałeś) ale drwisz ze mnie. Posługujesz się także nieprawdą, ponieważ agresję wykazują głównie ateiści i innowiercy, którzy wchodzą na katolicki portal, aby wysmiewać się z Katolików i ich religii. Dla mnie to co robisz zwyczajnie jest chore. Nie wiem jak cCiebie oceniają inni ludzie. Wiem, że jesteś tutaj, aby dokuczać. Czemu odczuwasz potrzebę dokuczania? Analizowałeś to?
antoni.s2020.04.7 21:54
Kiedy piszę o religii nie ma we mnie negatywnych emocji,to raczej rozbawienie,to że czujesz się przeze mnie prześladowany to twój problem,ja żle się czuję z tym że nazywasz mnie swoim prześladowcą i również mi się to nie podoba bo to nieprawda,wy ortodoksyjni katolicy traktujecie tych którym nie po drodze z kościołem również niezbyt przyjażnie,dyskusja z wami jest niemożliwa bo po swojej stronie macie tylko wiarę a my naukę i argumenty,przegrywacie już w blokach,nie chcę ci dokuczać dla mnie ty jesteś swoistym innowiercą i próbuję ciebie przekonać że się mylisz,dyskutujmy.Pozdrawiam
lilu2020.04.7 23:24
Rzymianie bawiący się w Colosseum w chwili gdy lwy pożerały Chrześcijan tak jak i Ty mogli nie mieć negatywnych emocji. To miłe z Waszej strony. Nie traktuję ciebie nieprzyjaźnie, bowiem moim marzeniem byłoby Twoje nawrócenie. Poświęcam Tobie swój czas czyli nie traktuję Cię jak świni przed, którą nie nalezy rzucać pereł. Wyznając, że jestem dla Ciebie innowiercą deklarujesz, troche podświadomie zapewne, przede wszystkim to, że sam jesteś wierzący w to co nazywasz nauką. Nie znam takiej nauki, która dostarczyłaby dowodu na to, że którys z nas sie myli. A więc moja wiara przeciwko Twojej?
Stani2020.04.8 10:24
Jako Ateista czuję się w obowiązku nawracać Cię na Ateizm. Chcę Ci otworzyć oczy, żebyś nie umarł zagmatwany w sekciarskie porachunki.
antoni.s2020.04.8 11:02
Tak naprawde nigdzie nie napisałem ze odrzucam istnienie jakiejś formy boga,ja się odnoszę do religii i kościoła które w mojej opinii są absurdem i są przyczyną większości zła na świecie.Sformuowanie o mojej wierze w naukę jest nawet zabawne,jeśli coś jest udowodnione naukowo to to jest fakt,na wiarę tu nie ma miejsca.
Waldemar J.2020.04.8 2:43
antoni. s Mało kto tego nie wie, kim jesteś!? "Lila" chyba nie wie? to twój nowy nick! MASZ CZELNOŚC DOBRZE SIĘ BAWIĆ? A CZY DZIECI W TWOICH RĘKACH TEŻ DOBRZE SIĘ BAWIŁY, OPRAWCO? NAPISZ! Jesteś ponad 70 letnim starcem! W dodatku pedofilem, jak raczyłeś się wcześniej tym chwalić, co robiłeś! Jakoś tylko nie chcesz nam napisać ile to było tych dzieci skrzywdzonych?! W sieci doszukałem się że 4 razy siedziałeś za to! Dodaj, jak się mylę! Oj, pobawisz ty się niedługo, pobawisz, za to wszystko co zrobiłeś! "TEN SIĘ ŚMIEJE, KTO SIĘ ŚMIEJE OSTATNI" ! Przekonasz się !
antoni.s2020.04.8 21:04
Sugeruję wizytę u lekarza.
Brutus2020.04.7 19:45
czy nie jest tak ze jednym z najważniejszych obowiązków katolika jest krzewienie wiary wśród niewiernych czy innowierców jacy by oni nie byli ?
lilu2020.04.7 20:11
Jest to ważny obowiązek ale nie wazniejszy od zbawienia samego siebie. Bywa, że trzeba "otrzepać kurz z sandałów" i uronic łze nad głupcami spalonymi w Sodomie.
Brutus2020.04.7 20:41
czyli grzech zaniechania, czy najważniejszym przykładem nie było to najsłynniejsze poświęcenie dla innych,,, właśnie grzeszników
lilu2020.04.7 21:35
Pamiętasz tych dwóch grzeszników, którzy ginęli obok Niego? Tylko jeden skorzystał z łaski. Człowiek jest naprawdę wolny! Nie warto rzucać "pereł przed wieprze" to także Jego słowa.
Artur2020.04.7 18:26
Każdy Polak zostanie wywyższony i dostanie po 2344 euro.W Polsce dochód narodowy będzie 3 razy wyższy a do Polski dobrowolnie przyłączy się Ukraina,Litwa,Biaĺoruś,obwód kaliningradzki i Burkina Faso.Aha i każdy Polak dostanie najnowszy model Porsche.Amen
ladychapel2020.04.7 17:54
"Szkodliwe jest propagowanie fałszywej historiozofii, powoływanie się na prywatne pseudoobjawienia i sny" https://www.fronda.pl/a/episkopat-przestrzega-przed-prorokami-apokalipsy,142348.html
Marek212020.04.7 18:07
Episkopat wg Prawdziwych Katolików to przecież Żydy. Po co ich słuchać?
Waldemar J.2020.04.8 2:30
ladychapel" ??? Lechu K.....! Od kiedy ty tak się Episkopatu słuchasz! Przecież ty ich ciągle opluwasz, jako Żyd! ?? Ty w nic nie wierzysz, tylko w jedną rzecz, z którą ci się wszystko wiąże, ...........prawda?? Wiemy o tym ! Więc się nie wysilaj, bo i tak wiemy, kim jesteś i na co cię stać!
Padre_Girolamo2020.04.8 13:58
Podczas pielgrzymki,do Jerozolimy kiedyśmy byli w Wieczerniku, ksiądz przewodnik powiedzaił nam że wtedy byli tam sami żydzi. Wielu z nas ta wiadomość wstrząsnęła. To było i nie jest obecnie dla nas takie oczywiste. Ja do dziś nie wierzę w te bajki
fdf2020.04.7 17:32
A z ameryki to na tratwach do Polski będą spierdal..ć.
Jagoda2020.04.8 2:25
fdf Czy ty aby napewno czytałeś, to co napisałeś??? Wiesz co piszesz? Żal ciebie ! I co można o takim kimś pomyśleć?
fdf2020.04.8 17:38
Dziękuję, że odp. jest bez wyzwisk, ale naprawdę w młodości swojej słyszałem to co napisałem.
podajcie dalej link 2020.04.7 17:27
A warunkiem jest modlitwa i pokora.... Dlatego całymi rodzinami odmawiajmy koronkę do Bożego Miłosierdzia i Różaniec wychwalający Matkę Bożą https://www.ocalenie.info/
Stani2020.04.8 10:21
To jest szantaż. Szantażystom mówimy głośne i stanowcze WYPIREDLAĆ!
MaxFiend2020.04.7 17:24
A czymże sobie na to zasłużymy będąc ostatnimi złamasami nielubianymi przez wszystkich w Europie? :-D
anonim2020.04.7 17:58
Tym bardziej na to zasługujemy ,ale nie wszyscy zasługują jak widać po komentarzach .
MaxFiend2020.04.8 23:47
Typowe pocieszanie się beznadziejnych bidusi nieudaczników i nierobów :-D
Szalej2020.04.7 18:39
Złamasem jesteś jedynie ty i tobie podobni - zakompleksieni, uniżeni wobec silnych,nadskakujący i nadstawiający, zakłamani, obessani na myśl o swoim pochodzeniu. Szukacie poklasku "w Europie"? Plują wam w twarz i patrzą jak zlizujecie.
Izydor2020.04.7 20:58
Muszę cię zmartwić, nikt nam nie pluje w twarz z tego prostego powodu że wszyscy mają nas w dudzie. Z naszych sąsiadów to polaczkowate marzenia o potędze wszystkich co najwyżej śmieszą. Może poza Węgrami bo oni też mają zdrowo zryty beret wiarą w to jakże bardzo są pokrzywdzeni i niedocenieni. Jesteśmy nic nie znaczącym krajem gdzieś na obrzeżach Europy B i moglibyśmy sobie tutaj normalnie żyć i się rozwijać tylko zawsze ten katonarodowy, bogojczyźniany motłoch musi coś wymyślić. Czesi mają PKB na głowę o prawie połowę wyższe niż my a polactwo próbuje się porównywać do Niemców i reszty zachodniej europy.
ZERR02020.04.7 21:36
tu jesteś zakompleksiony mały człowieczku na pewno takich jak ty poklepują po plecach, przedstawicielu "aspirującego" motłochu
Izydor2020.04.7 22:02
Nikt nikogo nie poklepuje. Nikt na nikogo nie pluje. Naprawdę jako kraj nie jesteśmy zbyt ważni. Stanowimy 0,5% populacji świata i niewieie większy procent GDP. Jak się patrzy z zewnątrz na tą manię że albo nas nienawidzą albo podziwiają to jest to naprawdę zabawne. Jak się mieszka w tym kraju to jest to już niestety smutne i uciążliwe. Obejrzyj jakiś nie polski film dokumentalny o drugiej wojnie światowej. Wtedy może do ciebie dotrze jak bardzo nie mieliśmy żadnego wpływu na te wydarzenia. Katastrofa smoleńska była wspominana w CNN przez dwa dni jak temat w pierwsze trójce zanim powędrowała na zakończenie programu. Po tygodniu nikt o tym nie pamiętał. Jak wyjmiesz głowę z własnej dudy i rozejrzysz się po świecie woku siebie to poziom nerwic powinie opaść.
ZERR02020.04.7 22:09
Z postempaków zawsze wychodzą GIGANTYCZNE kompleksy i poczucie niższości. Dlatego musza oni sobie swoje auto-poniżenie kompensować plując na normalnych ludzi - katolików.
Izydor2020.04.7 22:17
Misiu mój kochany to ty masz kompleksy. Nie potrafisz się pogodzić z rzeczywistością że Polska jest mało znaczącym krajem. To jest fakt. Ten fakt ani mnie ziębi ani grzeje. Twoje poczucie niższości powoduje że nie potrafisz się z tym pogodzić i próbujesz udowodnić że tak nie jest. Tworzysz teorię gdzie albo muszą nas nienawidzić albo podziwiać. Polska musi być albo ofiarą albo bohaterem. Wiesz kto tak jeszcze ma? Ludzie z border personality.
ZERR02020.04.8 0:38
Ziębi cię i bóldupisz. Jakby tak nie było, nie pyszczyłbyś tutaj i nie darł japy. Zakompleksiony kmiotku z mało znaczącego tenkraju.
Izydor2020.04.8 11:24
To jest ciężka praca u podstaw. Tłumaczenie jak wygląda rzeczywistość I otaczający nas świat. Niestety jeśli w naszym kraju ma zapanować jakakolwiek normalność to niestety trzeba edukować nawet ten najciemniejszy ksenofobiczny katotaliban.
ZERR02020.04.8 11:34
Jedyną ciemnotę i ksenofobię wykazują poyebani euroentuzjaści. Katolicy to ostoja normalności.
Izydor2020.04.7 17:23
Jak to się prawda etapu zmienia. 1 Nie ma żadnej epidemii. 2 Przed wirusem najlepiej chroni świecona woda, modlitwa i wafelek. 3 Może lepiej zostać w domach 4 Po epidemii dzięki najświętszej panience będzie cud, miód i mamałyga. Czeka nas jeszcze klasyka tego całego kuglarstwa, na zakończenie epidemii: to Bóg za wstawiennictwem kuglarzy nas uratował.
Marek212020.04.7 18:06
Jeżeli cud ocalenia wykona o. Rydzyk to drogo nas to będzie kosztować....
Jagoda2020.04.8 2:17
Nie jesteś "Izyderem" tylko Lech Keller-Krawczyk! czyli w/g nicku: " ....d.......ge.......m " ZBLUŹNIŁEŚ PRZECIW BOGU I MARYI ! Już ci o tym nie raz ci pisano! ZA OBRAZĘ UCZUĆ RELIGIJNYCH GROZI CI ART.196 KODEKSU KARNEGO DO 2 LAT BEZWZGLĘDNEGO WIĘZIENIA! OTÓŻ, OD BARDZO DAWNA, JAKO NARÓD ŻYDOWSKI NIE JESTEŚCIE JUŻ NARODEM WYBRANYM ! C y t u j ę c i :! "...PRZYSZEDŁEM DO MOJEGO LUDU, A ONI MNIE NIE POZNALI..." ! UKRZYŻOWALIŚCIE JEZUSA ! TAK SIĘ ODWDZIĘCZYLIŚCIE ! MASZ WYRZUTY SUMIENIA, CHCESZ ZAGŁUSZYĆ, DLATEGO BLUŹNISZ! TO NIE POMOŻE, NIE TĘDY DROGA! BŁĘDNE KOŁO! Mylisz się, Biblii nie trzeba zmieniać! Narodem, /Narodami /, wybranymi jest ten Naród, który w Niego wierzy i dochowuje Jego Przykazań! TAKA JEST PRAWDA! W dodatku bluźnisz w Wielkim Tygodniu, kiedy to W T E D Y MORDOWALIŚCIE I KRZYŻOWALIŚCIE PANA JEZUSA! Życzę ci mimo wszystko, OBY CI BÓG MIŁOSIERNY PRZEBACZYŁ TWOJE BLUŹNIERSTWA ! ZA CIEBIE TEŻ UMARŁ I ZA NAS WSZYSTKICH! TAK MU DZIĘKUJESZ !? OPAMIĘTAJ SIĘ ! POMYŚL !
Izydor2020.04.8 11:18
Kim jest Lech Keller-Krawczyk? To jakaś frondowa mitologia? Czy może wytwór chorego umysłu?
Toja2020.04.9 11:13
Stary, nie wiem, piszą tu jakieś dziwne rzeczy :D
Agnieszka2020.04.10 9:11
Zamilcz Głupcze, bo nie wiesz co czynisz
Jarek2020.04.7 17:15
Normalnie nowy naród wybrany. Kiedy pojawi się poprawka do Biblii? Jakaś paranoja na przemian z pychą.
Marek212020.04.7 17:29
My jesteśmy Narodem Wybranym ver. 2.0 już co najmniej od I połowy XIX wieku. Mesjanizm i Towiański się kłania.
Izydor2020.04.7 18:23
Jesteśmy narodem wybranym, tylko nie wiadomo do czego. Jak to się wyjaśni to powstanie odpowiednia poprawka do biblii. Przez dłuższy czas wydawało się że jesteśmy wybrani do wykonywania niskopłatnej pracy w UK niestety brexit położył temu kres.
lilu2020.04.7 18:39
Jeszcze chwila i nauczysz się chrześcijaństwa. Oczywiście, że Polacy tak jak inni chrześcijanie to Naród wybrany.
Marek212020.04.7 19:03
Niemcy i Rosjanie też?
lilu2020.04.7 20:06
Uczniowie Chrystusa włączeni przez chrzest do jego owczarni.
Stani2020.04.8 10:20
dobrze, że owczarni, a nie chlewni.
Jarek2020.04.8 10:31
Gdyby popatrzeć na te brednie z naukowego punktu widzenia: - globalne ocieplenie w rezultacie podniesie wody na tyle, że tereny położone nisko będą pod wodą (np. Nowy Jork, Holandia, itp.) lądy będą miały nowe granice. Tak już było w historii. - wielki ogień - gdyby wybuchł hiper wulkan położony na terytorium Niemiec, to faktycznie te opisane tereny mogą się ostać, ale będzie nowa epoka lodowcowa. https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2019-02-08/oznaki-budzenia-sie-groznego-wulkanu-w-niemczech-poprzednia-erupcja-byla-katastrofalna-w-skutkach/
Man2020.04.7 17:12
Minister Zdrowia a Baron Rotchild: https://www.youtube.com/watch?v=tEOiRyAXuew
Brutus2020.04.7 17:12
czy jak przepowiednie katolickich świętych nie sprawdzą się to czy kościół weźmie za to odpowiedzialność , czy powie ze święty też człowiek i może się pomylić czy można być pewnym na 100% tych przepowiedni,, tylko pytam. dziękuje za odpowiedzi
Szalej2020.04.7 17:20
ty nie pytasz ty publicznie puszczasz smrody
anonim2020.04.7 17:32
Typowy PiSowski cham tak odpowiada właśnie.
anonim2020.04.7 17:56
Bo prawdę ci powiedział to cham ,a ty co tu robisz nie piszesz chamskich prowokacyjnych komentarzy ?
Brutus2020.04.7 18:08
Mo komentarz jest prowokacyjny lecz nie chamski, raczej dający do myślenia, troche ironiczny ale nikogo nie obraża,, ponowię proste pytanie- czy przepowiednie spełniają sie na 100% , serio pytam teologów i znawców
Szalej2020.04.7 21:38
ty nikogo nie pytasz ty publicznie puszczasz smrody i rżniesz głupa stary koniu
antoni.s2020.04.7 18:25
Takie pytania to szatan wymyśla.
janem2020.04.12 17:14
Jesli sa jakie przepowiednie to sa one zazwyczaj warunkowe.jesli sie nie poprawicie to....Warto poczytac chociazby na internecie niemiecka mistyczke Terese Neumann.
J.P2020.04.7 17:12
Póki co od 7 rano nie mogę się dodzwonić do ZUS, ja wiem, że to przyziemne, ale może ktoś mnie pocieszy?
anonim2020.04.7 18:22
do ZUS to ja się nie mogłem dodzwonić nawet przed epidemią
J.P2020.04.7 20:43
Państwo z tektury i pazdzierzu. Zapowiadają tarcze antykryzysowe, uruchamiają numery których nikt nie odbiera, żeby chociaż był sygnał zajetosci, a tu po prostu numer - fikcja.
antoni.s2020.04.7 17:07
Gdzieś już pisałem ale napiszę jeszcze raz, mnie najbardziej niepokoi pytanie, co maryja chciała nam powiedzieć, nic nie mówiąc o pandemii w objawieniach fatimskich,bo w brak komunikacji w niebie nie wierzę,to że bóg nie poinformował maryii o swoich zamiarach względem ludzi jest nie do przyjęcia.
Kwak2020.04.7 17:30
Proste, pandemia to zasłona dymna znacznie gorszych rzeczy jakie szykują obecni "właściciele" planety
Prorok 2020.04.7 17:49
Jest bytem całkowicie wolnym i nie musi się nikomu tłumaczyć. Może lubi działać z zaskoczenia, zrobisz Mu coś, nieszczęśniku?
antoni.s2020.04.7 18:15
Maryja to mężczyzna?
Marek212020.04.7 17:01
A macie jakąś przepowiednię świętej dziewicy że Polska dostanie w tyłek tak że się już nie podniesie? Zawsze będzie jakaś odmiana w tych baśniach z mchu i paproci....
lilu2020.04.7 17:04
Poczytaj sobie przepowiednie Marksa i Lenina o przyszłej komunie to Twój poziom.
Marek212020.04.7 17:05
Ale ja o świętych. Masz jakiś problem, że wszystko kojarzy ci się z Leninem?
lilu2020.04.7 18:35
Z Leninem kojarzą mi się wyłącznie antychrześcijańscy fanatycy realizujący tajemniczą misję na katolickich portalach. Jaki jest cel twojej obecności tutaj? Jesteś byłym księdzem? Masz jakieś neurozy?
anonim2020.04.7 17:32
Tzn. że przepowiednie , zawsze dziewicy, są tyle warte, co tych dwóch. Też się nie spełniają.
lilu2020.04.7 19:58
Ależ przepowiednie Maryi się spełniają. W Fatimie zagorzali ateiści nawrócili sie obserwując w wielotysięcznym tłumie cud wirującego słońca - czyli spełnienie przepowiedni. Natomiast co do tych dwóch to masz rację.
J.P2020.04.7 20:45
Tyle, że to nie było słońce.
lilu2020.04.7 21:15
Byłeś? widziałeś?
J.P2020.04.8 22:50
Przecież to logiczne, że gdyby to było słońce, zjawisko to byłoby widoczne na całej półkuli.a nie w jednym miasteczku.
Izydor2020.04.7 21:06
Jak się za długo patrzy w słońce to zaczyna wirować. Wystarczy się zapytać okulisty.
lilu2020.04.7 21:17
I tak tysiące durnych portugalskich ateuszy wpatrywało się w słonko i zapomnieli zapytać okulisty...
J.P2020.04.8 22:52
I tu się mylisz, wiele osób miało problem ze wzrokiem albo gorzej, poszukaj informacji.
lilu2020.04.7 16:52
Najwyższy czas wpisać Katolicyzm do konstytucji.
anonim2020.04.7 18:22
wpiszemy, po epidemii o po prawicowym marszu przez instytucje
lilu2020.04.7 18:36
Czyli Gramsci arebour. OK
...2020.04.9 8:22
Ja myślę,że lepiej będzie jak sobie ten katolicyzm do książki kucharskiej wpiszecie.
Kwak2020.04.7 16:52
Na dziś-brak logicznych przesłanek, ale może o czymś nie wiem😃
anonim2020.04.7 18:09
wielu rzeczy jeszcze nie wiesz i o wielu dowiesz się dopiero jak wykopyrtniesz
guess who asshole2020.04.7 16:52
Już wam tu ostatnio cytowałem troje włoskich wizjonerów, przekazujących wspaniałą wiadomość od samej Matki Boskiej - wg nich to Italia miała ocaleć, a wszystkie inne narody miały zginąć.
lilu2020.04.7 16:56
Strachu a Ty zginiesz czy będziesz nadal żył w kiblu i poniżeniu?
antoni.s2020.04.7 17:13
Bo zasadniczo wiadomo co powiedziała matka boska,przesłanie różni się tylko w drobnych szczegółach w zależności od tego do kogo jest skierowane,musisz mieć więcej wiary a wątpliwości znikną
anonim2020.04.7 17:18
ty, to nam możesz....
ISRAEL TWÓJ PAN2020.04.7 19:29
Wierzcie w te chrześcijańskie bajki dalej puki nie spłaci wobec swych semickich arabsko zydowkich panów rosdzczen nic nie będzie mial musi spłacić odszkodowania tak mówi prawo żydowskie arabskie ( semickie) jesli nie zobaczycie co z wami sie stanie dopiero jak narządy polityki i bóg was pokalają .
Sławek2020.04.8 0:23
Włosi już zbyt daleko oddalili się od Boga i noszą zagrożenie Europie - mam na myśli włoski komunizm, którego groźnym przykładem jest Spinelli!
vanopeth2020.04.8 13:04
można link prosić lub poprzednią wypowiedź pozdrawiam
janem2020.04.12 17:09
moze mieli NADZWYCZAJNE objawienia?nie sadzisz