Modlitwa za Ojczyznę przez przyczynę św. Andrzeja Boboli - zdjęcie
26.11.21, 21:11

Modlitwa za Ojczyznę przez przyczynę św. Andrzeja Boboli

5

MODLITWA ZA OJCZYZNĘ PRZEZ PRZYCZYNĘ ŚW. ANDRZEJA BOBOLI

Boże, któryś zapomnianą do niedawna Polskę wskrzesił cudem wszechmocy Twojej, racz za przyczyną sługi Twojego Św. Andrzeja Boboli dopełnić miłosierdzia nad naszą Ojczyzną i odwrócić grożące jej niebezpieczeństwa. Niech za łaską Twoją stanie się narzędziem Twojej czci i chwały. Natchnij mądrością jej rządców i przedstawicieli, karnością i męstwem jej obrońców, zgodą i sumiennością w wypełnianiu obowiązków jej obywateli. Daj jej kapłanów pełnych ducha Bożego i żarliwych o dusz zbawienie. Wzmocnij w niej ducha wiary i czystości obyczajów. Wytęp wszelką stanową zazdrość i zawiść, wszelką osobistą czy zbiorową pychę, samolubstwo i chciwość tuczącą się kosztem dobra publicznego. Niech rodzice i nauczyciele w bojaźni Bożej wychoţwują młodzież, zaprawiając ją do posłuszeństwa i pracy, a chroniąc od zepsucia. Niech ogarnia wszystkich duch poświęcenia się i ofiarności względem Kościoła i Ojczyzny, duch wzajemnej życzliwości i przebaczenia. Jak jeden Bóg, tak jedna wiara, nadzieja i miłość niech krzepi nasze serca! Amen.

Komentarze (5):

Anonimie"- Lechu!2021.11.28 3:15
Jesteś ateistą żydowskim, więc nie wiesz, że jeden Opiekun Polski nie wyklucza drugiego! My jako Polacy, cieszymy się z tego, że mamy wielu. A zwrot: "przez przyczynę"... oznacza: "za wstawiennictwem". Wiem ,że to wiesz, ale chciałeś wbić szpilę! Nie udało ci się! ... A twój Kraj jakiego ma Patrona? Możesz mnie uświadomić?
Anonim2021.11.27 17:45
To kto w koncu chroni Polske? Maryja, jezus czy jakis Andrzej? Juz sami gubicie sie w tym swoim katolickim blekocie. Katole, ilu jeszcze macie bozkow?
katolik2021.11.27 8:45
PRAWDZIWA WOJNA toczy się -------masono- naziści, którzy perfidnie za kasę okłamują ludzkość, ze podają im szczepionkę na wirusy=== NIGDY NA WIRUSY NIE BĘDZIE SZCZEPIONKI !!!!!!!!!!!!!!!! ZA to z powodu chemii genetycznej będą inne choroby i śmierć w czasie
Mariusz2021.11.27 7:33
PiS gnije, a smród coraz bardziej się roznosi. Jarosław Kaczyński wzywał rząd Tuska do dymisji z powodu zajadania się ośmiorniczkami za pieniądze podatników. Teraz, gdy wychodzi na jaw, że minister sportu ma kontakty z ludźmi podejrzanymi o przekręty, a jego zastępca chciał zarabiać na dzieciach chorych na raka, prezes milczy, bo na ich głosach wisi rząd PiS.
Po 11 ...2021.11.26 21:39
Co to znaczy "przez przyczynę"? To jakiś rusycyzm? "по причине"?