Mieli walczyć z terrorystami, a urządzili orgię - zdjęcie
31.12.15, 15:17

Mieli walczyć z terrorystami, a urządzili orgię

5

Do skandalicznych wydarzeń doszło w belgijskiej policji, gdzie w Brukseli podczas obławy przeciwko terrorystom funkcjonariusze zamiast walczyć z nieprzyjacielem, postanowili oddać się uciechom cielesnym.

W Brukseli po listopadowych zamachach w Paryżu wprowadzono alert antyterrorystyczny. Przez kilka dni w stolicy Belgii nie kursowało metro, a policjanci postawieni w stan najwyższej gotowości robili wszystko, aby zabezpieczyć swój kraj przed podobnymi wydarzeniami. No, może prawie wszystko...

Podczas wielkiej antyterrorystycznej operacji część policjantów skoszarowano na okres kilku tygodni na policyjnych posterunkach. Na jednym z nich funkcjonariusze zamiast zajmować się zawodowymi obowiązkami, postanowili urządzić seksualną orgię. 

Do wydarzeń doszło na posterunku policji w dzielnicy Ganshoren. W orgii na posterunku miało uczestniczyć ośmiu mężczyzn i dwie kobiety. Wszyscy byli policjantami oddelegowanymi do działań przeciw terrorystom. 

Choć belgijskie media donoszą o skandalu, tamtejsza policja odcina się od tych doniesień. Rzecznik prasowy policji stwierdził, że nie była to żadna orgia, lecz „żołnierze zorganizowali małe przyjęcie, aby podziękować miejscowym funkcjonariuszom”

Obecnie trwa postępowanie sprawdzające w tej sprawie. 

emde/tvp.info

Komentarze (5):

anonim2015.12.31 16:42
Zobaczyli na murze napisane krwią "Mene. Tekel, Fares" i postanowili jeszcze uszczknąć coś z życiowych uciech.
anonim2015.12.31 16:53
No cóż musieli się odstresować- na stres nie ma jak seks.
anonim2015.12.31 17:11
@Gra-hokus Od sexu sodomici i ect najlepiej odstresują się w piekle zażywając przyjemności z dziewiczymi i pięknymi hurysami!
anonim2015.12.31 20:38
@Radzi Dlaczego zaraz masz najgorsze skojarzenia. Trzeba chociaż dobrze myśleć o ludziach.
anonim2016.01.1 9:29
A może to też emigranci