Matka zmarłej Anaid apeluje do celebrytów - zdjęcie
23.05.20, 11:49Joanna Skiba, matka Anaid z filmu "Nic się nie stało"/YT/TVP Info

Matka zmarłej Anaid apeluje do celebrytów

100

W sprawie filmu „Nic się nie stało” Latkowskiego wypowiedziała się również w wywiadzie dla „Faktu” matka dziewczynki, która popełniła samobójstwo rzucając się pod pociąg.

Joanna Skiba, matka 14-letniej Anaid, która po gwałcie przez "Krystka" rzuciła się pod pociąg powiedziała:

- Zatoka Sztuki to miejsce, które jest źródłem tragedii wielu nastolatek. Te dziewczyny są dzisiaj wykończone psychicznie. Żyją w ciągłym strachu, bo ludzie, którzy je skrzywdzili są nadal bezkarni

Dodała też:

- Celebryci, którzy bywali w Zatoce Sztuki powinni zacząć głośno mówić, o tym, co się tam działo. Dziwne, że teraz zarzekają się, że niczego nie widzieli lub twierdzą, że nigdy tam nie byli.

Matka wyraziła także żal do tych artystów, którzy poparli inicjatywę "Ratujmy Zatokę Sztuki". Powiedziała:

- Mam żal do tych ludzi, że tak bardzo bronili Zatoki Sztuki już po wyjściu na jaw sprawy Krystka

 

mp/fakt

Komentarze (100):

Czes\2aw2020.05.26 21:30
Zbiegłego z Tworek komentatora pt. "katolicka kretynizacja polski" rodzice nie dopilnowali i dzisiaj mamy tego skutki...
R2020.05.24 12:26
bezkarność pedofilow wynika z ich przydatności dla służb, które ten burdel podfilow zorganizowaly; dlatego nie dowiemy się jacy prokuratorzy, sędziowie i policjanci ukrecili łeb i zastraszyli nastolatki ktore zgłosily sie do prokuratury i dlatego wlasciciel tego burdelu jest oficjalnie niewinny celebryci powinni przeprosic nastolatki że pomgli je tumanić i przerobić na tanie dziwki a ich gwałcicielom zrobili dobry wizerunek
katolicka kretynizacja polski2020.05.24 9:20
trójmiasto to mała sycylia platfusów tuska i jego kamaryli dewianci celebryci 3rp czuli się tam jak ryba w wodzie a mafia na deserek podawała im w menu małolatki
Vivian Darkbloom2020.05.23 21:11
Prawicowa moralność: 1. Tępić zboczeńców! 2. Co czternastolatka robiła w takim miejscu? Czternastolatka, trzynastolatka lub dwunastolatka to jeszcze dziecko, które jedynie fizycznie nabiera cech kobiety. Osoba w tym wieku najczęściej po prostu nie jest zdolna np. obliczyć efektów swojego zachowania, zwłaszcza kiedy ma do czynienia z przebiegłym i brutalnym szantażystą. Żaden rodzic nie jest też w stanie kontrolować swojego dziecka: skąd przekonanie, że to wszystko działo się po nocach, a nie np. w godzinach wieczornych lub nawet w środku dnia? Mam wrażenie, że tutaj piszą same zgredy. Sam pamiętam, jak potrafiłem oszukiwać rodziców mając 15-16 lat i zapewniam, że dzieci większości z was również to robią, i to w taki sposób, że nie ma macie o niczym zielonego pojęcia. Nie wspominając już o tym, że dzieci mające rodziców o prawicowej inteligencji mają, delikatnie mówiąc, ułatwione zadanie w tym zakresie. Właśnie po to ma być edukacja seksualna w szkołach, którą z automatu kojarzy się z lewactwem itp., podczas kiedy to tylko jeden z bardziej zwyrodniałych modeli. Takie zajęcia powinny być prowadzone wyłącznie przez certyfikowanych psychologów, a nie przez żadnych "edukatorów seksualnych", których wiedzy i kompetencji merytorycznych nikt nie sprawdza. Ale dla prawicy każda edukacja seksualna młodzieży to diabeł, szatan i Cywilizacja Śmierdzi
Martyna2020.05.23 21:08
Iwona Wieczorek też chodziła do tego klubu. A jej mamunia zarzeka się w mediach, że skądże, wcale nie...
Sprawdzic czy nie ksiadz2020.05.23 19:30
https://natemat.pl/277019,coraz-wiecej-samobojstw-wsrod-ksiezy-co-jest-powodem-jak-reaguje-kosciol
podobnie jak i do onanizmu Stachu2020.05.23 19:20
Od dawna Kosciol rozroznia rozne typy samobojstw, przede wszystkim w jakim stanie psychiczno-fizycznym znajdowal sie "samobojca". W olbrzymiej ilosci tych przypadkow popelnione samobojstwo, podobnie jak i wiele zabostw, jest u osob nie kontrolujacych swoje zachowanie. Chwilowa emocja, zaslepienie, impuls nawet bol fizyczny. Byly przypadki "samobojstw" zolnierzy w plonacych czolgach. Kosciol katolicki, mozna powiedziec, podchodzi do tego "grzechu smiertelnego" czysto naukowo.
Atheisten sind dumm - A.Einstein 2020.05.23 17:20
I ani słowa o tym, pani Marysiu że samobójstwo to GRZECH ŚMIERTELNY? Widać, że gdy wam to pasuje do reszty narracji to wejdziecie w sojusz choćby i z samym Diabłem.
PrawyCzłowiek2020.05.23 17:01
Ten reżyser już raz był w więzieniu i powinien trafić tam ponownie za ten film i te bzdury! Nikt nie napisze o tym jak motłoch i plebs działa emocjonalnie! Tatuś tej dziewczynki prawie zabił człowieka, który dokonał gwałtu... Jest jeden problem, zabiłby kogoś innego, ,bo pomylił go z oprawcą. Taki szczegół, zabić gwałciciela, ale zabiję sobie kogoś podobnego i też będzie okej. Tu mamy zupełnie to samo, motłoch wściekły na celebrytów, bo bywali w knajpie w której bywał Krystek. Ja się pytam, kto nakręci film o setkach tysięcy ludzi uczestniczących w mszach jankoskiego? Kto napisze o nich z imienia i nazwiska, że mieli kontakt z kościołem w której był pedofil?! Powiem tak według frondowskiej mentalności, Polska PEDOFILEM stoi!
ole ole2020.05.23 16:52
Pytanie , który rozsądny rodzic pozwala 14-latce na udziały w castingach, na pracę w klubach, na jakąkolwiek pracę zawodową? Chcą zarabiać na dzieciach, a potem dochodzi do dramatów. Praca osób do 16 roku życia, o ile nie jest szkolną praktyką jest zakazana. Część winy leży po stronie rodziców.
PrawyCzłowiek2020.05.23 16:52
Nie spisała się jako rodzić i teraz będzie swoje żale i oskarżenia kierować do innych, podłość ludzi nie zna granic!
anonim2020.05.24 0:47
Ty jesteś Prawy Człowiek ? Z jednym się z tobą zgodzę podłość ludzka nie zna granic to udowodniłeś swoim komentarzem . Nie tobie to oceniać czy matka spełniła się jako rodzic czy nie ,zaden zbok nie miał prawa skrzywdzić tej dziewczyny .
Gdzie się koorva feministki larwy podziały?2020.05.23 16:07
Polański to nie wyjątek! To reguła! Czy tylko księża katoliccy są pedofilami? To nie jest żadną tajemnicą ani żadna nowość, że ci z sałatą, z nazwiskiem "lecieli" licealistki doskonale wiedząc, że to 14-tki, najwyżej 15-tki. Żyję trochę na tym świecie i znam te środowisko. Nie tylko różne "Kuby" na imprezy przychodzili pod warunkiem, że będą z doopeczkami, ale i "wielcy" artyści, i tu mógłbym wymienić kilka nazwiska, znanych "plajbojów PRL-u". Ale po co? Faktem jest, że "doopeczki" same się pchały do łóżek i dalej to robią - we wszystkich krajach świata. Zgodnie z zasadą; świat jest okrągły, ale po kątach panienki się pier...ą! "Kuby" różne, oni doskonale wiedzą co zrobili jak się zachowywali, zachowują. Wy różne "Kuby i Szyce" koniowi na ucho ten wasz bajer "niewinności"!
Jozek2020.05.23 16:00
Polak Ateista Dumny Gej - a gooowno prawda. O pedofili ksiezy pisze sie glosno i dlugo, a pedofillie wsrod politykow i celebrytow szybciutko sie zamiata pod dywan... O Sadowskim juz cichutko... Zanussi znowu chce sie wywinac. Oni sami siebie chronia i w postkomunistycznej sedziowskiej kascie maja wiele znajomosci...
Jozek2020.05.23 15:58
katolicka kretynizacja polski - a ty ruska onuco miales kiedys 14 lat? I co grzeczniutki byles? Czy moze trzymali cie juz na ruskim lancuchu? 14 lat plus/minus to wiek, kiedy czlowiek jest najglupszy. Kiedy srodowisko jest wazniejsze od rodzicow. Kiedy odcina sie pepowine. Wielu wlasnie wtedy popelnia durne bledy, ktore rzutuja na cale pozniejsze zycie. Szkoda dziewczyny... matce wspolczuje bardzo, to najgorsze co moglo ja spotkac...
Alicja2020.05.23 14:50
Jeśli do szkół i przedszkoli wejdzie Gender, LGBTQ itp, jeśli będziemy obojętni wobec tego i będziemy mówili, że to nic złego, że dzieciom jest taka edukacja potrzebna, a katole są zmanipulowani, to za chwilę większość matek będzie płakała tak jak mama zmarłej Anaid, której bardzo współczuję. I dziękuję, że nie tylko płacze Pani po tragicznej stracie ukochanej córki , ale krzyczy Pani gdzie się da, aby ostrzec i ratować innych - dzieciaki i ich rodziców.
MaxFiend2020.05.23 14:46
Zawsze pozostaje pytanie: a gdzie byli rodzice? Bo jakoś nie wierzę, że dzieci z normalnych rodzin kręcą się wokół takich lokali i dają się stręczyć podejrzanym typom.
Alicja2020.05.23 14:54
Dzieci wychowywane są nie tylko przez rodziców, ale w tym wieku także i może przede wszystkim przez środowisko rówieśników, przez szkołę, przez media itp. Nasza - dorosłych - tolerancja dla złych programów szkolnych, złych przekazów medialnych, dla Gender, LGBTQ itp przynosi właśnie takie owoce. Co siejemy, to zbieramy. I to nie tylko Ci rodzice, ale społeczeństwo.
MaxFiend2020.05.23 15:59
To nie jest prawda. Przeważająca większość dzieci wychowanie, wykształcenie społeczne i normy moralne wynosi z domu. Szkoła nie ma tak znaczącego wpływu, zwłaszcza w Polsce, gdzie poziom edukacji sięgnął dna. Mogę w ciemno zaryzykować twierdzenie, że biedna Anaid była zaniedbana wychowawczo i dlatego tak podatna na wpływy szemranego towarzystwa. Niestety. Poza tym za całe zdarzenie bardzo dużą winę ponosi działanie policji i prokuratury. W normalnym kraju działalność tego typu klubów byłaby znacząco ograniczona lub zakazana.
Klapaucjusz2020.05.23 14:57
A jakie to ma znaczenie, gdzie byli rodzice? Wedle takiego rozumowania, można wykorzystywać dzieci z "nienormalnych rodzin", bo nikt się o sieroty nie upomni.
MaxFiend2020.05.23 15:50
Błędnie rozumujesz i kłamliwie nadinterpretujesz. Niczego takiego nie napisałem, co uprawniałoby Twoją żałosną tezę.
Agnieszka Dz. 2020.05.23 15:34
Tylko pytanie, co to "normalna rodzina" i dlaczego mają cierpieć dzieci niewydolnych wychowawczo rodziców, czy opiekunów.
MaxFiend2020.05.23 16:09
Bo taki system edukacji i opieki mamy w Polsce. Nikt nie bierze odpowiedzialności za dzieci z rodzin "niewydolnych" lub patologicznych ani z rodzin normalnych. Nie istnieje żadne systemowe państwowe wsparcie rodzin i bezpośrednia pomoc dzieciom. Nie ma standardowego modelu wychowania i umożliwienia dzieciom równego dostępu do edukacji i rozwoju. Rzucenie 500+ na pożarcie jest tylko propagandowym zatykaniem "gęby" przeciwnikom takich szkodliwych społecznie praktyk. Dlatego takie dzieci wydane na "pastwę" nieudolności rodziców i skandalicznego systemu edukacji są pozbawione prawidłowego rozwoju społecznego i podatne na przestępcze działania innych.
Karolina Karolajn2020.05.23 16:13
pytanie niestosowne ,bo wszystkie dzieci powinny być bezpieczne a nie tylko te z dobrych domów
MaxFiend2020.05.23 19:38
Pełna zgoda. Wiesz do kogo możesz kierować pretensje? Podpowiem: do tych, którzy zarządzają polityką społeczną, edukacją, policją i służbami śledczymi oraz prokuraturą. To oni ponoszą całkowitą odpowiedzialność.
Karolina Karolajn2020.05.23 21:42
raczej nie jest możliwa taka konstrukcja państwa ,żeby całkowicie wyeliminować problem zaniedbanych dzieci,bo ich rodzice też pewnie byli zaniedbani itd. Ale dobrze by było aby zniknęli ze stref wpływu ludzie tak zdemoralizowani. Przecież jakiś czas temu pewne kręgi dążyły do obniżenia wieku dzieciaków z którymi można uprawiać seks,a gwiazdor gazwyb daniel bendit opowiadał w swych książkach jak małe dziewczynki bawią się jego rozporkiem... wyobrażasz to sobie...?!
MaxFiend2020.05.24 9:47
Wyobraź sobie, że są w Europie takie państwa jeżeli Twoje "całkowicie" dopuszcza pojedyncze przypadki.
Karolina Karolajn2020.05.24 12:05
moje "całkowicie" oznajmiło mi iż dopuszcza pojedyncze przypadki...) poza tym zawsze trzeba brać przykład z lepszych,ale nie wiem jakie to kraje o których piszesz bo az tak nie sledzę tych spraw-brak czasu i brak nerwów bo temat jest wielce podły...
Eustachy LWP2020.05.23 21:03
Też winię w 50% rodziców tej młodej, która targnęła się na życie. Jak można zezwalać 14-latce na balangi poza domem w podejrzanym towarzystwie.
Olej2020.05.23 14:31
Sprawa <krystka> i sprawa ofiar. Zjednoczcie się ludzie pokrzywdzeni, nadajcie bieg sprawie płacąc odpowiednim ludziom, którzy dokonają tego co dawno zrobione być powinno. Istniejemy w przestrzeni bezprawia, bezwładu sądów, korupcji politycznej i urzędniczej, przegniłym do samych podstaw systemie społecznym. Nadchodzi czas mobilizacji i brania spraw w swój zakres działania, jak kiedyś w Ameryce, gdy obywatele musieli się bronić przed bandziorami. Jak w filmie ,,Siedmiu wspaniałych'' Jesteśmy oblężeni bezprawiem, otoczeni bandytami i ich bezkarnością. Powstaje otwarta kwestia albo my albo oni ???
rebeliant2020.05.23 14:29
Odpowiednio skrojone prowokacje policyjne, z utrwalającymi proceder nośnikami są najlepszą obroną przed wszelkim bandytyzmem.
Klapaucjusz2020.05.23 14:10
Prokurator Generalny Ziobro pracuje nad tą sprawą już 5 lat. Dzięki interwencji redaktora Latkowskiego, minister Ziobro powołał specjalny zespół do wyjaśnienia nieudolności prokuratury Ziobry. Poseł Ziobro powinien w tej sprawie złożyć interpelację poselską do premiera Morawieckiego; dlaczego polska prokuratura jest taka opieszała. Czyli w skrócie: nic się nie stało i nic się nie stanie.
Styki2020.05.23 14:44
Teraz zadaj sobie pytanie , co by bylo gdyby prokuratorzy byli niezalezni od nikogo jak za Tuska?
OSTRY CIEŃ MGŁY2020.05.23 14:50
Oho, opieszałość Ziobry to wina Tuska. pis to jest stan umysłu.
AAAtomek2020.05.23 18:50
Co zrobił PiS w latach 2015-2020 żeby wyjaśnić sprawę pedofilli w zatoce sztuki? Co zrobił PiS żeby wyjaśnić w sprawie pedofilli w kosciele katolickim? Mapa księży pedofilów 259 ofiar, 63 sprawców z wyrokami sądowymi, 50 opisywanych przez media spraw i 35 zgłoszeń http://mapakoscielnejpedofilii.pl/
MB2020.05.23 14:05
Dla mnie "ksiądz" pedofil nie jest księdzem, tylko gejem, homoseksualistą, który przebrał się w sutannę jak "wilk, który zjadł babcię"!!!!
Agnieszka Dz. 2020.05.23 14:12
A ksiądz wykorzystujący dziewczynki kim jest?
MB2020.05.23 14:22
Agnieszko, jest oszustem. Jego ślub jest nieważny, bo zataił skłonności pedofilskie. Ale ja nie słyszę o przypadkach molestowania dziewczynek. Tak, czy inaczej oszust i złodziej, nie ksiądz. Możesz kiedyś spotkać człowieka, który będzie Ci mówił w oczy piękne słowa a będzie chciał Cię tylko zrobić (na kasę, seks, inne rzeczy). Obyś czuła takiego typa
w zastępstwie Agnieszki2020.05.23 22:17
https://www.google.pl/search?q=ksiądz+molestował+nastolatkę
Agnieszka Dz. 2020.05.23 22:28
W pierwszym filmie Sekielskiego ksiądz przyznał się do molestowania i wykorzystywania 8 letnich dziewczynek na swojej plebanii. Nawet przepraszał za to. Albo słynna już sprawa księdza Romana, który więził i gwałcił 13 latkę.
marianl2020.05.23 13:02
Do kkk... To już jest dno !!!
Styki2020.05.23 13:01
Zatoka Sztuki Sopot Fundacja nasza zajmuje się nie tylko promowaniem ale i przypomnieniem jak ważną częścią życia jest tworzenie. Sztuka jest subtelnym i jednocześnie mocnym sposobem na łamanie stereotypów, barier międzykulturowych czy społecznych. Stała się głosem, środkiem przekazu w którym zawrzeć można oczekiwania, nadzieje, radości. Ojcem klamstwa jest Szatan.
pat2020.05.23 12:28
Nie dawać z państwowej kasy ani grosza na tę lewacką kulturę- teatry, filmy, piosenkarzy i dziennikarzy, jeśli tylko słowem bąkną za gender, LGBT, aborcją, depopulacją, przeciwko demokratycznie wybranej władzy, katolikom, Polakom, JPII, itd. To barachło żyje jak tuczniki na nasz koszt, a że prawo obsiedli tacy sami tuzowie lewaccy, czują się bezkarni.
Siginda2020.05.23 13:04
Masz 100 % racji!To nie są zadni artyści to szambo które wybiło i wybije jeszcze nie raz nie dwa.
rebeliant2020.05.23 14:27
Tak jak pisałem - pęknięta rura w Warszawie, która zanieczyściła Wisłę to tylko mała makieta tego co by się stało, gdyby w szkołach zezwolić na hulankę lgbt.
Karolina Karolajn2020.05.23 12:14
Pani Joanno dziękujemy. pomimo ,że ma Pani złamane życie (co czuje każda normalna matka) próbuje Pani dojść do prawdy i uratować młode niewinne osoby przed bezkarnymi POTWORAMI którzy jak widać władają tzw.celebrytami i tzw.artystami. niestety to są prawdziwe zatoki świń(nie obrażając zwierząt),rozlane po całym kraju a nawet świecie(patrz świetny reżyser Polański itd.). Z przerażeniem obserwujemy reakcje zdemoralizowanych show menów i ich konkubin. naprawdę -z przerażeniem ,bo do jakiego dna moralnego można dojść.? Sytwester Latkowski będzie musiał zmierzyć się teraz ze straszną niebezpieczną bandą dewiantów których stać na najdroższego i najbardziej podłego prawnika... Bracia Sekielscy będą w tym czasie przeliczać grubą kasę za swoje filmy a w wolnych chwilach przyjmować przeprosiny od ludzi Kościoła
HASSAN2020.05.23 12:33
zapomniałaś dodać też o POTWORACH w koloratkach tzw.księżach którzy grasują w kościołach i w szkołach gdzie prowadzą lekcje religii!
Karolina Karolajn2020.05.23 12:41
wspomniałam przecież o braciach sekielskich,których pedofilia wśród pedałów,którym jakimś cudem udało się zostać księżmi-fascynuje od lat. I jak sie okazuje "ściganie","piętnowanie"tychże nieszczęśników(w kościele jest NAJMNIEJSZY odsetek pedofili) przynosi wielką sławę,grubą kasę -jednym słowem dożywotnie wakacje... możesz mi nie wierzyć pozdrawiam
OSTRY CIEŃ MGŁY2020.05.23 14:52
Czyli kościelni pedofile to same pedały tak? Ja pier.. dole ska Ty tuzy intelektu się bierzecie
anonim2020.05.24 0:33
W szkołach pracują nie tylko katecheci Hassanie ,śa też inni nauczyciele i i wśród nich też są pedofile .
anonim2020.05.23 15:45
Zgadzam się z Pani opinią. W mediach Sekielscy w glorii chwały, a na Latkowskiego wylewa się pomyje.
JA2020.05.23 21:08
Sekielscy w odróżnieniu od Latkowskiego przedstawili dowody i nie oskarżali na oślep.
co na to agnieszka dzban2020.05.23 12:11
?????
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.23 12:01
PiSiory chciały odsunąć od kościelnej pedofilii uwagę opinii publicznej. Nie udało się jednak przykryć kolejnej części dokumentu Sekielskich bezpodstawnymi zarzutami i brakiem dowodów w produkcji skompromitowanego Latkowskiego.
katolicka kretynizacja polski2020.05.23 13:54
Czy już Cię dopadł zespół jelita Geja?
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.23 14:48
Wstydzisz się nie tylko własnego nazwiska, ale także nika. To dlatego podszywasz się pod innych ruski bolszewicki katocapie.
MB2020.05.23 14:04
Dla mnie "ksiądz" pedofil nie jest księdzem, tylko gejem!!!!
OSTRY CIEŃ MGŁY2020.05.23 14:47
Oni dziewczynek nie wykorzystują debilu?
MB2020.05.23 15:31
Debilu :) :) :) Bawią mnie ludzie o takim poziomie jak ty Nie słyszę o przypadkach molestowania dziewczynek. Tak, czy inaczej oszust i złodziej, nie ksiądz.
AnnaNS2020.05.23 16:01
Toś ty mało rozgarnięty(a), MB. I nie nazywaj innych »debilem« póki kryjesz się za nickiem. Napisz to pod swoim nazwiskiem i podaj adres IP.
AAAtomek2020.05.23 18:43
Dla mnie ksiądz-pedofil jest przestępcą!
zmijowe plemie2020.05.23 15:40
TY ICEK TAKI POLAK JAK JA ZYDEK PEJSATY
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.23 16:40
ty rasista pisior z krótkim ptaszkiem jesteś
MAET2020.05.27 1:17
Jak jesteś taki dumny rowerkowania, to czemu soę dumnie nie przedstawiasz z imienia i nazwiska tylko się ukrywasz? :D :D :D
katolicka kretynizacja polski2020.05.23 12:00
Kobieto! żal to powinnaś mieć do siebie że nie umiałaś wychować i upilnować córki skoro szlajała się po takich miejscach i do ziobry że przez tyle lat nic nie zrobiło mimo ponoć "oczywistych" dowodów!
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.23 12:02
Dokładnie nastka doopą wywijajła w klubie na rurze, a mamusia gdzie wtedy była?
Wojtek Polak2020.05.23 13:37
to co robił ''nastka'' nie upoważniało pedało-pedofilów do wykorzystywania czy do gwałcenia głupich dzieciaków.ty wystawiasz doope po ulicach latając po zboko-zlotach a twoja mamusia gdzie jest?
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.23 14:44
Spadaj obrońco kleropedofilów ja po takich klubach nie chodzę. Ja chodzę do klubów, w których jędrnymi duupeczkami wywijają dorosłe zgrabne chłopaki🥰
hitman2020.05.23 21:47
A pełnoletni,czy nie?
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.24 10:49
mamunia nie nauczyła czytać?
zax2020.05.29 13:21
dla niego wszystkie dorosłe, w dowód nie zaglada tylko w ...
Agnieszka Dz. 2020.05.23 12:10
Przestań wygadywać takie rzeczy. Dzieci są naiwne i zbuntowane, jedne bardziej, drugie mniej. A dorośli faceci mają trzymać łapy przy sobie nie dotykać 14 letnich dziewczynek.
katolicka kretynizacja polski2020.05.23 12:14
jeszcze nie tak dawno kościół katolicki dopuszczał do małżeństw z 14 latkami...
Agnieszka Dz. 2020.05.23 12:20
Widać Kościół też nie widzi problemu. Dla mnie to przestępstwo.
hitman2020.05.23 21:51
ignoranci, w europie takie dziwne rzeczy działy się w średniowieczu ,gdzie śmiertelność z powodu chorób i wojen była znacznie większa.Ludzie książki są od czytania.Wiecie o tym?
Agnieszka Dz. 2020.05.23 22:24
On mówi o przepisach,aktualnych w Watykanie, które zmieniły się bardzo niedawno temu. W średniowieczu nikt nikogo nie pytał o wiek. Jadwiga miała 10 lat kiedy została królową, 12 kiedy została żoną. Za mąż wydawano i młodsze dziewczynki. Natomiast w Watykanie do 2013 roku można było legalnie współżyć z osobą lat 12+
Clint2020.05.24 1:46
Spadaj stąd durna babo. Do garów, sio.
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.23 12:17
A rodzice mają obowiązek pilnowania swoich dzieci. To nie było tak, że ona tam przyszła, siłą była zaciągnięta i od razu zgwałcona. To był cały proces i długi czas, w trakcie ktorego mamusia nie zrobiła nic, mają ku temu wiele okazji, żeby odciągnąć córkę od złego.
Agnieszka Dz. 2020.05.23 12:26
Nie bój się, wyrzuty sumienia będzie miała do końca życia, nigdy sobie nie wybaczy, że nie dopilnowała. Jednak trudno sie dziwić, że chce kary dla winnych i chce żeby nikogo już to nie spotkało.
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.23 12:40
Niestety ta ckliwa śpiewka to tylko bełkot na zlecenie Latkowskiego. Ta kobieta nie ma absolutnie żadnych podstaw do nagonki, oskarżania, pomawiania kogokolwiek bez dowodów a tym bardziej ogólnikowo "celebrytów".
Agnieszka Dz. 2020.05.23 12:43
Ofiary zwyrodnialców z Zatoki Sztuki nie są mniej ofiarami, niż ofiary księży pedofilów. A ich najbliżsi nie przeżywają mniejszych dramatów. Kobieta straciła dziecko, szuka winnych.To normalne.
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.23 14:47
To, że straciła nie jest powodem do bezkarnego pomawiania, zwłaszcza, że zarzuty są ciężkiego kalibru. Bez dowodów się takich rzeczy nie mówi, ale przecież wiesz, że chodzi o produkcję Latkowskiego, który żadnych dowodów nie przedstawił.
Wojtek Polak2020.05.23 13:45
ale lewackie zboki już mają absolutne podstawy do oskarżania ogólnikowo cały kościół.
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.23 15:26
Kościół jest jedyną wylęgarnią pedofilów, w której występuje systemowe ukrywanie sprawców, zamiatanie sprawy pod dywan, godne pożałowania traktowanie ofiar. W żadnej innej firmie, zawodzie, instytucji nie ma czegoś takiego. Dlatego tzw. kościołowi katolickiemu należą się cięgi, a przede wszystkim sprawy sądowe i drenowanie z kasy na poczet wysokich odszkodowań.
Iwo2020.05.23 15:48
Ale ty bredzisz człowieku. Systemowe ukrywanie prawdy jest tylko w kościele? Nienawiść do kościoła zaślepia Cię całkowicie. Jeśli nie widzisz tego, że to się dzieje wszędzie to idź się leczyć. I nie oskarżaj matki, że nie upilnowała bo nie wiesz jak było.
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.23 16:42
uważasz, że w kościele katolickim nie ma systemowego krycia pedofilii? to ciekawa teza... niestety dla ciebie twierdzą tak nawet katolicy, w tym duchowni
Iwo2020.05.23 18:55
Nie, w przeciwieństwie do Ciebie twierdzę że tak jest wszędzie nie tylko w kościele. Ale Ty widzisz ukrywanie pedofilii tylko tam i to jest nienormalne.
Wojtek Polak2020.05.23 13:40
a może jak by ciebie rodzice lepiej pilnowali nie został byś zboczeńcem {gejem pederastą}
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.24 10:52
za krótkiego masz, żebym coś poczuł😂
Jenny2020.05.23 14:37
Agnieszka,absolutnie racja!Ale co robila mamusia,widzac codziennie pijana coreczke,ubrana jak rasowa prostytutka?
Agnieszka Dz. 2020.05.23 14:56
A skąd wiesz, że widziała? A może córeczka wychodziła grzecznie ubrana i bez makijażu, a u koleżanki zamieniała się w wampa? A może mama pracowała cały dzień i nie mogła tego pilnować? Nie ma co oceniać.
Iza2020.05.23 17:16
Odpowiedzialność leży po stronie rodziców. Który rozsądny rodzic pozwala 14-latce na pracę w nocnym klubie, na udział w spotkaniach z celebrytami? Osoba do 16 roku życia nie ma prawa do pracy, poza praktykami zawodowymi. Kto zatrudnił młodą dziewczynę? Matka nie widziała, co robi córka? Za gwałt odpowiada gwałciciel,za pracę dziecka nieodpowiedzialny rodzic.
Agnieszka Dz. 2020.05.23 17:19
Nie sądzę, że wiedziała. Praca była nielegalna, nie bądź naiwna, dzieci są sprytne, potrafią nieźle ukryć takie rzeczy i nieźle zakręcić rodziców.
Borys2020.05.23 12:45
W jaki zakładzie jesteś zamknięty? dla pedofili czy psychicznych? dziwię się, że możesz korzystać z neta.Po twoich wpisać widać, że leki jaki przyjmujesz nie działają....może elektrowstrząsy bu się tobie przydały
olga2020.05.23 13:42
dokladnie,gdzie byli rodzice jak 14-latka bywala w takich miejscach?
rebeliant2020.05.23 14:25
Może musieli harować, aby wyjść ze spirali długów i płacić podatki na parady lgbt oraz muzeum żydów polin.
rebeliant2020.05.23 14:23
Zamknij śmieciu mordę ty kurvvo marksistowska. Przecież to wy uzurpowaliście sobie licencję na wychowywanie nieswoich dzieci. Gdyby upilnowała córkę to takie kurvvy jak ty skazały by tą matkę i odebrały prawa rodzicielskie. "że przez tyle lat nic nie zrobiło" - a to mało podatków się płaci postubeckie ścierwa, żeby policja tępiła takie zagrożenia ? A uciąć publiczną kasę dla tych teatralnych pedofilów.
JANUSZ2020.05.23 20:18
zeby cie szlak trafil
anonim2020.05.24 0:29
Jakby zboków nie było to by i nastki tego nie robiły ,bo nie było by dla kogo .
HASSAN2020.05.23 11:58
jak to neuman z pelo powiedzial jak jestes z nami bedziemy sie bronic jak niepodleglosci a ta celebrycka yelita jest wlasnie taka