Łukaszenka: USA przy pomocy Polski realizuje swój plan - zdjęcie
16.09.20, 15:23Fot. screenshot - YouTube

Łukaszenka: USA przy pomocy Polski realizuje swój plan

17

Prezydent Białorusi na dzisiejszym spotkaniu z „aktywem politycznym” stwierdził, że od lat przeciwko Białorusi realizowany jest składający się z siedmiu etapów plan realizowany przez Stany Zjednoczone, które wspierają ich europejscy „satelici”, w tym Polska.

Według Aleksandra Łukaszenki od 10 lat na poziomie globalnym Stany Zjednoczone, a na poziomie europejskim Polska, Litwa, Czechy i Ukraina, realizują agresywny plan przeciwko Białorusi. Ma on jego zdaniem składać się z siedmiu etapów.

Polska ma być w nim „inkubatorem mediów” i działać za pomocą telewizji Biełsat i Telegramu Nexta. Czechy mają pełnić funkcję „koncentratora zasobów", Litwa ma być „taranem” w relacjach Białorusi i UE, a Ukraina ma pełnić rolę fortpoczty prowokacji politycznych.

Łukaszenka dodał również, że „kontrolowane przez Warszawę kanały aktywnie propagują tzw. plan B, który przewiduje formowanie równoległych (rzekomo społecznych) ministerstw, sabotaż gospodarki i strefy socjalnej”.

kak/PAP

Komentarze (17):

ebz2020.09.16 16:48
Mój problem , obejrzyj : https://www.youtube.com/watch?v=49ftpshatkU
Randka juz teraz, teraz ...2020.09.16 16:31
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Anonim2020.09.16 16:30
10/10?
Zarabiaj Nawet 200$ dziennie2020.09.16 16:26
Hej, Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze w domu Dosłownie nic nie robiąc! Nie pytaj jak- Zobacz na własne oczy! Wystarczy się zapisać tutaj: https://bit.ly/2E6raDB ======================================================================= Darmowe konto demo dzięki któremu postawisz pierwsze kroki! Zyskaj więcej... Wpłać pierwszy depozyt! A analitycy zrobią wszystko już za Ciebie!
ebz2020.09.16 16:25
Rycerz Zakonu Putina w Doope Yebanych Łukaszenka ma rację . Etiopia jest głównym producentem żydów etiopskich i to oni prostestują przeciw naszemu ruso - mongolskiemu Słowianinowi jakim jest rycerz Łukaszenka z Zakonu Rycerzy Putina w Doope Yebanych . A wszystko to na młyn białym imperialistom z USA , UE i Polskim Panom a za tym stoi Żyd etiopski Morawiecberg . Chcą na Bladoruś nałożyć sankcje tylko jak stwierdził żyd etiopski Pompeo , Bladoruś to taki SYF , że NIE MA już co i kogo sankcjonować ! Jak do tej pory Bladoruś ma się dobrze być yebaną przez Ruso - Mongolską Federacje a szczególnie przez samego Mistrza Zakonu Rycerzy Putina w Doope Yebanych , komptura Putina . Przyszłość jest niepewna nie mam informacji a więc zdania nie mam . O koorvva , jaka ja głupia , że wycieram doopy Polskim Panom i muszę słuchać tego śmiecia bladoruskiego Stacha . Nauczył się 7 słów żyda Zamenhoffa i 12 po angielskiemu i już jest "europa" . Co za głupi chooy .
ladychapel2020.09.16 16:17
A czy możecie sobie przypomnieć, co na temat Łukaszenki mówił Tusk - wówczas trzecia osoba w państwie? Czy też nie pamiętacie bo jest to niewygodne i wstydliwe?
ladychapel2020.09.16 18:03
Pomyliles nazwiska i partie - to Karczewski wychwalał Łukaszenkę - złodzieju nicków - suchy fiucie
Lewak2020.09.16 16:08
ten to się nawciągał aromatu onuc ...
zero większe od zera2020.09.16 16:02
zero drugie czyli miller ktory zaczal od jakiego czasu myslec jak teczowy cwel uwaza ze polska za malo robi dla bialorusi, tak samo jak inne lewaki ze za malo zażynano gospodarke w imie ideologii covid, uwazam ze w sprawie bialorusi robimy az za duzo, od poczatku bylismy na celowniku lukaszenki ktory mowi ze za wszystkim stoi polska i w takiej sytuacji bycie jakims liderem mozna tylko robic za pozytecznego idiote
Anonim2020.09.16 16:08
niech jeszcze pojadą z teczowymi flagami do Mińska albo wyślą tam Balcerowicza, z pewnością przekona się tym bialoruskich mundurowych czy osoby postronne
ladychapel2020.09.16 16:19
Karczewski ma dobry kontakt i wspomnienia na temat Łukaszenki
Anonim2020.09.16 16:25
no widzisz, przynajmniej niektore pisdzielce moga utkwic w pamieci bialorusinow jako cos co nie jest takie straszne jak caly rzad polski na bialorusi maluja, samo spotkanie z dyktatorem to sukces
ladychapel2020.09.16 16:01
A czy możecie sobie przypomnieć, co na temat Łukaszenki mówił pan Karczewski - wówczas trzecia osoba w państwie? Czy też nie pamiętacie bo jest to niewygodne i wstydliwe? (Kradnący nicki fiut - może powyżej coś napisać pod tm samym nickiem - to frustrat z wrodzonym niedowładem członka a nie żaden ladychapel.).
Solidarnościowiec2020.09.16 15:54
Łukaszenka ma rację . Polska jest głównym prowokatorem rozruchów na Białorusi i działa nie tylko w interesie USA , ale i UE gdzie usilnie działa przeciwko Białorusi Premier Morawiecki . To on stara się o nałożenie przez nią sankcji na Białoruś . Kraj osłabiony gospodarczo łatwo jest przejąć przez żydowski kapitał . Tak działo się w moim kraju po przemianach . Na temat innych krajów działających przeciwko Białorusi nie mam informacji a więc zdania nie mam
Anonim2020.09.16 16:21
Masz całkowita rację, Łukaszenkę usuną, a na jego miejsce dadzą pozytecznego idiotę, bedacego na usługach hameryki, i rozkradną Białorus, tak jak to zrobiono z Polską... i juz nic nier bedzie, tylko obcy kapitał, wymuszajacy wszystko co zażąda
Solidarnościowiec2020.09.16 16:47
Osaczają Łukaszenkę . Morawiecki wybiera się na Litwę . Pewnie po to , by wypracować nową strategię do przejęcia Białorusi . Prowokacja w postaci marszów im nie wychodzi . Białoruś prosi Rosję o militarne wsparcie . Putin wcześniej rozumiał całą sytuację i zaproponował Łukaszenkę pomoc finansową na rozwój gospodarczy . Militarnej w razie czego też nie odmówi . W końcu atakują też Rosję i Białorusią i Navalnym .
kaka2020.09.16 15:44
.. no proszę , a tylko lukaszenka janioł - bełen dobroci i ciepła - dbający o największe dobro narodu - przy własnym domu ...