Lech Dokowicz: Techno zabija duszę - zdjęcie
09.08.11, 07:51

Lech Dokowicz: Techno zabija duszę

27

 

Dzięki uprzejmości magazynu "Miłujcie się!" przedstawiamy Państwu niesamowite świadectwo Lecha Dokowicza, które po raz pierwszy zostało opublikowane w 2005 roku.

 

Mam 44 lata. Jestem mężem wspaniałej żony i ojcem piątki dzieci. Historia, którą chcę wam opowiedzieć, rozpoczęła się, gdy miałem mniej więcej 13-14 lat. Wtedy właśnie zaprowadzono mnie do człowieka, który nazywał się Harris i jeździł po Polsce jako uzdrowiciel, nakładając na ludzi ręce. Po dwóch wizytach u niego rozpoczął się mój powolny proces odchodzenia od Kościoła. Z każdym rokiem byłem coraz dalej od ołtarza, aż któregoś dnia znalazłem się zupełnie na zewnątrz kościoła. Gdy miałem 18 lat, przytrafiła mi się możliwość wyjazdu za granicę, z której skorzystałem. Tak znalazłem się w Niemczech. Przez wszystkie lata mojego pobytu tam, coraz bardziej stawiałem siebie w centrum, coraz częściej i w coraz poważniejszy sposób przekraczałem Boże przykazania.


Na początku lat 90. rozpoczęło się w Europie coś, co dziś jest określane mianem kultury techno. Młodzież zaczęła się gromadzić na dużych imprezach, powstawała nowa muzyka generowana przez komputery, nowe narkotyki, nowy język, nowy wygląd ludzi. Wszystko to było bardzo pociągające. Moje korzenie również tkwiły w muzyce elektronicznej, więc bardzo szybko, z radością zanurzyłem się w tym nowym świecie. Przez pomysł stworzenia nowego urządzenia akustycznego poznałem grupę ludzi należących do jednego z centrów tego ruchu. Tam poznałem Petera – jednego z ideologów ruchu. Gdy usiadłem pierwszy raz naprzeciw niego, szybko zdałem sobie sprawę z tego, że jeszcze nigdy nie rozmawiałem z takim człowiekiem. Miał wszechstronną wiedzę, był profesorem jednej z amerykańskich szkół filmowych. Studiował przez wiele lat pracę mózgu, prowadził doświadczenia ze światłem w nocnych klubach, a w tamtym czasie jego głównym zajęciem było kierowanie ideologią ruchu oraz tworzenie filmów oddziałujących na podświadomość a pokazywanych w czasie potężnych imprez. Po rozmowie zaprosił mnie, bym wszedł z nim we współpracę i poznał jego dzieła. Po jakimś czasie dowiedziałem się od niego, że w rejs po Morzu Śródziemnym wyrusza statek, na którym będzie 350 osób z całego świata – czołowi twórcy ruchu. Wiedząc, że jestem operatorem kamer, zaprosił mnie, bym pojechał z nim i zrobił dla niego zdjęcia. Po ich obejrzeniu zaproponował mi, że będzie mnie uczył, bo szukał kogoś takiego jak ja przez 14 lat. Powoli stało się jasne, że chce, bym przejął dzieło jego życia, bo był już starszym człowiekiem. Tak rozpoczęła się moja wielka przygoda.


Moja osobowość zaczęła się coraz bardziej zmieniać, również zewnętrznie: przefarbowałem włosy, zacząłem się inaczej ubierać. Coraz więcej pracy otrzymywałem z wnętrza sceny i całym sobą przyjmowałem to, co się tam działo.

/

Latem 1995 r. okazało się, że moja ówczesna narzeczona, a dzisiejsza żona, jest w ciąży. Peter powiedział, że to, co w najbliższych latach będzie działo się na świecie, wymaga całej naszej koncentracji i uwagi. Dziecko to nie jest problem, wystarczy pójść do lekarza i to załatwić, a za kilka lat, jeśli będziemy mieli ochotę, możemy mieć dzieci. Dzięki Bogu, nie zgodziliśmy się na to i nie doszło do aborcji.


Peter przez cały czas kształcił mnie, otrzymywałem specjalnie dla mnie zmontowane kasety wideo, z jego potężnego archiwum dostawałem książki do przeczytania, spotykaliśmy się, rozmawialiśmy na te tematy. Podstawą duchową ruchu był buddyzm i zen. Obserwowałem wszystko, co się działo na scenie, poznawałem metajęzyk, którym się tam porozumiewano.


Zimą 1996 r. coś się zmieniło. Do tej pory muzyka był bardzo pozytywna, przedstawiany obraz świata był nawiązaniem do czasów hippisów, głoszono takie hasła jak: Mój dom jest twoim domem, Jesteśmy jedną rodziną... Ale teraz dźwięki stały się ciemniejsze, było więcej uderzeń na minutę, pojawiła się agresja. Ludzie, którzy byli najważniejszymi nośnikami informacji, nosili koszulki z napisem: Terror na całym świecie, wojskowe ubrania, symbole śmierci, karabiny, pistolety. Zapytałem Petera, co się dzieje. Odpowiedział, że to jest tylko krótka zmiana, zakręt, że to wszystko kiedyś wyruszy w inną stronę.


Na wiosnę 1996 r. nadszedł czas rozwiązania i czekaliśmy na urodzenie naszego dziecka – wydawało się, że urodzi się w Wielkim Tygodniu. Pierwszy raz byliśmy w szpitalu w Wielki Piątek, a w Wielką Sobotę drugi raz. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego urodził się nasz syn – Robert. Peter przyleciał z Amsterdamu i poprosił o to, by mógł ponosić dziecko na rękach i pobyć z nim sam na sam. Zgodziliśmy się na to, bo był naszym przyjacielem. Po powrocie do Polski, noc czy dwie później, zauważyliśmy, że dziecko zaczyna się dziwnie zachowywać. Syn wydawał z siebie niemiłe dla ucha odgłosy. Ale działo się to zwykle w nocy i trwało około godziny, a przez resztę czasu wszystko było w porządku, więc staraliśmy się o tym nie myśleć. W tym czasie wydarzyło się jeszcze kilka innych rzeczy, które nieco zakłóciły nasz spokój. Zaczęliśmy o tym wszystkim rozmawiać. Już wtedy dostrzegałem wiele znaków i poszczególne części, jak puzzle, zaczęły układać mi się w całość. Zdecydowałem, że po przyjeździe do Dortmundu zapytam Petera, co się dzieje, i poważnie z nim porozmawiam. 30 kwietnia przyjechałem tam na największą imprezę na świecie, która nazywa się May Day. Jest to noc z 30 kwietnia na 1 maja, gdy według starogermańskich wierzeń bogini miłości łączy się z bogiem wojny: z połączenia seksu i przemocy powstaje perwersja. Tej nocy 20 tys. młodych tańczy w największej hali Dortmundu. Tam też odbywa się praca ludzi, którzy potrafią kierować działaniem tej sceny w najbardziej doskonały sposób. Kiedy tam przyjechałem, Peter powiedział, że tej nocy mam szczególnie uważać, bo to, co będzie pokazywał na ekranach, jest jednocześnie informacją dla mnie – nadszedł czas, by powiedzieć, kim są, co robią i dlaczego. O 1.00 w nocy zmienił się skład prowadzących; przy laserach, światłach, wideo, muzyce zasiadł tak zwany „pierwszy garnitur”. Rozpoczęła się właściwa praca, a gdy stacje telewizyjne wyszły, światła ściemniono, Peter rozpoczął podawanie obrazów. Były one straszne, przedstawiały walkę w świecie, która miała doprowadzić do potężnej wojny atomowej i do zniszczenia. Przedstawiały też ludzi ze sceny techno przejmujących panowanie nad tymi, którzy nie należą do tych struktur. Obrazy te były nieczytelne dla odbiorców z zewnątrz, ale ja je rozumiałem ze względu na jasną dla mnie symbolikę. Za każdym razem, gdy zrozumiałem jakiś obraz, patrzyłem na niego i kiwałem głową na znak, żeby szedł dalej z informacjami. A impreza szalała, tysiące watów było pompowanych do hali przez elektronikę, olbrzymie ściany głośnikowe i światła. Nad samym centrum wisiała konstrukcja w kształcie krzyża ze świateł, które można było zmieniać na dowolny kolor. Wszystko wisiało na łańcuchach, którymi można było poruszać, tak, że tym krzyżem szastano nad głowami tancerzy, a na niego były projektowane laserami różne figury graficzne.


W pewnym momencie symbole stały się czytelne i z potężną jasnością zrozumiałem, co się dzieje, i z kim mam do czynienia. Zrozumiałem, że ludzie ci to sataniści, którzy prowadzą młodzież całego świata na zatracenie, że ja jestem jednym z nich, i nie ma dla mnie odwrotu. Różne myśli zaczęły przychodzić mi do głowy. Myślałem o tym, że teraz wszystko stoi przede mną otworem, że mogę zrobić, co chcę, pracować przy dowolnym projekcie, wybierać ludzi, z którymi chcę pracować, a pieniądze nie grają roli. Potem pomyślałem, że, aby to wszystko zrealizować, muszę zostawić żonę i dziecko, bo tam, dokąd idę, nie mogą pójść ze mną. Później przeżyłem coś, co dziś nazywam uprzedzającą łaską, którą Bóg mi dał. Wyraźnie doświadczyłem tego, że na końcu wszystkiego czeka mnie wieczne potępienie. Przeżyłem uczucie wpadania duszy w ciemność, w potężny, straszliwie beznadziejny, okropny w odczuciu lot. Wtedy, nie wiedząc w zasadzie, co robię, jak człowiek mający pistolet przy skroni, jak tonący w fali rozhukanej muzyki i świateł, gdzie wszystko było na najwyższym poziomie energetycznym, upadłem na kolana i zacząłem wołać: Ojcze nasz. Gdy wypowiedziałem pierwsze słowa modlitwy, zobaczyłem białą postać Michała Archanioła z mieczem w ręku. Zadał mi trzy pytania: Czy wierzysz w Boga? Czy zaprzeczasz szatanowi? i Czy chcesz z nim walczyć? Na wszystkie odpowiedziałem „tak”. Wtedy kazał mi wstać i iść w stronę światła.


W cudowny sposób wydostałem się stamtąd. Bóg sprawił wszystko, co było konieczne, bym mógł opuścić to miejsce bezpiecznie. Szedłem na wschód, ku wschodzącemu słońcu. Chciałem jechać do Berlina i Polski, bo nagle stało się dla mnie jasne, w czym uczestniczyłem. Szedłem od kościoła do kościoła, szukając schronienia, ale wszędzie drzwi były zamknięte. Nie dostałem się też do żadnego kapłana, nigdzie mi nie otwarto. Nieprzyjaciel atakował mnie bezpośrednio, raz mi się nawet pokazał. W tym momencie dotarło do mnie bardzo silne przekonanie, które odtąd pomagało mi w każdej sytuacji – ja wierzę w Boga i nie możecie mi nic zrobić. Z tą myślą szedłem dalej. W nocy dotarłem do Berlina, gdzie czekał pociąg do Polski. Wsiadłem do niego i po ponad godzinie jazdy poczułem wielki pokój. Wtedy zrozumiałem, że przekroczyłem granicę. Duchowo odczułem potężne bezpieczeństwo i zrozumiałem, że jest to efekt modlitwy tysięcy ludzi, tych wszystkich pokoleń, które aktywnie włączały się w walkę duchową, prosiły Pana o zmiłowanie. Gdy przyjechałem do domu, opowiedziałem rodzicom i żonie, co się wydarzyło. Czułem, że nieprzyjaciel ma do mnie dostęp przez wszystkie moje grzechy i moje dotychczasowe życie. Wiedziałem, że potrzebuję spowiedzi, kapłana, który mnie nie wyśmieje. Mama wskazała mi dwóch, którzy mogliby mi pomóc.


Przyszedłem do jednego z kościołów i szukałem wskazanego kapłana. Okazało się, że prowadzi prace budowlane przed kościołem. Szukając go, wyszedłem na plac. Jakaś pani poprosiła mnie o pomoc. W tym czasie po Europie Wschodniej pielgrzymowała figura Matki Boskiej Fatimskiej. Trzy dni później miała być w moim mieście. Miałem pomóc w przeniesieniu krzyża na miejsce spotkania z Matką Bożą. Po raz pierwszy w życiu z własnej woli wszedłem do kościoła, do spowiedzi, by otrzymać sakrament oczyszczenia z grzechów, zabezpieczenie przed szatanem, i od razu otrzymałem do dźwigania krzyż tak ciężki, że wrzynał mi się w ramię i nie mogłem go unieść. Szedłem około trzeciej po południu ulicą św. Jana w parafii poświęconej Maryi, niosąc krzyż. Wtedy usłyszałem bardzo wyraźnie słowa: Jeżeli chcesz pójść za Mną, weź swój krzyż i Mnie naśladuj. Płakałem jak małe dziecko. Ludzie szli z pracy, do sklepów, ale nikt pewnie nie zwracał na to uwagi.

/

Po około dwóch tygodniach postanowiłem pojechać z mamą na Jasną Górę, bo stwierdziliśmy, że we wszystkich ważnych momentach mojego życia była cicho obecna Matka Boża. Jako młody chłopak wraz z rodziną poświęciłem się Jej opiece.


Tak więc w środę dziękowałem w Częstochowie Maryi za ratunek, a w czwartek pojechałem do Telewizji Niepokalanów, by dotrzeć do ludzi Kościoła, którzy potrafią przekazać informację dalej i ostrzec innych przed tym, co się dzieje. Wiedziałem, że muzyka techno będzie z wielką siłą wkraczać do Polski. Bóg postawił na mojej drodze siostrę zakonną ze zgromadzenia Sacré Coeur, która po usłyszeniu całej historii powiedziała, że potrzebuję kierownictwa duchowego. Następnego dnia, trafiłem do ojców jezuitów. Zaproszono mnie na pierwszy tydzień rekolekcji ignacjańskich. Tak rozpoczęła się droga mojego nawrócenia i oczyszczenia. Nie zdawałem sobie sprawy, jaki jestem w oczach Boga, ani kim On jest. Musiałem nadrobić wiele lat zmarnowanego czasu, uczyć się czytać Pismo Święte, poznawać drogi Pana, chodzić za Nim. Dziś z przyjaciółmi, których Bóg postawił na mojej drodze, staram się przez media odnajdywać drogi nowej ewangelizacji. Staramy się znaleźć język, który przemówi do ludzi, pokazać największe skarby Kościoła, by ratować tych, którzy toną.


Jestem pewien, że nadchodzi czas konfrontacji. Święty Ignacy mówił o dwóch sztandarach – sztandarze Chrystusa, pod którym gromadzi się jedna armia oraz sztandarze armii Szatana. Przy pracy nad filmami zauważyliśmy, że zagubienie ludzi – ich decyzja za Chrystusem lub przeciw Niemu – albo tej całej rzeszy letnich, którzy mówią: Tak, ale…, jest zależna tylko od tego pytania: Kim dla ciebie jest Jezus Chrystus? W związku z tym nie ma ważniejszego zadania dla nas niż ewangelizacja, niż wskazywanie na Pana, że On jest, że jest miłosierny i czeka na każdego, że chce ratować, odnawiać, błogosławić, by nawrócenie stało się udziałem wielu. Jestem przekonany o tym, że każdy, kto zdecyduje się pójść za Nim, jest kwiatem w wiośnie Kościoła, o której mówi Ojciec Święty. To my, dążący za Chrystusem, jesteśmy tymi kwiatami oświetlanymi słońcem Boga, który daje światło dla wydania owocu – pomocy braciom i siostrom, którzy żyją w ciemności. Życie jest krótkie, a to że niektórzy zaprzepaszczają na zawsze wieczność, jest czymś, co musimy dogłębnie zrozumieć. Każdy z nas jest powołany do oczyszczenia, do zjednoczenia z Panem przez przebaczenie, do tego, by stanąć przed Nim i prosić o dary Ducha potrzebne do pójścia naprzód. Polska jest krajem, który Matka Boża osłania swoim płaszczem i w którym jest złożonych bardzo wiele skarbów. Tu ludzie są przygotowani do walki przez łaskę, którą wymodliły pokolenia. Teraz należy wyruszyć. Jezus przygotowywał uczniów trzy lata, a niektórzy z nas są przygotowywani przez dziesięć, piętnaście lat. Teraz jest czas wyjścia, szukania Jego woli, pytania, czego On od nas wymaga i radykalizmu ewangelicznego w pójściu za Nim. Życzę wam wszystkim, aby każdy z was z odwagą wyproszoną na modlitwie wyruszył w drogę zgodną z wolą Pana, byście się stali pochodniami, które rozpalą ten świat.


Chciałbym podziękować w tym miejscu dwóm matkom: mojej, będącej przykładem dla tych matek, których dzieci są w ciemnościach. Moja mama modliła się za mnie piętnaście lat i w momencie, gdy myślała, że już wszystko jest stracone, Bóg dał mi łaskę nawrócenia. Drugą matką jest Maryja, która czuwa nad nami wszystkimi; jeśli się schronimy pod Jej płaszcz, nic nie będzie się mogło zdarzyć. Ona zetrze głowę Szatana.


Chcę też podziękować Bogu – Stwórcy naszemu, który wszystko ożywia i posyła nas do służby, Jezusowi Chrystusowi, który nas zbawił i Duchowi Świętemu, który daje nam poznać całą prawdę – niech będzie Mu chwała i cześć!

 

Leszek

 

Świadectwo pojawiło się w magazynie katolickim "Miłujcie się!" nr. 2, 2005 r.

/

Komentarze (27):

anonim2011.08.9 9:41
<p>\"iść ciągle iść w stronę słońca\"... Pozdrawiam Cię Leszku i z serca życzę, wielu Łask, opieki Maryi, oraz&nbsp;świętych Anioł&oacute;w&nbsp;i bożego błogosławieństwa, dla Ciebie i Twojej Rodziny. ps. Dzięki za Twoje Świadectwo.</p>
anonim2011.08.9 10:04
<p>Człowiek to zdziwiający splot ducha i ciała. Muzyka rzeczywiście ma wpływ na nasze postawy i działanie. Jest muzyka pobudzająca zmysły, muzyka relaksacyjna, rytmiczna i buntownicza muzyka rockowa, czy wreszcie techno - odurzające rozum i wprowadzające w irracjonalny stan amoku.</p> <p>.</p> <p>Polecam wszystkim doskonałą analizę J. Ratzingera w \"Pieśni dla Pana\".</p>
anonim2011.08.9 10:24
<p>Tak Donovan, ogłosi Ci Kości&oacute;ł alert, kiedy masa purpurat&oacute;w sama idzie do wyra z Masonerią, reszta jest albo letnia, albo strach jej spojrzeć prawdzie w oczy i tylko garstka woła, że łajba, kt&oacute;ra miała nas dowieźć do Nieba TONIE w otmętach.</p> <p>Najlepiej zacząć od siebie i własnego podw&oacute;rka, i własnych znajomych. To już jest akacja, z typu: \'Ratuj się kto może i jak może\'.</p>
anonim2011.08.9 10:31
<p>Rece opadaja jak sie czyta takie glupoty.</p>
anonim2011.08.9 10:36
<p>Dobrze że w końcu znalazło się to na Frondzie. Dzięki za świadectwo Leszku, nie ustawaj! Szczęść Boże!</p>
anonim2011.08.9 11:06
<p>Dziękuję za to świadectwo. Ja też dziękuję Bogu za moją mamę, że nauczyła mnie modlitw i ufności do Boga, gdyby nie to... bliska osoba już by nie żyła...Jezus wyrwał&nbsp;go z rąk złego...i zobaczyłam jak potężny i wszechmocny jest B&oacute;łg i nie ma rzeczy dla Niego niemożliwych...&nbsp;Wystarczy zawołać Jezu ratuj i bezgranicznie Mu zaufać. Chwała Panu!</p>
anonim2011.08.9 11:41
<p>No kurna normalnie \"Dziecko Rosemary\":)</p>
anonim2011.08.9 12:21
<p>Spotkałem Leszka na \"Dniu antymagicznym\". Jego świadectwo jest prawdziwe. Techno (sam go słuchałem) to nie tylko muzyka ale przede wszystkim ideologia i religia (religie wschodu, new age, satanizm) symbole, amulety ubrania wszystko składa sie na to zjawisko, kt&oacute;re jest bardzo szkodliwe.</p>
anonim2011.08.9 12:26
<p>@Krafft57,</p> <p>Poczytaj sobie co nieco o \"Dzicku Rosemary\" i sataniźmie Polańskiego oraz losach ludzi z nim związanych. Zobaczysz tam więcej samob&oacute;jczych śmierci i tajemniczych zab&oacute;jstw niz wymysliła sobie Agata Christie.</p> <p>\"kurna normanie\" nie nabijaj się z tego świadectwa, bo usiłujesz odwr&oacute;cić uwage od rzeczywistości.</p>
anonim2011.08.9 12:29
<p>@JoeDoe, dołącz do Kraffta57, może przejmiesz od niego troche \"zdrowej głupoty\", kt&oacute;ra pozwoli ci spojrzec na wszystko z pozycji pana sytuacji a nie gnębionego i zaszczutego robala, kt&oacute;ry boi sie własnego cienia.</p>
anonim2011.08.9 13:47
<p>Niech B&oacute;g Pana Błogosławi Panie Leszku. Dziękuję za świadectwo!</p>
anonim2011.08.9 15:26
<p>pozostaje tylko mozart :) , coraz głupiej się robi na frondzie , wpierw atak na jakiś metalowy zespolik , teraz techno też złe , dziwne słucham tekno od 16 roku życia , jakoś nie interesowalem się satanizmem , buddyzmem i tego typu shitem a chodze normalnie do Kościoła &nbsp;. PS mam koszulke TerrorCoru i tzn że pewnie też emanuje agresja i satanizmem ?:) . Recenzja - jakbym był swoją babcią ( przy całym szacunku dla niej ) to bym wzioł artykuł na poważnie :)</p>
anonim2011.08.9 15:34
<p><a href=\"http://www.youtube.com/watch?v=SyODNsQ5OIE&amp;list=FLzpMYJEN3iCQ&amp;index=457\">http://www.youtube.com/watch?v=SyODNsQ5OIE&amp;list=FLzpMYJEN3iCQ&amp;index=457 t</a>u macie szatańskie techno , chęc zabijania mordowania blużnierstwa i wszystkiego co złe gwarantowana ! &nbsp;:) pozdrawiam jeszcze raz :)</p>
anonim2011.08.9 17:56
<p>Spoko, ale niemniej jednak, za \"niezdrową fascynację szatanem\" księża są zawieszani. Choć m&oacute;wią prawdę. Taki czas. Ale to juz niedługo...</p>
anonim2011.08.9 19:39
<p>Techno zabija duszę, ale inna muzyka potrafi ją obudzić. Na przykład taka, świeżo przywieziona z Albanii:)&nbsp; http://www.myspace.com/akustikapro/music/songs/kenge-arbereshe-45031899</p>
anonim2011.08.9 20:02
<p>Dziękuję za świadectwo. Chwała Panu!</p>
anonim2011.08.9 21:09
<p>niesamowite świadectwo; teraz wiem jakie siły stoją za przemysłem techno - to wsp&oacute;łczesny kult szatana</p>
anonim2011.08.9 21:51
<p>Miałem okazje poznać Leszka i jego rodzinę na rekolekcjach. Wspaniałe świadectwo!</p> <p>Powodzenia Leszku! Nie poddawaj się w dobrym!</p>
anonim2011.08.10 0:17
<p>a ja chciałbym podkreślić to co pisał p.Leszek i to co wiem z książek o Janie Pawle II: MUSIMY się modlić codziennie do Boga! Jan Paweł II przed każdym ważniejszym spotkaniem przynajmniej 15 minut rozmawiał z Bogiem. On rozmawiał i czuł taką potrzebę! On tak mocny duchem! Tym bardziej my powinniśmy przynajmniej raz dziennie porozmawiać spokojnie&nbsp;z naszym Ojcem. Walczmy z szatanem!</p>
anonim2011.08.10 5:37
<p>Najlepszy spos&oacute;b walki z szatanem to sakramenty. Zaraz po popełnieniu grzechu ciężkiego iść do spowiedzi. Modlitwa codzienna, sakrament pokuty (najlepiej mieć stałego spowiednika), eucharystia.</p> <p>Dzisiejszy świat wraca do pogaństwa w bardzo szybkim tempie przez masonerię, kt&oacute;ra powstała po spotkaniu się druid&oacute;w z europy. Wtedy oni wypowiedzieli wojnę Kościołowi Rzymsko-Katolickiemu ponieważ wielu protestant&oacute;w przyłączyło się do masonerii.</p> <p>Dlatego kiedy pasterze Kościoła śpią to masoneria ma wone pole do popisu.</p> <p>Przyjdzie czas kiedy ci zagorzali przeciwnicy KRK będą musieli wyznawać pogańskie religie pod przymusem i może się przebudzą.</p> <p>\"Nie możecie służyć Bogu i mamonie\".</p> <p>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p>
anonim2011.08.11 11:31
<p>Czy teraz wszyskich opanowało jakieś szaleństwo szatanizmu, czy ja żyje w jakiejś r&oacute;wnoległej rzeczywistości bo nie widzę zjawisk opisywanych przez tych ludzi. A może to tylko wymysły by przerazić publikę.</p>
anonim2011.08.11 15:08
<p>Leszek posiada stare dane (1995 r.)!) sic! To jest jakieś16 lat r&oacute;żnicy. Może postarałby sie nakręcić film dokumentalny o imprezach w Europie Zachodniej. A jest co kręcić!</p>
anonim2011.08.11 15:24
<p>Słyszałam kiedyś świadectwo tego człowieka, ale bardziej szczeg&oacute;łowe. M. in.że kiedy urodził mu się ten syn, o kt&oacute;rym mowa w artykule, jego&nbsp;\"szef\" przywi&oacute;zł&nbsp;dziecku prezent. Był nim obraz- rycina&nbsp;kalekiego człowieka.&nbsp;Oboje z żoną długo się zastanawiali, co&nbsp;zrobić z tym podejrzanym prezentem, trochę zdegustowani, bo skąd pomysł, żeby niemowlęciu podarować podobny obraz.&nbsp;Mieli&nbsp;stwierdzić,że wytną go, ale&nbsp;zostawią sobie ładną ramę.&nbsp;Robiąc to odkryli,że pod tym widocznym obrazem,&nbsp;w ramie znajduje się drugi,kt&oacute;ry przedstawia zwycięską walkę Szatana z aniołem.</p>
anonim2011.08.11 23:16
<p>Trochę mi to pachnie, razem z opowiadaniem Mary9111 ludowymi przypowieściami. Przykro mi to powiedzieć ale nie wierzę tego typu bajki. Natomias \"świadectwa\" tego Pana raczej pasują do opisu chroby psychicznej. Wizje, anioły, głosy - może za dużo środk&oacute;w dopingujących przyją i po tym miał takie wizje.</p> <p>&nbsp;</p>
anonim2011.08.11 23:46
<p>chciałam bardzo podziękować za to świadectwo. byłam w tym roku w Dębowcu na MSSM i miałam okazję posłuchać go na żywo. dziękuję</p>
anonim2011.08.13 10:21
<p>Witam. Nie ukrywam, że bardzo chciałbym się spotkać z Leszkiem. Bo mam parę pytań. Od dziecka tańczyłem. Początkowo towarzyszyła mi przy tym muzyka DANCE. Z czasem dorastania zacząłem słuchać prostych beat&oacute;w typu rocco ( leszek będzie wiedział o co chodzi). P&oacute;źniej jednak moje oczekiwania wobec muzyki były coraz bardziej ambitne. Poprzez Mike Oldfielda, Schiller\'a doszedłem do Paula van Dyk\'a. Jego na pewno Leszek będzie kojarzył. Jak to się teraz ma do wszystkiego? Odnoście tego światowego DJ\'a. Grywał na MAYDAY, Global Gathering, Creamfields i wielu innych Eventach a w jego teledyskach oraz na jego albumowych okładkach znajduje się Maryja, R&oacute;żaniec, ma żonę, Ślub Kościelny a nie cywilny. Nie widzę, żeby muzyka była agresywna.Jest bardzo dobra. A odnośnie mnie - byłem na Mayday parę razy, inne festiwale też odwiedziłem i - tak jak dzieciak - do dziś służę przy Ołtarzu Pana. Nie widzę, żeby mnie ta muzyka zmieniła bo takim jakim się jest - WYNOSI SIĘ Z DOMU. Tak uważa się przynajmniej u nas na Śląsku. Dlatego nie zgadzam się z tym, bo już wiele razy słuchałem tego o czym opowiadałeś, czytałem - techno nie zmienia. Sataniści są wszędzie, nie tylko tak. Każdy festiwal jest przesiąknięty przer&oacute;żnym syfem ale wychowanie pozwala na dobrą zabawę Amen :) Pozdrawiam :)&nbsp;</p>
anonim2014.05.21 0:22
Leszku, na Youtubie można obejrzeć film na powyższy temat. Wydaje się, że widnieje na Twoim koncie. Niestety oprócz tego zamieszczasz FAŁSZYWE objawienia "Ostrzeżenie" MBM nawołujące (m.in.) do nienawiści do Papieża. Proszę o ich usunięcie. Doświadczyłem na własnej skórze jak są niebezpieczne.