Kwaśniewskiego pocałunek śmierci - zdjęcie
13.05.15, 07:30fot. za se.pl

Kwaśniewskiego pocałunek śmierci

8

Sojusz obozu PO i byłych komunistów jest symboliczny dla III RP.

Największe media dwoiły i troiły się wczoraj, aby pomóc prezydentowi. Telewizję publiczną można zrozumieć – reżimowi dziennikarze drżą, aby po wyborach nie stracić pracy. Lęk resortowych dzieci także można zrozumieć. Panika trzęsie III RP.

Owo triumfalnie odtrąbione wydarzenie na czerwonym pasku może okazać się kolejnym gwoździem do trumny Bronisława Komorowskiego. Oznacza bowiem, że w akcie desperacji sztab puszcza oko nie tylko do lemingów, ale także do byłych komuchów, palikociarni, wielbicieli Ogórek i lewicy w całej rozciągłości. A dla wielu wyborców występowanie w takim towarzystwie to po prostu wstyd.

Były prezydent wspiera potencjalnego byłego prezydenta. Tak naprawdę nie wiadomo dla kogo pracuje obecnie Kwaśniewski, zatrudniony w lobbingowej firmie APCO Worldwide (http://www.apcoworldwide.com/about-us/our-people/iac/Aleksander-Kwa%C5%9Bniewski). Nie działa zapewne dla Polski, czego można byłoby oczekiwać od byłej głowy państwa. W najlepszym przypadku pracuje dla siebie. 

Widać żyrandolowemu sztabowi wyczerpały się pomysły. O wszystkim zadecyduje debata. Jeśli Andrzej Duda dobrze ją wykorzysta i zapyta prezydenta o Wojskową Akademię Techniczną, WSI czy SKOK Wołomin, Komorowskiemu znów mogą puścić nerwy.

Tomasz Teluk

Komentarze (8):

anonim2015.05.13 7:45
Kwachu robi to samo co Olechowski i WSI. Oczyszcza przedpole...
anonim2015.05.13 8:19
[email protected] skompromitowany człowieku, spadaj.do Korei Północnej.
anonim2015.05.13 8:58
Kwaśniewskiemu pomogła wygrać wybory amerykańska firma. Myślę, że namawiał Komorowskiego do zatrudnienia specjalistów z zagranicy.
anonim2015.05.13 11:04
@arbiter Co do sprawy JOW... Wszyscy doskonale wiemy, iż jest to rozwiązanie skrajnie szkodliwe dla Polski, bo tylko umacniające na swoich pozycjach polityczny BETON PO-PISu. Dla tych dwu największych formacji to oczywiście rozwiązanie jak najbardziej korzystne, można wyeliminować ruch wszelkiego, możliwego oporu, jakąkolwiek polityczną konkurencję i targać się wzajemnie za kudły tylko we dwoje, bez niepotrzebnych świadków. I tutaj akurat wielką klasą, co było dla mnie znacznym zaskoczeniem, wykazał się PiS i Duda. Jest to rozwiązanie dla tego hegemona partyjnego jak najbardziej korzystne, za którym winien iść w ciemno, a mimo to Duda i politycy PiS otwarcie, i, trzeba przyznać, bardzo uczciwie przyznają, iż to system SZKODLIWY dla Polski, którego wprowadzenie oznaczałoby totalną katastrofę. Komorowski, któremu grunt pali się pod nogami, podobnie jak i całe PO, które to ogromnie straciło wizerunkowo po I turze przed wyborami parlamentarnymi, co było do przewidzenia, zachowują się w sposób skrajnie obłudny i ŚWIADOMIE, z wyrachowania popieraj rozwiązanie, owszem, dla nich i tak korzystne w stopniu wielkim, ale dla Polski skrajnie szkodliwe!! Cynizm i obłuda, wyrachowanie i przebiegłość na najwyższym, możliwym poziomie... P.S. Ja natomiast jestem ciekaw, co odpowiedziałby Komorowski, gdyby pokazać mu TO: https://www.youtube.com/watch?v=MuH2yhr8yTU
anonim2015.05.13 11:54
arbiter - co z miliona podpisow pod liberalizacja prawa aborcyjnego, skoro bedzie wiecej milionow przeciw aborcji.
anonim2015.05.13 11:59
Poza tym pieniadze z naszych podatkow ida np. na finansowanie aborcji w krajach 3 swiata. Jakim prawem ktos nasze ciężko zarobione wydaje na zabijanie dzieci? Trzeba pozamykac dziury, przez ktore pieniadze opuszczaja nasz kraj, wtedy z pewnoscia beda na realizacje dobrych celow.
anonim2015.05.13 12:04
Arbiter czeka na wyprowadzenie sztandaru...
anonim2015.05.13 12:57
@Sylabariusz +++ A, a propos - budzik dla p.rezydenta? Znaczy czasy? Hm, czy to ma być forma nagrody pocieszenia?