Kto prezesem PiS po Kaczyńskim? ,,Szykuje następcę'' - zdjęcie
21.09.20, 06:20Screenshot Youtube - Prawo i Sprawiedliwość

Kto prezesem PiS po Kaczyńskim? ,,Szykuje następcę''

11

Według informacji „Wydarzeń” Polsat News Jarosław Kaczyński miałby opuścić stanowisko prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem dziennikarzy w trakcie obecnych dyskusji nie zapadają jedynie decyzje na temat ministerstw.

Jarosław Kaczyński miał też szykować swojego następcę. Miałby nim zostać premier Mateusz Morawiecki, który funkcję zastępcy prezesa PiS ma objąć w listopadzie, kiedy to będzie miał miejsce kongres partii.

Ważą się wciąż losy koalicji Zjednoczonej Prawicy. Zdaniem wielu polityków PiS, ta już nie istnieje po ostatnich głosowaniach w Sejmie nad nowelizacją ustawy o ochronie zwierząt. Według informacji portalu dorzeczy.pl decyzja co do zmiany na fotelu ministra sprawiedliwości już zapadła i Zbigniew Ziobro utraci swoje stanowisko.

Zastąpić go, zdaniem portalu, miałby wiceszef sejmowej komisji sprawiedliwości Przemysław Czarnek. Według „Wydarzeń” Polsat News na giełdzie ma się też pojawiać nazwisko Małgorzaty Wassermann.

dam/Polsat News,dorzeczy.pl

Komentarze (11):

bodekyoga2020.10.8 4:34
Najlepiej wybierzcie na szefa PIS obecnego ministra rolnictwa, to w ogóle przestaniemy jeść mięso. Wszystkie zwierzęta będą szczęśliwe i będą na WAS głosować.
Anonim2020.09.21 12:25
"Papierek lakmusowy" za kilka miliardów .... https://spiritolibero.neon24.pl/post/157771,papierek-lakmusowy-za-kilka-miliardow
Anonim2020.09.21 11:58
Państwo PiS-owcy, robicie zamęt w Polsce. Niszczycie Polskę. Albo ten wasz Prezes robi to celowo, albo jest GŁUPI, nie zakładam, że Jarosław Kaczyński jest głupi. A zatem powtórzę, niszczycie Państwo. Nie mam dla takich s.synów dobrego słowa. Won.
JM2020.09.21 13:01
Debilek powtarza ten idiotyczny tekst gdzie się tylko da.
Agnieszka2020.09.21 11:37
Jaki następca?! Przecież właśnie rozgrywają walkę na zasadzie "Po nas to choćby potop". I to faktycznie najrozsądniejsze i najbardziej patriotyczne, co można zrobić w tej sytuacji i też jak oni jestem za zatopieniem tej partii skoro stosowali selekcję negatywną, windowali cynicznych klakierów i bezideowych karierowiczów a wyniszczyli i zmarginalizowali lub przetrącili kręgosłupy wszystkim przyzwoitym z średniego pokolenia a w młodszym stać ich było tylko na to, żeby w swojej młodzieżówce wyhodować takich degeneratów jak ten Moskal z resztą międzynarodówki pisowskiej. To tym w przyszłości mielibyśmy oddać Polskę pod sztandarami PiS? NIGDY W ŻYCIU! Ten syf nie jest już do odratowania.
Anonim2020.09.21 11:30
A kto dziś wierzy cynikowi Kaczyńskiemu, nawet o. Rydzyk odwrócił się plecami do lewactwa PiS. Obecnie wiadomości TV Trwam i rozmowy po nich, są najlepsze.
Jan Radziszewski2020.09.21 10:34
z myśleniem i rozumowaniem PIS marnie jest - bo kryptożyd - Morawiecki jest dwukrotnie przeklęty przez Boga i Pana naszego króla Polski Jezusa Chrystusa Pierwsze + czwartek, 26 marca 2020 Klątwa rzucona na premiera Mateusza Morawieckiego Premierze Mateuszu Morawiecki. ++ Przeklina Cię Bóg! + Amen. +++ Iż dopuściłeś naruszenie możliwości korzystania z Mszy Świętej, przyjmowania Najświętszego Ciała Pana Jezusa na co dzień i w niedzielę i ochrony Polski i Polaków przed koronawirusem poprzez Najświętszą Ofiarę i prośby wiernego ludu . Równocześnie przy ograniczeniu do pięciu osób na mszy, w miejskim autobusie, komunikacji PKS, tramwaju, wedle ograniczenia może przebywać połowa osób w stosunku do miejsc siedzących, czyli kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt osób. + Kościoły są zwykle duże, zawsze o wysokim sklepieniu. + Powierzchnia kościoła w stosunku do autobusu jest nieporównywalna. + Jest też o wiele większa od drogerii, gdzie w sieciowych przebywa teraz zwykle kilkunastu klientów na raz.++ Zatem strzeż się Boga Mateuszu Morawiecki bo oto została rzucona na Ciebie klątwa. Przeklina Cię Bóg. Anatema! Amen.
Jan Radziszewski2020.09.21 10:30
drugie +++ czwartek, 16 kwietnia 2020 ++ Czwartek Oktawy Wielkiej Nocy 2020 Słowa Pana Jezusa w sprawie noszenia maseczek w kościele [ do premiera Mateusza Morawieckiego] 10.00 +++ Czwartek Oktawy Wielkanocnej Zapisz dziecko +++ - Ostrzegam Cię premierze Morawiecki. Wnętrze kościoła nie jest domeną Twoich działań. +++ Noszenie maseczek (obowiązkowe) we wnętrzu kościoła podczas Mszy i poza nią, przed wystawionym Przenajświętszym Sakramentem, narusza Moją Cześć Boga w Trójcy Jedynego. Nie bronię jednak nosić maseczek w kościele tym, którzy chcą, choć to rozprasza innych gdy są to pojedyncze osoby. Przez moją córkę Annę powiedziałem by nie dotykać ławek w kościele ni innych rzeczy. Nie powinno się także być w kościele w rękawiczkach a już zupełnie nie powinno podczas Mszy, zwłaszcza idąc do Komunii czy przed Przenajświętszym Sakramentem. Nie rób drwin z Mojego Kościoła premierze Mateuszu Morawiecki bo srogo za to zapłacisz. ++ Twój czas i tak jest krótki bo tylko cisi i sprawiedliwi posiądą Ziemię. +++ Niedługo będą Trzy Dni Ciemności i Ty na pewno nie wejdziesz do Odnowionej Ziemi. Masz jednak szansę na zbawienie mimo rzuconej na Ciebie klątwy. + Przez to jest jednak mniejsza. Zatem nie dokładaj winy do winy. Amen.
fałszywi katolicy won!2020.09.21 8:19
https://www.youtube.com/watch?v=e_pT-vUS6ZM
Anonim2020.09.21 7:07
W ramach międzynarodowego trendu humanizacji zwierząt proponuję na stanowisku premiera RP posadzić NORKĘ.
JM2020.09.21 6:40
Zarówno poseł Czarnek jak i Pani Małgorzata Wserman to bardzo odpowoednie osoby by wejść do rządu, ale nie kosztem rozłamu w koalicji!!! Utrata większości w parlamencie to praktycznie utrata władzy, żeby nie wiem jacy ludzie byli w rządzie. A co z ministrem Ardanowskim? Przecież to mądry i oddany Polsce i rolnictwu człowiek!!!