Ks. prof. Dariusz Oko: Seksedukatorzy jak dilerzy narkotyków. To działalność PRZESTĘPCZA!!! - zdjęcie
19.10.19, 21:00Zdj. screen Youtube/PCh24TV · Polonia Christiana

Ks. prof. Dariusz Oko: Seksedukatorzy jak dilerzy narkotyków. To działalność PRZESTĘPCZA!!!

73

"Kilkadziesiąt lat musieliśmy się bronić przed marksizmem, komunizmem. Kiedy on został już skompromitowany, przegrał, to teraz mamy mutację marksizmu. To jest właśnie genderyzm, to jest neomarksizm i trzeba się przed nim bronić zdecydowanie, podobnie jak przed marksizmem, bo jak mówił Ojciec Święty Benedykt XVI, genderyzm jest jeszcze gorszy od marksizmu, bo może spowodować jeszcze większe zło, niszcząc samą substancję człowieka poprzez niszczenie jego kolebki, jego fabryki – rodziny, małżeństwa"-ocenił ks. prof. Dariusz Oko z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Duchowny i filozof był gościem Radia Maryja. Zdaniem ks. Oko, wpuszczanie do szkół seksedukatorów, czy też raczej- deprawatorów, niewiele się różni od wpuszczania tam handlarzy narkotyków. 

"Gdyby przyszedł jakiś człowiek, diler narkotyków, do szkoły i zaczął namawiać dzieci do przyjmowania narkotyków (albo handlarz wódki do picia alkoholu) to zostałby aresztowany, wyprowadzony w kajdankach ze szkoły. Czymś podobnym jest wpuszczanie seksdeprawatorów, którzy są, jak gdyby handlarzami prymitywnego, wulgarnego seksu, który sami zwykle uprawiają i który chcą narzucić innym"-stwierdził wykładowca Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. 

"To, co dobre, prawdziwe, wartościowe, jest atakowane przez zło, przez ideologię. Dzieje się to bezustannie"-ocenił ks. prof. Dariusz Oko, odnosząc się do ogromnej ofensywy ideologii LGBT w naszym kraju. 

"Kilkadziesiąt lat musieliśmy się bronić przed marksizmem, komunizmem. Kiedy on został już skompromitowany, przegrał, to teraz mamy mutację marksizmu. To jest właśnie genderyzm, to jest neomarksizm i trzeba się przed nim bronić zdecydowanie, podobnie jak przed marksizmem, bo jak mówił Ojciec Święty Benedykt XVI, genderyzm jest jeszcze gorszy od marksizmu, bo może spowodować jeszcze większe zło, niszcząc samą substancję człowieka poprzez niszczenie jego kolebki, jego fabryki – rodziny, małżeństwa"-wskazał gość Radia Maryja. W ocenie filozofa, są to "straszne działania, to są działania w istocie przestępcze". 

"Zresztą jakim prawem, na jakiej podstawie oni wchodzą? Z reguły nie mają żadnego przygotowania pedagogicznego, tylko przychodzą ze swoim towarem, z wulgarnym ujęciem seksu, które chcą niejako wepchnąć dzieciom do tego nieprzygotowanym"-podkreślił ksiądz profesor, który zwrócił uwagę, że artyści czy tzw. "celebryci" często stają się "twarzami" propagandy ideologów LGBT. 

"W tym kontekście należy pamiętać o tym, że jeśli dany człowiek ma jeden talent, to nie znaczy, że zna się na wszystkim. Jeżeli ktoś np. dobrze skacze na nartach czy gra w siatkówkę, nie znaczy, że będzie dobrym filozofem. Akurat, kiedy próbuje filozofii, może mówić bzdury. Podobnie jeśli ktoś ma talent artystyczny, potrafi ładnie malować, śpiewać czy grać aktorsko, nie znaczy, że jest też świetnym mechanikiem, pilotem samolotów czy też, że jest człowiekiem bardzo moralnym, rozumiejącym rzeczywistość i problem ideologii"-ocenił ks. Oko. Jak zauważył gość Radia Maryja, bardzo interesujące jest to, że jednym z protoplastów ideologii gender i LGBT, do którego działalności chętnie nawiązują jej zwolennicy, jest Wilhelm Reich

"To był człowiek, który już jako mały chłopak był niesamowicie zwyrodniały. Na majątku ojca pod Lwowem zmuszał służące do współżycia, bo groził im, że doniesie do ojca i on wtedy je wyrzuci z pracy. Te biedne, wiejskie dziewczęta nieraz się na to zgadzały, ale posunął się nawet do tego w wieku 12 lat, że zażądał współżycia od własnej matki, czyli relacji kazirodczej. Szantażował ją, bo wiedział, że ma romans z jego nauczycielem. Kiedy jednak matka się na to nie zgodziła, doniósł to do ojca, a ojciec zaczął tak źle traktować matkę, że ona popełniła samobójstwo. Potem ojciec, pod wpływem wyrzutów sumienia, też popełnił samobójstwo. To niesamowite zwyrodnienie seksualne Reicha doprowadziło do śmierci obojga rodziców"-powiedział ks. prof. Dariusz Oko. Filozof podkreślił, że "zajęcia" z seksedukacji prowadzone np. w USA, mają nierzadko bardzo negatywny wpływ na dzieci w nich uczestniczące. 

"Mamy dane ze Stanów Zjednoczonych, że kiedy dopuszcza się takie lekcje, kiedy dopuszcza się takie atakowanie dzieci, zaburzanie ich tożsamości, to ma swoje niedobre skutki, to rzeczywiście wzrasta liczba dzieci, młodzieży, która ma kłopoty z określeniem swojej tożsamości płciowej, seksualnej. To jest zbrodnia na tych dzieciach, bo one mają potem wielkie kłopoty z normalnym ułożeniem sobie życia"-ocenił duchowny. Gość Radia Maryja ponownie użył tu porównania ze szkodliwymi używkami, takimi jak narkotyki, które mogą wpędzić dzieci w uzależnienie na całe życie. 

"Podobnie jest z seksualizacją dzieci. Doświadczenia zachodu uczą nas, jaki to jest problem w istocie przestępczy"-podkreślił.

yenn/Radio Maryja, Fronda.pl

Komentarze (73):

Ewa B.2019.10.31 14:23
Można ucztować w pałacu lub w chlewie. Wybór jest nasz. Jeszcze jest. Ogłupieni narkotycznymi oparami własnych świństw już nie potrafią używać głowy do myślenia. Tak się dzieje po nadużywaniu innej części ciała. Ks. Oko znakiem sprzeciwu - a więc Dobry Ksiądz.
j232019.10.20 16:57
Nie wiem, ale wydaje mi się np. że nie całkowity zakaz aborcji jest dziś problemem Polski, tylko cicha, na razie tocząca się poza obiektywami kamer "lewicyizacja" społeczeństwa. Te gendery udające naukę i dzięki pieniądzom jakie za nimi idą działające na większości wyższych uczelni, sączące w umysły młodych ludzi bzdury, ta nowomowa typu "premierka", "powstanka"(na szczęście widzę że jak na razie internet podkreśla mi te wyrazy jako błędy)...którą wszyscy przyjmują za oczywistość wywołującą co najwyżej pobłażliwy uśmiech, a nie protest językoznawców na takie zupełnie celowe i świadome kaleczenie języka. Te bzdury o wpływie człowieka na klimat głoszone przez tych samych ludzi lub ich kontynuatorów, którzy w latach 70-dziesiątych ogłaszali upadek cywilizacji z powodu wyczerpania surowców w okolicach 2000 roku. Albo działacze LGBT, którzy niedługą zażądają uznania związku z krową za równoprawne małżeństwo, bo uważny obserwator zauważy, że trwa równanie ludzi ze zwierzętami. Jeżeli nie zaczniemy zdecydowanie reagować, to obudzimy się pewnego dnia w innym świecie , ułożonym nam przez tych, którzy dziś tym wszystkim sterują z tylnego siedzenia.
Dr Aloha2019.10.20 12:45
Wie o czym mówi. Seks i narkotyki to ulubione rozrywki polskiego episkopatu.
andrzejhahn32019.10.20 12:05
oko ty nierobie i psozycie spoleczny......SRAM NA CIEBIE
andrzejhahn32019.10.20 12:03
najwiekrzymi dilerami sa koscielne nieroby oglupiajace ludzi ciemnota i zacofaniem
Albert2019.10.20 9:58
Kleruchy widzę ze wszystkich sił zwalczają konkurencję.
krzysztof2019.10.20 9:15
ks.Oko ma rację LGBT to ideologia niszcząca zdrową tkankę społeczną mam nadzieję że poradzimy sobie z tym fałszywym obrazem ''nowoczesnego'' człowieka
Jarek2019.10.20 9:39
Człowieku, edukacja seksualna, to nie tylko i wyłącznie LGBT! Edukacja taka jest potrzebna - wieść gminna niesie, że ksiądz Tymek zbrzuchacił dziewczę poniżej 18-go roku życia. Czy tak ma być? Czy ona była z LGBT?
ZERR02019.10.20 10:58
Tylko skrajny półdebil może "myśleć", że seksedukacja ma jakikolwiek związek z zapobieganiem molestowaniu i gwałtom. Nie ma również absolutnie żadnego związku z zapobieganiem ciąż u nieletnich. To są brednie mające powstrzymać protest przeciwko pouczaniu dzieci, że mają prawo wyrazić zgodę na seks pedofilowi.
Jarek2019.10.20 13:19
@ ZERRO, Już pisałem - jesteś mniej niż zero i nie patrz w lustro gdy odpisujesz komuś, ulegasz wówczas dużej autosugestii. Pod pojęciem seksedukacji kryje się wiele aspektów, można wybrać te istotne, dla pewnych grup wiekowych - ot chociażby wykorzystać badania naukowe, nt. małoletnich zachodzących w ciążę, rozpoczynających współżycie, itp. Ale najlepiej zakazać wszystkiego - to naprawdę średniowiecze.
ZERR02019.10.20 14:57
Oczywiście że najlepiej zakazać. Żadna z wyskokorozwiniętych cywilizacji nie "wynalazła" takiego propedofilskiego kuriozum jak seksedukacja. Ciekawe, dlaczego... czyżby 100% społeczeństw które dopuścili do tego, aby różne zboczone indywidua pouczały dzieci w szkole w sprawie wydawania zgody (świadomej) pedofilowi, wyginęło w niesławie? Pod pojęciem seksedukacji NIE KRYJE się żadne tam "wiele aspektów" bo to po prostu bezczelne łgarstwo. Nikt rozsądny nie łyka tych bredni. Czym seksedukacja jest widzimy doskonale na tzw Zachodzie - holokaustowanym seksedukacyjnie w tempie iście stachanowskim. Jeszcze ćwierć wieku tego porąbanego eksperymentu i po głupcach, którzy oddali swoje własne dzieci w ręce szarlatanów, nie zostanie kupa gruzu.
Jarek2019.10.20 9:08
Ile lat miała Maryja gdy była w ciąży z Jezusem?
leszczyna2019.10.20 16:53
Nie wiem, ile lat miała Maryja, gdy była w ciąży z Jezusem, ale wiem, że ona wiedziała, skąd się biorą dzieci. Zatem była odpowiednio wyedukowana w najważniejszej sprawie.
Malgozata2019.10.20 17:01
Wiedziala ze gdy kobieta z mezczyzna wspolzyje to sie rodza dzieci!! a dzis co? dzis malolaty mowia ze ze wspolzycia jest przyjemnosc a nie dzieci bo ich ucza rozpusty!! Ze wspolzycia moze byc przyjemnosc jesli sie wie co robi i jest gotowym poniesc konsekwencje ktorym moze byc dziecko! Nie zapominajcie ze Maryja bardzo mlodo zostala wybrana na matke ale tez byla ONA NIEPOKALANA W SENSIE TYM ZE BEZ GRZECHU PIERWORODNEGO! Nieskalana tak jak kazdy z nas. Byla idealnie czysta.
Jarek2019.10.21 11:06
@ leszczyna, Malgozata, Wg podań Maryja miała ok. 14 lat. Wg Ew. Łk "do Dziewicy poślubionej mężowi imieniem Józef, z rodu Dawida; a Dziewicy było na imię Maryja." - Maryja wg prawa żydowskiego, była "poślubiona" obiecana na żonę Józefowi. Ale jeszcze nie współżyła cieleśnie. "Maryja rzekła do anioła: «Jakże się to stanie, skoro nie znam męża?» " "nie znam męża - znaczy nie współżyłam z mężem" W dawnych czasach, tak jak obecnie u ludów Afryki, czy Amazonii, współżycie płciowe, nie było niczym zdrożnym. Ludzie żyli (żyją) w jednym pomieszczeniu, dzieci widziały, widzą współżycie dorosłych. Widziały, widzą, że konsekwencją stosunku jest dziecko. Poza tym rola ówczesnej kobiety, czy rola obecnej kobiety w Afryce - jest taka sama, rodzić dzieci, przygotowywać jedzenie, zajmować się domem, pracować w polu. Malgozata napisała "Ze wspolzycia moze byc przyjemnosc jesli sie wie co robi i jest gotowym poniesc konsekwencje ktorym moze byc dziecko!" No właśnie - czyli trzeba edukować, skoro rodzicie tego nie robią, a nie chcą aby edukowała szkoła, to będą edukować księża, jak ksiądz Tymek, który sam widać był niedoedukowany.
pocalujcie mnie w d...2019.10.20 8:56
Przyjmujac plotki za potwierdzone fakty (tylko przykladowo), trzeba stwierdzic, ze seksedukacja przydalaby sie ks. Tymoteuszowi i jego rzekomo 16-letniej partnerce. Dziwne, ze internet huczy od plotek i domyslow, a nikt nie probuje informowac o losie syna premier Beaty Szydlo.
marianl2019.10.20 8:56
Czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka .Zawartość słowna wielu wypowiedzi to potwierdza.Zachęcam do czytania książek które pomagają samodzielnie wyciągać wnioski bez powtarzania sloganów,obrażania bliźniego.
toja2019.10.20 8:26
Ks. prof. Dariusz Oko: Kościelni seks edukatorzy jak dilerzy narkotyków. To działalność PRZESTĘPCZA!!!
Realista2019.10.20 8:15
Ktoś napisał mądrze ze najwiecej o seksie mówią ci co nie maja zielonego pojecia
Janek2019.10.20 0:50
Blady strach padł na wszystkich zwyrodnialców w sutannach, dlatego będę robić co w ich mocy aby tylko odwrócić uwagę i uniknąć odpowiedzialności za swe czyny. Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy i jeżeli sprawiedliwością Bożą ma być upadek kościoła jaki znamy, niech się spełni wola Boża!!!
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.10.20 0:31
Oko, ty bydlaku w koloratce!
Olej2019.10.20 0:13
Jak można mieć władzę i być w defensywie przed dyktatem mniejszości. Neo bolszewizm już powoduje zło, Tracimy nieuchronnie młodzież ! Szkoły są zbolszewizowane i zlewaczone, panuje w nich przemoc i ideologiczne urabianie dzieci i młodzieży, wywierana jest presaja i łamana wolność sumienia. Przykładem powyższego jest sprawa dzieciaka stającego z krzyżem przeciw demoralizatorom, otrzymał nadzór kuratorski. Jest to skandal ! Szkoły powinny zostać zreformowane od strony kadrowo personalnej, tak samo jak kuratoria oświaty w których od niepamiętnych czasów siedzi komuna. To samo w szkolnictwie wyższym i nauce. Nie zapominając o sądownictwie i kulturze. Mamy doczynienia z bastionami marksizmu i bolszewizmu zmutowanego. Wielopokoleniowe klany rodem z PZPR-u, Które z urzędów i stanowisk zrobiły sobie swego rodzaju feudum uznając, że są elitą z prawem dziedzicznym do zasiadania na urzędach. Proszę popytać młodzież i dzieci co mówią nauczyciele i wykładowcy, jaka jest indoktrynacja i anty państwowa anty PiS-owska propaganda ziejąca nienawiścią. Nawet się z tym nie kryją, zarówno w urzędach jak i w innych państwowych ośrodkach podlegających nadzorowi państwa. To jest plaga i wojna na całego. Jeżeli PiS i reprezentująca go władza w państwie nie zabierze się za to z właściwą stanowczością i energią ludzie skonfrontują się na ulicy. I wtedy będzie narodowy dramat.
Jarek2019.10.20 9:35
Nie utożsamiałbym PIS z państwem. PIS to partia, którą poparło ostatnio 8 mln osób, (trochę tych kupionych - Ci zagłosują na tych co dadzą) Co PIS i jego służby powinny wg Ciebie zrobić z pozostałymi milionami, którzy są przeciw PIS? Napisałeś: "Jeżeli PiS i reprezentująca go władza w państwie nie zabierze się za to z właściwą stanowczością i energią ..." Co wg Ciebie powinni zrobić - pałować, jak niegdyś ORMO, ZOMO? Edukacja jest kluczowa, pytanie o jej formę. Zakazami i zastraszaniem nic nie zdziałasz. Zadałem pytanie gdzieś tam poniżej: Ile lat miała Maryja, kiedy była w ciąży z Jezusem? A brak edukacji seksualnej jest zgubny. Dlaczego nastolatki < 18-go roku życia zachodzą w ciążę? Czy aby to nie był grzech mają zachodzić w ciążę z księżmi?
ZERR02019.10.20 15:03
Zakazami i nakazami zdziałać można bardzo dużo. Jeśli masz wątpliwości, popatrz na dowolne miasto, gdy policji z jakiegoś powodu brak i zakazy i nakazy prawne nie działają - zobacz co się dzieje na ulicach miasta. Jeśli nastolatka zajdzie w ciążę to nie z powodu "niewyedukowania" tylko z powodu nonszalancji właściwej swojemu wiekowi. Nonszalancji tylko podkręcanej seksedukacją. PS. tylko skrajny ignorant może szczekać "ile at miała Maryja", bo to były nieco inne czasy, a ludzie żyli średnio 40 lat. i w tym czasie MUSIELI odchować wszystkie swoje dzieci.
Zyg2019.10.20 0:12
Witam zwolenników PO i Zlew-u, czerwonej komunistycznej zarazy, lewackiej gangreny i tęczowych zboczków oraz miłośników Tuska, Urbana, Jachiry, Jandy, Stuhra, Pszoniaka ..., w których programie jest m. In. przywrócenie wysokich emerytur mordercom księdza Jerzego Popiełuszki i innych księży, w tym Suchowolca, Niedzielaka, Zycha, Palimąki, wielu opozycjonistów, w tym Przemyka, Barchańskiego, Sokolewicza, oraz ludzi niewygodnych PRL-owi i tych, którzy wiedzieli za dużo, w tym Kuklińskiego, Leppera, Petelickiego, Papały, Ziętary, Wróbla, Falzmanna, Kowalczyka, Grobelnego, Musia. Niech was szlag trafi !!!
anonim2019.10.20 12:02
Ofiary Hitlera zapomniałeś doliczyć.
Jarek2019.10.20 13:24
Zyg właśnie rozpoczął pisać scenariusz do 88888 odcinaka serialu "Życzenie śmierci" Iście katolickie podejście. Zapomniałeś o ofiarach księży podofilów. Policja PIS na razie zastrasza opozycję PIS, zobaczymy kiedy zaczną robić np. to co z Przemykiem, już ćwiczą (Stachowiak)
enre2019.10.20 0:04
hej zboki, chcielibyście aby o waszych zboczonych zamiarach wobec dzieci było cicho sza, ale nic z tego. Dzięki Bogu mamy takich kapłanów jak ks.Oko, Bortkiewicz i inni.
anonim2019.10.20 0:02
Ks. Oko vs ks. Dobro.
psychiatra2019.10.19 22:39
Biedy, głęboko zaburzony człowiek z obsesja seksu. Powinien razem z Jędraszewskim iść na leczenie
aaa_kotki_dwa2019.10.19 22:23
Ksiądz się boi, bo wie jakie edukacja seksualna może przynieść szkody dla kościoła. Uświadomione dzieci mogą połapać się szybciej niż po terminie przedawnienia (przestępstw seksualnych), że to co im ksiądz dał w zaciszu plebanii do possania i połknięcia, to nie była wcale hostia.
anonim2019.10.19 23:25
Mniej trochę godności i nie obrażaj sam siebie takimi głupimi komentarzami.
Janek2019.10.20 0:44
Co prawda boli? tak samo, bolało ofiary tych zwyrodnialców w sutannach
Malgozata2019.10.20 16:58
Ta edukacja ktora chca uczyc i juz ucza nie ma nic wspolnego z wiedza o czlowieku! to "propozycje" dla dzieci do uprawiania seksu! jakiemu dziecku kilkulatkowi potrzebna wiedza o tym gdzie co wtykac??! dziecko sluchac rodzicow powinno a nie tych bredni co przekupione "seksedukatorki" maja uczyc w szkolach!!! Wiedza na tematy plciowosci czlowieka to jest biologia - rozmnazanie,rozrod,zaplodnienie itd. Kazde dziecko powinno wiedziec jak sie czlowiek rozmnaza - dwoje ludzi kochajacych sie uprawia milosc i z tej milosci rodza sie dzieci. Budowa narzadow rozrodczych i tak dalej,to jest biologia,to kazdy powinien wiedziec!! A nie nauki praktyczne masturbacji czy "inne sposoby zaspokajania sie"!!!
Ken2019.10.19 21:59
Bezpłciowy ks. Oko , niezdolny do miłości, wykastrowany psychicznie przez celibat, nieczynny fizycznej, wyżywa się plując nienawiścią wokół.
anonim2019.10.19 23:09
A ty płciowy, czynny fizycznie, nie wykastrowany przez celibat ,zdolny do miłości ,ale nie znający jej ,bo plujesz jadem .
Lennon2019.10.19 21:43
Na czym zna się ksiądz?
aaa_kotki_dwa2019.10.19 22:27
Kiedyś byli nadzwyczaj kompetentni w molestowaniu, gwałceniu nieletnich oraz w ukrywaniu tych spraw. Także w zastraszaniu ofiar. Teraz nawet w tym są żałośnie słabi.
ladychapel2019.10.19 21:28
Co robi prezes zapytany o sex? - odwraca kota ogonem Aaaaahahahahahahahahha!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim2019.10.19 21:25
Ideolodzy precz od dzieci, wystarczy przeczytać co Niemcy wyprawiali z dziećmi w hitlerjugend i jakie mieli efekty, czy Sowieci w swoich komsomołach, zwyrodnienia totalne! Nie wiem jak grupa naszych rodziców może ulegać takiemu zaślepianiu!
Björn Karlsson2019.10.19 21:22
To stała raczej grupa lewackich kacapów. Od jakiegoś czasu próbuję tym tępogłowym przynajmniej trochę prawdy wbić do ich tąpych łbów. Idzie bardzo opornie, ale nawet jak u jednego z nich zauważę przebłyski normalności to uznam to za mój sukces !
anonim2019.10.20 12:01
A jaka jest ta twoja prawda, jajogłowy?
Bizon2019.10.19 21:21
Jeśli przyjdą zniszczyć Naród Polski to zaczną od Kościoła, gdyż Kościół jest siłą Tego Narodu !
abcd2019.10.19 21:21
Tęczowa zaraza nie zagraża Tobie. Twojej seksualności, bez Twojego świadomego udziału i zgody, nikt już nie zmieni. Ale ideologia LGBT zagraża Twoim dzieciom i w rzeczywistości homoseksualistom tylko o te dzieci chodzi. Jak znaleźć nowego partnera, gdy stary już się znudził, a populacja chętnych wynosi 1,5%? Czytaj więcej: "Komu zagraża tęczowa zaraza?" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Komu_zagra%C5%BCa_t%C4%99czowa_zaraza%3F
Zosia2019.10.19 21:21
Ale debile wypowiadają się na tym forum wszystko co dobre to jest złe a co złe to dobre. Chyba jedzą szczawiówkę niesiołowskiego, bo im mózgi zzieleniały do reszty.
Asmo2019.10.19 21:20
Apel do normalnych ludzi ! Ludzie, nie komentujcie i nie odpowiadajcie tutejszym lewackim szczochom na ich wymiociny ! Co wam to daje – NIC ! Zupełnie nic, bo przygłup się cieszy, że ktoś przeczytał jego „komentarz” , a waszej odpowiedzi i tak nie zrozumie. On ogląda TVN i wierzy, że manipulacje tam pokazywane są prawdą.
Zet2019.10.20 12:13
Albo taki oszołom jak Ty nie zrozumie dlaczego dzieci nie potrafią się bronić przed pedofilami. Gender - nie Edukacja seksualna - tak Nie od 4 roku zycia... ~8-10 już prędzej. Ale tak.
Asmo2019.10.19 21:17
Nie wiem kiedy te przygłupy lewackie np. Ben czy ridado zejdą z tego Forum i zajmą się wyrzucaniem gnoju z chlewa. Kiedyś taki kacap byłby parobkiem i nigdy by go pisać nie nauczono. A dzisiaj ? No umie przygłup pisać, a pod deklem siano.
Ben2019.10.19 21:23
odp. Wtedy jak przygłupawy ks. Oko przestanie bzdury sprzedawać na tym Forum .
andrzejhahn32019.10.20 12:04
a ty poganski sekciarzu katolicki od kiedy potrafisz pisac
Iza2019.10.19 21:16
W psychiatryku zwolnili ochronę i pacjent, podający się za księdza uciekł i przybiegł do drugiego oszołoma Rydzyka.
Asmo2019.10.19 21:19
Ty Iza, czy ciebie aż tak swędzi twoja puszka na spermę, że z bólu wypisujesz swoje wymiociny ?!
Iza2019.10.19 21:42
Nazywam rzeczy po imieniu - Oko ma coś z głową. Brak seksu szkodzi.
Jakub Betejger2019.10.19 22:32
No mnie jakoś brak seksu nie zaszkodził, żyje i mam się dobrze. Tylko zidiociałym lewakom erotomanom brak ba ra ba ra może spowodować uszczerbek na ich słabej psychice, ale sązdąc po przedstwicielach LGBT to jednak musze stwierdzić że nadmiar seksu jednak szkodzi, zwłąszca temu gościowi w przebraniu zakonicy ze stanikiem na głowie.
uhm2019.10.19 23:05
a co sądzisz o erotomanach w sutannach: Paetz, Wesołowski, Gil itd. ???
Maria Blaszczyk2019.10.19 23:39
No nie. Twoje obsesje temu przeczą. Chyba że to coś innego Ci szkodzi, ale dlaczego wtedy miałbyś mieć akurat obsesje na punkcie seksu innych ludzi?
P2019.10.19 23:39
Wiesz co Kubuś. Ja cię nawet lubię. Przynajmniej masz jaja, żeby podpisać się pod tymi swoimi wypierdami. :)
Naczelny2019.10.20 2:20
Ooo, Betergej, gdzie się podziewaleś?
anonim2019.10.19 23:03
Nadmiar Izuniu jeszcze bardziej,twoje głupie komentarze o tym świadczą .
Foster2019.10.19 21:14
Ma ksiądz rację. To mafia podobna do narkotykowej ! To dziadostwo należy tępić od zaraz, bo jeśli nie to świat uzna nas za idiotów !!!
insta2019.10.20 3:19
ksiądz ma rację? Nie zgadzam się z twoja oceną. Czy myślisz, że facet który przez całe życie jedzie na brandzlu może znać się na problematyce wychowywania dzieci?
Pokr\304\231\304\2072019.10.20 10:50
Skąd wiesz, że "jedzie na brandzlu"? Masz na to dowody, czy tylko własne przypuszczenia w stylu "każdy musi, bo inaczej się udusi, więc jak nie ma żony/kochanki, to musi co najmniej raz dziennie sobie ręką robić dobrze"? Może to tak na zasadzie, na jakiej alkoholik nie wyobraża sobie, że mógłby istnieć ktoś, kto potrafi nie upijać się codziennie? Może nie mieści się to w Twoim pojęciu świata, ale nie każdy jest niewolnikiem swoich hormonów. Naprawdę. Poza tym - co wspólnego ma doświadczenie seksualne z wiedzą na temat wychowywania dzieci? To skąd tyle dzieci na świecie wychowywanych przez ulicę? Z inwitro? Czyżby ich rodzice nie mieli doświadczenia seksualnego? Radzę zacząć myśleć bardziej głową (rozumem), nie tyłkiem (emocjami i popularnymi, memopodobnymi sloganami).
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.10.20 8:18
"Uczienie swiet - nie uczienie TMA".
ridado2019.10.19 21:12
Dzisiaj swieta sobota I ponownie pojawil sie Pan Oko I dalej opowiadaq glupoty o swoim seksie. ten Pan to przyklad ile warty jest polski kler. polski Kler I tacy jak Pan Oko rozwalaja kosciol. niestety prawda jest tylko jedna.
Foster2019.10.19 21:16
Witam komentujących przygłupów z antyPISowskiego psychiatryka ! Ateiści i innego rodzaju śmierdzące lewactwo dyskutuje o Kościele. Boże spuść nogę z nieba i kopnij tych debili, aby się opamiętali !!!
anonim2019.10.19 22:59
Bluźnisz.
Janek2019.10.20 0:39
Jak juz heretyku dostaniesz tego kopa od Pana, to potem zachowaj resztki godności i nie płacz że boli.
Ben2019.10.19 21:06
ks, Oko jako ciągle gadający o zboczonym seksie w pierwszej kolejności powinien być zabrany w kajdankach do psychiatryka.
Foster2019.10.19 21:15
Opssss ! Uwaga debil na portalu. Prosimy nie komentować !
Ben2019.10.19 22:51
To po co komentujesz?
anonim2019.10.19 22:59
To nie komentarz tylko ostrzeżenie przed debilem .
www2019.10.19 21:18
A ty gadający o księdzu Oko, pewnie w drugiej kolejności. :)
Marek2019.10.19 21:32
Bwncvał z ciebie Ben......