08.05.19, 21:00

Ks. prof. Dariusz Oko: BOLSZEWICKA mowa nienawiści lewactwa i genderystów wobec Kościoła!

Ksiądz profesor Dariusz Oko skomentował ataki na Kościół, które- jak możemy to zaobserwować w ostatnich dniach- przybierają na sille. W święto nie tylko patriotyczne, ale i Maryjne, 3 maja, przed wykładem Donalda Tuska na Uniwersytecie Warszawskim, z jadowicie antyklerykalnym przemówieniem wystąpił Leszek Jażdżewski, redaktor naczelny Liberte. 

Przedstawiciele środowisk lewicowo-liberalnych rozpowszechniają kopię wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej z domalowaną "tęczową" aureolą, w proteście przeciwko zatrzymaniu Elżbiety Podleśnej za profanację wizerunku Maryi. 

"Jakkolwiek wypowiedź pana Leszka Jażdżewskiego jest tragiczna i straszna, pomoże zrozumieć naturę genderystów, ateistów, którzy innym zarzucają nienawiść, a sami są jej wulkanami"- stwierdził w rozmowie z Radiem Maryja ks. prof. Dariusz Oko. 

"Według klasycznych określeń nienawiści i tego, co mówią ateiści, lewacy, ideologowie, mamy do czynienia z czystą nienawiścią, bo to postawa negowania podstawowej wartości innej osoby lub grupy osób, połączone z uczuciem niechęci i pragnieniem zła dla tej osoby – największego cierpienia, a nawet śmierci. (…) Pod to określenie jak najbardziej podpada wystąpienie pana Leszka Jażdżewskiego"-ocenił duchowny. 

"On zdaje się sugerować w swojej wypowiedzi, że właściwie każdy, kto ma inne poglądy od niego i jest gotów z nim dyskutować, nosi miano „świni”. Też tę grupę ludzi określa mianem „zera”. To jest straszne. Żaden człowiek nie jest zerem, nawet gdyby się najbardziej mylił"-wskazał gość Radia Maryja. Jak zauważył ksiądz profesor, istnieje pewna grupa polityków, genderystów, "którzy utożsamiają się z panem Jażdżewskim i nienawidzą tak samo, jak on". Skąd tego rodzaju poglądy? W ocenie kapłana, takie osoby są przepełnione nienawiścią, stąd też myślą, że człowiek może kierować się tylko tym uczuciem. 

"Jeśli ktoś ma inne poglądy niż oni, to musi nienawidzić. Jakkolwiek jest to tragiczna i straszna wypowiedź, pomoże zrozumieć naturę genderystów, ateistów, którzy innym zarzucają nienawiść, a sami są jej wulkanami."- zauważył ksiądz Dariusz Oko. 

"Wystarczy pomyśleć, co by się działo i co oni sami by mówili, gdyby ktoś np. o gejach, Izraelitach czy muzułmanach powiedział, że są „świniami” czy „zerami”. (…) A to zrobił pan Jażdżewski, bo ubliżył większości społeczeństwa polskiego. Z tej wypowiedzi widać, że nie chodzi tylko o katolików, ale o każdego człowieka, który ma inne przekonania niż on"-zauważył gość Radia Maryja. 

Duchowny zaznaczył, że naczelny Liberte, "ubliżając ludziom wierzącym zapewne nie wie, że Jezus powiedział m.in. – w Ewangelii św. Mateusza 5, 22 – że jeśli ktoś mówi swemu bratu >>bezbożniku, podlega karze piekła ognistego<<”.

"Czyli za ubliżanie ludziom Jezus grozi piekłem wiecznym, a właściwie pan Jażdżewski coś takiego mówi. (…) On odmawia wszelkiej wartości temu, co robią. Mówi, jakby byli nic nie wartymi chrześcijanami, odmawia im wszelkiego autorytetu, czyli mówi, że właściwie są bezbożnikami"-zauważa ks. prof. Dariusz Oko. Rozmówca Radia Maryja podkreślił, że Jażdżewski "nie zdaje sobie sprawy, że sam podpada pod sąd Jezusa". W ocenie duchownego, publicysta używa mowy nienawiści. 

"Pan Leszek Jażdżewski sam siebie powinien podać do sądu albo jego koledzy powinni to zrobić za taką mowę nienawiści. To jest – co do istoty – ta sama mowa, którą stosowali bolszewicy, komuniści. Trzeba pamiętać, że to może mieć straszne konsekwencje"-podsumował ksiądz profesor.

yenn/Radio Maryja, Fronda.pl

Komentarze

Wojciech2019.05.10 17:26
Gender -do budy!
andrzejhahn32019.05.9 15:56
kosciol katolicki JEST TO ZBRODNICZA ORGANIZACJA I SRAM NA NIEGO
marianl2019.05.9 14:27
Jeżeli jedyną formą wypowiedzi jest szyderstwo i nienawiść to lepiej nic nie mówić.Pomodlę się za Was, którzy nie rozumiejąc siejecie niechęć do każdego, kto mniej lub bardziej sprawnie próbuje wyrazić swoje myśli i uczucia.
Foster2019.05.9 14:24
Już w samym tytule 3 kłamliwe słowa: Gender - bo to bzdura, Bolszewicy - bo oni już przeszli do historii i Kościół, bo tu chodzi o zakonników i kapłanów, czyli o Kościół hierarchiczny Jestem katolikiem i jakoś nie czułem się obrażony jak Pani Barbara ze łzami w oczach relacjonowała gwałt na niej popełniony przez ks. Jankowskiego..
anonim2019.05.9 8:39
"Co za pulpa intelektualna." Świnia błotna POzdrawia Kwiczącą Świnię Odrywaną od Koryta
klaus2019.05.9 7:04
czyli proszę Księdza czekać , tak długo, a z tekstu wynika ,że aż do śmierci aż Chrystus ich osądzi, za taki argument nikt o zdrowych zmysłach nie bedzie chciał takiego Kościoła, a szczegulnie ludzie młodzi, bo za jaką karę mają nadstawiać karku, i nic nie robić , i właśnie taką postawę wykorzystują lewacy spychając Kościół na margines, zdaniem księdza, będę zbawiony jak będę ustępował poświęcał swoich bliskich w imię tylko tego aby zapanowało tu i teraz GENDER i LEWACTWO,a co z przymiotami takimi jakimi obdarzył mnie Bóg , rozumem , silą ,żdrowiem mam je zakopać, co jak stnę przed obliczem Boga i powiem że nic nie robiłem bo czekałem na jego interwencję, powiem księdzu co bym z takim zrobił PIEKŁÓ, , bo dałem ci rozum siłę , Świat abyś nim rządził a ty co.
anonim2019.05.9 5:28
Dokładnie tak, Lenin mówił, że nawet 90% ludu rosyjskiego może zginąć, byle wprowadzić swą ideologię, rzekomo "władztwo tego ludu". Obecnie ideolodzy gender i LGBT walczą z nadużyciami seksualnymi innych(obrońcy dzieci), równocześnie je seksualizując, więc przygotowując grunt dla pedofilów, od przedszkola. A Daniel Cohn-Bendit, przechwalający się swą pedofilią wobec podopiecznych w przedszkolu, bryluje w Parlamencie Europejskim!
BOLSZEWICKA mowa???2019.05.9 4:11
BOLSZEWICKA mowa nienawiści lewactwa i genderystów wobec Kościoła??? Może i tak, ale czy ks. prof. Dariusz Oko (ekspert od rur wydechowych) myśli, że jego bezustanny atak na tak zwanych genderystów jest mniej BOLSZEWICKI? Wygląda na to, że stare przysłowie: „tam gdzie drwa rąbią tam wióry lecą”, jest nadal aktualne.
ddd2019.05.9 6:56
Polska to nie Francja, gdzie Boga wyrzucono na śmietnik i coraz trudniej o rozumnego obrońcę cywilizacji wartości chrześcijańskich. Tu wam tak łatwo nie pójdzie, chociaż szatan pracuje od stuleci, mordując rękami bezbożnych najlepszych synów naszej ziemi,wciąż JESTEŚMY i będziemy stać na straży Bożego Prawa, a wszelkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że to ma sens i niewidzialne siły stoją za nami. Wiem , to cię pewnie bawi, ale to wynika z różnic w pojemności umysłu i duszy.
BOLSZEWICKA mowa???2019.05.9 12:59
Nie, to nikogo nie bawi, to przeraza. https://kkpp.info/2014/06/18/ksieza-zabijali-i-gwalcili-rwanda-20-lat-temu/
JPIII2019.05.9 1:16
Ten oko jest tak ślepy, że szkoda słów. A przecież to on odwiedza niemieckie burdele w Niemczech. Pewnie powie, że do burdelu nie chodzi bo jest ślepy.
kobieta pracująca2019.05.9 6:40
Chazar, nie wysilaj się. Jestem kobieta pracująca i nie mam wiele czasu na takie kontry, ale zawsze myślałam, że chazarsko-lewacka ideologia ma jakieś tam podstawy, które mnie jednak nie interesowały, bo to nie moja bajka. Przyjrzałam się im wreszcie i co widzę ? Kiszkę stolcową, brud, nienawiść, kłamstwa, matactwa, chęć siłowego narzucenia swoich zwierzęcych instynktów zdrowym moralnie ludziom i panowania nad światem, który ma podlegać dewiantom, mocno ograniczonym w każdej sferze.
anonim2019.05.9 0:38
Mowa wściekłej nienawiści przechodzi przez cały nasz kraj za sprawą Donalda Tuska i jego prowodyrów... oraz całej uważającej się za szlachtę opozycji totalnej; która uważa katolików za świnie w błocie.. To mowa szatana i piekła. Zalecam modlitwę egzorcystyczną dostępną dla każdego wierzącego. Oto ona dla codziennego odmawiania w sposób bezinteresowny, wolny i świadomy: Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów Ty, któraś otrzymała od Boga posłannictwo i władzę aby zetrzeć głowę Szatana. Rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów stłumiły ich zuchwałość; a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła. Święci aniołowie i archaniołowie brońcie nas i strzeżcie nas. Amen. [Krótkie wyjaśnienie: nie jest to egzorcyzm, który jest bezpośrednim starciem z Szatanem i piekłem, Dlatego niebezpiecznym dla nieobeznanych z tą szczególną walką duchową... Jest to tylko modlitwa egzorcystyczna].
niewiem2019.05.9 0:03
Bolszewik Oko znowu powiela swoją bolszewicką idę.
ddd2019.05.9 7:03
Oko tylko przypomina niewygodne dla wrogów Kościoła Prawo Boże, a ono w niezmienionej formie będzie obowiązywać do końca świata. Jak komu z tym nie po drodze, może przenieść się w dowolny rejon ziemi, gdzie go nikt nie przestrzega, a nie tracić czas na bezskuteczne wojowanie z Polakami, którzy jako jeden z niewielu narodów trwa i trwać będzie przy Bogu. Ślepi są ci, którzy tego wciąż nie rozumieją.
moher2019.05.8 23:04
Frondziarze, myślnik (—) oddzielajcie spacjami — tak.
anonim2019.05.8 22:51
szyderce poznasz na odległość
anonim2019.05.8 22:45
https://www.youtube.com/watch?v=SGfvmUhUSVI&list=PL8WLiRY2TG0HQ3x-ry3qB_1WwUp6V_ggL&index=95
Geneza Epidemii HIV2019.05.8 22:36
Maciej Sas: Aż trudno uwierzyć, że zmagania z wirusem HIV toczymy już od 35 lat. Pan jako jeden z pierwszych w Polsce zajmował się ludźmi zakażonymi i tymi, którzy zachorowali na AIDS. Kiedy czytam o początkach, wydaje mi się, że przynajmniej część środowiska lekarskiego bagatelizowała skalę zagrożenia. prof. Andrzej Gładysz: Może nie tyle bagatelizowali, co traktowali to jako nową chorobę, która dotyczy jedynie wybranych grup ludzi o szczególnych preferencjach seksualnych. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od światowego zlotu homoseksualistów na Haiti - to była wielka impreza w czerwcu 1980 roku. W kilka miesięcy po tym zdarzeniu, w 1981 roku, ku zdumieniu wielu, wśród mężczyzn homoseksualistów z Los Angeles i Nowego Jorku pojawiły się pierwsze przypadki dość dziwnej choroby. Polegała na tym, że u tych ludzi rozwijały się zakażenia oportunistyczne, np. w postaci ciężkiego, bardzo szybko postępującego zapalania płuc aż do niewydolności oddechowej oraz nowotworów. Działo się tak za sprawą pierwotniaka, jak wówczas był klasyfikowany, dzisiaj zaliczanego do grzybów. To była słynna pneumocystydoza (znana dotąd jako częste powikłanie u noworodków wcześniaków, które miały niewykształcony właściwie układ odpornościowy), która atakowała tę odmienną grupę ludzi. Etiologia, czyli przyczyna tych zachorowań u młodych, dotąd zdrowych mężczyzn, była niejasna. Jak początkowo założono, ci ludzie, przez swoje praktyki i za sprawą używania specyficznego dopingu seksualnego doprowadzili do tego, że ich układ odpornościowy bardzo się zmienił, a w związku z tym miało dochodzić do zakażeń.
gośka2019.05.8 22:30
buahahaaaa...a co ma wspólnego bolszewik z genderyzmem? ten jak strzeli...to ubaw...gender to mądra nauka...ujawnia jakim opiekunem był np. św. Józef....nie opiekował się Maryją gdy szła w góry w ciąży sama do św. Elżbiety....nie pomagał w porodzie więc Maryja musiała sama dźwigać się do żłobu aby położyć Jezusa....a w świątyni zgubił Jezusa...taki z niego opiekun był!
Ewa2019.05.8 22:48
No i mamy feministkę w całej okazałości. Tak ją lewacka męska strona wkurzyła, że wzięła się tym razem za św. Józefa. Tak dla równowagi, a co...Zaś gender to jej wszedł chyba nosem i utknął, nie docierając do mózgu.
Antylewak2019.05.8 23:36
Tak "mundra" jak i ty, gośka he he he he he
denaturat artystyczny2019.05.8 22:28
Przeciwników ks. Oko stać tylko na argumenty ad hominem. Co za pulpa intelektualna.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.05.8 22:34
Doprawdy? A kto? A jakie? Ja np. z bezradności używałem argumentów ad personam. No dawaj przykłady użytych tu argumentów ad hominem. Śmiało.
denaturat artystyczny2019.05.8 22:38
Argumentum ad hominem (łac. „argument dostosowany do danego człowieka”) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym, na poparcie swojej tezy, dyskutant powołuje się na opinie uznane przez oponenta – których jednak sam w rzeczywistości nie uznaje. Zabieg ten ma pokazać, że w gruncie rzeczy oponent zgadza się z tezą przedstawioną przez dyskutanta, a jeżeli nadal upiera się przy swoim, to znaczy, że jest niekonsekwentny w swoich przekonaniach. Termin ma często także inne znaczenie, traktuje się go jako synonim argumentum ad personam.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.05.8 23:03
Przykłady ... nie definicję z Wiki ....
Auferetur Inferunt Insaniam2019.05.9 9:09
Czyli znowu wygrałem. Autor wpisu o argumentach "ad hominem" NIE potrafi podać nawet jednego przykładu jego użycia. To już nie pulpa intelektualna, to już dramat umysłowy. Ale z drugiej strony jakoś nie jestem zaskoczony, taki tu poziom....
rap2019.05.8 22:44
Kto cię wołał do tablicy ? Uderz w stół...
Auferetur Inferunt Insaniam2019.05.8 23:04
Przykłady, nie przysłowia ...
hmm2019.05.8 22:26
Szukam osób chętnych do jednorazowego postu o chlebie i wodzie w intencji biskupów o potrzebne łaski, światło i dary Ducha Świętego w posłudze kapłańskiej. Czy może chciałby się ktoś przyłączyć? :) Bardzo proszę. Jeśli by się ktoś zdecydował to proszę o kontakt: [email protected]
Auferetur Inferunt Insaniam2019.05.8 22:19
Przychodzi oko do okulisty, a okulista na to: Proktolog przyjmuje obok.
rap2019.05.8 22:37
Ale się uśmiałam..."Podać przykład zbioru skończonego i ograniczonego, który nie posiada kresu dolnego: To zbiór lewaków bo nawet jak jeden z nich osiągnie dno to i tak ktoś puka od dołu.."
Auferetur Inferunt Insaniam2019.05.8 23:09
Wszystkie nietrywialne zera funkcji lewackiej leżą na linii krytycznej. CBDO
Ewa2019.05.8 23:24
Projekt nie ma żadnych perspektyw. Nawet miliard zer daje zero.
lolek kremowka2019.05.8 22:16
Oto susza spustoszy ten grzeszny kraj Albowiem spory toczą jak głupcy o tęczę Nie spadnie zatem ni kropla na ich ziemię I tęcza nie pojawi się nad głowami tych głupców W proch obrócą się ich plony To mówię ja wasz Pan
jozef2019.05.8 22:08
"On zdaje się sugerować w swojej wypowiedzi, że właściwie każdy, kto ma inne poglądy od niego i jest gotów z nim dyskutować, nosi miano „świni”. Też tę grupę ludzi określa mianem „zera”. To jest straszne. Żaden człowiek nie jest zerem, nawet gdyby się najbardziej mylił"-wskazał gość Radia Maryja. Chyba nie czytał komentarzy na Frondzie.
rap2019.05.8 22:21
Och, ach, odezwały się urażone "dziewice" lewackiej nagonki na Polaków i Kościół, profanatorzy i napuszczacze. Nawet podsłuchały coś w Radiu Maryja, a ile przy tym wycierpiały, to och i ach.
ŁebWypełnionyDewiacjamiDeformujeSię2019.05.8 22:06
Kato-spec od dewiacji z gębą Frankensteina. Jeszcze nie wymyślono takiej płci, która by go zaakceptowała. Stąd jego frustracja, mściwość, zgorzknienie i oskarżanie wszystkich dookoła o najgorsze grzechy. Wyjątkowa kreatura spośród kleruchów, które tutaj pasożytują.
Azazel2019.05.8 21:59
Ślepe Oko odbytnicy wydało klasyczny dla siebie, smętny i kłamliwy pisk. To taki odbytniczy wulkan, wydalający z siebie wiadome balaski, wyjątkowo o małej jak na niego zawartości seksu. Widocznie niedawno doszło do spełnienia.
rap2019.05.8 22:13
Ten zbok to już odleciał mentalnie i umysłowo na długość kilku lat świetlnych, gubiąc mózg gdzieś na mlecznej drodze. Ludzie, litości, myślcie wreszcie przy tych urnach.
Trebla2019.05.8 22:29
To po prostu przestań wydawać te klasyczne dla siebie, smętne i kłamliwe piski.
Antylewak2019.05.8 23:35
A ślepy i bezmózgi Azaradel ze swojej odbytnicy wydał klasyczny dla siebie, smętny i kłamliwy pisk. To taki odbytniczy wulkan, wydalający z siebie wiadome piski, wyjątkowo o małej jak na niego zawartości seksu. Widocznie niedawno doszło do spełnienia. he he he he he he
Azazel2019.05.9 9:38
Treble i Antylewaki bardzo lubię smętne piski dupków, którzy nic nie znaczą, nikt się nimi nie interesuje, więc wyżywają się na frondzie - ostoi dla takich nieudaczników. Nawet własnych myśli nie mają, muszą wykorzystywać cudze.
Cogito ergo sum2019.05.8 21:41
Jażdżewski to facet od mokrej roboty wynajęty przez Tuska. Swoją drogą praca na stanowisku w Brukseli chyba trochę odczłowiecza i czyni człowieka orkiem. Pozdrowienia z Monachium
Xx2019.05.8 21:38
Ten ksiadz zawsze pisal o seksie.myslalem,ze mu na mozg spe ma padla
Mirek2019.05.8 22:37
Wiesz. Każdy ma jakąś specjalizację. Twoją jest pisanie durnych postów na zamówienie faszystów, sodomitów z lgbt. (za komuny to sie mówiło ze zostałeś rzucony na front ideologicznej walki do Frondy) :)
Antylewak2019.05.8 23:32
Ten Xx zawsze pisal o seksie.myslalem,ze mu na mozg spe ma padla he he he he he
T.P.2019.05.8 21:32
rozbawiony i Beata, odstosunkujcie się od mojej kasy i kasy ludzi podobnych mnie ,wspierających kościół. G. was obchodzą moje pieniądze i na co je przeznaczam. Pedofilów w KK nie ma więcej niż podają statystyki. Wielokrotnie więcej jest kryminalistów i innej swołoczy popełniającej ciężkie przestępstwa poza Kościołem niż pedofilów wśród kleru.
anonim2019.05.8 21:31
https://www.youtube.com/watch?v=l6LyTE3Cibw
Cogito ergo sum2019.05.8 21:24
Lenin wiecznie żywy. Teraz duch Lenina wcielił się w pana Jażdżewskiego. Teraz obejrzałem film z UW i widać jak Jażdżewski skacze jak pajac przy Tusku. Wydaje się, że młodszy pajac wykonał zlecenie starszego pajaca
Beata2019.05.8 21:12
Pedofilów jest więcej wśród księży niż podają statystyki, tylko siedzą teraz cicho jak mysz kościelna pod miotłą.
www2019.05.8 21:44
To zgłoś pedofila do prokuratury i przeciwdziałaj pedofilii. Dlaczego Beata nie zgłasza pedofila? Bo Beata wspiera pedofilów. Gdyby nie wspierała, to by zgłosiła.
Antylewak2019.05.8 23:29
Pedofilów jest więcej wśród lewaków niż podają statystyki, tylko siedzą teraz cicho jak mysz lewacka pod miotłą. hehehehehehehe
Wojtek Polak2019.05.9 8:37
i to powiedziała osoba która w kościele była pierwszy i ostatni raz na własnym chrzcie. to bardzo mało wiarygodna osoba. gwarantuje że w środowiskach bliskich tobie ubywateli i kodoitów {alimenciarzy sutenerów i handlarzy lódzmi} jest dużo więcej pedofilów.a jeśli tak gorliwie szukasz pedofilów to nie zapomnij o swoim środowisku. zerknij do lustra a morze tam się kryje jakiś pedofil.
garett2019.05.10 9:31
pedofile w Kościele to w większości homoseksualiści. Homoseksualiści w Kościele to wielkie zło. Trzeba to pedalstwo z Kościoła wyplenić ogniem i mieczem i Kościół powinien jasno się opowiedzieć że homoseksualiści to zło. Wykluczyć homoseksualistów z Kościoła z ekskomuniką z wyszczególnieniem że za homoseksualizm, pedofilię i sprzeniewierzenie się naukom Jezusa. NIC DOBREGO Z HOMOSEKSUALIZMU NIE PŁYNIE
rozbawiony2019.05.8 21:10
Macie powód aby odwrócić kota ogonem ciemnocie wmowić jaki ten kosciól jest prześladowany A TO KOŚCIÓŁ JEST OD LAT NAJWIĘKSZYM ŁUPIEŻCĄ POLKAÓW
glopcow judaszy przybywa 2019.05.8 21:42
ales ty rozbawiony duren ile ci kosciol zabral lupili 8 lat polakow czlonkowie zydowskiej parti oszustow
Suweren2019.05.8 23:50
8? 1053. 1053 lata temu wszystko się zaczęło.
www2019.05.8 21:46
Jeśli Kościół Cię złupił, to zgłoś to do prokuratury. Jest z tym jakiś problem?
Suweren2019.05.8 23:52
Kościół współuczestniczy w tworzeniu prawa. To może być problemem... tak dla przykładu.
www2019.05.9 19:37
Wskaż problematyczny paragraf, który nie działa.
ala2019.05.8 22:28
chcesz nam wmówić, że przez te ostatnie lata, kościół doprowadził kraj do biedy? Gdzie Solidarność w PRL'u szukała wsparcia (nawet sam Michnik)? Kto jest odpowiedzialny za gospodarkę? Kler? Wyglądasz mi na takiego który "nauki" pobierał w Moskwie, towarzyszu rozbawiony. Rozkradliście ten kraj, wasze idee diabli wzięli. Zawłaszczyliście lub zmarnowaliście majątek narodu i teraz rozbawieni znaleźliście winnych waszego złodziejstwa.
Suweren2019.05.9 0:00
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Ale masz rację - kościół (czy też Kościół) nie ma wyłacznie czarnych kart w naszej historii. Jak i nie same białe. Pytanie brzmi, czym jest dzisiaj i czym bedzie jutro. A złodziejstwo czy też szerzej cwaniactwo jest wpisane w polskość. Niestety nie bez przyczyny. Sęk w tym, czy cwaniactwo zamienimy wreszcie na spryt.
Antylewak2019.05.8 23:31
Macie powód aby odwrócić kota ogonem ciemnocie wmówić jaki to lewackie pedalstwo jest prześladowane. A TO LEWACTWO JEST OD LAT NAJWIĘKSZYM ŁUPIEŻCĄ POLAKÓW hehehehehehehe
Suweren2019.05.9 0:03
Historia uczy, że zrównywanie 'lewactwa' z 'pedalstwem' jest błedem. Osbiście jednak mam wrażenie, że katolików ostatnio w PL wszystko obraża albo przesladuje. Ale, tak jak napisałem, to moja percepcja.