30.07.18, 13:00fot. youtube/pch tv

Ks. prof. Dariusz Oko wprost rozmiarach homoseksualnej mafii w Kościele

Według księdza profesora Dariusza Oko sprawa kardynała Theodore'a McCarricka to tylko wierzchołek góry lodowej. Duchowny, który stracił kapelusz kardynalski w związku z molestowaniem kleryków, to nie wyjątek, przekonuje Oko.

Za wszystko odpowiadają skłonności homoseksualne, które ma bardzo wielu duchownych. W rozmowie z kanadyjskim portalem LifeSiteNews ks. prof. Dariusz Oko mówi, że nawet 50 procent biskupów w Stanach Zjednoczonych ma gejowskie skłonności.

- Według wiarygodnych szacunków, można przyjąć, że około 30-40% księży oraz 40-50% biskupów USA ma skłonności homoseksualne - stwierdził ks. prof. Dariusz Oko.

- Przynajmniej połowa z nich, co najmniej okazjonalnie, może dopuszczać się się poważnych nadużyć, jak kardynał McCarrick czy o. Krzysztof Charamsa - ocenił kapłan.

- Wynika to także z faktu, że lawendowa mafia często sprawuje rządy w diecezjach, klasztorach i seminariach, blokując nawet wyświęcania normalnych mężczyzn, którzy przed nimi nie klękają - dodał.

- Takie skandale to tylko wierzchołek góry lodowej tego, co może ciągle ujrzeć światło dzienne - ostrzegł duchowny.

Według księdza profesora właściwą odpowiedzią na takie skandale jest modlitwa i zawierzenie Chrystusowi i Maryi, tak, by uświęcić się, współpracować z innymi, którzy również nie zgadzają się z obecnym stanem rzeczy i zagrożeniem ze strony homoseksualnej mafii w Kościele. - Znając uczciwego kapłana można prosić go o pomoc - podkreślił.

- Mimo wszystko Kościół jest najlepszym, co mamy. Są tu Jezus i Maryia, ale także, niestety, całkiem sporo ludzkich grzechów - dodał ks. profesor.

mod/LifeSiteNews