14.02.19, 17:35screenshot Youtube - RCS TV

Ks. dr Andrzej Trojanowski: Prawda o upadłych duchach

Komentarze

Jan Radziszewski2019.02.16 2:08
Andrzejku - Wiadomo, że żadnego raju na ziemi nie będzie.+ Istniej tylko on w obłąkanych głowach mistrzów masońskich tzw. syjońskich mędrców żydowskich, którzy od wieków są oszukiwani i zwodzeni przez moce piekielne. Te ich obłąkane, plany spowodowały ogromne cierpienie i wielkie straty dla całej ludzkości. Ich ideologia jest anty Chrystusowa i anty ludzka. To oni powołali i kierująca świecie cywilizację śmierci. To oni świadomie i celowo przez mafijne spekulacje co pewien czas wywołują, kryzysy światowe jak ten obecny. Na tej naradzie pouczono ich jak to perfidnie i przewrotnie czynić. Chodzi oto aby panował powszechny chaos i bezład na całej kuli ziemskiej. W takich warunkach ujarzmia się cale narody i łatwiej realizować swe podstępne cele. Jest pytanie dlaczego dwóch satanistów i trzech masonów zostało spalonych przez nieznany ogień. Jest zastanawiające dlaczego ten ogień najpierw rozrywa od wewnątrz całe ciało, spalając je całkowicie a dopiero na końcu pali nie rozerwane serce i głowę. Wg mnie ale tylko wg mnie, zarówno ci sataniści jak i masoni oddali swe ciało i duszę szatanowi na całą wieczność czyniąc to świadomie i dobrowolnie. Kiedy przekroczyli graniczę krytyczną w czasie wizji piekła własnymi zmysłami i rozumem poznali rzeczywistą prawdę. Doznali na pewno wielkiego wstrząsu i przerażenia. Szatan jako inteligentny byt osobowy wiedział, że jeżeli oni to przeżyją to mogą próbować uwolnić się z jego mocy i ostrzec pozostałych, że są oszukiwania, ogłupiani i prowadzeni na wieczną zgubę. Wiadomo, że mocą ludzką to jest własnymi siła nie byli by do tego zdolni. Ale zwracając się o pomoc do kościoła katolickiego mogli by zostać uratowani. I w tym chyba tkwi istota dlaczego zostali spaleni. Oddając się ostatecznie szatanowi byli jego całkowitą własnością, gdyż Bóg szanuje wolną wolę i wolny wybór człowieka. Szatan nie chcąc ryzykować postanowił ich spalić, gdyż w tym momencie byli całkowicie jego własnością. .
Jan Radziszewski2019.02.16 1:57
Widać andrzejhahn3 . że składasz Szatanowi Ofiarę jaką złożył w Sanktuarium Lucyfera pod Brukselą Iluminat diabelski ex Bronisław Gieremek Ofiarą będą cztery dziewicze dziewczynki. Było nas czterech do złożenia ofiary, gdyż mag wcześniej dokonał tej ofiary, on miał tylko nadzorować. Każdy z nas miał dokonać gwałtu i mordu na przydzielonej dziewczynce. Następnie po odpowiednich rytach mieliśmy je złożyć jeszcze żywe w ogień nas cześć wodza. Mag miał udać się po dziewczynki aby je tu przyprowadzić. Były to dziewczynki z Azji prawdopodobnie z Indii. WTEDY ZROZUMIAŁEM GROZĘ CIERPIENIA I STRASZLIWĄ ŚMIERĆ W PŁOMIENIACH OGNIA TYCH NIEWINNYCH DZIECI. Z natchnienia Bożego z całych sił zacząłem krzyczeć. „Ja tego nie uczynię. To nie są duchy waszych zmarłych, braci tylko demony, złe duchy, które przybrały ich ludzki wygląd aby was oszukać. Jest to wielkie kłamstwo aby was całkowicie doprowadzić do opętania i pozbawić wszelkiego zdrowego rozumu i wolnej woli”. Gdy tak krzyczałem zaczęli mnie otaczać, aby mnie zabić. Gdy śmierć była bliska zawołałem. „Jezu Chryste Synu Ojca Przedwiecznego – ratuj, Matko Najświętsza Królowa Nieba i Ziemi – ratuj, Św. Michale Archaniele Książę Wojsk Niebieskich – ratuj”. Nagle nastąpił oślepiający błysk, potworny nie do wytrzymania huk. Na ich oczach te piękne rzekomo szczęśliwe duchy braci zmarłych zaczęły przemieniać się w straszliwe potwory, których rozum ludzki nie jest w stanie sobie wyobrazić. Nieznany ogień i zapach nie do wytrzymania. Potworny wygląd demonów tak przeraził masonów, że byli jak kamienne trupy. Kiedy znikły złe duchy nastąpiła nieznana ciemność i w tej ciemności ujawniła się wizja piekła. W tej wizji zobaczyli straszny wieczny los w mękach, prawdziwych zmarłych braci masonów, których wcześniej przedstawiały złe duchy jako szczęśliwych synów światłości przebywających rzekomo w krainie szczęśliwości. Przed ich oczami przesuwały się następne wizje różnych czasów. Trudno sobie wyobrazić przerażenie masonów. Runął cały ich system pychy i pewność panowania. Jeszcze przed tą wizją obiecywano im i zapewniano ich o milionach lat szczęśliwego życia w przyszłym ziemskim raju. A tu widzą niewyobrażalne cierpienia i męki znanych powszechnie w XX wieku i wcześniejszych wiekach filozofów, naukowców, finansistów, polityków, sędziów, rzekomych uczonych, nawet noblistów, judaszowych zdrajców itp. Wizja zakończyła się na poziomie piekielnego „hoiIyvod”. Z tego właśnie poziomu nieznany ogień ogarnął trzech masonów w tym, także głównego maga.
Zbyszek2019.02.14 18:25
Człowiek w historii zawsze miał świadomość istnienia świata duchowego pozaludzkiego, ponieważ sam jest duchem (częściowo) i choćby podświadomie czuje jego obecność. Są tacy ludzie, którzy we współpracy ze złem duchowym upatrują dla siebie korzyści, co w pewnym zakresie rzeczywiście się sprawdza. Czy zadają sobie jednak pytanie o cenę jaką przyjdzie im za to zapłacić ?
Tomek2019.02.14 18:18
Pamiętajcie Ci co plujecie na takich księży, że lepiej byłoby gdybyście tego nie wysłuchali jeśli macie to zbagatelizować. Bo to będzie później dowód przeciwko Wam - Bóg dał Wam proroków takich jak ten kapłan, a wyście to wyśmiali. Nie będziecie wiec mogli się tłumaczyć, że "nie wiedziałem". To nie są żarty.
ZłyDuchMierzwiKalesony2019.02.14 18:04
Klero-pasożyty eksploatują z lubością niewyczerpane pokłady bzdetów. Jakże głęboko wstydzić muszą się matka i ojciec takiego bęcwała, kiedy dorosłym będąc i na zdrowego umysłowo wyglądając, wypuszcza z siebie tak siarczyste pierdy o duchach, jak upity samogonem scenarzysta horrorów klasy C.
Elżbieta2019.02.14 18:30
Jak coś się w głowinie nie mieści- to są "bzdety," a może po prostu nie mieści się w niej nic, co wykracza poza "podreczny katechizm małego ateisty":DDD, a opis świata zawęża się do kilku zdań , które można wyczytać np. w Faktach i MItach czy jakiejs komuszej agitce sprzed lat? :DDD
Albert2019.02.14 18:52
Odezwała się znawczyni, której rozumienie świata zawęża się do opisów w jakiejś jednej książce sprzed niespełna dwóch tysięcy lat, wielokrotnie poprawianej i rozbudowywanej przez te 2000 lat tak, żeby poprawić jej wymowę. Krótko mówiąc, nie bądź śmieszna babo.
Quec.2019.02.14 17:54
Święty Michale, proszę wstaw się za tymi którzy są uczciwi. Boże, Ucieczko nasza i Mocy, wejrzyj łaskawie na lud do Ciebie wołający, i za wstawiennictwem chwalebnej i Niepokalanej Panny, Bogarodzicy Maryi, z błogosławionym Józefem, Jej Oblubieńcem, i błogosławionymi Apostołami Piotrem i Pawłem i wszystkimi Świętymi - racz miłościwie i łaskawie wysłuchać modlitw, które zanosimy do Ciebie o nawrócenie grzeszników, o wolność i o podwyższenie Świętej Matki, Kościoła. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen. Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
andrzejhahn32019.02.14 17:45
ale te katolickie klechy maja zryte berety
K2019.02.14 18:08
Powiedz to samo w godzinie swojej śmierci, która moze wybić za lat 40 ale może i za chwilę...
dryg2019.02.14 18:50
Nie bardziej niż lewactwo .