Ks. Dominik Chmielewski: Jak pokutować w czasach ostatecznych?  - zdjęcie
05.08.20, 19:51Fot. screenshot - YouTube

Ks. Dominik Chmielewski: Jak pokutować w czasach ostatecznych?

11

„Pokuta staje się wołaniem nieba na dzisiejsze czasy” – mówi ks. Dominik Chmielewski. Duch Święty wzywa dziś Kościół do pokuty. Maryja, która objawiając się przygotowuje nas na powtórne przyjście Chrystusa, wzywa Kościół do pokuty. Jak realizować tę pokutę w swoim życiu? Posłuchaj konferencji ks. Dominika Chmielewskiego.Komentarze (11):

pytajnik2020.08.6 10:24
Gdzie można znaleźć we Frondzie informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach? Czy brak dostępu do tych informacji to wynik działania Lawendowej Mafii?
edi2020.08.6 9:33
JEZUS DO św. FAUSTYNY - "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dz. 1732)" Wybór Andrzeja Dudy pokazał ŻE POLACY SĄ WIERNI JEZUSOWI - A TO OZNACZA ŻE POLSKA BĘDZIE WZOREM DLA ŚWIATA - I TEGO DOKONA SAM BÓG ORAZ MATKA BOGA KRÓLOWA POLSKI MARYJA - i żadne złe duchy i opętani ludzie JUŻ W POLSCE NIE WYGRAJĄ !!
modlitwa szturmowa2020.08.6 8:41
moze to czasy ostateczne dla kościoła świętego rzymskiego?
Jarek2020.08.6 8:09
Jakie czasy ostateczne. Znów prymitywne straszenie - tak robią kiepscy kaznodzieje, którzy nie wiedzą jak inaczej zachęcić i przekonać ludzi do Boga. A wydawało się, że średniowiecze już minęło. I dziwią się, że młodzi nie mogą słuchać takich dyrdymałów.
Anonim2020.08.6 8:35
Gdzie jest straszenie ,wierzący nie mają czego się bać .Nikt nie straszy. To jednak dla nas - wierzących to pociecha...Jezus mówi: nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie. Dlatego nie bójmy się końca świata...ale z radością i tęsknotą wyczekujmy na przyjście naszego Pana...wołajmy Marana Tha...tak jak wołali pierwsi chrześcijanie oczekując na powrót Chrystusa w chwale...
edi2020.08.6 9:35
Średniowiecze - TO BYŁ PIĘKNY OKRES W HISTORII - najpierw się doucz zanim coś napiszesz gdyż się ośmieszasz
jola2020.08.5 22:39
Bóg za mało odpokutował, że tyle nieszczęść na człowieka zesłał łącznie ze śmiercią...litości nie ma...i nikomu nie pomaga...na co nam taki Bóg?
Jadwiga Anna2020.08.5 23:35
"Jolka"...! JAK MOŻESZ TAK PERFIDNIE PISAĆ! ...I BOGA OBRAZAĆ!...NIE JESTEŚ JOLKĄ, A NAWET NIE JESTEŚ CZŁOWIEKIEM, JEŻELI TAK PISZESZ O BOGU! .... TY JESTEŚ OPĘTANYM ..LECHEM K.... !...DRANIU...! ...BÓG WCALE NIE MUSIAŁ ZA NAS CIERPIEĆ!...ZROBIŁ TO Z MIŁOŚCI DO LUDZI! ...A NIESZCZĘŚCIA, TO SAMI NA SIEBIE LUDZIE ŚCIĄGAJĄ SWOIM ZŁYM ZACHOWANIEM,.. ROZPUSTĄ, GRZECHAMI SODOMIMY!...itd...! Każdy ma swoją Wolną Wolę i tak robi, jak sam uważa ! A potem będzie z tego rozliczony! ..Wiesz o tym doskonale...! ....WIEDZ O TYM! OBRAŻAJĄC, NIE NAM SZKODZISZ, ....ALE WŁASNIE SOBIE...! ..TAK BARDZO SIEBIE NIENAWIDZISZ?...
Jarek2020.08.6 8:11
Tak ładnie piszesz o Wolnej Woli. Bóg ją dał, a Ty odbierasz? Jak chrześcijanin może napisać do kogoś, że ktoś nie jest człowiekiem? No tak wg Jędraszewskiego, niektórzy ludzie nie są ludźmi. Smutne
edi2020.08.6 9:36
Masz błędny OBRAZ BOGA
Oszy2020.08.5 22:39
Amen.