Koronawirus u kolejnego parlamentarzysty  - zdjęcie
06.08.20, 17:58Fot. Łukasz Błasikiewicz, via: Flickr CC 2.0

Koronawirus u kolejnego parlamentarzysty

4

Portal Onet.pl poinformował dziś o kolejnym polityku zakażonym koronawirusem. Jest to poseł PSL Andrzej Grzyb. Na kwarantannie ma przebywać tymczasem już kilkunastu senatorów oraz kilkunastu pracowników Senatu.

W ub. sobotę senator PSL Jan Filip Libicki poinformował, że potwierdzono u niego zakażenie koronawirusem. W poniedziałek natomiast poinformowano, że zakażony został też senator KO Artur Dunin, oraz że podejrzewa się zakażenie u senatora PSL Ryszarda Bobera, u którego jeszcze raz zostaną przeprowadzone testy. We wtorek o zakażeniu poinformował poseł PSL Dariusz Klimczak.

Dziś w Polsce padł kolejny rekord dobowego przyrostu zakażeń. W porannym komunikacie MZ informowało o 726 nowych zakażeniach i śmierci kolejnych 18 pacjentów.  

kak/Onet.pl

Komentarze (4):

Jan Radziszewski2020.08.7 2:20
Bujda nie zarażają się POLACY tylko przybłędy z Rosji i Ukrainy +++środa, 22 lipca 2020 22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce. U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach. Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu. Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę. Opublikuj synu.
Dopust Boży.2020.08.6 21:44
Pora na Rachunek Sumienia bo może być tak że cały faryzejski sejm wymrze.
Szybka Randka2020.08.6 20:33
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Zaraza szaleje w Naprawie2020.08.6 19:30
https://www.money.pl/gospodarka/koronawirus-polska-podzielona-na-zolte-i-czerwone-strefy-jest-projekt-rozporzadzenia-6540148941629057a.html