Komorowski z suflerem za plecami - zdjęcie
14.05.15, 07:52

Komorowski z suflerem za plecami

6

 

Ten filmik, na którym widać rozmowę starszej Pani na wózku z Bronisławem Komorowskim ukazuje nam, kim tak naprawdę jest obecny prezydent Polski. Człowiekiem kompletnie nie potrafiącym egzystować ze zwykłymi ludźmi.

Co najbardziej przerażające, Komorowski musi mieć suflera, który będzie nadzorował czujnie to, co ma mówić obecna głowa państwa. Bo inaczej Komorowski nie wie co powiedzieć.

A oto niektóre momenty z filmu:

„Proszę zapytać czego brakuje”? - sugeruje pytanie do zirytowanej emerytki. „Czego brakuje - posłusznie pyta prezydent.

„Przytulmy panią” - pada zza pleców. Prezydent posłusznie przytula.

„Zaprośmy do pałacu” - słychać z tyłu Komorowskiego. I kandydat Platformy pokornie zaprasza inwalidkę.

Tak działa tajemnicza sufler zza pleców Komorowskiego.

Zobacz sam:

 

philo

Komentarze (6):

anonim2015.05.14 8:13
Internauci wpisali Komorowskiego na czarną listę do odstrzału i żadna siła już tego nie zmieni, a czas ucieka...
anonim2015.05.14 9:00
@ xporferus1 już nie ściemniaj. i tak Komoruski i PO do odstrzału;) kupuj bilet do UK!
anonim2015.05.14 11:14
Duda też ma "suflerkę", jeden drugiego wart. Chwilę temu jeszcze to zobaczyłem: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sztabowcy-demaskuja-zadajacych-prezydentowi-niewygodne-pytania,542281.html Normalnie jak ruscy wynajmujący aktorów do narzekania na Ukrainie, z tą różnicą, że pytania wynajętych przez PiS chociaż mają jako taki związek z rzeczywistością. Niesmak jednak pozostanie, miało być szczerze i otwarcie, a jest po staremu.
anonim2015.05.14 11:41
Do II tury pozostało jeszcze trochę czasu. PiSowskich prowokacji jeszcze się trochę wydarzy.
anonim2015.05.14 12:28
@Przecinak Argument z dupska niemytego. Niech wyborcy Peło zadają niewygodne pytania panu Andrzejowi Dudzie... TVN24 - satanistyczno - okultystyczna i przez to niewątpliwie wiarygodna stacja. Kończ waść...
anonim2015.05.14 12:51
@marekwu "z dupska niemytego", "TVN24 - satanistyczno - okultystyczna" - coś jeszcze? Sama wiadomość podana przez dowolną stację będzie taka sama. Sztab Dudy zapytany o to, kręcił podobnie jak Putin, ale rozumiem że jesteś z grupy lemingów wielbiących PiS i Dudę bezkrytycznie (i chyba nie przeczytałeś mojego komentarza za dokładnie). Żeby było jasne, nie popieram ani Dudy i PiS, ani Komorowskiego i PO. Próbowałem się do Dudy przekonać, a to kolejna rzecz która mnie do niego zniechęciła. Kukiz, Braun czy Korwin przynajmniej są szczerzy, a Duda? Nie wiadomo na kogo i za czym właściwie będziemy głosować.