Witamina, która ratuje przed covid - zdjęcie
19.06.21, 08:19Fot. via Pixabay

Witamina, która ratuje przed covid

66

Z izraelskich badań wynika, że zmarł co czwarty hospitalizowany pacjent w związku z covid-19 z niedoborem witaminy D - donosi Times of Israel.

Z badań izraelskich naukowców wynika także, że pacjenci z niewystarczającą ilością witaminy D są aż 14 razy bardziej narażeni na zgon lub znalezienie się w ciężkim lub krytycznym stanie.

Badanie przeprowadzono w Galilejskim Centrum Medycznym, gdzie 26 proc. pacjentów z niedoborem witaminy D zmarło w wyniku zakażenia koronawirusem.

- To bardzo, bardzo znacząca rozbieżność, która stanowi znaczący sygnał, że zachorowanie w sytuacji bardzo niskiego poziomu witaminy D w organizmie prowadzi do zwiększonej śmiertelności i cięższego przebiegu choroby - powiedział dla Times of Israel endokrynolog dr Amir Baszkin.

- Krótko mówiąc, po przeprowadzeniu tego badania powiedziałbym ludziom, że podczas tej pandemii na pewno chcą się upewnić, że mają odpowiednią ilość witaminy D, ponieważ jeśli zakażą się koronawirusem, ona im pomoże - powiedział kierujący badaniami dr Amiel Dror.

jkg/times of israel


Komentarze (66):

Jacuś2021.06.20 7:49
Chciałem powiadomić wszystkich tych co poważnie podchodzą do spraw związanych z leczeniem covid-19. Dziś doktor Bodnar zaczyna być szykanowany przez jakąś Komisję z Krakowa za to, że w najtrudniejszym czasie pandemicznym prawdziwie wypełnił swoją rolę lekarza i bez obaw zakażeniem, leczył pacjentów z całej Polski, gdzie większość przychodni i poradni zamknięto. W przeciągu trwania pandemii pomógł 60 000 pacjentom, a dziś "szanowna Komisja" chce kontroli dokumentów związanych z leczeniem i wypisywaniem amantadyny i rymantadyny. Proszę sobie wyobrazić przesyłanie 60 tysięcy dokumentów, czyli zamiast leczyć przychodnia będzie się zajmowała papierkami. To jakiś skandal na skalę krajową ponieważ ministerstwo zdrowia w chwilach dużych zachorowań mówiło, że lekarze będą szczególnie traktowani nawet w razie jakichś niedoskonałości bo wirus jest do końca nie rozpoznany. Nadmienię, że w leczeniu dr. Bodnara nie było żadnego negatywnego skutku. To jawny lincz na człowieku, który poświęcił się dla ratowania pacjentów. To tyle w największym skrócie. Pozdrawiam dr Bodnara i życzę mu dużo sił w w walce z idiotyzmem.
katolik2021.06.20 7:56
pozostaje zaskarzenie
białko kolczaste - tym zabija szczepionka2021.06.19 22:51
https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/06/03/szczepionki-to-wielki-blad-bialko-kolczaste-jest-niebezpieczna-toksyna/?fbclid=IwAR2OyDpb2vNPSawZvtZtDldv2fy9DmIhveniCnJhF_AY0--suw275rh0hFM
Detonator2021.06.20 7:05
I teraz widać jakimi frajerami okazali się wierzący rządowi!
alek2021.06.20 7:40
Bardzo wartościowy artykuł! Większość społeczeństwa z niewiedzy (często wynikłej z próżności i lenistwa) i naiwności, dała się "zaszczepić" tym "genetycznym zajzajerem" i za niedługo wpadną w panikę jak zrozumieją błąd i konsekwencje.... już w prywatnych rozmowach niektórzy bardzo żałują że poddali sie nagonce np. w pracy lub medialnej papce...
katolik2021.06.20 7:57
dobrze, ze zaczynaja myślec, bo trzeba powstac z kolan
matis892021.06.19 21:26
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
kasikas2021.06.19 20:26
to Ci dopiero nowość,,,dr Bodnar już dawno o tym mówił,,,a amantadyna gdzie?? kiedy w końcu będzie w Polsce dopuszczona do leczenia szpitalnego i w przychodniach?
Gallus Anonimus2021.06.19 18:47
Czyli ludzie będą w mediach zniechęcani do sięgania po witaminę D. Jeżeli to, nie odniesie skutku, witamina D zniknie z aptek. Już przy III i IV fali minister „zdrowia” ostrzegał przed stosowanie witaminy D. W tej chwili odradzają zaszczepionym korzystanie ze słońca, bo rzekomo im szkodzi – po co mają w naturalny sposób uzupełniać braki witaminy D.
Anonim2021.06.19 19:25
gdyby witamina D duzo dawala to Brazylijczycy by nie umierali. dobre jak ktos ma niedobory................ poza milorzebem japonskim i kudzu nie zauwazylem by jakiekolwiek suplementy wplywaly na przebieg przeziebien...
A chuj tam z Moniką2021.06.19 18:06
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
matis892021.06.19 18:05
SŁUCHAJ NAUKOWCÓW! ............. Nie ma takiego lekarstwa, takiej szczepionki, takiego zioła, rodzaju pokarmu by komu w czymś NIE SZKODZIŁO! ..... Penicylina uratowała miliony ludzi, ale i zabiła kilkaset tych z uczuleniem na penicylinę. ............. Każdy z nas ma inny, tzw. genetic make up dlatego różnimy się od siebie w szczegółach, tym m.in. w reakcjach po przyjęciu lekarstw nawet PO WYPICIU MLEKA! ........... Szczepionki dzisiaj produkowane NIE MAJĄ sobie równych z tymi sprzed choćby 10 lat. Nauka zrobiła dramatyczny postęp w genetyce.
matis892021.06.19 21:25
DO PODSZYWA: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Monika2021.06.19 18:05
Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: www.cutt.ly/monika89
Maxx772021.06.19 17:44
Dodatkowo dodam że ten eksperymentalny preparat nazywany „szczepionką”, jest produktem inżynierii genetycznej, w postaci konstruktu jakim jest zrekombinowany RNA. Jego zadaniem jest nie tylko pobudzenie naszego układu immunologicznego do wytworzenia przeciwciał na białko S koronawirusa, lecz również replikowanie się w naszym organizmie. Tak więc, obcy element genetyczny, super wirus, jakim jest konstrukt mRNA, będzie angażował aparat translacyjny naszego organizmu w celu wyprodukowania białka S, a także aparat replikacyjny, w celu namnożeniu aktywnych, wirusowych cząstek mRNA. W odniesieniu do „szczepionki” na koronawirusa wprowadzone cząstki mRNA będą dodatkowo podlegać replikacji i translacji. Tak więc w „szczepionce” otrzymamy inwazyjną cząstkę, podobną do złośliwego wirusa lub złośliwych komórek nowotworowych, rzekomo dla naszego dobra. Osoby, które wahają się jeszcze przed przyjęciem tej genetycznej „szczepionki” niech uświadomią sobie, że po jej przyjęciu wprowadzą do swojego organizmu pasożytniczą cząsteczkę mRNA, podobną do wiroidów wykrytych do tej pory jedynie u roślin. Wiroidy roślinne nazywane są pasożytami transkrypcji, ponieważ przejmują one aparat transkrypcyjny swojego gospodarza, doprowadzając go do choroby lub śmierci(przykład palm filipińskich). Ponadto najnowsze badania wskazują, że taka szczepionka, zastosowana np. u kotów wzmaga ich zachorowalność i śmiertelność.
Anonim2021.06.19 17:56
Powinni cie wsadzić do paki za te kłamstwa!
plum2021.06.19 19:32
A w którym miejscu są to kłamstwa? Dr Stephanie Seneff (nie ona jedna) informuje, że białko S kolca produkowane w naszym organizmie po wstrzyknięciu "szczepionki" mRNA jest toksyczne a w dodatku jest zmodyfikowane w stosunku do pierwotnego białka wirusa. Dr Lawrie w raporcie dla brytyjskiego Sanepidu w oparciu o rejestrowane NOP-y znajdujące się w oficjalnej bazie danych, stwierdza, że "szczepionka jest niebezpieczna dla ludzi" i zaleca natychmiastowe zaprzestanie "szczepień". Linki do tych informacji przekazywałem.
katolik2021.06.19 18:53
dziękujemy za prawdę
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.19 17:36
Hej ty żydku Maxx77-matis89! Jak było dupczenie u Lesia Keller-Krawczyk? Pewnie cały pchłami i pluskwami jesteś oblazły. Poczułeś jak w kibucu.
Maxx772021.06.19 17:35
A co będzie jak się zaszczepisz? ........... Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
Maxx772021.06.19 17:34
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
Minister zdrowia radzi:2021.06.19 17:32
ZOSTAŃ W DOMU!
Maxx772021.06.19 15:46
Jeśli zaszczypani EKSPERYMENTALNYMI PREPARATMI TERAPI GENOWEJ wejdą w kontakt z dzikim koronawirusem kilka miesięcy po "szczepieniu", ich układ odpornościowy w wielu przypadkach zareaguje śmiercionośną burzą cytokin. Dzieje się tak, ponieważ mRNA zawarte w tzw. "szczepionce" modyfikuje genetycznie komórki organizmu, tak aby wytwarzały one białko koronawirusa. Jeśli nowy koronawirus później aktywuje układ odpornościowy, rozpoznaje wytwarzane przez siebie białka kolczaste jako zagrożenie i rozpoczyna poważny atak na własne komórki ciała. W rezultacie "szczepieni" cierpią na wstrząs septyczny z niewydolnością wielonarządową, która zwykle kończy się śmiercią. Nawet jeśli napotkasz wirusa kilka miesięcy później, system odpornościowy jest stymulowany do walki z nim. Jeśli jednak układ odpornościowy zauważy, że masz już białka wirusowe we własnych komórkach, to adaptacyjny układ odpornościowy (mechanizm wytwarzający specyficzne przeciwciała pamięci długotrwałej przeciwko patogenowi) w ciągu tygodnia obraca się przeciwko własnym narządom – dochodzi do sepsy, później nawet do niewydolności narządów.
Lukasz2021.06.19 16:41
Najpierw naucz się języka polskiego, terapii się pisze. Typowy foliarzu-katolarzu.
Manny Quinn2021.06.19 16:46
That’s all you can do.....criticize, not contributing much are you. Moron.
Manny..."!2021.06.19 17:07
Nic ciekawego nie napisałeś!... Popisujesz się jęz. ang....! To błahostka!... Jeszcze bardziej się zdołowałeś!... Tu jest Polska i posługujemy się powszechnie naszym językiem polskim, nie angielskim!...Poniał..? Buraku,... tyle osób umie po angielsku, ale się tu nie popisuje!... Nie znasz polskiego, ... nie pisz! ...A ty jeszcze " fochy" stroisz!!!! ... Brak ci odwagi napisać po polsku, że ten ktoś jest "idiotą"?... Ależ nie, nie on !... MYLISZ SIĘ! ...TO TY JESTEŚ IDIOTĄ!...
Foliarz2021.06.19 17:38
to ktoś kto nosi foliową czapeczkę. To jak nazywa się ktoś kto nosi szmacianą maseczkę?
Foliarz2021.06.19 17:40
to ktoś kto nosi foliową czapeczkę. To jak nazywa się ktoś kto nosi szmacianą maseczkę?
Na świecie2021.06.19 17:45
jest bardzo dużo odmian religii .Tutaj przeważają katolarze i covidiarze.
matis892021.06.19 15:18
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Skrzypek na dachu2021.06.19 15:10
A co będzie jak się zaszczepisz? ............ Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
Ignoruj POJEBAŃCÓW!2021.06.19 15:08
SŁUCHAJ NAUKOWCÓW! .............. Nie ma takiego lekarstwa, takiej szczepionki, takiego zioła, rodzaju pokarmu by komu w czymś NIE SZKODZIŁO! ..... Penicylina uratowała miliony ludzi, ale i zabiła kilkaset tych z uczuleniem na penicylinę. ............. Każdy z nas ma inny, tzw. genetic make up dlatego różnimy się od siebie w szczegółach, tym m.in. w reakcjach po przyjęciu lekarstw nawet PO WYPICIU MLEKA! ........... Szczepionki dzisiaj produkowane NIE MAJĄ sobie równych z tymi sprzed choćby 10 lat. Nauka zrobiła dramatyczny postęp w genetyce.
matis892021.06.19 15:06
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
No i2021.06.19 13:44
dlatego straszą ,że zaszczepieni i ozdrowieńcy powinni unikać słońca. Już czekają jak na jesieni zaczną ludzie padać po tych eksperymentach i izolacjach w zamknięciu. Będą mogli oczywiście dla naszego bezpieczeństwa wstrzyknąć wszystkim ulepszone szczepionki co monitorują nasz stan zdrowia 24 h na dobę itd.....aż staniemy się tresowanymi pieskami na krótkiej smyczy. Tego ONI chcą. A MY czego chcemy? Nas jest więcej. Przeciągamy linę?
katolik2021.06.19 14:33
Przeciągamy linę, jest 7 mld ludzi, świat za chwilę zobaczy jak ludzie będa chorować po chemii genetycznej, wtedy sie obudza i powstaną. Już chorują, juz sie zaczyna. A mordercy bedą wmawiać, ze to IV fala, inna odmiana i będa cchcieć zmuszać do szczepień. Prędzej szlag ich trafi!!! To bedzie IV podejscie do dalszego ludobójstwa
Dużej2021.06.19 16:02
ilości ludzi nie da się już niestety uratować, bo nie dbają o siebie .Każdy wierzy w to co chce. Prawda jak zwykle leży po środku. Osobiście ufam medycynie naturalnej. We wszystkim powinien być jednak umiar. Pewnie w przyszłości technologia MRNA będzie pomagać w leczeniu wielu chorób. Teraz jest to nowość niedopracowana i nie znane są długoterminowe skutki. Będą modyfikacje tego leku. Osobiście wolę poczekać aż to dopracują. A ci co ulegli strachowi nakręconego przez media to ich żal .Twórca technologii MRNA potrzebował bardzo dużo osobników do testów. No ktoś musi być królikiem bo nauka nie poszła by do przodu. Tym co ulegli życzę wysokich wygranych i braku powikłań. A tym co się nie poszczęściło dziękuję za to ,że nauka może się rozwijać. Oby te nowe technologie były wykorzystywane w dobrych celach bo pokus złego jest dużo.
katolik2021.06.19 17:16
Rpzumiem Cię, ale nauka oparta o modyfikacje genetyczne, skutki chorobowe i śmiertelne nie jest ludzkości potrzebna jest wymysłem z nadmiaru pieniedzy i psychopatycznych dążeń psychopatów, którym ludzie nie powiedzieli stop. Nie ma usprawiedliwienia dla działań ludobójstwa. Miejsce kanali psychopatycznych jest w celi
Anonim2021.06.19 17:33
Poza tym ludzie tacy jak teraz nie bedą im potrzebni, chcą stworzyć człowieka swojego, z probówki. Od nas zależy, czy sie ostaniemy, czy zdechniemy na życzenie takich prostackich chamów, którzy mają kasę i coś im sie wydaje, SSPIS to mordercy, ich miejsce jest w wiezieniu o zaostrzonym rygorze
Ufam2021.06.19 17:59
że wielu ludzi już połapało się o co w tym wszystkim chodzi .Może być nas mniej ale na tyle dużo że postawimy na swoim. Bądźmy dobrej myśli ,Bądźmy konsekwentni ,cierpliwi. Wierzmy , że się uda a wiara to 100 % pewność. Wiem ,że już wygraliśmy. Uwierzcie .To że będą ofiary to naturalne zawsze tak jest ,ale zawsze po burzy jest słońce. Nie ma na to siły a to że dużo jest czarnowidztwa to chyba tylko dlatego ,żebyśmy w to uwierzyli i się poddali.
P.S2021.06.19 18:14
a jak kogoś dręczy strach ,to pomyśl ,zakładając najbardziej pesymistyczną wersję, to luz, trudno, nie my pierwsi nie ostatni i tak tu jesteśmy przez chwilę. Praw kosmosu nie zmienią nie wiem jak mroczne mieliby plany. Wszystko zawsze dąży do równowagi.
katolik2021.06.19 18:36
do Dużej Ufam- cieszę się, ze tak myślicie, bo to da nadzieję wielu. Pozdrawiam
katolik2021.06.19 18:34
uciekł nick, katolik
jared2021.06.19 13:09
Jeśli nawet łagodzi, to już dużo ,bo tu gra idzie o zdrowie i życie.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.19 12:43
Hej ty żydku matis89! Jak było dupczenie u Lesia Keller-Krawczyk? Pewnie cały pchłami i pluskwami jesteś oblazły. Poczułeś jak w kibucu.
fcuk piss2021.06.19 12:37
dzisiaj w promocji 15 minut sloneczka i witamina D kiedys A uzupelniona i to za DARMO do tego sledzik i pieniadze na suplementy mozesz zaoszczedzic na tace
Anonim2021.06.19 12:35
niedawno czytalem ze witamina D nie dziala https://www.mcgill.ca/newsroom/channels/news/vitamin-d-may-not-protect-against-covid-19-previously-suggested-331358 ................ na pocieszenie dodam ze o milorzebie japonskim tez pisza ze nic pewnego choc w skutecznosci srodkow przeciwgrypowych jest to Ferrari https://www.mcgill.ca/oss/article/covid-19-health/ginkgo-has-not-been-shown-treat-covid-19
katolik2021.06.19 12:06
Bahrajn-- po szczepieniu chemią genetyczną 60 % społeczenstwa, ludzie masowo choruja, teraz to dopiero wstrzyknięty wirus robi spustoszenie w ich organizmach
katolik2021.06.19 10:48
W związku z nowym śmiercionośnym zajęciem morderców, teraz beda tony badań, każdy coś robi, aby udowodnić katastrofę jaka spadła na ludzkość przez stwora grypy. A prawdziwa katastrofą jest HOLOCAUST
Anonim2021.06.19 11:02
srednia lat poprzednich, zgony za rok 2020 Danmark 695 708 Finland 3 811 3 268 Island 24 24 Norge 743 797 Estland 230 261 Grekland 161 109 Italien 125 100 𝐏𝐎𝐋𝐄𝐍 524 445 Rumänien 158 120 Tjeckoslovakien 137 112 Tyskland 926 779 Ungern 237 232 Österrike 142 115 Bosnien och Hercegovina 484 376 Förenade kungariket 125 117 Jugoslavien 788 603 Turkiet 347 224 Somalia 150 70 USA 135 152 Chile 182 142 Irak 454 291 Iran 314 223 Libanon 114 77 Syrien 422 187 ...... uwzglednijmy silniejsza urbanizacje, lekki wyz demograficzny, problemy integracyjne i jezykowe utrudniajace pomoc lekarska. .... dane co prawda za tamten rok, ale w tym roku nadwyzek smierci nie ma ...... nie kupuje zadnych tlumaczen ze przez brak blokad braklo by lozek. Po pierwsze staly MILIONY pustych a po drugie rozplaszczone hospitalizacje w Szwecji sa podobne, uwzgledniajac Azjatow i Murzynow co zajmowali ich wyraznie ponad normy
Anonim2021.06.19 11:05
obecna nadwyzka Polakow w Polsce wynosi 30% gdyby porownywac pod sztywne 12 miesiecy (535 do 410 tys)
katolik2021.06.19 11:18
Tak, jak piszesz i trudno pojąc jaki biznes zycia robią nazisci SSPIS na śmierci Polakow
Anonim2021.06.19 11:22
tak na oko zmarlo w Polsce minimum 2 razy za duzo bo mial leczyc tylko lockdown i szmata na ryju
katolik2021.06.19 11:33
tak jak mówisz. Natomiast lockdown i szmata byly wstępna zagrywką w kłamstwie, po to aby stopniowo zaostrzać rygor dla zwierzyny. ANI lockdown, ani szmata, ani chemia genetyczna nie była nie jest i nie będzie potrzebna, wszystko jest koszmarnym planem masonów. Niestety w Polsce nie ma niezależnych prokuratorów i oni zgadzaja sie na celową depopulację.
katolik2021.06.19 10:45
To sa badania dla głupków, bo wiadomoo, ze kazdy brak czegoś sprzyja różnym nieprawidłowoścom. debile i badania dla ludzi, aby ich ogłupic, jacy mordercy sa mądrzy i odkrywczy. Wszystko zostało zaplanowane i jest cały czas kryminałem.
katolik2021.06.19 10:42
Wiadomo, że nazisci SSPIS i posłowie zamknęli ludzi w domach i zakazali iść do doktora , aby szybcjiej zdechli. nazisci robili, robią i będą robić dalsze megamorderstwo pseudoszczepionkowe i godpodarcze i wszystko co zamierzają w sposób umyślny, zamierzony i zaplanowany. mordercy z rady śmierci sa ich ręka śmierci na Polakach
Anonim2021.06.19 10:54
PISS i Kurwizja maja Polakow za smieci dlatego katuja nas lockdownami. Im wiecej ludzie dawali z siebie tym wiecej te gnoje robili zakazow bo ich zaszczani wyborcy nie potrafia sie izolowac gdy sa w grupie ryzyka.
katolik2021.06.19 11:13
tak, poza tym wyborcy SSPIS chca byc utylizowani, bo tak wierza hitlerowi SSPIS i dalej będą wierzyc, nawet jak juz będą chorować i zdechną po pseudoszczepionkach, będa mówić, ze tak musiało być na rozkaz firera SSPIS
Nie, nie chroni. Ratuje tylko szczepionka.2021.06.19 10:11
Autorzy pracy przypominają, że wcześniej badania obserwacyjne sugerowały, iż wyższy poziom witaminy D we krwi może chronić ludzi przed zachorowaniem na COVID-19 oraz łagodzić jego przebieg. Jednak większość z tych prac trudno zinterpretować, ponieważ nie uwzględnia się w nich znanych czynników ryzyka ciężkiego COVID-19, jak starszy wiek, przebywanie w instytucjach opieki, chorób przewlekłych. Guillaume Butler-Laporte oraz Tomoko Nakanishi z McGill University of Quebec w Kanadzie razem z kolegami przeprowadzili badania genetyczne mające sprawdzić, czy poziom witaminy D faktycznie może mieć związek z podatnością na COVID-19 oraz ciężkością jego przebiegu. W tym celu przeanalizowali dane na temat wariantów genów, powiązanych u ludzi z poziomem witaminy D, w grupie 14 134 osób ze zdiagnozowanym COVID-19 i ponad 1,28 mln osób bez COVID-19 z 11 krajów. Analizę ograniczono do osób pochodzenia europejskiego. https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,czy-witamina-d-chroni-przed-covid-19--nowe-badania,artykul,50982611.html
Lecz się z łupieżu jkg2021.06.19 10:09
bo na nogi już za późno.
rebeliant2021.06.19 10:08
Właśnie tak drogie dziewczęta nie dajcie się w c h u j a ładowaći jeśli macie okazję rozsądnie złapać promyki, to czyńcie to (umiejętnie).
rebeliant2021.06.19 10:06
" pacjenci z niewystarczającą ilością witaminy D" - i właśnie dlatego ci nasi cudowni dobroduchowie dusili naszych przodków "pobożnymi" strojami... które blokowały dostęp światła słonecznego !!!
matis892021.06.19 10:03
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
[reklama]2021.06.19 10:03
Rutinacea Max D3 w dobrej cenie w każdej aptece.
kt2021.06.19 9:58
biorę wit. D i miałem covid, realia są takie, że pewnie w Izraelu cała populacja ma w 1/4 niedobór wit., u nas jest jeszcze więcej nie zmienia to faktu, że wit. D trzeba uzupełniać, bo prawie wszyscy u nas mają niedobory i to powoduje wiele innych problemów
katolicka deratyzacja Polski2021.06.19 9:41
Poinformowani ludzie biora juz od lat codziennie D3. Nie zabeazpieczy,ale zmniejsza prawdopodobienstwo,zwlaszcza razem ze szczepionka.
Anonim2021.06.19 9:44
Ze Sputnikiem witamina D dziala ze 100% skutecznoscia.