Kolejny kapłan zamordowany! - zdjęcie
09.07.19, 19:16(fot. pixabay)

Kolejny kapłan zamordowany!

28

W minionym tygodniu, 3 lipca, w Afryce, w Ugandzie zamordowano kapłana. Przyczyną morderstwa była najprawdopodobniej kradzież jego samochodu. Jest to już 13 ksiądz zabity w tym roku na świecie.
 

O. Norbert Emmanuel Magarura miał 47 lat i od pół roku był przełożonym generalnym Braci św. Karola Lwangi, wspólnoty zakonnej założonej w Ugandzie w 1927 roku.

Od początku 2019 roku na świecie zamordowano 13 kapłanów: 10 w Afryce i 3 w Ameryce Południowej, a także jedną siostrę zakonną, jednego diakona stałego, jednego katechistę i jednego skarbnika parafialnego.

Paweł Pasierbek SJ – Watykan

vaticannews.va

Komentarze (28):

Ted2019.07.10 5:32
Wszelkiej maści zboki, lewactwo, sataniści, ateiści , zlatują się, jak sępy na padlinę, gdy tylko zobaczą na forum informację o śmierci kapłana. Tak już ma to bezbożne, szatańskie nasienie. Dwa przeciwstawne bieguny w całym Wszechświecie : Bóg- Miłość i Szatan-Nienawiść w nieustającej akcji, a my-ludzie pomiędzy nimi dokonujemy codziennie wyborów. Obyśmy czynili to mądrze.
Jan Radziszewski2019.07.10 1:57
Stop agresji na Frondzie! JAK LEWICOWYM DURAKOM DIABEŁ W ROZUMIE pomącił cyt "Gejów zabito więcej. Czekam, aż Fronda o tym napisze. " jak masz dane to cytuj ile GEY zabito . To jest niemożliwe aby ich mordowano - Diabeł ochrania zawsze swoich / oczywiście do czasu" tj np morderców Bo grzesznicy mordercy gey itp Dlaczego? Bo będą mu potrzebni w czasach końcowych Apokalipsy mordować wiernych Bogu oraz po to aby zdobyli większe zasługi dla piekła tj. skutkujące o wiele większą karą piekielną !!! Ap 22:11-15 11. Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi, i plugawy niech się jeszcze splugawi, a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość, a święty niechaj się jeszcze uświęci. 12. Oto przyjdę niebawem, a moja zapłata jest ze Mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca. 13. Jam Alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniec. 14. Błogosławieni, którzy płuczą swe szaty, aby władza nad drzewem życia do nich należała i aby bramami wchodzili do Miasta. 15. Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje. tj w jeziorze ognia i siarki /Ap 20,15) dlatego wiesz już teraz że piekło cię powita
Urszula2019.07.10 8:54
Przytocz resztę wersetów. Jeden z nich mówi, że śmierć i piekło zostały wrzucone do jeziora ognistego. To jest śmierć druga Nie manipuluj i nie próbuj wmawiać, że piekło to jest coś innego niż to o czym mówi Biblia. A propos - może znajdziesz jakiś werset, który mowi cokolwiek o czyśćcu.
Jan Radziszewski2019.07.10 1:42
dzielnicowy i inne lewicowe duraki oj żydowskie nasienie a wiesz co uczy wasze Najświętsze Pismo "Talmud" w tej materii - Co rodzynki diabła myślicie, że żydzi to jedyni sprawiedliwi i w tym względzie zachowują się inaczej tzn zgodnie normami obyczajowymi ? Talmud księga ważniejsza niż PISMO św. tak uczy ! "Trzyletnia córka goja /nie żyda/ może być gwałcona przez żyda " (Aboda Sarah 37a.) "żyd może gwałcić dziewczynę nie żydówkę, ale nie może jej poślubić" /Gad . Shas. 2..2.) "żyd może nadużywać nie żydówkę udając wb niej , że to jest normalne" /Maimonides Jak Chaseka 2,2. żyd może robić z nie- żydówką, co mu się tylko podoba! Może ją traktować jak kawałek mięsa (Nadarine 20, B.) i dodam ci co Pan powiedział Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata czwartek, 13 czerwca 2019 13 VI 2019 Dziś rozpoczynamy nowennę :W intencji Ojczyzny. O ochronę przed synagogą szatana/// Jeśli mi się oddacie roztoczę nad wami parasol ochronny przy którym niczym będą tarcze amerykańskie, nawet gdyby mieli rzeczywistą wolę bronić Polski / Żydzi często pragną dzieci gojów seksualnie, podlotków obojga płci, chcą je deprawować a nawet skrytobójczo mordują, często po zgwałceniu, na ofiarę swemu ojcu Lucyferowi. +" - Tak dziecko, pedofilia jest złem, natomiast ludzie zostali tutaj wytresowani zgodnie z życzeniami synagogi szatana i masonerii. Żydzi często pragną dzieci gojów seksualnie, podlotków obojga płci, chcą je deprawować a nawet skrytobójczo mordują, często po zgwałceniu, na ofiarę, swemu ojcu Lucyferowi.
Hi,hi ..2019.07.9 21:20
Bóg tak chciał.
Ted2019.07.10 5:24
Hi,hi to będzie na łożu śmierci.
Stop agresji na Frondzie!2019.07.9 20:13
Gejów zabito więcej. Czekam, aż Fronda o tym napisze. Bo póki co przejawia tylko milczącą aprobatę - tak po katolicku, z miłością do ludzi.
Ted2019.07.10 5:22
Zapomniałeś dodać, że to się dzieje u muzułmanów, a wcześniej w latach wojny z rozkazu Hitlera, panie geju. A w Polsce hulacie, jak strachy na wróble i nikt tego dziadostwa nie rusza. Taki obrzydliwy, fetorowaty folklor.
Oloo2019.07.9 20:12
A co za różnica czy to był ksiądz,murarz czy informatyk?Ginie człowiek i jego zawód nie ma znaczenia.
Ted2019.07.10 5:35
Durak, czy łajdak ? Kapłan zginął za to, że był kapłanem. Murarza za bycie murarzem nikt nie zabija.
Młot na katolicyzm2019.07.10 10:12
Czytaj, uważnie, ty durny katolicki głąbie! To był napad rabunkowy. A tak na marginesie to murarza pewnie nie byłoby stać na auto, jakie miał ten klecha.
pat2019.07.10 21:57
Zboczony i nienawistny chazarski chamie, nikt cię nie prosi o wyjaśnianie oczywistych rzeczy- gdyby morderca chciał tylko auto, to by je wziął, ale on chciał pozbawić kapłana życia. Tych pozostałych 16-ście osób, związanych z kościołem też zamordowano za wiarę.
Alojzy Cedzidlo2019.07.9 19:55
W Afryce zabili księdza , a u nas radocha . Do czego to doszło ........ Nie chce się wierzyć do czego nas doprowadziła ta nasz , tu Polska ,,cywilizacja " . Niedługo ,,dzielnicowo - podobni " będą domagać się oddania im Auschwitz do innego niż muzealny celów . Na bramie zmienią napis na Won , Raus pisiory i klechy . Gorzej będzie z kominami . Bo teraz Unia kazuje za kominy bulić . Z tęsknotą czekam na jesień .Wygrajcie wybory pisarze . Oczy wam sie otworzą .
JONASIK2019.07.9 19:49
Został zamordowany z powodu samochodu. To oczywiste, że samochód to narzędzie szatana. Samochody zabijają TYSIĄCE ludzi w Polsce, każdego roku !!! Jeśli jakikolwiek katolik posiada samochód, to w sposób oczywisty wspiera pomiot szatański.
JONASIK2019.07.9 20:33
Zrobiłem badania (takie na poziomie frądly) Wyszło co następuje: Przed wynalezieniem samochodu, samochody nie zabijały ludzi. Potem szatan podsunął człowiekowi ten wynalazek. Teraz (według WHO) każdego roku w wypadkach drogowych na całym świecie ginie ok. 1,3 mln osób – więcej niż na wojnach i w konfliktach zbrojnych. Wypadki komunikacyjne stanowią obecnie główną przyczynę śmierci młodych ludzi na świecie. W Polsce ok 3 tysięcy rocznie. I co na to katolicy? Życie jest święte? Dlaczego nie walczycie z szatańską, zbrodniczą motoryzacją???
violencja2019.07.9 22:00
Nie zrobiłeś badań w kontekście wyznań kontra wypadki.Czy znasz się na robieniu badań? Czy napisałeś kiedykolwiek pracę opartą na badaniach naukowych???Myślę , że nie. Mówisz o młodych osobach , to prawda , ale czy to byli katolicy , muzułmanie, prawosławni czy protestanci /jehowici , zielono -coś tam i inni/ tudzież ateiści - tutaj już brak wyników Twoich badań , przestań się ośmieszać. Katolicy walczą , wejdż do kościoła latem w święto św. Krzysztofa /święci się wtedy pojazdy/ i wtedy księża mówią jak krowie na rowie / ja Tobie też/, że nieprzestrzeganie zasad /przepisów jest złe , że ochrona znika/dogłębnie w KK , że anioł stróż wysiada z pojazdu kierowcy.Nie byłeś , nie wypowiadaj się Życie jest święte , ale nie wiesz , gdzie dzwonią.Odrzuć złość. KARAWANA IDZIE DALEJ
JONASIK2019.07.9 22:53
W Polsce 90,34% wypadków spowodowana jest przez ochrzczonych katolików. Ich diabelskie pojazdy napędzane są katolickim paliwem z narodowego Orlenu, ale same samochody nie są Polskie, są często Niemieckie!!! Uuuu biada nam, biada. Przegnać nam trzeba diabelskie niemieckie maszyny, biada, nam biadaaaaa. A tak poważnie to regularnie prowadzę badania i czasem nawet coś się uda opublikować na liście A.
Grzegorz2019.07.10 4:34
To prawda państwo handlujące alkoholem I papierosami A koncerny farmakologiczne trują W majestacie prawa pod okiem Świętej Dziewicy Maryii
Urszula2019.07.10 8:48
Księżą mówią, że nieprzestrzeganie przepisów jest złe. No i co w związku z tym?Katolicy nie słuchają swoich duszpasterzy. Wiara katolicka jest teoretyczna. Kościół nie uczy kraść, kłamać, mordować. Wręcz przeciwnie. Ale katolicy kradną, oszukują, kłamią i mordują. Nauka idzie w las.
Pan dobra rada2019.07.9 19:39
Może jakaś "biblia" każe komuś mordować kapłanów? to tak apropo sprawy Tomaszka z IKEI
satan2019.07.9 19:27
Kropla w morzu potrzeb.
Ted2019.07.10 5:38
Lewactwo, ateiści, sataniści, agresywne zboki- to potencjalni zabójcy kapłanów i judziciele, wywołujący terror.
gość2019.07.10 6:06
A Jezus Cię KOCHA.
anonim2019.07.9 19:23
Watykan nie reaguje na pedofilię zboczonych klechów to ludzie biorą sprawy w swoje ręce i wymierzają sprawiedliwość!
Lublinianka2019.07.9 20:40
Na kolejny twój debilny komentarz odpowiem językiem biblijnym (bo ostatnio często wypisujecie tutaj lewacy, że katolicy nie kierują się nauką Pisma Świętego): " Idź precz, szatanie!"
Urszula2019.07.10 8:43
hehe, Mniej więcej tak Jezus powiedział do apostoła Piotra, którego potem katole uczynili I -szym papieżem choć Piotr nigdy nie był w Rzymie i żadne jego szczątki tam nie spoczywają.
swój2019.07.10 4:32
typowe dla ścieku lewackiego i wszelkich sprzedajnych mend
Stanislaw2019.07.10 10:27
Piszą dziś, że małżonkowie w sprawie pedofilii, których się częściej dopuszczają niż nieżonaci, są w lepszej sytuacji. Faktycznie, bowiem mają lepsze niż nieżonaci rokowania na poprawę: wszak bliska osoba bywa w ich pobliżu, gotowa w każdej chwili porządnie sprać po pysku! A kto to zrobi nieżonatemu przestępcy: singlowi czy duchownemu? Beznadziejna ich sytuacja! Módlmy się za nich do Boga jako jedynego ich ratunku, bo o żonatych, o małżonków kto inny może się zatroszczyć!