Kim był Adolf Hitler? Przerażające odpowiedzi, ale i coś więcej...ZOBACZ SAM! - zdjęcie
20.08.15, 11:12

Kim był Adolf Hitler? Przerażające odpowiedzi, ale i coś więcej...ZOBACZ SAM!

10

Film pt. "180" ewangelickiego pastora Raya Comforta szokuje. Pokazuje totalną niewiedzę na temat jednego z najokrutniejszych zbrodniarzy świata Adolfa Hitlera. Co ciekawe pokazuje również coś co ma bezpośrednie odniesienie do tego, co dzieje się współcześnie. 

Koniecznie zobacz (polskie napisy)

mm

Komentarze (10):

anonim2015.08.20 11:40
Co się dziwić. Ociec dyrektor pewnej radiostacji w Polsce twierdzi, że Adolf Hitler to Bronisław Komorowski.
anonim2015.08.20 11:44
Dla równowagi poproszę sondę o Leninie, Trockim i Stalinie...Przy nich Hitler był bardzo nieporadny. Z oczywistych względów Żydzi takiego filmu nie zmajstrują...
anonim2015.08.20 12:11
Ale manipulacja. Normalnie jak u sprzedawców pościeli na spędach dla emerytów. Zaczynamy od Adolfa Hitlera, budujemy napięcie i prowokujemy do z góry przewidzianych odpowiedzi a potem stawiamy znak równości miedzy motywami i działaniem Hitlera i motywem każdej z kobiet, która znajdując się w konkretnej sytuacji ma dylemat: aborcja lub nie. Do tego dochodzi pokazywanie zdjęć ale tylko 7 tyg. płodu. Nie ma zdjęcia 24 godz. zygoty, która wypływa podczas okresu, raz naturalnie a raz dzięki tabletce. Dla Frondy rzeczy są albo czarne albo białe. Nie ma odcieni.Inkwizycja twierdziła, że św. Augustyn nigdy nie wspominał o lądzie po drugiej stronie oceanu, skoro nie wspominał to znaczy, że nic tam nie ma.
anonim2015.08.20 12:24
Biedni ci Amerykanie. Dają się dymać takim socjotechnikom. Można ich przekonać nawet do zbiorowej orgii. Najlepsze było jak dziewczyna na pytanie czy patrzyła z pożądaniem patrzyła na mężczyznę odpowiada, że nie , bo jest lesbijką. 10 pkt za taką odpowiedź.
anonim2015.08.20 12:36
@ostap Kiedyś sam byłeś 24 godz. zygotą.Zygota jest to umowna nazwa jednego z początkowych okresów życia ludzkiego.Argument,że skoro występują poronienia na tym etapie życia ludzkiego (co występuje w naturze ale jest zaburzeniem,wadliwym działaniem mechanizmu biologicznego i jest naturalne w tym samym sensie co choroby,wypadki) to można je wywoływać sztucznie jest idiotyczny w psychopatyczny sposób.To tak jakby argumentować: skoro występują w naturze wypadki,śmiertelne choroby dotyczące innych etapów życia ludzkiego , np.: w okresie dziecięcym to oznacza ,że nie ma nic moralnie złego w ich sztucznym wywoływaniu.To ,że coś występuje w naturze , a występuje i kanibalizm i pedofilia w żadnym sensie nie jest argumentem za tym ,że można to samo robić świadomie,intencjonalnie.Masz inne zdanie na ten temat?
anonim2015.08.20 14:42
No, pięknie-narrator mówi, że Hitler niszczył chrześcijaństwo;- mordował ''prawdziwych pastorów'', zwiódł ''wielu spośród tradycyjnego Kościoła''. Bracia protestanci nie zasypiają gruszek jak widać mimo tego, że nazizm to owoc reformacji Lutra, a spośród filozofów protestanckich z których wyłonił się nazizm wielu było żydami co jest niezaprzeczalnym faktem. Czy Fronda może się opamiętać?
anonim2015.08.20 14:53
@marekwu "Jak podaje portal telegraph.co.uk testy próbek DNA wskazują, że Adolf Hitler miał zarówno żydowskich, jak i afrykańskich przodków."..."Odmiana chromosomu Y (haplogrupa E1b1b1), którą odkryto w próbce DNA, występuje niezwykle rzadko w Niemczech i całej zachodniej Europie, ale często u Berberów z Maroka, Algierii i Tunezji oraz wśród Żydów sefardyjskich i aszkenazyjskich." http://thepolandtimes.com/adolf-hitler-byl-zydem-zaskakujace-wyniki-badan-dna/
anonim2015.08.20 15:25
@Michas - niestety logika musi się ugiąć pod naporem lewackiego chciejstwa, więc "zarodek nie jest człowiekiem" - bo nie.
anonim2015.08.20 18:47
Redaktor probujac obnażyc ignorancję tego tryglodyty neofaszysty, sam odslonił swoją--3,55--"Hitler zabil 6 mln Zydow, Cyganow i homoseksualistow." O innych ofiarach widac nie slyszał...
anonim2015.08.20 22:09
Dobry film dający do myślenia. Co do historii na szczęście faktów nie da się zmienić. Niemiecka machina zbrodni była jedną z największych w XX wieku. I nie jest ważne czy Hitler był malarzem czy miał dziwne chromosomy istotne jest to że był zbrodniarzem w największym znaczeniu tego słowa tak samo jak Himmler.