Kidawa-Błońska: ‘wzywam do ujawnienia prawdy’ - zdjęcie
28.02.20, 11:42Fot. wikipedia.adrangrycak

Kidawa-Błońska: ‘wzywam do ujawnienia prawdy’

82

Wczoraj szef PO apelował o niewykorzystywanie w kampanii prezydenckiej epidemii koronawirusa, jednak, jak widać, nie dotyczy to kampanii Koalicji Obywatelskiej. Kandydatka Małgorzata Kidawa-Błońska znowu wykorzystała koronawirus, insynuując, że rząd ukrywa przed społeczeństwem przypadki zachorować w Polsce.

-„Wzywam premiera Morawieckiego i rząd do ujawnienia prawdy o przypadkach koronawirusa w Polsce. Bezpieczeństwo Polek i Polaków jest najważniejsze” – napisała na swoim Twitterze.

Do sprawy odniósł się dziennikarz TVN, Konrad Piasecki:

-„Zadziwiające jak mocno opozycja lansuje spiskową teorię ukrywania pierwszego przypadku koronawirusa. W taką operację musiałoby być zaangażowanych co najmniej kilka osób, ryzyko wycieku info byłoby ogromne. I nie za bardzo widać cel” stwierdził.

Na poniedziałek zwołano specjalne posiedzenie Sejmu, w czasie którego zostaną przekazane informacje w sprawie sytuacji związanej z epidemią koronawirusa.

kak/ Twitter, DoRzeczy.pl

Komentarze (82):

Krysia2020.02.29 18:58
prawda jest taka, że ktoś użył tasaka
Walter2020.02.29 18:09
Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Prezydent złamał następujące artykuły ustawy zasadniczej: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Skrytykował promowanie przez Unię Europejską żarówek energooszczędnych. Być może woli lampy naftowe? Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Woli 2 mld zł z budżetu państwa przeznaczyć na dotowanie telewizji tzw. "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej niż na leczenie onkologiczne. Publicznie krytykuje sędziów, którzy sprzeciwiają się łamaniu konstytucji przez rządzących. Komu podoba się taka prezydentura?
K.A.2020.02.29 19:24
O rany generał Walter zmartwychwstał !.
***2020.02.29 19:57
Znowu te Twoje pierdu.....pierdu
Ewa2020.02.29 16:36
Frondo nie ma znaczenia czy wirus już jest, na pewno za chwilę będzie i Polacy powinni mieć możliwość zabezpieczenia się, bo są ludzie starsi, chorzy przewlekle, leczący się z nowotworów i malutkie dzieci dla których taki wirus oznacza śmierć, a maseczek nie ma w aptekach, a na allegro 85zł jednorazowa maseczka. Jak mamy się uchronić, samą propagandą? Do tego prymas mimo apelu WHO zachęca do ściskania dłoni podczas mszy. Pan Jezus nie kazał nam się rzucać z wieżowca w nadziei, ze Bóg nas ochroni, ale żyć rozumnie. WHO nie jest dla mnie wyrocznią w kwestii edukacji seksualnej, ale tu akurat ma raję, bo znam temat chorób zakaźnych.
Antek z Czerniakowa2020.02.29 8:40
Najwidoczniej w tym jej sztabie mają jakiegoś PIS-owskiego kreta, kto tej debilce wciska taki kit i pogrąża ją coraz bardziej ???
Adam S2020.02.29 7:22
Platforma jest tak debilna, że chyba nie ma większych durniów w Europie i całym świecie. Wystarczy posłuchać ich kandydata na wysokie stanowisko (Kudawy-Płońskiej, czy jak tam jej). Do tego dochodzi podłość a la Tusek, i mamy wszystko o totalsach.
Bronek2020.02.28 22:34
Mało inteligentne i chore na głowę babsko.
Piotr Nowak2020.02.28 21:48
Cz.2. Lista 40 sukcesów koalicji PO-PSL: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) CDN: 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego Autor: Sławomir Marcin Dąbrowski
Piotr Nowak2020.02.28 21:48
Skoro pani wzywa do ujawnienia prawdy, to proszę : Cz.1. Kidawizm to nowy termin psychiatryczny określający chorobę tych, którzy są jeszcze przekonani, że Kidawa-Błońska wygra wybory prezydenckie 10 maja 2020 ! Haseł wyborczych mieli w bród (Jutro może być lepiej, Silni Razem, POKO-mony, 6-cio pak, którego już żaden z nich nie pamięta , itd), ale ich prawdziwy program to: 13. Likwidacja IPN 14. Likwidacja CBA 15. Likwidacja złotówki 16. Likwidacja WOT (Wojsk Obrony Terytorialnej) 17. Likwidacja węgla 18. Likwidacja PIS-u 19. Likwidacja spółek skarbu państwa 20. Likwidacja bazy wojsk amerykańskich 21. Likwidacja kilku Ministerstw 22. Likwidacja urzędu wojewody 23. Likwidacja programów socjalnych 24. Likwidacja Państwa Polskiego na rzecz państwa federacyjnego. Tam, w tej PO-sr-an-ej partii politycznej nie ma już mormalnych ludzi. To same PO-je-by. Oto przykłady : 1. Były marszałek senatu Borusewicz, przydomek „samolocik”, latał samolotem rządowym z W-wy do Gdańska, żeby wypuszczać psa, 2. Obecny marszałek senatu Grodzki, od samego początku kadencji posiada przydomek „seryjny łapówkarz”. Pierwsza osoba od której zarządał łapówki w wys. 500 USD już się zgłosiła, następne się zgłaszają, a ostatnio facet wręczył 3000 zł za nieudaną operację. 3. Burmistrz dzielnicy Praga, przydomek „jeździec z otwartym oknem”, niestety siedzi, ale swoi sędziowie nie pozwolą mu długo siedzieć. Neumann mówi, że będą o niego walczyć jak o niepodległość, 4. Senatorów Gawłowskiego i Kwiatkowskiego czekają procesy, ale Neumann pracuje nad tym, aby przygotowania trwały jak najdłużej, 5. Tusk spietrał i ogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta. Tchórz i zdrajca PO. Tam już nie ma komu kandydować. Same debile ! Co za patologia ?! 6. Jest 6 kandydatów na nowego przewodniczącego PO. Faworytem jest PO-Budka. Dlaczego ?! Uważam, że nikt inny nie rozwali tej mafii do końca tak szybko i tak sprawnie jak właśnie POBudka ! 7. Sketyna nie utrzymał się na zdrowym drzewie, i jako pierwszy szarańcz runął na glebę łamiąc gnaty. Po drodze jeszcze namaścił Siemonaka, ale olej był już zużyty. 8. Kadawa na prezydenta – jawne kpiny z Polaków.
Film2020.02.28 21:35
Oglądaj Oglądaj - Psy 3  w imię zasad (2020) oraz inne filmy/seriale www.ciinema.eu ========= Jedyny VOD gdzie płacisz raz i masz dożywotni dostęp, Wystarczy założyć konto oraz je aktywować i juz ogladasz.
JAcek2020.02.28 20:52
Ja ci powiem prawdę k......o. Peło to banda złodziei ,łapóakrzy i patologicznych kłamców ,którzy dla odzyskania władzy sa gotowi do kazdego k u re stwa . Ot ujawniłem prawdę!
katolik2020.02.28 20:58
problemem dna jest brak zahamowan we wszelkich sprawach, obojętnie czego dotyczą, byle była kasa i stołek i nie trzeba robic , jak robi ta niedorznięta watacha..( chyba Sikorski ?)
K.A.2020.02.28 19:46
Wzywam do zbadania Kidawy-Błonskiej przez lekarzy psychiatrów i psychologów. Do otrzymania prawa jazdy, czy pozwolenia na broń jest potrzebna opinia specjalistów. Szalony prezydent jest znacznie groźniejszy od wariata z kałasznikowem.
KOSTEK2020.02.28 19:34
Pani kandytatka Małgorzata Kidawa-Błońska czeka na koronawirusa niczym na mannę z nieba. Niechby tylko jakiś Polak zechciał łaskawie zachorować, pani kandydatka osobiście strzeli sobie z nim fotkę, a może nawet cały spot wyborczy i pocałuje w same usta. .
Ewa2020.02.28 19:13
I ktoś taki chce zostać prezydentem! pokażemy ci gdzie jest twoje miejsce prezydencino. Aż sie prosi o wirusa i mam wrażenie że już go ma.
Tam2020.02.28 19:34
Ewka, je­bnij główką o ścianę.
ups2020.02.28 18:39
Śmiejecie się, wczoraj dostałem SMS od koleżanki, która wróciła z Włoch i leży z wykrytym wirusem w warszawskim szpitalu. Kobieta dziwi się, że w Tv nikt o jej przypadku nie mówi. Czekamy...
K.A.2020.02.28 19:49
Kłamczuszku. Który to szpital ?.
Nimrodel2020.02.29 7:39
Ja słyszałem o przypadku że koleżanka mojej siostry zaraziła się się przez telefon
Atheisten sind dumm - A . Einstein2020.02.28 18:11
Przejdź na Linuksa, to ci nie zniszczą i będziesz mógł pornosy przeglądać do woli. Do trolowania "na blogach" nie potrzebujesz MS Office i Adobe CS. https://ubuntu.com/download
JS2020.02.28 17:35
Wzywa do prawdy, a sama kłamie ! Kampania pani Kasi dwojga nazwisk- to kampania chamstwa i nienawiści ! Mówi się, że świat Kidawy jest śmierdzący i zatęchły ! Bezideowy i bezpoglądowy o niewielkim IQ wytwór natury i ciężkiej pracy stomatologa, fryzjera i stylistek. Kidawa sięgnęła po samobójczą broń w Pucku i Wejcherowie. Gdyby natura chciała to by mierzeję przekopała, i gdyby natura chciała to by Kidawie rozumu dodała ! Ile fauszu trzeba mieć w sobie, aby na mszy świętej podać Prezydentowi rękę na znak pokoju, i ile zbydlęcenia trzeba mieć w sobie, aby po mszy świętej podawać tą samą rękę bojówkarzom, antypolakom i pzestępcom ?!!!
Tam2020.02.28 19:32
Pisowskie złogi.
ZNISZCZĄ CI KOMPUTER !!! 2020.02.28 16:29
Nie znasz strony internetowej - NIE OTWIERAJ!!! Mendy blogowe podsyłają 𝐬𝐭𝐫𝐨𝐧𝐲 𝐩𝐨𝐫𝐧𝐨𝐠𝐫𝐚𝐟𝐢𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐳𝐚𝐢𝐧𝐟𝐞𝐤𝐭𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞 𝐰𝐢𝐫𝐮𝐬𝐚𝐦𝐢. Zniszczą ci komputer moga się dostać do twoich kont bankowych, email, itp.
anonim2020.02.28 16:17
Cześć kotku, szukasz seksu, przelotnej znajomości lub związku? Nie czekaj tylko dołącz do nas na www.lexlale.com.pl Tysiące samotnych kobiet czeka aż wreszcie ktoś zrobi krok w ich kierunku! Specjalny lokalizator pomoże Ci znaleźć Twoją kobietę w zasięgu co do 10km Nie daj im czekać tylko dołącz za DARMO!
Prosty2020.02.28 15:53
Słyszałem, że Propolis (kit pszczeli) jest dobry na różne takie dziwne "zjawiska" jak bakterie i wirusy. Znałem kilku pszczelarzy, i są to ludzie którzy żyli do 90-tki i dłużej praktycznie nie chorując. Twierdzą, że to właśnie cudowne działanie produktów pszczelich, głównie propolisu. Nie wiem, ale warto spróbować. Jak macie znajomego pszczelarza to go poproście o nalewkę z propolisu, ew. można trafić czasem w aptekach i sklepach zielarskich.
abc2020.02.28 16:30
Propolis można kupić w aptece.
Teodor Szelest2020.02.28 18:51
Propolis w tabletkach «Propolis Plus» można kupić w aptekach albo sklepach zielarskich.
porucznik2020.02.28 15:24
kidawa niech opowie jak razem z mężem prała brudne pieniądze pochodzące z przestępstwa.
Maczek2020.02.28 14:52
Ona nie jest głupia ona jest chora psychicznie - taki człowiek nie może być prezydentem
Jahu2020.02.28 14:40
No Kidawa jest specjalistką od głoszenia "prawdy" takiej "prawdy" jaką wygłosiła w swojej 'gazetce wyborczej Kidawy Błońskiej' jak się ją czyta to włosy na głowie stają jak można tak bezczelnie łgać.
katolik2020.02.28 14:43
Dla dna prawda nie istnieje , bo Bóg nie istnieje dla nich
Jahu2020.02.28 15:19
Nie da się ukryć.
Tam2020.02.28 18:49
Nie będziesz brał imienia Pana, Boga twego, nadaremno; bo nie będzie miał Pan za niewinnego tego, który by wziął imię Pana, Boga swego, nadaremno.
katolik2020.02.28 14:36
skoro dno kichawa tak twierdzi ,to do internetu i tv 1 niech pokaże dokument zakazonego pacjenta.(, bez jego danych osobowych) Żądanie jest na dziś na dzięn kiedy ona to mówi , jutro za późno, bo jutro może pojawić się pacjent
Stary Krakus2020.02.28 14:31
Tak się w Polsce utarło, że jak ktoś kłamie to jet PISIOREM, albo sympatykiem PISU. Dlatego też Pani Kidawa-Błońska domaga się prawdy. Natomiast Pan Tusk mający czyste ręce twierdzi, że PIS nie przeżyje koronawirusa. Pan Hołownia nie wie co to jest ten wirus i pojechał do Chin, żeby go poznać i będzie mógł krytykować swoich oponentów.
Adam S2020.02.28 14:21
Ależ to jest parszywe babsko ta Kudawa-Płońska, czy jak tam jej. Łże jak inne platfonsy, ale takie Tuski, Scerby czy Nitrasy, Lubnauery czy Halickie, Neumanny czy Brejzy to jest światowa czołówka.
Maria2020.02.28 14:19
Ona się ośmiesza, straszne tylko to że moglibyśmy mieć takiego głupiego prezydenta
lady chapel2020.02.28 14:08
Tak to jest pokraki PISwoskie - jak sie kłamie cały czas i na kazdy temat to ludzie juz w nie wierzą w nic co mówicie.
katolik2020.02.28 14:06
jeżeli nikt w Polsce nie ma koronawirus , a ona mówi ,ze jest, to zostaje tylko …ona
poPO=kurw... i złodzieje2020.02.28 14:01
ten Kobyłobabsztyl nie rozróznia prawdy od gówn..poPOwskiego niech wiec to dno milczy i wzywa rudą świnie!!!
GIZD2020.02.28 13:53
JAK JUŻ BĘDZIE TEN KORON... [OBY NIE BYŁ] TO TOTALNIACY ODETCHNĄ Z ULGĄ I BĘDĄ MOGLI W ŚWIETLE BRUKSELSKICH ELIT OZNAJMIĆ .RZĄD PISU NIE DBA O OBYWATELI.
Pis to zaraza2020.02.28 13:32
Najgorszy to kulawy wirus na Nowogrodzkiej
ada2020.02.28 20:27
A ty? Syf?
anonim2020.02.28 13:29
niech się Indiana Kidawa Jones nie martwi, już niedługo wirus będziemy mieć w Polsce - Biedrona ze Smieszkiem przywiozą go z Chin
katolik2020.02.28 13:47
i kichawa zaprosi ich na kawę do gniazda dna
Elzbieta Morawiec2020.02.28 13:11
Czego ty chcesz wstrętny, bezrozumny babsztylu? Czemu szczujesz zamiast zaproponować j a k i ś program?! Król Europy nie jest dobrym nauczycielem
katolik2020.02.28 13:33
takie jest dno
Jan2020.02.28 13:07
Bezrozumna kobita...może gdyby ten wirus pojawił się to Kidawa byłaby zadowolona bo ją nie obchodzi społeczeństwo, dramaty ludzi ..Ona jest tak głupia,że sama nie myśli, mówi to co za plecami podpowiada jej Arłukowicz czy Borys Brysławowicz Budka...
katolik2020.02.28 13:44
dlatego ona i całe dno zrozumiałe jest z poziomu dna i przez nikogo wiecej
ladychapel2020.02.28 18:07
g owno zawsze na wierzch wyplywa - teraz w polsce ono jest na fali
lady chapel2020.02.28 13:06
Zapamiętajcie ten artykuł i przypomnijcie go sobie za kilka dni
Malgosia 2020.02.28 13:00
Pani Małgosiu prawdę trzeba zrozumieć :)
A.2020.02.28 12:45
Naprawde dosyc mam tej idiotki!!!Nie pokazujcie jej !!!!
katolik2020.02.28 14:41
wszyscy mamy jej dosyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Glaudiusman2020.02.28 12:41
Odezwała się specjalistka od głoszenia prawdy. A won tu stąd, raus.
12020.02.28 12:40
Jesteśmy zieloną wyspą,kaczki nie przenosza tego wirusa ?
boom2020.02.28 13:39
Tylko jedna, niemiecka ta od Disneya.
jula2020.02.28 12:33
Wzywała z prompterem czy bez?
katolik2020.02.28 12:35
był za nią
katolik2020.02.28 12:23
jak Frania się zarazi tym smiertelnym wirusem, nie ma zmiłuj się, zostaje eutanazja
alcapone2020.02.28 12:17
Akurat nie wnikam jaka ta prawda jest. Jak nie dzisiaj to jutro będzie u nas ten koronawirus. Ale jest inny problem, wiele ich jest. Dlaczego masowo likwidowano oddziały zakaźne, co je ta nędzna komuna potworzyła masowo, bo po II WŚ choroby zakaźne to była plaga masowa ( wyjaśniam od razu różnym cwaniakom co urodzili się we wsi cwele małe, za komuny jako opozycjonista swoje odsiedziałem, a jak widzę teraz różnych cwaniaków do się wożą, robią kariery na potępianiu komuny czy też Rosji to bym wziął karabin i robił im masowe rozstrzeliwał, te małe nędzne tchórzliwe cwele, bo teraz już wolno ). A więc oddziały zakaźne likwidowała PO ( wcześniej, UD, UW, KLD, i kilka innych tacy cwani specyficzni ). Bo dla nich Polska to tylko obszar etnograficzny zamieszkały przez idiotów, na którym to obszarze oni robią złote interesy kosztem podludzi tubylców. Jakbym ja coś tutaj miał do powiedzenia to całe to towarzystwo nadludzi zostałoby pilnie wystrzelane. Oni w ogóle przyjęli prostą strategię służby zdrowia na polskim obszarze etnograficznym - polskie bydło ma zdychać masowo, my bogaci i wpływowi w kilkunastu dużych metropoliach mamy mieć opiekę na światowym poziomie. Dokładnie pod ten schemat była przekształcana służba zdrowia. Niedobór lekarzy, bardzo mało przyjęć na studia medyczne? Ależ, lekarzy dla nas bogatych w dużych miastach nie zabraknie ( zrobi się jakieś współpłacenie, zasili potężnie eleganckie kliniki ) , a ci z prowincji polscy podludzie niech zdychają, dla nas na pewno nie zabraknie. A skąd ta kultowa misia wiedziała że teraz nadchodzi czas kręcenia lodów na służbie zdrowia? A sama sobie to wymyśliła ta kretynka zwykła? NIE. Tak wtedy mówiło się po cichu na korytarzach PO. Dokładnie tak. Pewnie że likwidowali co się dało ci nędzni degeneraci z PO ( co nie powinni mieć prawa chodzić po polskiej ziemi ). Dla siebie mieli w planie zachować wisienki na torcie, czyli najlepsze kliniki.
katolik2020.02.28 12:20
przecież cały czas jak mówisz na zdychanie dno popslsldwiosnanowoczesnahołow ma plan w gotowości -eutanazja aborcja gender lgbt =polskie obozy śmierci
A.2020.02.28 12:44
Aleś ty głupi!!!Choroby zakażne w Polsce obecnie są niszowe.Wiec nie ma powodu utrzymywac tyle oddziałów zakażnych!!! w szpitalach
alcapone2020.02.28 13:08
Matole nie rozumiesz prostych tekstów. Choroby zakaźne są niszowe, do czasu. Idiota rozumie że należy trzymać solidną rezerwę. Ale ty jesteś jeszcze głupszy od idioty.
katolik2020.02.28 12:09
Powinna dostać polecenie PIS ,aby zamknęła jadake ,jako osoba nie uczestnicząca w rządzeniu krajem
katolik2020.02.28 12:24
od sprawozdan jest Premier i min zdrowia
Dam2020.02.28 13:32
Miłośnik zamordyzmu się odzywa. Jak nie rządzisz, to m.rda w kubeł? Ty też nie rządzisz, więc jakim prawem się wypowiadasz? M.rda w kubeł, wg własych słów.
katolik2020.02.28 13:35
takim prawem,żeby dnu i takim co na nich głosują przypomnieć kto Rządzi w Polsce
Dam2020.02.28 16:49
Każdy ma prawo krytykować aktualnie rządzących. PIS krytykował PO, kiedy ci rządzili, domagając się rzeczy, o których teraz nie chce słyszeć (np. zmniejszenie akcyzy, którą już drugi raz podnieśli), a teraz rządzi PIS i opozycja go krytykuje.
acotomadorzeczy2020.02.28 12:05
@Darek Z tej samej? https://www.fronda.pl/a/koronawirus-specjalne-posiedzenie-sejmu,140728.html
katolik2020.02.28 12:03
Frania znów sama się włączyła, ale nie ma co przeprać , wyłacz ja! szkoda prądu
polak2020.02.28 12:03
zobaczcie co robi PiS z naszym krajem ,,wszystkie kraje dobrze rozwinięte w Europie maja koronawirusa tylko my go do tej pory nie mamy, jesteśmy zaściankiem cywilizacyjnym w Europie jakby rządziła PełO---to na pewno dawno byśmy byli w czołówce Europejskiej z tym wirusem , rządzący Polską- to rząd ,który robi wszystko by Polska była w ogonie państw---tak mówią ci jaśnie ""ośiecone osoby z elyty PełO""
katolik2020.02.28 12:05
i dno PO robiłoby sciemę jak z nim walczą ,a w rzeczywistości mówiliby , dobrze ..niech dorznie te watache
anonim2020.02.28 13:33
mało tego, zajmujemy ostatnie miejsce w Europie w kategorii bicia kobiet. To skandal nikt nie zachorował na wirusa i baby czują się najbezpieczniej w całej Ch u j n i Europejskiej
Hila2020.02.28 19:17
Fajnie to ująłeś gratuluję. Cieszę się że jej kompromitacja odkrywa sie jak karty na stole a tym samym pomaga naszemu Prezydentowi Dudzie.
Matwiej Bej2020.02.28 11:59
To BABSKO jest Schizofreniczką.Co za DORNA Baba, ILE OSÓB musiało by być Zaangażowany w taki Cyrk????????? Tak licząc 1000,10000,a może nawet 100000 osób. I TO babsko robi z Suwerena IDIOTĘ.
Dariusz2020.02.28 11:59
Z jakiej nory ta kobieta wypełzła?
katolik2020.02.28 12:06
z własnego i niemieckiego grajdoła
leszek2020.02.28 11:54
Jeden wirus który mamy nazywa się Kidawa Błońska
katolik2020.02.28 12:27
obecnośc wirusa jest sezonowa
lady chapel2020.02.28 13:05
Pacjentem 0 jest gnom i jego kolano, w którym pierwotniaki, mikroby i bakterie się zalęgły