,,Każdy chłopak ma ochotę z narodowcem stracić cnotę''. Marsz LGBT w Gorzowie Wielkopolskim - zdjęcie
24.08.19, 13:35(fot. screen)

,,Każdy chłopak ma ochotę z narodowcem stracić cnotę''. Marsz LGBT w Gorzowie Wielkopolskim

36

Ulicami Gorzowa Wielkopolskiego, wbrew zakazowi prezydenta miasta, przechodzi marsz lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transpłciowych. Manifestanci skandują, "Każdy chłopak ma ochotę z narodowcem stracić cnotę", "LGBT! LGBT!". 

- Sąd uchylił decyzję prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego zakazującą organizację 24 sierpnia Marszu Równości w tym mieście. W swoim orzeczeniu wskazał m.in., że konstytucja gwarantuje prawo do zgromadzeń – poinformował prezes Sądu Okręgowego w Gorzowie Wlkp. Jarosław Dudzicz.

"Bòg jest wolny od nienawiści" - krzyczeli uczestnicy marszu, gdy mijali kościół przy ul.Czereśniowej. Według serwisu oko.press na Marszu Równości jest 200 osób. Padają hasła: "Jestem człowiekiem, nie ideologią”, "Jesteśmy u siebie, nikt nas nie wygoni”, „Wolność, równość”, „Jestem kim jestem i jestem z tego dumny”,  "zakaz pedałowania", czy "homofobia to choroba".

Redakcja Oko Press transmituje na żywo ten tęczowy pochód. Jak wynika z ich relacji, sporo osób jest stałymi bywalcami marszów LGBT - pojawiali się również w innych miastach.

Z sondy przeprowadzonej przez Oko Press wynika, że zgromadzeni pochodzą z różnych miast Polski.

bz/oko press

Komentarze (36):

edi2019.08.25 13:34
"Środowiska lewicowe zaprzeczają, że istnieje ideologia LGBT… Jednak również komuniści twierdzili, że komunizm nie jest ideologią, że opiera się na nauce." - Wiemy z nauk empirycznych i z Objawienia, że człowiek istnieje jako mężczyzna i kobieta. To jest prawda, którą podważa ideologia LGBT. Gdy są mężczyźni i kobiety, są również narody, także Naród Polski, z własną tożsamością, językiem, kulturą, historią. To nie LGBT stworzyło Polskę i nie LGBT może sprawić, że ona będzie nadal trwać. LGBT nie może również ocalić ludzkości! Dlatego że ta ideologia jest atakiem na rodzinę, społeczeństwo i państwo. - zaznaczył ks. kard Mueller
Alojzy Cedzidło2019.08.25 7:52
Marsze , marszami . Taką mamy ostatnio swobodę . Potwierdzaną przez niezależne Sądy Tylko te hasła . Jedno z nich o tej cnocie chłopaka . Takie jakieś tęczowe , rowerowe ... ( w tytule strony) No bo jak to jest . Dziewczyna traci cnotę w wiadomy sposób z wiadomym wynikiem ( uszkodzona błona) A chłopak z chłopakiem ? To jak ? W odbycie tez jest błona ?Chociaż , skoro nawet niezależny , chociaż ostatnio wewnętrznie skłócony Sąd , zezwala na takie hasła , czy teorie , to coś w tym jest.
bogdanus2019.08.24 16:59
Padają hasła: "Jestem człowiekiem, nie ideologią” Powinno być; Jestem człowiekiem, niosący tęczową zarazę.
Dzielnicowy 2019.08.24 16:29
wszystko przemyślałem, jednak pedalstwo to choroba
Alojzy Cedzidło2019.08.25 7:57
Panie ,,Dzielnicowy " . W takie nagłe nawrócenie to nawet ja nie uwierzę Chyba ,że ,,Dzielnicowy " l ,,dzielnicowy " to nie ta sama persona .
Moni2019.08.24 15:57
Czy ktoś mnie w końcu bzyknie. Chcice mam.
Dzielnicowy 2019.08.24 16:30
w byle co nie wkładam
Alojzy Cedzidło2019.08.25 13:44
Od razu ,,w byle co..." Jak by Pan wiedział w co. . W Wolności " wkładają jedno w Warszawie u Rabieja co innego A pani (?) Moni to pieron wie co w tym intymnym miejscu nosi '
Wojtek Polak2019.08.24 15:19
Uwaga uwaga!!!!!!! MONI i EMERYT to jedna osoba. Stara brzydka lesbijka z zarostem i robiąca pod siebie. Brzydko pachnie moczem i potem więc nie wychodzi z domu. Sprawdziłem!!!! Dlatego ta osoba trolluje na Frondzie. To jej jedyne zajęcie. Nie reagować, nie kamić trolla
Min. Kulturalny2019.08.24 15:10
W Zabrzu odbyła się parada LGBT był pederasta i organizator w jednej osobie Miasto wolne od LGBT
Beno2019.08.24 15:07
Niech ci z LGBT nie myślą, że jeśli przemaszerują przy obstawie policji, to społeczeństwo ich w codziennym życiu zaakceptuje. Nie, reakcja jest odwrotna. Wzbudzają swoimi postawami agresję i pogardą. widząc ich marsze - po prostu rzygać się chce.
Maria Blaszczyk2019.08.24 23:46
No patrzcie ludzie... Znalazł się spec. Kobiety maszerowały - i już mają prawo głosu. Czarni maszerowali - i już wolno im pić z tego samego kranu co białym. Osoby LGBT maszerowały - i cały cywilizowany świat przyznał im równe z resztą ludzi prawa. Tylko w Polsce doświadczenia grup dyskryminowanych z różnych miejsc na świecie z ponadstuletniej historii emancypacji nie mają szansy się sprawdzić. Zwiększanie widoczności i propagowanie postulatów w kraju nad Wisłą wywoła zupełnie inny skutek, niż od ponad wieku wywołuje w innych krajach...
Alojzy Cedzidło2019.08.25 11:27
Ja wiem pani Mario ,że w tej mojej Ojczyżnie życie to katorga . Dlatego wyjechałem na wyspę bezludną Ciamciaramcia . Cisza , spokój , ani PiS-u ani PO , ani Wiosny , ani Razem, ani Osobno . Ani Biedronia , ani Schetyny , ani Macierewicza , ani Kaczyńskiego . ani księdza , ani kościoła .....Tylko internetu mi brak . Gdzie mam teraz czytać takie odkrywcze wpisy jak Pani i reszty uczonych frondowych. No gdzie . A i pochodów LGBT tak mi brakuje...........
guess who2019.08.24 15:03
Yo muchos dineros! Tutaj piszesz, że masz męża: https://www.fronda.pl/a/matki-rodza-ojcowie-pracuja-norma-ale-nie-w-ue-co-za-oszolomstwo,124097.html#comment-1648903 Tutaj piszesz, że masz żonę: http://www.fronda.pl/a/to-juz-pewne-nauczyciele-zarobia-wiecej,129773.html#comment-1770844 Tutaj piszesz, że należysz do Opus Dei http://www.fronda.pl/a/zobacz-jak-rozpoznac-ruskiego-trolla-w-internecie,129960.html#comment-1775396 równocześnie dając do zrozumienia, że odrzucasz fundamentalne zasady religii rzymsko-katolickiej. Wobec powyższego pytać "czy w domu wszyscy zdrowi" raczej nie wypada. Za to - skoro już mowa o narodowcach - mam prośbę innego rodzaju; podaj nr ISBN książki twojego autorstwa o Romanie Dmowskim? Jeśli o mnie chodzi to może być wydanie polskie lub anglojęzyczne. Przeczytam każde z nich z wielkim zainteresowaniem.
emeryt2019.08.24 14:24
Kim jest ten: dzielnicowy aka Urszula, JPIII, kalinka, nikt, Daria_Danilczyk, Agnieszka Dz. itp. Język jednoznacznie wskazuje, że to jeden i ten sam osobnik. Zacząłem grzebać w archiwach Frondy. No i znalazłem. Nazwisko jego jest Lech Keller-Krawczyk i jak sam przyznaje, cyt.: "Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą." - i dalej, cyt.: "Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami": 𝐦𝐨𝐫𝐝𝐞𝐜𝐡𝐚𝐣, 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐤𝐚𝐥𝐢𝐧𝐤𝐚, 𝐧𝐢𝐤𝐭, 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤 (mam słabość do bolszewików), itp." - Wszystko jest jak byk jest w archiwach Frondy. Niespodzianka? Eee tam ... sowiecki Żyd homoseksualista.
Moni2019.08.24 14:37
To oczywiste. Ludzie, jak ten, o którym Pan wspomniał, stanowią najbardziej destrukcyjną populację w obrębie klasycznej cywilizacji europejskiej. Egzystują na niej, będąc jej faktycznym nowotworem. Opisał to już w latach pięćdziesiątych XX wieku znakomity analityk procesów cywilizacyjnych tamtego okresu Douglas Reed w "Strategii Syjonu - nieznana historia narodu wybranego". Czytałam z zapartym tchem. Historia powtarza się w XXI wieku. I jest jeszcze groźniejsza.
Moly2019.08.24 14:14
Haha. Narodowcy to typ bez poczucia humoru. Juz sobie wyobrazam ich jeki. Teraz tylko czekac na obraze "najswietszych wartosci" recytacje. Chyba najlepsze hasla jak do tej pory!
Beno2019.08.24 15:01
Narodowcy nie płaczą, tylko obiją pysk i po sprawie.
anonim2019.08.24 15:45
Hasła godne pożałowania ,pośmiać to się można z tępoty twórców . Prowokują głupimi hasłami ,a później jak ktoś oberwie to lament.
Marcin№2019.08.24 13:55
"Jestem kim jestem, i jestem z tego dumny"... czy ja wiem? Zawsze uważałem siebie za istotę samoświadomą, i dążącą do poznania wszechrzeczy, dotknięcia Absolutu W tym materialnym wymiarze czasu, gęstości, oraz kierunków, wyznaczyłem sobie bycie człowiekiem, bycie nim, to też i odpowiedzialność za słowa oraz czyny... to nas odróżnia od zwierząt Homoseksualiści zawsze lubią porównywać nas do trzody, i jak nam po drodze, jak podobni jesteśmy, oraz jaki procent nas jest w Nich Lecz zawsze bedzie promil tego, czym nigdy zwierze nie zostanie... swietlistą istotą dotykajaca firmamentu nieba, patrzacą w dal, i wyobrażajacą siebie, za eony, że jest doskonałością Bądzmy doskonali, nie bądzmy zwierzętami Nasz los w naszych rekach, nie cudzych... w kolejnym życiu wybierz dobrze ;)
Alojzy Cedzidło2019.08.25 11:11
Panie ,,Marcinie N- " . Pięknie napisanie . Ale głownie mądrze . To moje zdanie . Ale tu( Fronda ) mądrość, kultura nie zawsze jest najważniejsza . Jeśli Pan ma nadzieję ,że trafi to do tych ,,brejzowatych " to jest Pan marzycielem.
A2019.08.25 11:34
Proszę nie używać w jednym zdaniu słów Mądrość Kultura i Fronda
Alojzy Cedzidło2019.08.25 13:31
A to dlaczego ? Chociaż gdyby pomyśleć to ,,A ma rację . . Co to za firma ta Fronda ,Wygląda na ,,stworzony " celowo cel dla rożnych antykatolickich i antypolskich trolli . Gdzie by tak swobodnie i bezkarnie lali pomyje . . No gdzie ? Faktycznie rzadko spotkać można mądre i kulturalne wpisy , komentarze . No ale są . \Szkoda tylko ,że przeważnie na nie rzucają się pisarze z Farmy ,,Brejza " zamiast rzeczowo i kulturalnie podyskutować . Oczywiścike zgodnie z tematem. strony.
Dzielnicowy 2019.08.25 15:20
a można w jednym zdaniu używać "skretynienie, antykultura i Gejzeta Wyborcza"?
dzielnicowy2019.08.24 13:55
LGBT to najgorsze co może nam się przytrafić
podziel 2 przez 3 na kalkulatorze - Jezus2019.08.24 17:19
Wszystkie kobiety i większość facetów nawet nieświadomie to popiera, Cała kultura tańca to feminizm, A kultura dżentelmeństwa dokręca śrubę, a psiarnia to ochrania. Co masz pod "B" - Męskie B i Żeńskie B Ale to żeńskie nikogo nie obchodzi, Męskie to już nawet zwykła prostytucja kobiet czyli też konkubinat. A psiarnia to ochrania.
Alojzy Cedzidło2019.08.25 11:00
Jakiż to mądry wpis Pana/i ,,podziel itd " . A ja biedny prostak nic a nic nie kapuję o co temu Panu/i biega . Co ta ,,pisiarnia " ochrania . ? Zlituj sie PAN /I dopisz polski przekład .To nie kpiny .to prośba .
Moni2019.08.24 13:43
Obleśne i bezsensowne hasła tego tęczowego spędu. Jak zresztą każdego. Przecież nie da się zaprzeczyć, że ogromna większość ludzkiej populacji, w każdym mieście czy wsi i osadzie ludzkiej, to nie pederaści, to normalni faceci. A swoją drogą: jak te tęczowe homo-krzykaczki tracą swoją biologiczną niewinność?
Mirek2019.08.24 13:48
Jak to jak . Rżną się bez zobowiązań .
Boni2019.08.25 11:07
Da się. I to bardzo łatwo. Większość zarówno na wsiach, jak i w miastach stanowią kobiety :)
Pawlo2019.08.24 13:42
Po co ludzie idą oglądać takie marsze. Jak by nie było ''widzów'' to takie marsze wygasły by w naturalny sposób. A tak maszerujący maja radochę , że mogą ludzi drażnić. Niech sobie maszerują w samotności !
bird22019.08.24 14:04
całkowicie się zgadzam, nie reagować, nie podejmować dyskusji .. ta patologia nie jest tego warta
Beno2019.08.24 14:59
Nie odwracaj kota ogonem. Gdyby nie było takowych marszy, n ie było by problemu. To sprawców trzeba usuwać (zabronić im marszy), a nie mieć pretensji do tych co się znaleźli na ulicy. Ulica jest publiczna. Ulica to nie burdel.
stahu2019.08.24 20:07
dokładnie... miejscem śmieci jest śmietnisko.
Reytan2019.08.24 16:05
Pawlo,jestes typowym zydowskim prowokatorem, Wzywasz do kapitulacji I oddania wladzy komunistom,bo tylko do tego prowadzi niezwracanie uwagi.
Pawlo2019.08.24 17:56
miałem nie odpowiadać na ten wpis , aby nie zniżać się do poziomu ""Reytan" , a więć posłuchaj - mój ojciec walczył w obronie Rzeszowa , Jarosławia i Lwowa w 1939 jako por. rez 38 p.p. potem aresztowany przez Gestapo więzien Auschwitz , potem gnębiony po wojnie prze komuchów , reszta rodziny też , wychowany jestem w duchu głębokiego patryiotyzmu i jestem POLAKIEM z krwi i kości i chrześcjaninem - dlatego zanim posuniesz się do inwektyw to wcześniej 3 razy pomyśl co napiszesz