Kasta basta! Sędzia, która orzekała ws. profanacji wizerunku Matki Bożej jest w związku z działaczem pro-LGBT - zdjęcie
03.03.21, 09:25Fot. via Pixabay - Chickenonline /screenshot Twitter

Kasta basta! Sędzia, która orzekała ws. profanacji wizerunku Matki Bożej jest w związku z działaczem pro-LGBT

299

Wczoraj informowaliśmy o szokującym wyroku płockiego sądu, który uznał że wizerunek Matki Bożej z tęczową aureolą nie jest profanacją i nie obraża niczyich uczuć religijnych. Dziś wyszło na jaw, kim jest sędzia, która wydała taki właśnie wyrok.

Jak czytamy na Twitterze:

Sędzia z Płocka, Agnieszka Warchoł, która swoim dzisiejszym wyrokiem otwarła drogę do profanacji symboli katolickich, jest konkubiną działacza pro-LGBT, radnego Koalicji Obywatelskiej w Płocku, Mariusza Pogonowskiego, który kandydował na posła do Sejmu RP z listy”.

Portal TVP Info potwierdził, że rzeczywiście sędzia jest partnerką polityka, który broni LGBT. O związku miała mówić w trakcie wystąpienia w audycji na falach radia Płock FM. Nie ujawniła jednak wówczas swojej profesji.

W sprawie zapowiedziano już apelację

dam/twitter,TVP.Info

Komentarze (299):

XD2021.03.4 15:06
Połowa Polski jest w związkach z ludźmi popierającymi LGBT. W przeciwnym razie nie byłoby związku między homofobem a przyzwoitym człowiekiem XD
edek2021.03.4 8:56
Czy synonimem słowa konkubina jest słowo dupodajka? Słowa tak szybko zmieniają znaczenie, że ciężko się połapać.
Darek2021.03.4 12:15
Czy synonimem słowa ksiądz jest słowo pedofil? Słowa tak szybko zmieniają znaczenie, że ciężko się połapać.
Jerzy2021.03.4 8:55
I bardzo dobrze, ze sedzia jest w relacji z mezczyzna popierajacym lgbt. Tylko u religijno-prawicowych sedziow ich sytuacja zyciowa oraz przekonania ideologiczne maja wplyw na wydawane orzeczenia. Prawdziwi sedziowie potrafia zdystansowac sie od tych okolicznosci w swej pracy. Dla nich rozstrzygajace sa tylko przepisy prawa.
babcia Kasia2021.03.4 10:20
Tak szybko zmieniasz niki że trudno zdążyć. Relacje pani sędzi w popieraniu LGBT to właśnie nazywa się klasyczny konflikt interesów i to jest zdystansowanie się od przepisów prawa, które chroni symbole religijne, a nie je lekceważy.
Anonim2021.03.4 8:44
Jak jest konkubiną aktywisty LGBT, to jest w związku również z aktywnością LGBT i tyle w temacie. Nie można być sędzią w swojej sprawie, bo to złamanie podstawowej zasady prawnej. Spoko będzie apelacja.
Darek2021.03.4 8:49
A jakby była w związku z katolikiem?
A jakby babcia miała wąsy to była by LGBT2021.03.4 8:53
Zapytaj jak będzie oskarżony działacz katolicki, a nie aktywistki LGBT. Wiem że nie zrozumiesz, ale to nic nie szkodzi.
Darek2021.03.4 9:02
Czyli bezstronność sędziego dotyczy tylko strony oskarżonej? Zatem sędzia katolik lub mający katolickiego partnera nie może sądzić według ciebie oskarżonego katolika, a tym bardziej księdza pedofila? No ciekawa koncepcja. A leki już brałeś?
babcia Kasia2021.03.4 10:08
Dobre, bo według ciebie bezstronność sędziego powinna dotyczyć wszystkich tylko nie oskarżonych LGBT. Fakt, leki mi nie pomagają, ale przy tobie jest mi przynajmniej wesoło. Pa cukiereczku!
Darek2021.03.4 11:27
Masz absolutną rację, według mnie bezstronność jak i inne kryteria którymi kieruje się sąd powinny dotyczyć wszystkich, bez względu na orientację, wyznanie, rasę i inne tego typu kwestie.
Janka2021.03.4 8:59
No to tym gorzej, jej obecny partner jedynie wspiera LGBT, ale sam nie należy do tej grupy zatem nie jest stroną, jakby był katolikiem to stałby się niejako stroną. Myślę że idealnym rozwiązaniem dla fronderków byłby sędzia będącym katolickim transseksualistą, co dałoby równowagę.
leszczyna2021.03.4 9:09
Jesteś pewna, że partner nie jest B?
Janka2021.03.4 9:13
Ja tam ludziom do łóżek nie zaglądam, ale idąc Twoim tokiem "rozumowania": jesteś pewna że sędzina ani jej partner ani ich rodzice lub rodzeństwo nie są katolikami? No bo wówczas trzeba by chyba wykluczyć z orzekania w tej sprawie.
Margot2021.03.4 10:26
Nie wiem jak tokujesz przy rozumowaniu, ale w sprawach orzecznictwa sądowego nie może być wątpliwości co do bezstronności. A tu są, poprzez publiczne wpisy pani sędzi popierających działalność swojego męża.
Darek2021.03.4 11:31
To się zdecydujcie czy ona ma męża czy nie bo to już kabaret totalny. Czy gdyby ktoś ją widział na procesji albo w kościele to tak samo nie byłoby mowy o bezstronności czy to działa tylko jak Ci wygodnie? Przede wszystkim gdzie te rzekome wpisy pani sędzi? Podaj linka proszę - zweryfikujemy.
[email protected]2021.03.5 7:53
ALE NIE JEST!
arch2021.03.4 8:18
nie ma nic wątlejszego i delikatnego niż uczucia katolików xD. Wyście porządnej profanacji nie widzieli :D
Anonim2021.03.4 8:49
Za to jak pojawią się zamiast katolików muzułmanie, to cię nawet głowa nie zdąży zaboleć od myślenia po co mi to było ;D
Alojzy Cedzidło2021.03.3 22:36
Przecież to nowa kompromitacja tej czwartej władzy . W ustnym uzasadnieniu wyroku pani Warchoł twierdziła ,że aureola z tęczy nie obraża uczuć religijnych . Kompletna i jawna kompromitacja , która ubliża całej " kaście ". Pani ''Kaścina " nie zadała sobie trudu aby policzyć ilość kolorów na fladze ,którą jej partner powiewa. .A tęcza ma inne kolory . Inną ich ilość . Dużo szkody narobiła kaście , a kasta nic nie reaguje.
Monika2021.03.3 21:38
Oj katole, boli dupka? Bo kochaj bliźniego jak siebie samego, ale o ile nie jest homoseksualny, tak? Hipokryci.
leszczyna2021.03.3 22:02
Uczynek miłosierny wobec braci i sióstr w wierze, którzy stosują praktyki homoseksualne, to grzeszących upominać. Napominających dupka nie boli, boli za to grzeszników.
Yoshka2021.03.4 9:11
Jeśli dotyczy to relacji osobistej masz rację, też upominam sodomitów czyli gorszycieli czczących święte obrazy i figury, którzy łamią w ten sposób 2 przykazanie Dekalogu, ale nigdy nie posunąłbym się do skarżenia ludzi do sądu z uwagi na ich sprzeczny z Biblią i nauczaniem Jezusa światopogląd. Moja teściowa jest sodomitką modlącą się do bałwochwalczych obrazów, upominam ją by się wyrzekła swej sodomii (niestety bezskutecznie) ale żyjemy w zgodzie - cywilizowani ludzie szanują się wzajemnie nawet jeśli mają odmienne poglądy.
leszczyna2021.03.4 11:29
Przecież aktywistki LGBT nie zostały podane do sądu za poglądy, ale za podrabianie obrazu jasnogórskiego na swoją modłę, która jest sprzeczna z treściami doktrynalnymi, jakie wyraża rzeczony obraz. Czy "pasowałoby" Ci umieszczanie gwiazdy Dawida na tle swastyki? No bo przecież wg sądu w Białymstoku swastyka to symbol szczęścia. Pewnie, sv-asti to "jest szczęście" w sanskrycie, ale nie o takie "szczęście" w wykonaniu III Rzeszy względem Żydów chodziło skarżącym do sądu. I tak, cywilizowani ludzie szanują się wzajemnie w razie odmienności poglądów, dlatego aktywiści lgbt powinni szanować symbole religii, której wiary nie podzielają. I jeśli sami są wyznawcami tej religii, to niech albo się do niej stosują, albo niech odejdą i założą swoje własne zgromadzenie religijne.
Darek2021.03.4 11:46
Reprodukcja to podróbka? Serio? Nie potrafisz odróżnić naklejki od oryginalnego obrazu? Zgłoś się do PiS to cię mianują biegłą sądową w dziedzinie autentyczności obrazów. Obrazy wyrażają treści doktrynalne? Serio? Twoje porównanie nieheteronormatywnych chrześcijan do nazistów mordujących Żydów łaskawie pominę, ale co byś powiedziała gdyby chrześcijanie mieszkający w Izraelu zaprezentowali ten sam obraz jasnogórski z gwiazdą Dawida? Też pewnie obraza bo Żydzi zabili Jezusa. A co z obrazem jasnogórskim obleczonym polską flagą - wszak Kościół obłożył wszystkich Polaków do n-tego pokolenia anatemą - znowu profanacja.
leszczyna2021.03.4 12:00
Skorzystaj ze słownikowego hasła "podrabianie", skoro za trudne jak widać. To pobożne chrześcijanki nalepiały obrazek Maryi? Z różancem czy litanią w ręku? Może "Godzinki" śpiewały? A wiesz co, gdyby w Izraelu zestawiono ikonę częstochowską z gwiazdą Dawida, to bym się ucieszyła. To by znaczyło, że żydzi się nawracają i przypominają o żydowskim pochodzeniu zarówno Maryi, jak jej Syna.
Darek2021.03.4 12:17
Ach te wasze podwójne standardy - czyli jedni chrześcijanie mogą łączyć symbole swojej tożsamości z symbolami swojej religii a inna to już nie - no to nie mm więcej pytań.
leszczyna2021.03.4 13:38
Nie zauważyłam, abyś twierdził, że łączący gwiazdę Dawida z ikoną częstochowską mieliby być chrześcijanami. Akurat nie o Żydach - chrześcijanach obrządku hebrajskiego myślałam, ale o żydach wyznawcach mozaizmu w połączeniu z Talmudem. Narodowość nie ma znaczenia moralnego w chrześcijanstwie, Bogu "w każdym narodzie miły jest ten, który się Go boi", natomiast praktyki seksualne podlegają ocenie moralnej i wszystko, co jest seksualnego poza sakramentalnym małżenstwem, podpada pod cudzołóstwo czy nierząd. Proste i równe dla wszystkich o jakichkolwiek orientacjach.
Darek2021.03.4 14:23
Aż się boję myśleć jak zrozumiałaś moje "chrześcijanie mieszkający w Izraelu" skoro twierdzisz że to nie są chrześcijanie, ale Tobie dzisiaj się wszystko kojarzy z seksem, to może wolę nie wiedzieć co przeczytałaś. Z tą narodowością to nie do końca prawda, bo przecież szanse na zbawienie ma tylko 12 plemion Izraela i nikt inny, ale fakt to akurat chociaż z Nowego Testamentu to już nie do końca zgodne z Katechizmem, więc pomińmy. Wszystko co jest seksualnego dla ciebie podpada pod nierząd, zatem jesteś nierządnicą jeśli posiadasz seksualną orientację chociaż. No doprawdy smutna będzie Twoja starość jak całą rzeczywistość dziś sprowadzasz do seksu to kiedy ta fiksacja minie świat Ci się zawali. Współczuję.
leszczyna2021.03.4 15:08
Nie bój się i czytaj ze zrozumieniem. Napisałam, że nie zauważyłam, byś twierdził, że łączący gwiazdę Dawida z ikona częstochowską mieliby być chrześcijanami, a Ty piszesz, że ja twierdzę, że to nie są chrześcijanie. Ja napisałam, że wszystko, co jest seksualne poza sakramentalnym małżenstwem, podpada pod cudzołóstwo czy nierząd, a Ty piszesz, że "wszystko co jest seksualnego dla ciebie podpada pod nierząd, zatem jesteś nierządnicą, jeśli posiadasz seksualną orientację przecież". Chciałam konstruktywnie dyskutować z antykatolikiem, ale wyszło jak prawie zawsze. Nie ma rady - contra negantem principia noc est disputandum.
Darek2021.03.4 13:37
SJP: podrabiać 1. «wykonać imitację jakiejś rzeczy mającą uchodzić za oryginał» 2. «popracować trochę przy czymś lub zrobić coś częściowo»
leszczyna2021.03.4 13:42
https://synonim.net/synonim/podrabianie:emulacja,imitowanie,małpowanie,naśladowanie,odtwarzanie,odwzorowywanie,papugowanie,plagiatowanie,przedrzeźnianie,kształtowanie,obróbka,preparowanie,przerób,przeróbka,przetwórstwo,fabrykowanie,falsyfikacja,fałszerstwo,fałszowanie,prokurowanie,sfałszowanie.
Anonim2021.03.4 13:55
https://synonim.net/synonim/skorzysta%C4%87 Czyli mam "wygrać" ze słownikowego hasła? Co wygrałem?
Darek2021.03.4 11:52
A skąd wiesz czy się katolicy LGBT nie stosują czy się stosują do swojej religii? Masz monitoring u nich czy jak? Sam znam parę LGBT ortodoksyjnie katolicką i takich jest pewnie całkiem sporo. Doktryna katolicka przecież nie koliduje w żadnym miejscu z odmienną orientacją seksualną, więc niby czemu zakładasz że jak ktoś kocha osobę tej samej płci to automatycznie nie jest według Ciebie juz dobrym katolikiem?
leszczyna2021.03.4 12:06
Te aktywistki lgbt z Płocka to ortodoksyjne katoliczki? Jeśli tak, to powinny wiedzieć, że stosunki homoseksualne są grzechem i wykluczają z Królestwa Niebieskiego. Nowy Testament tak podaje, one są mądrzejsze od Słowa Bożego? Dobry katolik-homoseksualista to osoba żyjąca wg etyki chrześcijanskiej wyłożonej w Piśmie Świętym, katechizmie i prawie kanonicznym. Jeśli te Panie to dziewice chrześcijanskie, to zwracam honor.
Darek2021.03.4 12:26
Nie wiem czy te aktywistki są katoliczkami czy nie są - może i są. Nie muszą być katoliczkami żeby promować szacunek dla chrześcijan LGBT. Ja jestem heteroseksualny a też mam tęczę LGBT na swoim profilu społecznościowym na znak solidarności z cierpiącymi ludźmi. Codo tego mają stosunki seksualne? Czy na tych grafikach zilustrowano jakieś stosunki seksualne? Jeśli tak to dla mnie to oczywiście niedopuszczalne, ale media nic o tym nie pisały, tylko o barwach aureoli. Gdzie nowy testament potępia osoby nieheteronormatywne niby? Nie znam takiego zapisu, ale w sumie to też nieistotne, bo Katechizm Kościoła Katolickiego się rozmija z oboma testamentami dość grubo, ale w Katechizmie też takiego potępienia czy uznania za grzech nie ma więc skąd takie durne pomysły? Chociaż z ciekawości jakbyś znalazlł taki fragment gdzie czy to Nowy czy Stary Testament uznaje miłość tych lesbijskich aktywistek za grzech to zapodaj, może się czegoś ciekawego dowiem, bo wydaje mi się że Pismo Święte znam całkiem dobrze.
leszczyna2021.03.4 13:53
Durne pomysły? To może podał, gdzie katechizm zezwala na aktywność seksualną poza sakramentalnym małżenstwem? Nauka Pana Jezusa o małżenstwie nieznana? To proszę: ewangelie Marka i Mateusza poczytaj, a także co św. Paweł określił jako słowa Pana. "Mężczyźni współżyjący ze sobą nie odziedziczą Królestwa Niebieskiego" nie czytał? - to niech przeczyta. "Kobiety zamieniły pożycie z mężczyzną na stosunki wbrew naturze" nie widział? - to niech zobaczy. Czytaj po kolei, dojdziesz, gdzie trzeba zbierając wiele po drodze.
Darek2021.03.4 14:15
Co Ty ciągle z tym seksem? Jakaś niewyżyta koleżanka widzę. Co aktywność seksualna ma do orientacji? No i może podaj gdzie katechizm zezwala na loty kosmiczne albo pizze z ananasem? Nie znalazłaś - a to znaczy że grzech śmiertelny - będziesz się za ananasa w kotle smażyć ;) Drugi fragment wyrwałaś z kontekstu w dodatku, to akurat potępienie bałwochwalstwa - jakbyś przytoczyła całość zamiast manipulować tym fragmentem to homoseksualizm jest tu karą zesłaną przez Boga za oddawanie czci wizerunkom "śmiertelnego człowieka" - żeś nie widziała? Z resztą nawet wyrwanie z kontekstu i zmanipulowane przez umieszczenie w innym kontekście przez Ciebie nadal nie potępia homoseksualistów. Pierwszy fragment oczywiście też okroiłaś, bo tyczy się też czcicieli obrazów choć nie tylko "ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego" zatem katolicy są tu nawet przed mężczyznami współżyjącymi ze sobą seksualnie, ale o ich orientacji seksualnej akurat nic nie wiemy. Gorliwi katolicy LGBT są niestety skazani na wstrzemięźliwość seksualną jeśli chcą pozostać w zgodzie ze swoją religią, ale chyba nikomu nic do tego kto z kim śpi. jakoś nie widziałem kampanii nienawiści wobec rozwodników, czcicieli obrazów czy ludzi noszących dżins do wełny, czy zajadających się owocami morza, a to jest akurat grzech śmiertelny, o orientacji seksualnej nic tam nie ma przecież - zakazane są tylko konkretne czynności seksualne - czy słusznie to inna sprawa, ale tak jak Marta Kaczyńska, czy Kurski nie mogą się nazywać gorliwymi katolikami tak samo homo, bi czy hetero -seksualista który uprawia seks pozamałżeński, albo nawet oralny w małżeństwie. Ale co to ma do rzeczy? Po co zbaczasz z tematu, przecież nie mówimy o zachowaniach seksualnych tylko o konkretnej grupie ludzi, która jest z resztą liczna i różnorodna i nie zachowania seksualne a orientacja seksualna ich definiuje. Niektórzy są ateistami, inni katolikami czy buddystami mają do tego prawo. Nadal czekam na fragment potępiający tych ludzi, ale widzę że się nie doczekam bo Tobie tylko seks w głowie.
leszczyna2021.03.4 15:15
"Gorliwi katolicy LGBT są niestety skazani na wstrzemięźliwość seksualną jeśli chcą pozostać w zgodzie ze swoją religią" - otóż to. Sam sobie odpowiedziałeś, moje wywody Ci niepotrzebne. Masywność powyższego postu pokazuje, że temat jest dla Ciebie ważny. Niezależnie od trafności Twojego komentarza do Listu do Rzymian, pewnie zauważyłeś, że skoro homoseksualizm miałby być karą za bałwochwalstwo, to najwidoczniej niczym dobrym nie jest. Dobrem wszak nie wymierza się kar.
Darek2021.03.4 15:33
Jestem satanistą - jasne więc, że krzywda ludzka jest zawsze dla mnie ważnym tematem i zawsze stoję po stronie pokrzywdzonych i w ich obronie, taki już mamy kodeks moralny. Oczywiście, że według Biblii homoseksualizm w społeczeństwie zabraniającym realizacji popędów seksualnych przez te osoby jest bardzo uciążliwą karą - czy jest zły - cóż w tym kontekście oczywiście - Bóg czyni zło, ale usprawiedliwia to zło przez siebie czynione potrzebą ukarania bałwochwalców. Tylko co te Twoje wszystkie wywody o seksie mają wspólnego z tematem społeczności LGBT i praw religijnych mniejszości?
Azrael2021.03.3 22:04
Ty zamiast głowy masz to co normalny człowiek nosi poniżej pasa. Widać to i czuć. Fetor z ciebie bije nak na gnojowisku. Zlewaku.
Figo Fago2021.03.3 23:04
"Azraelu " Szanowny " leszczyna" to może być kobieta , Jak się nie kąpie bo pisze na Frondzie to nie wiadomo z którego otworu w organiżmie jej cuchnie.
Figo Fago2021.03.3 22:18
Moniu już się nie reklamujesz ?
Sticky Notes2021.03.4 1:49
Trafiłaś Moniu w 10. Mam kochać Bliźniego jak siebie samego. Nie ma takiej miłości wobec siebie która zarazi mnie HIV, chorobami wenerycznymi lub będzie skutkowała rakiem odbytu.
Precz z prawactwem2021.03.3 21:06
Polskie prawactwo jak zwykle stosuje faszystowskie metody propagandy.
***2021.03.3 20:23
Nie ma się co dziwić!....nic nie dzieje się bez przyczyny.
Prawda w oczy2021.03.3 20:05
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" - pedofilia, zoofilia, koprofilia
Japa2021.03.3 22:48
Masz rację obrzydliwe a może chore , niezgodne z naturą .I ta "niezgoda to właśnie choroba . Dlaczego chory z syfilisem idzie dyskretnie do lekarza . a pedalstwo , równe syfilisowi chwali się swym zboczeniem i pcha się do władzy . Tego trudno pojąć .Jednak zwalanie winy na innych też nie jest w porządku . Biedroń na siłę do Brukseli się nie dostał
Quantum2021.03.3 20:02
Prowadzi sie jak szmata to i szmatławe wyroki wydaje. Lewaczce wieloma otworami można głupote wcisnąc co rzutuje na jej postrzeganie świata.
Foster2021.03.3 19:58
Obrzydliwość !!!. Czy nie lepiej by było wybrać kogoś (podobnej orientacji) z "dobrej zmiany" ?
Ewa2021.03.3 19:30
Czego tu nie rozumiecie pani sędzi A.W. z Płocka zabrakło wiedzy i doświadczenia. winna się wiec skonsultować ze specjalistami, a tego nie zrobiła. W tym przypadku było zbezczeszczenie symboli religijnych, obraza uczuć religijnych i pogwałcenie norm zwyczajowych. Bez względu na to z jakiej religii są symbole religijne, nikt nie ma prawa bez zgody przedstawicieli- władz tej religii zmieniać tych symboli. To tak jak znak zastrzeżony, jeśli go naruszysz lub zniekształcisz lub użyjesz bez zgody właściciela, odpowiadasz za to prawnie i finansowo. Symbole religijne nie mogą bez zgody przedstawicieli- władz tej religii być przedmiotem działań i instalacji artystycznych. Taki artysta może sobie uprawiać taka sztukę w zaciszu domowym, ale jeśli wychodzi z tym do przestrzeni publicznej musi liczyć się z konsekwencjami, Jeśli pani sędzi to nie przeszkadza niech powiesi sobie te symbole w swojej toalecie, a wieszanie wizerunku zniekształconej, pohańbionej Matki Boskiej Częstochowskiej na szalecie i śmietniku to skandal i hańba nie tylko dla pani sędzi, Płocka, ale dla wszystkich Polaków. Nawet sprzedawanie podróbek ciuchów czy perfum jest ścigane i karane, a Pani sędzia uważa, że nic się nie stało? A gdzie w polskim prawie jest mowa o osobach nieheternormatywnych? Ale na szczęście poza ziemskim prawem, jest jeszcze sprawiedliwość boża i każdy z nas ma wolną wolę i swoimi czynami pracuje na własny rachunek i pani sędzia tez.
Alojzy Cedzidło2021.03.3 22:55
Pani "Ewo" . Ciężko się żyje z takimi przekonaniami . Nie tylko w Polsce . Wiem to z własnego doświadczenia .
Skrzypek na dachu2021.03.3 19:22
Jednak Polska powinna przejsc na szarija najskrajniejszy Izlam na rok czasu tak aby z 7ego pietra pofrunelo cale towarzystwo tenczowoeskimoskie .
Tomek2021.03.3 17:20
Niektorzy maja nazwiska adekwatne do tego kim są
Anonim2021.03.3 15:29
Kolorowa szmatka obraża wasze uczucia a gwałcenie dzieci już nie. Jeśli piekło istnieje to jest pełne katolików!!!
Anonim2021.03.3 16:10
Jakie to zabawne, powtarzacie głupoty w które z czasem sami wierzycie, potem jeszcze Lempart żali się w mediach że każdy z was potrzebujecie pomocy psychologicznej. Głupota może nie boli, ale szkodzi na pewno.
rychu2021.03.3 17:18
Toz to wy popierajacy zboczencow popieracie pedofili krecisz kołka jak nie zdrowy na umysle
Anonim2021.03.3 19:23
Nie popieram Polańskiego.
Anonim2021.03.3 20:06
Pederaści LGBT+ gwałcą niemowlęta
"Sędziów się losuje."2021.03.3 15:27
Spośród JAKICH?
Maria Błaszczyk2021.03.3 14:56
No ale w czym problem? Sędziów się losuje. Nawet portal dorzeczy daje wynik sondażu, gdzie mniej więcej połowa ludzi jest za, a połowa przeciw... Do tego, można domniemywać, że wśród ludzi wykształconych, te proporcje będą istotnie inne. Oczywiście, możemy poszerzyć "reformę sądownictwa" o wymianę wszystkich sędziów z prawdziwym wyższym wykształceniem na ulubionych prezesów Prezesa i tym podobnych, pan faszol, co ostatnio się go nie udało przeforsować na szefa oddziału IPN też pewnie szuka roboty... https://krysztopa.dorzeczy.pl/kraj/102826/Co-Polacy-mysla-ws-teczowej-Matki-Boskiej-Zdecydowany-wynik-sondazu.html
Anonim2021.03.3 15:21
problem w tym, że sędzia się nie wyłączył, choć jego powiązania rodzinne i pseudorodzinne oznaczają, że znajduje się w konflikcie interesu. A sprawa jest prosta - nie wolno łączyć symboli/znaków otaczanych szacunkiem z w jakiejś grupie ludzi z symbolem/znakiem uznawanym w tejże grupie za rzecz niegodną, poniżającą, zakazaną, uwłaczającą. A więc na dokładnie takiej samej zasadzie, jak zakazane jest łączenie Mahometa z boczkiem (nieczyste zwierzę) tak samo zakazane (bo tak samo obraźliwe) jest łączenie wizerunku Matki Boskiej z symbolem Sodomii. I tak, choć dla mnie boczek jest okej, wiem że w religii Islamu nie jest okej i moim obowiązkiem jest uszanowanie pretensji muzułmanów w tym zakresie. Doskonale wiecie, że dla katolików nibytęcza LGBT jest dokładnie tak samo parszywa, jak dla muzułmanów wieprzowina, a skoro mimo to z premedytacją łączycie te znaki, robicie to tylko i wyłącznie w celu poniżania , wykluczania, opluwania i ranienia uczuć katolików. Jest to napaść i agresja.
Maria Błaszczyk2021.03.3 15:56
Eeee... Ale przecież to nie partner pani sędzi wydrukował ten obrazek? Skoro wiele wskazuje na to, że przynajmniej połowa partnerów sędziów nie poczuła się tym obrazkiem urażona. A co do łączenia symboli - to chyba jaja sobie robisz, prawda? Te powielane po tysiąckroć obrazki ze swastyką na tęczowym tle, z człowiekiem podcierającym się tęczową flagą i sama akcja, która spowodowała reakcję w postaci tego obrazka, czyli zrównanie grupy ludzi ze "zboczeniami", "nienawiścią" i czym tam jeszcze - to wtedy ta zasada nie działa, tak? I zasada niełączenia Mahometa z boczkiem mnie nie dotyczy. Ale też nie wiem, po co bym miała to robić. W tym wypadku była to odpowiedź na konkretną instalację, nie nazwę jej artystyczną, bo bez przesady, ale dehumanizującą osoby LGBT. To nie jest tak, że Wy możecie wszystko - urządzać sobie polowania na tęczowe dzieciaki, przynosić bomby na parady i 1/3 kraju ogłosić strefą wolną od LGBT - a reszta ma siedzieć cicho i nie ma prawa do odpowiedzi.
Anonim2021.03.3 16:27
Przecież to wy urządzacie sobie polowania na "dzieciaki" aby im wmówić, że są tęczowe i w ten sposób zmasakrować ich całe życie. Kwestia LGBT nie jest neutralną kwestią i od powstrzymania tej ideologii zależy przetrwanie narodów Europy. Jest to mentalna zaraza w sensie ścisłym, niszcząca zarażone osoby i demolująca otoczenie cywilizacyjne i kulturowe. Uznanie prostej prawdy, że Cele Ruchu LGBT noszą wszelkie znamiona ideologii (w sensie encyklopedycznej definicji słowa Ideologia) nie ma nic wspólnego z "dehumanizacją". Po prostu atakujecie wszystkich którzy ujawniają wasze cele. Reasumując - Ideologia LGBT jest to zło w stanie czystym, tak jak jej predecessor nazywany nie wiadomo dlaczego bolszewizmem.
Maria Błaszczyk2021.03.3 16:36
Serio? Znany Ci jest jakiś przypadek, ze skopałam dzieciaka na ulicy łamiąc mu obojczyk po to, żeby go przekonać, że jest "tęczowy"? A co do przetrwania Europy - przetrwała biseksulnego Juliusza Cezara, geja Leonarda da Vinci, wyjątkowo zhomoseksualizowany Kościół Katolicki - raczej nic mu się od LGBT nie stanie. W ogóle w znacznej mierze nasza kultura jest ugruntowana na gejozie. I bolszwizm nie ma tu nic do rzeczy, ci Euklidesi, Eurypidesi, Arystotelesi, Sokratesi naprawde o zadnym bolszewizmie nie słyszeli. A jeśli wymieniasz grupę ludzi w zbiorze zjawisk z bardzo negatywną konotacją - to jest dehumanizacja. I prowadzi do tego, że normalna rodzina, chłopak i dziewczyna, co prawda z dziećmi w opiece zastępczej, ale nie czepiajmy się szczegółów, biorą bomby i idą wysadzać te "ideologie" i "zarazy".
Skrzypek na dachu2021.03.3 19:29
Nieszczesliwe zboczence chca miec dzieci.....cudze dzieci ......ale normalne rodzice nie chca oddac swoje pociechy jako narybek dla degeneratow zdepraweowanych .
leszczyna2021.03.3 20:21
Po co kolejny raz piszesz o "biseksualnym Cezarze", skoro nie należał do żadnego lgbt? Kościołowi się nic od lgbt nie stanie? - to czemu odmawia się wiernym tego Kościoła prawa do wyrażania swoich poglądów, które nie podobają się lgbt-owcom? Kościół dehumanizuje lgbt? - ależ skąd, nie odmawia im człowieczenstwa, jak Ty ludzkiemu płodowi, którego dowolne uśmiercanie to wg Ciebie prawa kobiet, Kościół stawia homoseksualistom wymagania moralne zgodne z etyką, którą głosi. Gdyby Kościół nie uznawał homoseksualistów za ludzi, to by nie zajmował stanowiska wobec ich zachowan tak, jak nie ocenia moralnie zachowan zwierząt.
:O2021.03.3 21:25
Ale ciężki przygłup z ciebie. Nic dziwnego, że występujesz jako Anonim.
Problem w tym Maryska2021.03.3 16:49
że posprzataj durnoto i umyj naczynia w swojej syfiastej kuchni
Maria Błaszczyk2021.03.3 19:49
Ups... Chamstwo skądiś wypełzło.
some2021.03.3 14:29
Totalny brak obiektywizmu ze strony pani sędzi. Powinna zamiast orła nosić flagę lgbt.
zorro2021.03.3 14:07
Skoro tak to wykluczyć z orzekania sędziów katolików.
Anonim2021.03.3 15:02
Zorro powinieneś z sierżantem Garsiją popijać piwo , a nie pisać banialuki.
debilku2021.03.3 16:30
pisze się Garcia.
A na to Keller-Krawczyk? JA CHCE ! JA CHCE !2021.03.3 13:49
"Japonia mówi kategoryczne „NIE” chińskim testom analnym na Covid-19"
Szyderca2021.03.3 13:46
To znaczy: od tego wyroku można mówić "pedał" nie tylko na część roweru.
Anonim2021.03.3 13:32
Matka Boska to dla Polaków Świetość. "Wara od źródła"! A swoja drogą .. ciekawe jakby czuła się np. szanowna sędzina gdyby jej wizerunek umieścić na toalecie lub śmietniku????
zorro2021.03.3 14:05
tęcza a śmietnik - chyba jest różnica
Toni2021.03.3 13:28
Sędziowie powinni być badani bo okazuje się, że zamiast niezależnego sędziego są tam zboczeńcy z LGBT.
Alojzy Cedzidło2021.03.3 22:59
No i co z tego ? Gorzej jak by byli z PiS-u . To by były jaja .
Anonim2021.03.3 13:25
Typowe warcholstwo
olo2021.03.3 13:17
nalezy wydalic ta bolszewicka malpe z zawodu
Ojciec Święty2021.03.3 12:59
Kasta basta! Kobieta która skazała kobiety na tortury jest żoną TW Wolfganga!
Klapaucjusz2021.03.3 13:36
Ale za to dobre kotlety dla Prezesa robi!
Anna2021.03.3 12:52
jeśli poglądy życiowego partnera mają być argumentem to z postępowania powinni zostać wykluczeni tym bardziej sędziowie katolicy, gdyż nie można być sędzią we własnej sprawie.
Anonim2021.03.3 13:01
Bajki opowiadasz, liczy się pośrednie albo bezpośrednie zaangażowanie sędzi w sprawy LGBT poza salą rozpraw. To nie będzie trudne do udowodnienia.
Anonim2021.03.3 13:05
Do Anny - Zrozum , to takie proste , aż strach , że Ty tego nie rozumiesz- tutaj nie chodzi o światopogląd sędziego tylko o to aby wydawał wyroki w oparciu o przepisy Kodeksu Karnego, a nie o własne subiektywne odczucia.
Michał Jan2021.03.3 13:06
Jak niekatolicki, to jaki? Czy biegły też powinien być niekatolikiem i nie-elgiebetystą? W którymś momencie powinien pojawić się ktoś, kto ma rozeznanie, na co katolicy mogą, a na co nie mogą się zgodzić.
Maria Błaszczyk2021.03.3 16:21
Jeden katolicki ważniak się w sumie już w tej sprawie wypowiedział: “Bóg nie potrzebuje być przez nikogo broniony i nie chce, aby Jego imię było używane do terroryzowania ludzi. Proszę wszystkich o zaprzestanie używania religii w celu budzenia nienawiści, przemocy, ekstremizmu i ślepego fanatyzmu”. W sumie nie ma tu ani słowa o ikonie z Częstochowy, ale może dałoby się jednak to jakoś zastosować? https://twitter.com/Pontifex_pl/status/1297103718706548736?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1297103718706548736%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwyborcza.pl%2F77539826231918papiez-franciszek-prosze-o-zaprzestanie-uzywania-religii-w.html
leszczyna2021.03.3 20:39
Wnioskujesz z tego, że "ważniak" przyzwala na poniewieranie i znieważanie symboli religijnych chrześcijanstwa?
Prawda2021.03.3 12:44
Na świecie nie znajdziecie sędziego, który uzna tęczę za obrazę.
Anonim2021.03.3 12:50
Oczywiście że znajdziemy, ale tą prawdziwą 7 kolorową, to znak przymierza.
Anonim2021.03.3 12:50
fejk
Maria Błaszczyk2021.03.3 16:38
A jak Ty, drogi Anonimie, w ciągłym spektrum te kolory policzyłeś?
Anonim2021.03.3 20:09
Policzyłem w satanistycznym symbolu grzechu sodomskiego. Jest 6.
leszczyna2021.03.3 20:31
Nieważne, kto i ile kolorów się w tęczy doliczył, ale kto i do czego tego emblematu używa. Lgbt-owcy wciskają katolikom swoją tęczę z premedytacją, wiedząc, że ich praktyki chrześcijanie uznają za ciężki grzech. To z ich strony profanacja wizerunków ważnych dla wierzących chrześcijan, tych, których założyciel jest dla gejostwa znakiem sprzeciwu.
Janka2021.03.4 9:36
No jednak się mijasz z prawdą - nie wszyscy chrześcijanie uważają za jakikolwiek grzech przynależność do LGBT, podejrzewam że nawet zdecydowana mniejszość, ale nie znam statystyk. Przez pierwsze 200 lat istnienia islamu muzułmanów też zaliczano do chrześcijan , może islam zaliczasz nadal do chrześcijaństwa, to wtedy możemy się zgodzić że spory odsetek chrześcijan uważa sam fakt że LGBT śmią oddychać za ciężki grzech, ale zapewniam ze nie wszyscy. Tak samo jak nie wszyscy chrześcijanie są złodziejami. Swoją drogą skoro Polska i wszyscy Polacy zostali przez Kościół Katolicki przeklęci to czy umieszczanie wizerunku Maryi na fladze tej przeklętej przez kilku już papieży Polski nie jest profanacją i nie stanowi dla katolików obrazy tzw. uczuć religijnych?
leszczyna2021.03.4 11:41
Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej powstał w chrześcijanskim kręgu kulturowym w czasach, gdy żaden teolog czy kanonista zarówno katolicki, jak prawosławny nie śmiałby twierdzić, że czyny seksualne jakiekolwiek poza sakramentalnym małżenstwem są dozwolone i nie obciążone grzechem. Od reformacji ikona częstochowska jest wyrazem katolickiej wiary Polaków. I to nie ma nic wspólnego z muzułmanami. Nie znasz stanowiska KK wobec homoseksualistów, to poczytaj Katechizm KK. Sami lgbt-owcy też niech poczytają, a jak się nie podoba, to niech ze swoją flagą - mówiąc językiem ich ulicznych popleczników - wypier.....ją.
Darek2021.03.4 12:33
Co Ty tak ciągle o tym seksie, różne zachowania seksualne w katolicyzmie są zabronione i nie są przypisane do orientacji seksualnej. Stosunki analne i oralne par heteroseksualnych nawet w sakramentalnym małżeństwie są tak samo traktowane zarówno przez wielowiekowe nauczanie Kościoła, Pismo Święte jak i Katechizm. Chyba sama nie znasz jednak Katechizmu jeśli gdzieś tam się doczytałaś jakiegoś potępienia homoseksualistów. Swoją drogą LGBT to nie tylko homoseksualiści. Mówiąc językiem elit PiS z tymi swoimi mądrościami.... a z resztą nie będę się zniżać do waszego poziomu.
leszczyna2021.03.4 14:02
Stosunki oralne i analne są dewiacyjnie niezależnie od tego, kto z kim je praktykuje. Różnica jest taka, że para normalna może współżyć normalnie, natomiast para tej samej płci normalnego pożycia jest pozbawiona z natury rzeczy. Nienaturalnego pożycia sakrament małżenstwa nie przewiduje.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:56
dlatego PiSdzielstwo wkrótce skończy na śmietniku
Czyli chcesz zabić na śmietniku?2021.03.3 13:06
za orzeczenie nie po twojej myśli
gośc2021.03.3 12:35
Kobieta do odstawki, co to za sędzia, wstyd dla Płocka!!!
pytajnik2021.03.3 12:35
A z kim jest w związku Fronda, że nie informuje o postępach w realizacji nauczania biskupów: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )?
mrk2021.03.3 12:34
Sędzina będzie niezawisła, dopóki nie zawiśnie na suchej gałęzi.
Przed czy po przyjęciu2021.03.3 12:41
Najświętszego Sakramentu przyszło ci to do głowy?
Anonim2021.03.3 12:43
Ona będąc w opozycji do KK, nie może przyjmować sakramentów.
I z tego powodu chcesz ją zamordować?2021.03.3 12:49
Za to się idzie siedzieć.
Nie, nie udzielić saklramentu2021.03.3 12:54
Za profanację też idzie się siedzieć, za współudział w profanacji również.
Czyli chcesz ją powiesić na suchej gałęzi2021.03.3 12:59
za orzeczenie nie po twojej myśli?
Nie, nie udzielić sakramentu2021.03.3 13:04
Tłumacz ci się zepsuł?
Tłumacz nie wie co to sakrlament2021.03.3 13:06
j.w.
Widzę, to zmień tłumacza2021.03.3 13:12
i naucz się czytać samodzielnie
ala2021.03.3 12:30
Profanacje miejsc kultu w Polsce rozpoczęły się w czasie protestów tzw. strajku kobiet. Bojówkarze lgbt, lewicy oraz innych ugrupowań antykościelnych oprócz niszczenia miejsc kultu zaczęły jeszcze zakłócać odbywające się w kościołach nabożeństwa, do czego dołączyła nawet jedna z posłanek (Wielgus) ze swoim mężem, za co POwinna siedzieć! Lempart ponosi odpowiedzialność za wszelkie zniszczenia mienia oraz kosztów policji.
gwno prawda2021.03.3 12:40
10 maja 2010: "Kompletnie nagi, młody mężczyzna w towarzystwie ekipy filmowej pojawił się podczas porannej mszy w wejściu do łódzkiej katedry. Wierni i proboszcz są zszokowani i obrażeni. - To tylko sztuka - odpowiada prof. Marek Wasilewski, reżyser performance'u."
Anonim2021.03.3 12:41
Przecież Wielgus twierdzi przed rozprawą sądową, że jednak należy do KK i miała prawo tam być. I tak z nimi wszystkimi jest, "jak trwoga to do Boga".
Anonim2021.03.3 13:09
A dopiero mówiła , że dokona apostazji - Niech się kobiecina w końcu zdecyduje - czy jej po drodze z Bogiem czy z szatanem.
PRAWDA2021.03.3 12:28
Dzieci i Wnuki ==Czerwonej Zarazy w Polsce Szaleja i walcz z Wnukami AK czyli ==Armi Krajowej ==
ala2021.03.3 12:24
W nocy doszło do dewastacji sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej. Grupa młodych ludzi próbowała wedrzeć się do kościoła, a gdy to im się nie udało, rozpoczęli niszczenie murów obiektu i zabytkowego epitafium. Pomioty szatana. Biedni młodzi ludzie, nie wiedzą na jakie konsekwencje się narażają. To jakby ślepy szedł w przepaść, nie wiedząc o tym. Poza tym to jest przestępstwo z kodeksu karnego. Mam nadzieję, że policja ich złapie, a sąd nie będzie taki jak w Płocku i kara również będzie adekwatna.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:27
kto sieje wiatr ten zbiera burzę, nadszedł czas zapłaty za grzechy katolstwa i ich obrzydliwej ideologii
Anonim2021.03.3 12:29
fejk
Anonim2021.03.3 12:29
fejk
Obok "ali" to ty staruszku2021.03.3 12:32
Dorysowanie tęczy do pliku w komputerze, to dorysowanie tęczy do pliku w komputerze. Niszczenie mienia to art. 288 a usiłowanie nieudolne to art.13
Anonim2021.03.3 12:37
Jak dorysujesz swastykę to wpakują cię do pudła. A ja nie widzę specjalnej różnicy, nibytęcza czy sierp i młot czy swastyka, wszystko równie obraźliwe, wykluczające i totalitarne.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:42
ty nie musisz widzieć różnicy, bo jesteś chory psychicznie, natomiast istotna jest rzeczywistość prawna, w której symbolika tęczy jest absolutnie legalna, nie wspominając o tym, że sympatyczna, budząca miłe skojarzenia i fajna dla oka, natomiast do swastyki i sierpa upodobnił się symbol katolskiego krzyża, nie mogło być inaczej patrząc na skalę degrengolady w sekcie katolskiej
Anonim2021.03.3 12:47
fejk
Anonim2021.03.3 12:50
fejk
apples vs oranges2021.03.3 12:46
Dwie zupełnie różne sprawy. I nie wsadzą, co najwyżej zwolnią z eksponowanego stanowiska w IPN.
Anonim2021.03.3 12:53
Dwie identyczne sprawy - symbole totalitaryzmu, gwałtów, narzucania i wykluczania. Ba, zarówno bolszewizm jak i nazizm były utworzone przez homoseksualistów (Lenin, Zinowiew, Ernst Rohm wraz z całym SA)
I jeszcze o Tusku było wspomnieć2021.03.3 12:57
w końcu miał dziadzia w Wermachcie. Odnośnie wilczura pewności nie ma.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:59
zapomniałeś napisać, że hitler był gorliwym katolikiem, który odebrał solidne wychowanie w szkole katolickiej
Anonim2021.03.3 13:06
Hitler nie był katolikiem odkąd przestał być dzieckiem, co wykazano w książce "Rozmowy z katem"
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 13:18
Chciałbyś, ale nie wykazano wszelkie takie próby odkatoliczania hitlera spełzły na panewce. W archiwach oraz internecie są dostepne zdjęcia hitlera gorliwego uczestnika katolskich mszy już w okresie swego dorosłego życia oraz robienia faszystowskiej kariery
Anonim2021.03.3 13:28
Hitler nie uczestniczył, tylko był obecny, ponieważ jajko polityk DEMOKRATYCZNIE wybrany musiał tumanić elektorat, który i tak na niego nie chciał głosować. Hitler był okultystą, odbywał inicjacje w Towarzystwie Thule i propagował powrót do (neo)poganizmu, zjednoczenie Europy, socjalizm, prawa robotnicze, specyficzny feminizm, wspólną walutę itp brednie. Był również EKOLOGICZNY i nakazywał dobre traktowanie zwierząt. Jakby nie holokaust, dzisiejsi lewacy byliby jego fanami.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 13:31
Dodam, że hitler nie dokonał apostazji, nie została również na niego nigdy nałożona ekskomunika. Opowiadanie, że nie był katolikiem, bądź przestał być po okresie dzieciństwa to bujdy na resorach katolstwa, które go wyhodowało swoją obrzydliwą ideologią, a dziś nie chce się do niego przyznawać.
T.2021.03.3 13:33
https://pl.wikipedia.org/wiki/Prze%C5%9Bladowanie_polskiego_Ko%C5%9Bcio%C5%82a_katolickiego_w_czasie_okupacji_niemieckiej nauka nie boli :)
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 13:35
znowu nie czytasz ze zrozumieniem, tam nigdzie nie jest napisane, że hitler nie był katolem oraz że miała by zostać na niego nałożona ekskomunika, bądź sam miałby dokonać apostazji
T.2021.03.3 13:44
Ale Jasiu użyj tej swojej zmaltretowanej galarety którą masz w czaszce, i wyciągnij wnioski samemu:) Nie ważne czy był katolikiem, czy nie. Ważne że był zwykłem z^ebem który mordował każdego kto mu nie pasował, homosi, katolików, żydów, cyganów, nawet własnych obywateli. Rozmowa o tym czy był katolikiem, czy miał babke zydówke jest bezsensowna bo to był zwykły czubek.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 13:47
Właśnie, że ma ogromne znaczenie, albowiem twój kumpel w katolskim zidioceniu raczył stwierdzić, że hitler nie był katolem, a już na pewno nie za swego dorosłego życia. Wyprowadziłem go z błędu, na co ty przybywasz ze swoją prymitywną odsieczą próbując zmienić wątek na inne tory. No nikt ci nie broni robić z siebie jeszcze większego debila niż jesteś :)
T.2021.03.3 13:53
To że ktoś śpi w garażu nie czyni z tego kogoś chyba samochodu albo mechanika, prawda?:)
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 13:55
Przynależność katolską może znieść tylko apostazja lub ekskomunika, a nic takiego w przypadku waszego brata w wierze-hitela nie nastąpiło. Nic innego, żadne "poglądy" innych katoli, którym nie podoba się katolickie wychowanie i tożsamość hitlera, jego katolicyzmu nie wymarzą.
T.2021.03.3 14:06
No ale jak to, przecież to jest Wasz sztandarowy argument, że chodzenie do kościoła nie robi z Ciebie katolika, a katolików PL jest tylko margines. A teraz piszesz że tylko apostazja wypisuje Cie z kościoła. No to jak to jest? Sam sobie przeczysz. W takim razie w PL jest ponad 90% katolików, a jak jest 90% katolików to się dostosuj do zasad większości - reguła demokracji.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 14:14
wg. waszej umiłowanej sekty katolickiej ochrzczenie czyni z automatu katolikiem
Anonim2021.03.3 13:42
To ja może zacytuję coś nazistowskiego: "ubiór katolickiego księdza ubiorem śmiertelnego wroga". Jakbym słyszał dzisiejszego lewaka XD
A czy wilczur już nakarmiony, "hrabio" ?2021.03.3 12:20
j.w.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:17
Przepraszam wszystkich katolików za profanacje obecne i przyszłe, módlcie się za mnie.
katolik2021.03.3 12:18
Ok, pozdrowienia.
Anonim2021.03.3 12:21
fejk
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:08
Zabawne, że bolszewickie katomatoły domalowanie kolorów tęczy nazywa "profanacją", a nie dostrzega opluwania i szczucia na ludzi LGBT w obrzydliwej katolskiej ideologii.
Anonim2021.03.3 12:15
Nikt Człowieków LGBT nie opluwa ni nie szczuje na nich, wręcz przeciwnie to oni biją, atakują, znieważają, poniżają i opluwają każdego kto stoi im na drodze do narzucania Ideologii LGBT wszystkim naokoło, w tym na drodze do masowego homoseksualizowania dzieci co jest czynem znacznie gorszym od pedofilii.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:19
Propagandyści obrzydliwej katolskiej ideologii w sposób szczególnie perwersyjny umiłowali sobie opluwanie, kłamstwa. szczucie przeciwko społeczności LGBT. Najwyższy czas postawić temu tamę, postawić perwersyjnych, fanatyckich katoli przed sądem, skasować pseudoprawne kuriozum "obrazy uczuć religijnych" i wreszcie prowadzić penalizowanie homofobii.
"nikt, nigdy, wszyscy, zawsze"2021.03.3 12:21
Przeczytaj uważnie komentarze pod tym newsem, szczególnie uważnie nicków zaczynających się na "k" i kończących się literą "L"
AAAtomek2021.03.3 12:20
To jest ten moment, kiedy katolik włącza dzwony kościelne i narzeka na śpiew muezinów...
Neron2021.03.3 21:07
Ten koński łeb z dildem na czole to twoja podobizna ? Masz kobyłę w drzewie genealogicznym ? Współczuję
Natychmiastowa kasacja2021.03.3 12:03
art. 196 KK RP
Anonim2021.03.3 11:56
Przecież sprawa jest oczywista i prosta. Zestawianie symbolu/obrazu będącego obiektem czci/szacunku z obrazem.symbolem niosącym znaczenie wulgarne/grzeszne/nieczyste/poniżające (w kontekście symbolu/obrazu chronionego) JEST obrazą UCZUĆ. Tak więc zestawianie Mahometa ze świnią (zwierzę nieczyste), matki Boskiej z pseudotęczą (symbol grzechu sodomskiego), flagi państwowej z odchodami (ogólna nieczystość) jest ZAKAZANE i KARALNE.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:03
Wizerunek maRyjki nie jest opatentowany, kościółek katolski nie ma do niego eksluzywnych praw autorskich. Po drugie dostrzeganie nieczystości i innych tego typu rzeczy w kolorach należy leczyć w gabincie u psychiatry, a nie pod płaszczykiem tzw. "obrazy uczuć religijnych". Proszę również pamiętać, że sporo LGBT to także ludzie wierzący, w tym w ideologię chrześcijańską i oni sobie nie życzą, aby narzucano im wiarę w maRyjkę homofobkę. Mają święte prawo do czci i wiary w maRyjkę pro-homo oraz boga aprobującego związki jednopłciowe.
T.2021.03.3 12:06
A normalni ludzie mają prawo oczekiwać że pedryli będzie się leczyć, a nie umacniać w ich dewiacjach ...
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:09
Normalni ludzie przede wszystkim nie mogą pozwolić wariatom, aby narzucali im fałszowanie nauki, medycyny, rzeczywistości faktów za pomocą urojeń wariatów i ich fanatyckich przekonań.
T.2021.03.3 12:14
Otóż to...nauki ani medycyny nie oszukasz. Dwóch homosi choćby próbowali i 100 lat to nie spłodzą nic więcej poza hemoroidami.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:23
^^^ no właśnie przeciwko takim debilizmom normalni ludzie muszą stawiać twardy opór, bo oczywiście osoby LGBT jak najbardziej są płodne i mają własne potomstwo
T.2021.03.3 12:29
Chcesz powiedzieć że medycyna zna przypadek kiedy to mężczyzna urodził dziecko? fascynujące, ale wiesz że "Junior" z Arnim to tylko film ?:)
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:32
brak umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz fanatyckie przekonania sprzeczne z nauką, medycyną oraz rzeczywistością faktów to niezbite dowody na kretynizm fanatyckiego katoprawactwa, któremu normalni ludzie muszą się przeciwstawiać
T.2021.03.3 12:40
I ten zabawny moment kiedy brak jest argumentów... ech jakie to dziecinne. Zawsze mnie rozbawiają tacy pseudo moraliści mówiący o normalności sami nie będąc normalnymi... żałosne.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:45
jeszcze raz - homofobicznie zbydlęcony wariat, który fałszuje pojęcia i próbuje narzucać światu swoją "normalność" pozostanie wariatem, któremu normalni ludzie stawiają opór
T.2021.03.3 12:51
Normalny człowiek gdy widzi że biją homosia nie stanie obok i nie będzie bił brawo, a gdy widzi że biją w chrześcijaństwo to temu też nie przyklaśnie. Normalny człowiek powie że każdemu należy się szacunek, a wolność słowa kończy się tam gdzie zaczynają się uczucia drugiego człowieka płatny trolliku :)
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 13:04
marna prowokacja homofobicznie zyebanego zwyrola, który w obliczu obnażenia swojego debilizmu postanowił przywdziać szatę wielkiego zwolennika wolności wypowiedzi bez obrażania ludzi - ten sam, który kilka postów wyżej pisał "pedryle" o osobach ze społeczności LGBT
T.2021.03.3 13:09
Ale to że jesteś pedrylem nie oznacza że ja Cie nie szanuje:) ... możesz być nawet gównożerem... Pedryl/pedrylek to zdrobnienie od pederasty, słowo które jest w języku polskim i definiuje właśnie takich ludzi, w przeciwieństwie do zapożyczonego Lego, Giewont, Bekon, Targowisko, i innych tam literek:)
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 13:21
miotanie się, zaprzeczanie sobie samemu i wypieranie faktów to kolejne dowody wariactwa, o debilizmie już pisałem, bo nie ma co debilowi tłumaczyć, że określenie pederastia w ogóle nie dotyczy LGBT
T.2021.03.3 13:27
Zabawne że o wypieraniu faktów pisze ktoś kto uważa że dwóch facetów może razem spłodzić dziecko :) Studia kończyłem już dawno, ale czy to możliwe że przespałem ewolucje homosi? i nagle wyrosła Wam macica i jajniki ?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 13:34
to w swojej chorej łepetynce T. sobie tak uważa, że geje uważają, bo T. sobie uroił, że do płodzić dzieci można tylko w związkach heteryckich, no niech sobie tak uważa hue hue, a geje dalej będą robić dzieci :)
T.2021.03.3 13:38
Ale jakbyś nie zauważył ja w dalszym ciągu czekam aż mi napiszesz medyczny przypadek kiedy to mężczyzna homo urodził dziecko drugiemu homo! Jeżeli mi to udowodnisz sam zostanę działaczem na rzecz Lego, Gowno, Bekon, Targowisko! Naprawdę.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 13:44
nie muszę niczego takiego dowodzić, bo niczego takiego nie napisałem - napisał homofobiczny frustrat T.
T.2021.03.3 13:51
Bo brak Ci argumentów. Braki w argumentach i faktach zastępujesz faktami urojonymi, i tyle w temacie....
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 13:53
brak mi argumentów, żeby się tłumaczyć z twoich własnych urojeń? o jak mi przykro :)
Anonim2021.03.3 12:29
Dewianci mogą mieć dzieci, ale TYLKO w tym zakresie w jakim nie są dewiantami. Na szczęście żadna dewiacja nie jest 100% i każdy ma nikłą szansę na wyzdrowienie.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:39
Niestety obrzydliwa ideologia katolska broni i chroni dewiantów, także tych, którzy spłodzili potomstwo ukrywane przed lokalnymi mieszkańcami.
Anonim2021.03.3 12:56
Pamiętaj, nie jesteś stracony, możesz poddać się Terapii i stać się na powrót hetero. Będziesz mógł chcieć mieć wtedy dzieci. Jest nadzieja.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 13:06
po co? nawet jakby była taka opcja to bycie gejem jest zwyczajnie lepsze i fajniejsze, a dzieci nie trzeba płodzić w związkach heteryckich podobnie jak wariat "T" uroiłeś sobie taką bzdurną powinność
T.2021.03.3 13:20
No przecież napisałeś że homosie mogą mieć dzieci, to jak to jest? Podaj medyczny przypadek kiedy to mężczyzna urodził dziecko? Tylko nie mów Arnold w "Juniorze" bo to tylko film...
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 13:42
LGBT mają dzieci swoje własne biologiczne to fakt powszechnie znany. Natomiast czemu miałbym dowodzić czegoś czego nie napisałem? Wciskasz swoje urojenia, a następnie oczekujesz żeby inni się z tego tłumaczyli. Jak mówiłem normalni takim jak ty stawiają słuszny opór :)
T.2021.03.3 13:49
Ojjj czyżby: "osoby LGBT jak najbardziej są płodne i mają własne potomstwo" No to czekam na ten przykład potomstwa, kiedy to homo facet urodził dziecko innego homo facetowi :)
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 13:52
Przykładów dzieci osób LGBT jest mnóstwo znajdzie je nawet pokrzywdzony umysłowo T. :)
T.2021.03.3 13:59
Jasiu:) konkretnie. Ja nie pytam się o wychowywanie, bo nawet suka może wychować kocięta. Ja się pytam o medyczny fakt kiedy facet homoś urodził dziecko dla innego homo faceta, bo przecież usprawiedliwiając swoje Lego, Gowno, Bekon, powoływałeś się na medycynę i naukę, więc słucham. Podaj taki przypadek. Nie podasz Jasiu:), bo takiego przykładu nie ma i nie będzie, no chyba że Wam nagle pisssdy urosną między nogami :)
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 14:05
Mógłbyś mnie pytać jakbym coś takiego napisał, a że sam to sobie napisałeś to zapytanie kieruj do swojej chorej głowy. Kryterium powinności płodzenia dzieci jedynie w związkach hetero jest na szczęscie tylko w twoich zwojach móżdżkowych, a właściwie w tym co z nich zostało... :)
T.2021.03.3 14:14
Jasiu cofnij się spokojnie, do początku tej dyskusji i przeczytaj spokojnie ze zrozumieniem. Jestem wykwalifikowanym nauczycielem, mogę Ci pomóc ogarnąć meandry języka polskiego. Niestety muszę już uciekać bo inne obowiązki mnie wzywają, a szkoda bo powiem Ci że pomimo tego że jesteś czubek i trollujesz za $$ to całkiem sympatycznie się z Tobą gada:) 3m się homosiu:)
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 14:21
nie popisuj się, bo nie masz czym, tylko sam cofnij się i zobacz jakiego debila z siebie zrobiłeś pisząc o tym, że faceci powinni móc rodzić, a następnie oczekując, żebym ja się z tego za ciebie tłumaczył :)
leszczyna2021.03.3 22:00
No przecież T. nie napisał, że faceci powinni móc rodzić, ale Ty twierdziłeś, że ludzie homo są płodni i mają dzieci. Owszem, mają dzieci, ale wtedy, gdy zachowują się zgodnie z naturą, czyli hetero, albo nawet jak z in vitro wyprodukują sobie potomka, to z dwóch komórek hetero, nie z dwóch homo. Wystarczy umieć liczyć do dwóch, nawet nie do trzech :).
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.4 10:53
T. ubzdurał sobie, że geje uważają, że powinni rodzić, a to on tak uważa wg. niego dopiero wtedy będzie można uznać homo za normalność. To jego problem i ja się za niego tłumaczyć nie zamierzam. Zresztą to typowa retoryka homofobów, którzy nie rozumiejąc wielu rzeczy wymyślają głupoty, narzucają je srtronie LGBT i oczekują, że będziemy na to wszystko odpowiadać jak na spowiedzi. No jednak nie, bo do minimum rzeczowej dyskusji jednak potrzeba jest elementarna wiedzia nt. faktów, a nawet jak ktoś się z faktami nie zgadza to nie ma prawa manipulować cudzymi poglądami. Odnośnie płodzenia dzieci nie trzeba się wcale "zachowywać jak hetero", wystarczy procedura nawet niemedyczna i nieskomplikowana. Zresztą to też jest jeden z waszych "argumentów" sugerowania, że dzieci można mieć jedynie w związkach hetero, tymczasem otaczająca rzeczywistość pokazuje, że niekoniecznie. Tego też nie możecie ścierpieć, że się tym nie przejmujemy i za nic mamy wasze kryteria oraz powinności :)
leszczyna2021.03.4 11:50
Właśnie, procedura to nie natura. Homoseks jest wbrew naturze.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.4 17:59
tak sobie możesz uważać, natomiast fakty stoją przeciwko tobie
Anonim2021.03.3 12:12
Co ma tutaj "opatentowanie" do rzeczy? Głupi jesteś? Symbol pseudotęczy jest jak najbardziej symbolem Sekty LGBT której sensem jest praktykowanie i wspieranie grzechu sodomskiego (wulgarnie nieczystego), i to że istnieją katolicy z problemem lgbt nie ma tu nic do rzeczy. Nie mają żadnego prawa do Maryi "prohomo", tak samo jak sekciarze pseudomuzułmańscy nie mają prawa do szczucia na zwykłych muzułmanów obrazem Mahometa jadającego wieprzowinę. PS. Tylko kretyn nazywa Religię Ideologią. Ideologia to ersatz religii, nędzna podróbka lub imitacja dla ubogich duchem. PPS twój wyrzyg NIENAWIŚCI dowodzi że jesteś zwykłym KATOFOBEM.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:16
Nie ma żadnej powinności do uznawania tzw. "grzechu sodomskiego", ani tym bardziej interpretowania go wobec społeczności LGBT. Jest to element ataku obrzydliwej katolskiej ideologii. Natomiast brak praw autorskich do wizeurunku maRyjki oznacza ni mniej ni więcej to, że absolutnie każdy może sobie z tym wizerunkiem zrobić co chce. Katolstwo nie posiada na to monopolu.
Wronka2021.03.3 12:31
A może idź na inny portal... Masz zryty beret i zrytą....
Anonim2021.03.3 12:31
Nie może i jak widać trzeba toi będzie udowodnić wam siłą argumentu. Skoro państwo PiS nie chce bronić naszych Praw, będziemy bronić ich sami.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 12:37
Serdecznie zapraszamy. Przyspieszenie scenariusza irlandzkiego zawsze mile widziane.
Anonim2021.03.3 12:59
Scenariusz Irlandzki jest efektem braku reakcji i braku sprzeciwu. Ale to bez znaczenia, cała zassana UE idzie do piachu, im więcej rozbestwionych dewiantów, tym szybciej zgnije. Jesteście jej częścią i podzielicie jej los.
Efektem scenariusza irlandzkiego2021.03.3 13:05
jest koniec bezkarności irlandzkich pedofili w sutannach. Gdy tenkraj pójdzie tą drogą ty i ja będziemy mogli połączyć nasze wysiłki w dążeniu do eliminacji pedofilskiej zarazy z szeregów trenerów, wychowawców i kominiarzy. Podobno waszym na tym zależy równie mocno co naszym na ukróceniu bezkarności kleru.
Anonim2021.03.3 13:08
Dlaczego jesteś homofobem? Co ci zrobili irlandzcy homoseksualni księża?
cghyuj2021.03.3 11:52
Wyrok jest prywatną opinią tej Pani. Nie jest zgodny z literą prawa. Gdyby taki wizerunek Matki Boskiej był od zarania dziejów to o.k., ale tak nie jest. Np. nasze godło narodowe ma koronę a nie flagę LGBT. Czy zmiana tego wizerunku, była by naruszeniem prawa i godności Polaków? Oczywiście tak.
YORK2021.03.3 11:33
Kazdemu wolno miec poglady, ale sedzia ma stosowac prawo. Jezeli wyrok jest zasmiecony prywata to taki sedzia nie moze orzekac. WON Z ZAWODU.
A na Orlenie - tylko siku.2021.03.3 11:37
Sędzia nie może orzekać w sprawie swojego rodzica, nawet jeśli z rodzicem nie utrzymuje kontaktów od lat. Tak samo w kwestii tzw. obrazy uczuć religijnych powinni orzekać wyłącznie sędziowie nie zaangażowani emocjonalnie w sprawę, czyli przyznajmniej ateiści a najlepiej bez formalnych związków z jakimkolwiek wyznaniem.
Anonim2021.03.3 11:45
Skoro tak, to ateiści tym bardziej nie powinni. Odsetek katofobów wśród ateistów przekracza 50%. Tymczasem katolicy nie wykazują niechęci tego typu, jeśli oczywiście nie są opluwani i poniżani przez "ateistę". Wynika to z nakazu miłości bliźniego i nakazu nawracania. Ateiści nie mają żadnej tego rodzaju zasady. Ich obowiązuje inna zasada - zasada NIENAWIŚCI.
Mnie nie obowiązuje "zasada nienawiści"2021.03.3 12:05
i gdzie mogę się szczegółowo zapoznać z danymi na temat odsetka katofobów wśród ateistów? Może przy okazji będzie tam też definicja "katofoba" ? Ateiści w przeciwieństwie do katolików nie wykazują również intencji do wtryniania się w prywatne życie katolików za pomocą uchwalania praw i ustaw, które obowiązują wszystkich bez wyjątku. A tak właśnie czynią katolicy. Przykład - kwestia zamykania większych sklepów w niedzielę.
Anonim2021.03.3 12:16
Jak to ateiści nie narzucają? Aktualnie narzucają uznanie zboczeń za normę, co jest szczególnie groźne dla dzieci wydanych na żer pederastów.
Ale nie musisz wyjść za mąż za pederastę2021.03.3 12:23
w ramach tych praw? Ja w ramach waszych "narzuceń" w Auchanie zakupów co niedzielę nie zrobię, a bardzo lubię i tak mi akurat pasuje.
leszczyna2021.03.3 12:20
Prawa obowiązujące wszystkich uchwalają ludzie różnych światopoglądów, uprawnia ich do tego mandat parlamentarny. Nie wyznanie takie czy inne albo jego brak.
Anonim2021.03.3 11:49
Ha, tylko patrząc tu na ateistyczne komentarze, jawi się dokładnie odwrotny obraz niż próbujesz nakreślić. Dlatego bardzo lubię ateistów, bo oni właśnie wierzą w to co piszą i dlatego działają emocjonalnie i bezmyślnie. Nic tego nie zmieni.
Odpowiadam wyłącznie za siebie2021.03.3 12:06
i za moje poglądy. Podobnie jak ty.
I miała trzech dziadków w Luftwaffe2021.03.3 11:25
również heteroseksualnych działaczy LGBT.
Anonim2021.03.3 11:50
Większość działaczy LGBT jest hetero. Dlatego w pełni uzasadniona jest nazwa SEKTA LGBT.
Mogę prosić o odnośnik2021.03.3 11:54
do jakichś badań lub danych w sprawie tego odsetka osób niehetero wśród działaczy LGBT?
Anonim2021.03.3 12:35
Mogę prosić o odnośnik do badań lub danych w sprawie odsetka osób homoseksualnych wśród działaczy LGBT? Poza tym sugeruję się zapoznać z istnieniem takiego kuriozum jak http://akceptacja.org/ "Stowarzyszenie Akceptacja – Rodziny i Przyjaciele Osób LGBT". Jak dla mnie - okropność i narzucanie.
A ja mogę prosić o jedno i o drugie?2021.03.3 12:48
I co? Postraszyli 10 latami odsiadki i narzucili ci?
Anonim2021.03.3 13:04
Za stary jestem na narzucanie, ale jak pokazują badania, na obszarze UE homoseksualiści i ich pomocnicy narzucili homoseksualizm 10-15% młodych mężczyzn i 20-25% młodych kobiet. To oczywisty skutek masowych zgwałceń pod płaszczykiem seksedukacji.
Maria Błaszczyk2021.03.3 16:48
Ty byłeś kiedyś w jakimś miejscu na "obszarze EU"? Wystarczy przejść ulicą licząc na paluszkach pary poszczególnego rodzaju - jednopłciowe i różnopłciowe w młodym wieku chodzące po tych ulicach. Zaraz się okaże, czy ta proporcja się zgadza, no bo na każdą homo powinno przypaść po 4 hetero. Dwie rączki wystarczą, by mieć pojęcie, czy to twierdzenie ma jakiekolwiek podstawy. Można też policzyć małżeństwa i inne zalegalizowane związki, każdy kraj publikuje te dane.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 11:16
bolszewicka fronda.pl właśnie strzeliła sobie w kolano wykluczając z pracy w sądownictwie wszystkich katoli :)
Anonim2021.03.3 11:30
Na tej samej zasadzie, którą właśnie wymyśliłeś - również wszystkich ateistów. Czyli wszystkich. Ale to tylko twoje urojenia, śpij dobrze.
Wręcz przeciwnie2021.03.3 11:33
Sędzia nie może orzekać w sprawie swojego rodzica, nawet jeśli z rodzicem nie utrzymuje kontaktów od lat. Tak samo w kwestii tzw. obrazy uczuć religijnych powinni orzekać wyłącznie sędziowie nie zaangażowani emocjonalnie w sprawę, czyli przyznajmniej ateiści a najlepiej bez formalnych związków z jakimkolwiek wyznaniem.
Anonim2021.03.3 11:38
Przecież Ateiści są wyjątkowo mocno zaangażowani emocjonalnie w sprawę. Odsetek maniakalnych anty-apostołów ateizmu wśród ateistów przekracza wszelkie pojęcie.
Nie bełkocz i nie są.2021.03.3 11:45
Mnie zupełnie obojętne jest co kto robi z religijnymi wizerunkami. Dla mnie to jest forma ekspresji artystycznej, remiksu.
Anonim2021.03.3 11:48
Ależ są, i właśnie to wykazałeś. Skoro usprawiedliwiasz opluwanie katolickich symboli religijnych, znaczy to tylko tyle, że jesteś zdeprawowanym katofobem. Dla kontrastu - katolicy doskonale wiedzą, że łączenie Mahometa z wieprzowiną jest obraźliwe i nie ma nic wspólnego z "ekspresją artysty".
Nie jestem zaangażowany emocjonalnie2021.03.3 11:58
i wydaje mi się, że istotą sprawy jest to czy jej intencją było celowe wyrządzenie komuś przykrości. Według mnie nie, według mnie chciała tym kolażem pokazać, że wśród wierzących również są osoby nieheteroseksualne.
Anonim2021.03.3 12:41
Wśród osób wierzących są również inni grzesznicy, ba, są wyłącznie grzesznicy, ale nawet alkoholik wie, że zestawianie matki Boskiej z Gorzałą jest obraźliwe i nie ma nic wspólnego z ukazywaniem że wśród wierzących są grzesznicy/pijacy.
Żaden prawdziwy katolik2021.03.3 12:50
nie sypie cukru do owsianki.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.3 11:59
Zabawne, że bolszewicki katomatoł domalowanie kolorów tęczy nazywa "opluwaniem", a nie dostrzega opluwania i szczucia na ludzi LGBT w obrzydliwej katolskiej ideologii.
SaX2021.03.3 21:19
Żałosne jak próbujesz się na tym forum dowartościować. Co chwile jakieś komentarze z du....y. Jakiś koński awatar, szmatka na patyku. JPRDL. Co ty masz we łbie ? Wydaje ci się że zrobisz tu karierę klepiąc te swoje wypociny czy jak ? Weź się lepiej do jakiejś roboty bo ręce opadają. Żenada po prostu
Anonim2021.03.3 11:49
Tak właśnie pojmują i rozumują ateiści - ludzie bez zasad .
Jak pojmują i rozumują2021.03.3 11:59
i jaka dzisiaj pogoda w Hamburgu?
Jan2021.03.3 11:07
o la la to już w takie świństwa się bawicie..... nadmienię tylko ze Komunia Św. to świętokradztwo jeśli ktoś robi to co wy
Anonim2021.03.3 11:17
Obrona świętych symboli to rzecz godna, a łykanie tableteczek w 6 kolorach, co szkodzą nie tylko na głowę to nie komunia.
jle_ffm2021.03.3 11:01
Bolszewickie metody - wyrok nie po myśli władzy od razu sięgaja do spraw i życia prywatnego sędzi.
Anonim2021.03.3 11:09
A może ktoś ma tylko wątpliwości co do bezstronności ? A propos bolszewickie: w PRL sędzią nie mógł być bezpartyjny.
Anonim2021.03.3 11:11
Skoro sędzia nie jest apolityczny i bezstronny, i sam się nie wyłączył ze sprawy, to cóż począć? Wygląda na to, że bliskie spełnienia są przesłanki z art. 48 KPC
Zwłaszcza, jeśli była katoliczką.2021.03.3 11:26
j.w.
Anonim2021.03.3 11:31
Zwłaszcza jeśli byłą ateistką. Akurat to porównanie działa w obie strony, więc uważaj.
Nie mam zamiaru.2021.03.3 11:34
Sędzia nie może orzekać w sprawie swojego rodzica, nawet jeśli z rodzicem nie utrzymuje kontaktów od lat. Tak samo w kwestii tzw. obrazy uczuć religijnych powinni orzekać wyłącznie sędziowie nie zaangażowani emocjonalnie w sprawę, czyli przyznajmniej ateiści a najlepiej bez formalnych związków z jakimkolwiek wyznaniem.
Anonim2021.03.3 11:50
Ateiści są wyjątkowo mocno zaangażowani emocjonalnie, więc nie powinno orzekać.
Tu nie chodzi o emocje tylko o to2021.03.3 12:08
że istotą sprawy jest to czy jej intencją było celowe wyrządzenie komuś przykrości. Według mnie nie, według mnie chciała tym kolażem pokazać, że wśród wierzących również są osoby nieheteroseksualne.
Anonim2021.03.3 12:45
Nieprawda. Osoby jawnie katofobiczne, manifestujące swoją WROGOŚĆ i NIENAWIŚĆ wobec katolików i katolicyzmu, niczego takiego jak sugerujesz nie chciały pokazać.
Przerobienie zdjęcia w fotoszopie2021.03.3 13:01
czy innym GIMPie to jeszcze nie wrogość i nie nienawiść. Co najwyżej udana lub nie próba ekspresji.
Anonim2021.03.3 13:34
Każdy NIENAWISTNY plakat szczujący, opluwający i zabijający słowem w imię Ideologii LGBT zaczyna się "w fotoszopie". Jest udaną lub nie udaną ekspresją katofobii i lewackiej przemocy.
Anonim2021.03.3 10:58
No tak kolejna co ze świeczką nie maszerowała w czasie spaceru LGBT ulicami miast. Wystarczy że sędziowie w Polsce nie będą warchołami i wtedy będą zapadać wyroki zgodne z prawem.
Prawda2021.03.3 10:48
Czerwona Zaraza w Polsce sie PANOSZY ===
antoni.s2021.03.3 10:38
Cholerni prymitywni, katolscy psychopaci, przez was śmieje się z polski cały cywilizowany świat, czy ja jako zapalony szachista dla którego szachy są przedmiotem niemalże czci, mam się sądzić z każdym kto połamie albo pomaże szachownicę?, ten biedny kraj ledwie dycha taszcząc na plecach ten diabelski kościół, jeszcze wam mało??, oddawajcie się swoim prymitywnym praktykom, ale dajcie żyć innym, normalnym ludziom!!.
Anonim2021.03.3 11:03
Jak ci pomalują pionki w kolorach tęczy, to zrozumiesz durniu o co chodzi!
antoni.s2021.03.3 11:48
W jaki sposób mają pomalować moje pionki, durniu??, a jeśli pomalują swoje.., to co mnie to obchodzi, to ich pionki, może lubią grać kolorowymi, twoje argumenty są tak samo debilne jak ten cały temat, do pracy się weźcie katolskie pasożyty, podobno brakuje pracowników?, mało tego plugastwa siedzi na plebaniach, zakonach i pałacach, zagonić do roboty, może w końcu byłby z nich jakiś pożytek, nie pozdrawiam.
Anonim2021.03.3 11:52
Jad nienawiści odbiera ludziom rozum - to przykre, ale prawdziwe.
antoni.s2021.03.3 12:17
Najlepiej zwalić wszystko na nienawiść, to nie nienawiść tylko dążenie do normalności, pragnę żyć w normalnym kraju, nie w jakimś nowym iranie, niepokój mnie ogarnia gdy widzę w którą stronę spycha polskę kościół kat i zależni od niego politycy, najwyższy czas trąbić na alarm, ostatnie ostrzeżenie ta masakra polskiego szkolnictwa przez czarnka, dlaczego nikt tego nie powstrzyma?!.
leszczyna2021.03.3 12:25
Co p. Czarnek zmasakrował w polskiej oświacie?
Treść podręczników choćby2021.03.3 12:28
https://edukacja.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/8097774,ministerstwo-edukacji-czarnek-podrecznik-szkolny-rewizja-szkola.html
Anonim2021.03.3 12:48
Skoro zdeprawowani LEWACY od lat niszczą młodzież lewacką propagandą umieszczaną w podręcznikach, należy ich propagandę USUWAĆ. Szkoła ma być bezstronna i szanować poglądy rodziców uczniów i uczniów, a nie indoktrynować dzieci lewacką NIENAWIŚCIĄ.
leszczyna2021.03.3 20:36
"Spotkają się trzy zespoły ekspertów z nauk humanistycznych, którzy zapoznają się z tym, w jaki sposób podstawy programowe zostały odzwierciedlone w podręcznikach – informuje w "Naszym Dzienniku" Radosław Brzózka, szef gabinetu politycznego ministra edukacji i nauki.Zapytywany o cel takich działań, odpowiada: Wiedza przekazywana uczniom ma być podawana nie w oderwaniu od tożsamości cywilizacyjnej Polaków, ale w kontekście kultury łacińskiej, bo w tej kulturze szczególnie pielęgnuje się wszelką naukę, poszukuje się mądrości. Jesteśmy dziedzicami tradycji greckiej, antycznej, ale też tymi, którzy, oświetleni światłem Ewangelii, poszukują prawdy w sposób pozbawiony uprzedzeń i dbają o to, żeby ta prawda była dostępna w sposób powszechny, a nie była jakąś wiedzą tajemną. Niestety, w wielu kulturach i cywilizacjach tak się dzieje, że dostęp do prawdy jest wręcz blokowany – dodaje Brzózka." Co niewłaściwego w tym znajdujesz?
"Światło Koranu"2021.03.4 12:19
przedstawiane "bez uprzedzeń" znajduję i bardzo mi się nie podoba.
Darek2021.03.4 8:16
https://www.rp.pl/Magistrowiestudenci/302159949-Komitet-Nauk-Prawnych-PAN-krytykuje-wykaz-czasopism-przygotowany-przez-resort-Czarnka.html https://spidersweb.pl/bizblog/minister-czarnek-wojna-z-lgbt-gospodarka/
Jak jemu pomalują jego własne pionki2021.03.3 11:51
to wtedy 288 k.k.
T.2021.03.3 11:24
W postępowej Francji za wydrukowanie karykatury Mahometa muzułmańscy psychopaci wybili z broni automatycznej całą redakcję. Dlaczego z Francji nie śmieje się cały cywilizowany świat? Albo z Anglii gdzie za położenie boczku na drzwiach meczetu trafia się do wiezienia? https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/wielka-brytania-podrzucil-boczek-przed-meczet-w-bristolu-zmarl-w-wiezieniu/r11m1cl Albo z Pakistanu? https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/malzenstwo-chrzescijan-spalone-zywcem-za-zbezczeszczenie-koranu/c8939ry Albo ze Słowacji? https://wiadomosci.wp.pl/slowaczka-spalila-koran-teraz-grozi-jej-szesc-lat-wiezienia-6094563827303553a Dlaczego śmieją się jedynie z Polski gdzie publiczne sprofanowanie symbolu religijnego jakim jest krzyż czy Biblia jest artystycznym wyrazem ekspresji i wolności słowa? Zdumiewające.
Jak tobie Nergal porwie twój własny2021.03.3 11:52
egzemplarz Koranu to wtedy art. 288 k.k. za zniszczenie mienia.
T.2021.03.3 12:05
Człowiek cywilizowany wie że nawet trawnika się nie depcze w parku, nie mówiąc już o symbolach religijnych. Ja przez X lat miałem z religijnością tyle wspólnego co ulicznica z cnotą i moralnością, ale jakoś nie przeszkadzały mi procesje. Na widok kościoła czy krzyża nie dostawałem wypieków i konwulsji, ani wytrzeszczu oczu jak feminazistki . Zwyczajnie tam nie chodziłem, a jak przychodził ksiądz po kolędzie to otwierałem drzwi i ze szczerym uśmiechem mówiłem że jestem niewierzący, ale mimo wszystko zapraszam na kawę bo lubię gości.
Jeśli chodzenie po trawniku nie jest zabronione2021.03.3 12:10
to dlaczego po nim nie spacerować?
T.2021.03.3 12:21
Sikanie z wiaduktu na kable trakcyjne również nie jest zabronione.
A spacerowanie i plażowanie2021.03.3 12:27
na trawnikach w parku jest zabronione?
T.2021.03.3 12:31
Posiadanie inteligencji, kultury i zdrowego rozsądku również nie jest zabronione :)
killpedryll2021.03.3 10:28
to farbowana kurva z niej.
Przed czy po rachunku sumienia2021.03.3 11:31
to napisałeś?
killpedryll2021.03.3 11:34
a co cię to kurva obchodzi pedrylu niemyty?
Nawróć się, póki nie jest za późno.2021.03.3 11:36
j.w.
killpedryll2021.03.3 12:39
Jestem pedofilem i co ci do tego!!!
Anonim2021.03.3 10:23
Niezależny i apolityczny sąd ... ten sąd całkiem się zwarcholił
Taki tam2021.03.3 10:22
Jak to mówią, głupich wszystko obraża:D:D:D
hehehe2021.03.3 10:31
Masz rację tylko to jeszcze dopowiedz jaka nacja jest najbardziej obrażalska :-)
Anonim2021.03.3 10:18
Jeżeli sąd wydaje orzeczenia, wyroki na podstawie subiektywnych ocen sędziego(i) , a nie na podstawie twardych przepisów prawa ( Kodeks Karny), to taki sędzia powinien być odsunięty raz na zawsze z zawodu.
pytajnik2021.03.3 10:16
A z kim jest w związku Fronda, że nie informuje o postępach w realizacji nauczania biskupów: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )?
Teresa2021.03.3 10:10
POwinni tę panią pseudo-sędzinę wykluczyć z stanu sędziowskiego!
astm.2021.03.3 10:03
Ta pani już nie powinna być sędzią, co świadczy wydany wyrok. Po drugie ilu uczciwych i porządnych kandydatów na sędziów nie może zostać sędzią gdyż nie pasuje do układu resortowych dzieci. Po trzecie, nie życzę sobie by ktoś profanował obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Może by w ten sposób sprofanowali obraz Mahometa, pewne jest, że te głupie makówki były by oddzielone od tułowia i dosięgło by też tak zwaną niezależną sędzinę.
Grizzly2021.03.3 10:11
Nie wiem co jest straszniejsze. Te brednie które wypisujesz, czy ilość plusów przy nich.
Anonim2021.03.3 10:14
Spadaj stąd szatanie
Grizzly2021.03.3 10:20
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won lewacki szmaciarzu!
Anonim2021.03.3 10:00
To kto miał orzekać? Ksiądz?
Anonim2021.03.3 10:21
Do Anonim - przypominam Tobie , że w Polsce obowiązuje KODEKS KARNY , a nie subiektywne oceny sędziego !!! Zrozumiałeś o co chodzi ???
O ten tramwaj co nie chodzi, dziadek.2021.03.3 11:28
Tyle ostatnio wytaczacie tych procesów o uczucia religijne, tylko nie wskazujecie skąd sądy mają brać tylu sędziów-ateistów.