Joachim Brudziński dziękuje księżom: Pokazujecie, że złość i agresja nie są w stanie oderwać Was od Chrystusa - zdjęcie
01.04.21, 10:07Fot. screenshot - YouTube (RMF FM)

Joachim Brudziński dziękuje księżom: Pokazujecie, że złość i agresja nie są w stanie oderwać Was od Chrystusa

12

Kościół wspomina dziś ustanowienie Eucharystii i kapłaństwa. Kapłaństwo jest w dzisiejszym świecie szczególnie atakowane. Duchowni zmagają się nie tylko z agresją świata, ale również z zepsuciem w samym Kościele. Dlatego europoseł Joachim Brudziński dziękuje księżom, którzy pokazują, że nasilająca się nienawiść i agresja nie są w stanie oderwać ich od Chrystusa.

Były szef MSWiA Joachim Brudziński podziękował w mediach społecznościowych kapłanom, którzy w Wielki Czwartek pochylają się nad tajemnicą swojego kapłaństwa. Polityk zwrócił uwagę, że w dzisiejszym świecie księża coraz częściej spotykają się z agresją i nienawiścią. Jednocześnie, jak dodał, zmagają się też okropnymi brudami i grzechami swoich współbraci. Podziękował kapłanom, którzy pomimo „zła tego świata” wciąż trwają wiernie przy Chrystusie i nauce Kościoła.

- „Dzisiaj Wielki Czwartek, dla chrześcijan pamiątka ustanowienia sakramentu eucharystii i kapłaństwa.Dziś bycie kapłanem  wiernym swojemu powołaniu, swojem kościołowi jego nauczaniu i tradycji, wbrew"modom"tego świata to prawdziwy heroizm. Bogu niech będą dzięki za tych kapłanów”

- napisał polityk na Twitterze.

- „Którzy pomimo okropnych grzechów i zepsucia swoich współbraci trwają wierni swojemu świętemu  powołaniu. Dziękuje Wam, że dajecie świadectwo, iż zło tego świata, nienawiść, agresja, pogarda i kpina nie są w stanie  oderwać Was od  Chrystusa. Dziękuje, że jesteście. Szczęść Boże”

- dodał w kolejnym wpisie.

kak/Twitter

Komentarze (12):

Anonim2021.04.1 20:46
To jest katolibska pisbolszewia !!!!!!!!!!
Ja2021.04.1 20:00
Złość i agresja? A gdzie tam! https://www.youtube.com/watch?v=tCp6xT5v18c
ala2021.04.1 14:25
Jak Hołownia się boi, to niech siedzi w domu. Ma rozdwojenie jaźni. W naszej parafii był ewangelizować 4 lata temu. Swoją wiarą i postawą, a także świadectwem ujął wielu. Czasami tak bywa, że w owczych skórach są wilki....Jeździł po kościołach, mówił, że aborcja jest zbrodnią a teraz jest za.... To samo robi z kościołami. Taka chorągiewka z niego. Jemu się wydaje, że jest vipem. Prostak. Jeżeli ktoś tak szybko zmienia nastawienie, poglądy itd....to jak można takiemu człowiekowi zaufać? Kasa zmienia człowieka!!! Chce zwrócić uwagę na siebie i nie wie nawet, co mówi. A może POwinien POmyśleć nad swoim życiem-komu służy...To taki kameleon, który Boga się nie boi.....
Anonim2021.04.1 13:30
ani od polskich dzieci gwalconych przez ksiezy
*********************2021.04.1 11:46
Obowiązujący konkordat w Polsce wprowadzono w bardzo wątpliwych okolicznościach. Zarówno tekst konkordatu, jak i tryb jego przyjęcia od początku budziły i budzą do dzisiaj poważne kontrowersje. Jedną z nich była nader wątpliwa legitymacja rządu Hanny Suchockiej do zawarcia umowy. Podpisał go rząd, który dokładnie dwa miesiące wcześniej, 28 maja 1993 roku, otrzymał wotum nieufności od sejmu, w następstwie czego rozwiązano cały parlament. Kluczową dla państwa umowę zawarł więc gabinet, który stracił poparcie parlamentu, a w dodatku przed nim nie odpowiadał, bo parlamentu chwilowo nie było.
katolik2021.04.1 11:45
Brudziński wyraziłeś pod płaszczem podziękowania- podziekowanie Episkopatowi i ksiezom za nić układu, jaka was łączy w plandemii, jest to ukłon dla szatana
Sex2021.04.1 11:01
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.e-sponsorka.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Maggda-x napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Po 11 ...2021.04.1 10:43
"Podziękował kapłanom, którzy pomimo „zła tego świata” wciąż trwają wiernie przy Chrystusie i nauce Kościoła." --- co to za antykościelny bełkot? To jawna prowokacja. To Jezus jest odpowiedzą na zło, to on jest jego przeciwieństwem. Jak zatem można napisać, że to zło ma odciągać od Jezusa. Jest dokładnie odwrotnie, im więcej zła tym bardziej Jezus przyciąga.
Anonim2021.04.1 10:27
Od Chrystusa???? OD KORYTA!!!!
Trwamy wierni swojemu świętemu powołaniu2021.04.1 10:23
Co nam hańba, gdy talary mają lepszy kurs od wiary! Zamienimy na walutę honor i pokutę!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.1 10:17
Pokazujecie, że złość i agresja nie są w stanie oderwać Was od pieniędzy, przywilejów i ruchania dzieci! tak powinny brzmieć te podziękowania od złodzieja trampków!
Hhahahha2021.04.1 10:16
Od jakiego Chrystusa? Kasa i taca się liczy stąd tyle mszy. Każda msza to parę stówek więcej. To się nazywa pazerność a nie wiara w Chrystusa.Widać że Brudziński nie zna realnego życia.