Jerzy Bukowski: Wybory jako zamach stanu - zdjęcie
23.04.20, 10:15

Jerzy Bukowski: Wybory jako zamach stanu

6

Kompletnie rozbita, podzielona i zdezorientowana opozycja wykonuje kolejne rozpaczliwe gesty, aby nie dopuścić do wyborów Prezydenta RP w konstytucyjnym terminie.

Oglądanie występów liderów poszczególnych partii, którzy nie potrafią ustalić wspólnej strategii, nie umieją wypracować jakiegoś minimum programowego i nie mogą zaproponować Polakom żadnej alternatywy dla polityki obozu rządzącego wywołuje już tylko śmiech.

Ostatnią deską ratunku jest dla nich głoszona od kilku dni teza, że korespondencyjne wybory będą zamachem stanu, co przejdzie do historii nie tylko polskiej myśli politycznej.

Uznać najbardziej demokratyczną formę wypowiedzenia się rodaków o ich przyszłości, jaką są wybory za coup d'État - oto miara upadku bezradnej intelektualnie opozycji.

Jerzy Bukowski

 

Komentarze (6):

anonim2020.04.23 18:22
MIERNOTA POLITYCZNA BORYS
Jahu2020.04.23 11:26
Nie wiem czy księga Guinessa ma taką kategorię jak najgłupsza opozycja polityczna, ale jak ma, to totalni mają rekord zapewniony. Ilość debilnych wypowiedzi w ich szeregach jest porażająca.
edi2020.04.23 10:54
Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty Wodzu zastępów anielskich szatana i inne duchy złe które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen
Roman2020.04.23 10:42
Patrzę, patrzę i nie mogę się napatrzeć. Przez pięć lat w opozycji nawet z nudów można napisać program wyborczy, chociażby na podstawie postulatów ludzi zgłaszających się do biura poselskiego. W tak długim czasie powstałaby całkiem gruba księga. Tymczasem PO przez te wszystkie lata tylko nagłaśnia swoje protesty, które w dodatku rzadko kiedy sama potrafi sensownie uzasadnić nie używając takich słów "wytrychów" jak zamach na demokrację, faszyzm, kaczyzm, dyktatura, itp. Nie sądzę, aby byli aż tak słabi intelektualnie. Wydaje mi się, że jest to raczej "urzędowe lenistwo" liderów oraz systemowe blokowanie oddolnych wewnątrzpartyjnych inicjatyw. W ten sposób PO powoli zmierza ku samounicestwieniu. Dla polskiej demokracji wcale nie jest to takie dobre, ponieważ PiS powinno mieć sensowną przeciwwagę, podkreślam SENSOWNĄ.
ladychapel2020.04.23 10:33
Po co ozonować koperty skoro ozon zabija bakterie a nie wirusy ?
Katolik2020.04.23 10:44
Poczytaj dokładnie nie dowiarku. Ozon rosczłonkowuje sekwencje RDNA wirusa i óniemozliwua jego namnarzanie się.