Jerzy Bukowski: Tęczowi postkomuniści - zdjęcie
11.08.19, 08:15screenshot Youtube

Jerzy Bukowski: Tęczowi postkomuniści

17

Tęczowi postkomuniści

Ileż to się trzeba natrudzić, nakłamać i naudawać w kampanii wyborczej!

Określający się mianem na wskroś antysystemowego polityka Paweł Kukiz wystartuje z list najbardziej systemowej partii, czyli Polskiego Stronnictwa Ludowego, ludzie budujący swoją nieistniejącą już dzisiaj Nowoczesną jako przeciwwagę dla Platformy Obywatelskiej dobrowolnie dali się przez nią wchłonąć w nadziei na chociaż kilka mandatów.

Największą woltę wykonał jednak Sojusz Lewicy Demokratycznej bratając się z Wiosną, której znakiem firmowym jest akceptacja dla związków homoseksualnych. Kiedy widzę Włodzimierza Czarzastego biorącego udział w paradach równości bierze mnie pusty śmiech, bowiem jego ideowi poprzednicy byli w sferze obyczajowej bardzo konserwatywni i pod tym względem wiele łączyło ich z katolikami.

Liderzy SLD maszerujący ramię w ramię z gejami i lesbijkami to zaiste kuriozalny widok.

Jerzy Bukowski

 

Komentarze (17):

man woman albo gender2019.08.11 13:30
Mania wielkości może mieć wiele powodów ze względu na różnorodność schorzeń psychologicznych, jakim towarzyszy. Sprzyjającymi wystąpieniu megalomanii czynnikami jest wysoka aktywność neuroprzekaźników serotoniny oraz noradrenaliny. Prócz wspomnianych wcześniej chorób na zaburzenia nastroju związane z manią wielkości wpłynąć mogą stwardnienie rozsiane, padaczka skroniowa oraz nadczynność tarczycy. Nadmierny wzrost samooceny występuje także po zażyciu niektórych substancji psychoaktywnych oraz leków, w tym zwłaszcza antydepresyjnych oraz przeciwmalarycznych. W przypadku megalomanii traktowanej jako cecha charakteru psychologowie dopatrują się przyczyny tego zjawiska w niedojrzałości emocjonalnej, ponieważ omnipotencja, czyli przekonanie o posiadaniu wszechmocy i wszechwiedzy, to sposób myślenia występujący naturalnie u małych dzieci. Ponadto megalomania może paradoksalnie wynikać z niskiego poczucia własnej wartości, stanowiąc mechanizm obronny, pozwalający poradzić sobie z nieśmiałością oraz wrażeniem braku kompetencji. http://www.medonet.pl/zdrowie,megalomania---przyczyny--objawy--leczenie,artykul,1729427.html
anonim2019.08.11 10:14
Przedstawiciele LGBT nie wygłaszają kazań i nie pouczają katolików jak oni mają żyć. Robią to zadufani w sobie hierarchowie pseudo-katolickiej sekty, którym od dobrobytu i uciech cielesnych z dziećmi pomieszało się w łepetynach. Przyjdzie czas, gdy ludzie wezmą ich na widły i powieszą na latarniach, tak jak już kiedyś wieszali biskupów targowickich zdrajców.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.11 9:59
Tylko "my" jesteśmy solą ziemi. Chłopiec z chłopcem niech żeni się! Niech żyje wolność i swoboda!
Hak Ci w smark2019.08.11 9:31
Pan Jerzy cierpi na megalomanie ("my katolicy" ) ale doceniam, że podpisuje się pod swoimi tekstami co na frondelku oczywiste nie jest.
Frontem za Biedroniem2019.08.11 9:26
Mogą stracić konserwatywnych wyborców SLD.
ZERR02019.08.11 9:21
Miejmy nadzieję, że akces postkomunistów do Sekty LGBT bedzie pocałunkim Almanzora
ZERR02019.08.11 9:16
rozumiecie już, dlaczego od 20 lat w każdej Gazecie, każdym Modnym Serialu i każdym Wiodącym Portalu Internetowym - nie ma dnia ani odcinka, aby nie było jakiegoś zboczeńca seksualnego ukazanego w najlepszym możliwym świetle jako "normalny cziełowiek". Tak właśnie nasączyli kilka milionów naiwniaków propagandą Sekty LGBT, i to kłamstwo wylewa się na tych 'Paradach Dominacji'.
Moni2019.08.11 9:12
Wychowaniem dzieci zajmują się ich rodzice. To ich niezbywalne i nie podlegające dyskusji prawo. Na pewno zaś, do wychowania nie swoich dzieci, nie mają absolutnie żadnego prawa domorośli i ideologiczni uzurpatorzy, którzy uznają siebie za nieodzownych w wychowaniu nie swoich dzieci. Żeby wychowywać dziecko, należy być jego rodzicem. Wychowanie to również kształtowanie życiowych postaw dziecka. Dlatego, wobec coraz bardziej powszechnych "tęczowych" zapędów w stosunku do nie swoich dzieci, własnym dzieciom należy intensywnie uświadamiać niebezpieczeństwa wynikające z kontaktów z takimi "tęczowymi" edukatorami w sferze publicznej. Dziecko musi wiedzieć, że każda próba zainteresowania go w tej przestrzeni - choćby w szkole - przez obcą osobę, jest po prostu próbą popełnienia na nim przestępstwa seksualnego. Musi o tym natychmiast powiadomić rodziców czy nauczyciela, któremu ono i jego rodzice ufają. Rodzice zaś powinni nieustannie, choćby w systemie własnych dyżurów, monitorować program realizowany przez szkołę. Wprowadzanie zajęć nie uzgodnionych z radą rodziców powinno skutkować ich zdecydowaną reakcją. Tylko tyle, i aż tyle...
ZERR02019.08.11 9:19
Jak wykazuja badania, nawet u 40% dzieci można wymusic homoseksualizm albo inne zboczenia seksualne, jeśli podda sie je długotrwałej presji. I o to chodzi tej zbydlęconej Sekcie LGBT
CIPAK2019.08.11 8:54
Tak, tak - należy walczyć z tęczową zarazą - która chce wszystkich zmusić do zawierania związków partnerskich - homoseksualnych i tym sposobem zniszczyć polski - boży - lud.chłe, chłe, chłe, chłe.
ZERR02019.08.11 9:11
Tak, z Sektą LGBT spod kolorowej szmaty należy walczyć - na lądzie, na wodzie i w powietrzu - ponieważ ta zbydIęcona Sekta pragnie dobrać sie do wychowania dzieci całego narodu, aby przerobić je na swoich niewolików - przecweIonych przez oczy, lękliwych, wycofanych i posłusznych. Naród tak potraktowany, naród któremu zgwałci się dzieci, jest zniszczony, tak jak zgwaIcony cweI pod ceIą. c1paqu
Hak Ci w smark2019.08.11 11:22
Zerro a Ty dalej że swoją paranoją. "zbydIęcona Sekta pragnie dobrać sie do wychowania dzieci całego narodu, aby przerobić je na swoich niewolików - przecweIonych przez oczy, lękliwych, wycofanych i posłusznych." No jakbym o KK czytała XD.
dr med2019.08.11 8:37
UWAGA!!!!! Większość heteroseksualistów jest nosicielami i nosicielkami wielu chorób. HIV,syfilis,kiła,rzeżączka.Ludzie,uważajcie na kontakt z nimi.
Balonik na druciku2019.08.11 8:54
Trzeba się było zabezpieczać, mówiłem ci już dawno.
anonim2019.08.11 8:32
Obok "Moni" to ty chłopie w życiu nawet nie stałeś. Czas na wyjście z szafy.
anonim2019.08.11 9:42
a tobie nie staje przy każdej moni
Moni2019.08.11 8:24
I dlatego będziemy z nimi twardo walczyć, jak nasi rodzice i dziadkowie przez pół wieku komuny. Wola jest, ludzie są, metody walki są znane. No i wiemy, co na przyświeca. Powoli, lecz skutecznie i do przodu!