Jan Parys: Trump bardziej stabilny i lepszy dla Polski - zdjęcie
04.11.20, 14:37fot. yt/tvp info

Jan Parys: Trump bardziej stabilny i lepszy dla Polski

9

- To polityk znany, który ma bardzo dobre relacje z polskim prezydentem i rządem. Jest przewidywalny, doskonale wiemy, kto będzie odpowiadał za politykę zagraniczną, czy obronną – mówi o ubiegającym się o reelekcję prezydencie USA Donaldzie Trumpie były minister obrony narodowej w wywiadzie dla portalu dorzeczy.pl

Na temat ewentualnej wygranej Joego Bidena dodaje:

- W przypadku wygranej pana Bidena administracja byłaby budowana całkowicie od nowa. Nie wiemy, kto odpowiadałby za politykę zagraniczną. Biden to byłaby wielka niewiadoma.

Wskazując różnice w rządzeniu USA pomiędzy demokratami i republikanami Parys zauważa:

- Generalnie przedstawicieli Partii Demokratycznej w kwestiach polityki zagranicznej nie zawsze, ale bardzo często, cechuje naiwność. Pod tym względem rządy republikańskie są dla nas lepsze.

Jak wynika z analizy CNN, są już prawie pewne wyniki wyborów w USA w 41 z 50 stanów. Na razie prowadzi Biden, który uzyskał 224 głosy elektorskie, natomiast obecny prezydent Donald Trump ma ich na razie 213.

 

mp/dorzeczy.pl/cnn.com

Komentarze (9):

katolicka deratyzacja Polski2020.11.22 16:14
Popieranie przegranego prezydenta to jest prowokacja polityczna Kto to jest Parys,on wystepuje w masonskim Klubie Ronina jako swoj..
Tylko PO2020.11.22 11:28
Ale także dla CCCP-u. Jak Bilden wygrywa w USA, to w CCCP-e w Ruskich GAZIETACH też jest KWIK. Dla CCCP-u TRUMP to lepszy wybór, tym bardziej, że jak wieści głoszą to niby CCCP pomógł Trumpowi wcześniej wygrać. A więc jest PRZEWIDYWALNY, Bilden to wielka NIEWIADOMA. Tym bardziej, że wygrana bardzo dotyczy CCCP-u, DLACZEGO???. A no DLATEGO, że "Facet mający PROBLEMY z PAMIĘCIĄ i swój wiek, może w normalnym systemie, być jeszcze do wykorzystania w wyborach na SOŁTYSA czy do Rady Sołeckiej. Ale jest drugie "DNO" tej sytuacji, facet co może dać sobie świetnie rade jako SOŁTYS, może zostać PREZYDENTEM MOCARSTWA, nie daj BÓG aby dorwał się do tej CZARNEJ TECZKI z PRZYCISKAMI ATOMOWYMI, które ponoć mają kolor ZIELONY i CZERWONY. Tu trzeba mieć nadzieję, że Ci co TRZYMAJĄ SZNURKI, ( a ATOMÓWKA NUKLEARNA tak samo zabija PATRIOTĘ jak i LEWACTWO ), nie pozwolą nacisnąć CZERWONEGO PRZYCISKU. Przecież w tym wieku z takimi PROBLEMAMI można już z powodzeniem ZAPOMNIEĆ JAKI KOLOR przycisku NUKLEARNEGO jest OD CZEGO. Ale uspokajam, PAN w NIEBIESIECH MA PLAN."
Codzienny kwik lewackich ryjków2020.11.9 7:38
Kolejny dzień na Frondzie. Słychać już ujadanie lewackich piesków spod znaku neomarksizmu, ateizmu, antypolonizmu i LGBT? Słychać. Jest uogólnianie pojedynczych przypadków pedofilii wśród księży na cały Kościół? Jest. Jest plucie na PIS i na Kaczora? Jest. Są narzekania na „faszystów”, „rasistów”, „homofobów” i „populistów”? Są. Czyli nihil novi, jest normalnie. Niczego nowego nie wymyślą, nudziarze. A Polacy mają jazgot tych kundli tam, gdzie murzyn ma ciemno.
ak2020.11.5 6:41
Trump stabilny jak auto jadące po wybojach !
moly2020.11.5 0:57
Lepszy dla PIS-u
T.2020.11.4 17:10
Trump bardziej przewidywalny? Gość, który sojuszników USA beszta publicznie, a nad rywalami się rozpływa w pochlebstwach i spija wszystkie słowa z ich ust (np. wierzy bardziej słowom Putina niż własnym służbom wywiadowczym)? Trump mniej naiwny? Ten człowiek, który obdarował Kima zaszczytem spotkania z prezydentem USA (dotychczas to było traktowane jako podziękowanie za owocną współpracę i dopięcie umów) już tak od razu, potem podpisał z nim umowę i gardłował, że to będzie super deal i pokój z Koreą (który przetrwał może kilka miesięcy)? Serio?
CNN2020.11.4 14:47
Nie będzie, bo właśnie przegrał wybory.
Natalja Siwiec2020.11.4 14:56
Ale o tym już się nie dowiemy z Frądelka
Yo... kikes ...2020.11.4 15:58
dream on, dream on