Jachira znów w oparach obłędu. Tym razem w skandaliczny sposób obraża bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego - zdjęcie
15.09.21, 12:41Fot. Screenshot YouTube (Sejm RP)

Jachira znów w oparach obłędu. Tym razem w skandaliczny sposób obraża bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego

7

Klaudia Jachira pewnym krokiem zmierza po miano najbardziej żenującej postaci, jaka przewinęła się po 1989 roku przez polski Sejm. Tym razem posłanka KO wylała z siebie wiadro inwektyw w kierunku bł. Kard. Wyszyńskiego.

Absolwentka krakowskiego Wydziału Lalkarskiego rodem z Wrocławia po raz kolejny postanowiła zabłysnąć klasą, kulturą i intelektem. Po swych wcześniejszych skandalicznych akcjach m.in. parodiowania  pod Pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego, znajdującej się tam tablicy z tradycyjnym polskim zawołaniem: „Bóg Honor Ojczyzna”, transparentem z napisem: „Bób Hummus Włoszczyzna” czy szokującym wykpiwaniu katastrofy smoleńskiej prymitywnymi żartami o „parówkach smoleńskich” – teraz jeszcze mniej lotna od swojego pierwowzoru, naśladowczyni Palikota, postanowiła dać upust swej ignorancji próbując wybić się w social mediach na prostackiej krytyce kard. Stefana Wyszyńskiego.

Przy okazji mszy beatyfikacyjnej kardynała, satyryczka i lalkarka w politycznych barwach KO zechciała zabłysnąć swym twitterowym wpisem o abp. Wyszyńskim. „Faszysta i antysemita (ot, błędy młodości) wynoszony na ołtarze przez obrońców pedofili (kto nie ma pokus?) podczas stanu wyjątkowego - do obejrzenia na wszystkich kanałach”, napisała Jachira.

 

„Polityka Historyczna Platformy Obywatelskiej”  - krótko i dosadnie podsumował  popisy historycznej ignorancji posłanki KO dyrektor Wojskowego Biura Historycznego, prof. Sławomir Cenckiewicz. 

 

 

Natomiast wiceminister sprawiedliwości Michał Woś napisał na Twitterze: „Jestem za wprowadzeniem obowiązkowych badań psychiatrycznych dla kandydatów na posłów”.

Skandaliczny wpis Jachiry skrytykował nawet wspierający przecież jej obóz polityczny Roman Giertych, pisząc, że:  „Stefan Wyszyński najpierw czynnie walczył z faszystowskim nazizmem (pod gradem kul), potem więzieniem zapłacił za walkę z sowieckim komunizmem m.in. po to, aby pani poseł mogła powiedzieć każdą bzdurę, jaka się jej podoba”. I dodał: „Gratuluję kolejnego prezentu dla PiS”.

 


Miejmy nadzieję, że tę reprezentującą KO, a zarazem jedną z najbardziej żenujących postaci w całej historii sejmu pookrągłostołowego, spotka zasłużona kara sądowa za jej kolejne już haniebne słowa.

 

ren/Twitter

Komentarze (7):

JM2021.09.25 8:23
Ona chyba w d....e sobie grzebała bo ma takie rękawiczki.
Anonim2021.09.16 13:36
Pewnie jest blondynką, ale ufarbowaną.
Anonim2021.09.16 12:39
Dawnej na dworach trzymano etatowych błaznów. Teraz Sejm też ma takiego błazna. Sorry, błaźnicę, pisząc wg współczesnego skrzywienia umysłowego.
juras2021.09.16 12:27
poziom lamparta -dno dna i bagno
Cyprian2021.09.16 11:49
Kto toto spłodził ??
alusia2021.09.16 11:21
Czy ta kobieta siebie słyszy?
Anonim2021.09.16 12:41
Nie obrażaj kobiet.