IPN chce zbadać, czy Jaruzelski może brać udział w procesie. Na urodzinach wyglądał na zdrowego! - zdjęcie
10.07.13, 09:25Zbrodniarz komunistyczny Wojciech Jaruzelski (Fot. Wikimedia Commons)

IPN chce zbadać, czy Jaruzelski może brać udział w procesie. Na urodzinach wyglądał na zdrowego!

4

Pion śledczy IPN-u chc, by sąd zbadał czy Wojciech Jaruzelski może uczestniczyć w procesie osób odpowiedzialnych za wprowadzenie stanu wojennego w Polsce. "Prokurator oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni Przeciw Narodowi Polskiego w Katowicach Ewa Koj złożyła do Sądu Okręgowego w Warszawie wniosek o dopuszczenie dowodu z opinii biegłych w celu ustalenia, czy stan zdrowia Jaruzelskiego pozwala na udział w rozprawach".

Dla przypomnienia: 8 sierpnia 2011 roku sąd zawiesił postępowanie przeciwko Jaruzelskiemu, gdyż biegli uznali, że Jaruzelski jest tak schorowany i zniedołężniały, że nie może brać udziału w procesach sądowych.

Tymczasem 6 lipca tego roku zbrodniarz komunistyczny brał udział w obchodach swoich 90.urodzin i bawił się wyśmienicie, racząc gości długimi mowami.

sm/IAR

Komentarze (4):

anonim2013.07.10 9:34
To się nazywa słabość pobankietowa, odmiana choroby filipińskiej popularnej wśród m.in. mieszkańców Zatoki Czerwonych Świń.
anonim2013.07.10 10:00
Ten morderca ZAWSZE bedzie obloznie chory gdy bedzie mial sie stawic w sadzie. Znajomy lekarz wypisze juz CO TRZEBA!! POLSKA UMIERA!!
anonim2013.07.10 11:47
Peerel pod rządami tow. (wojskowy stopień: gmerał Broni) był gigantycznym producentem makulatury. Trudno żeby nie było po niej śladu...
anonim2013.07.10 12:22
Komuna jest u władzy (zakamuflowała się lub kupiła sobie PO) i nie odda dyktatora komunistycznego - Jaruzelskiego pod niezależny wymiar sprawiedliwości.