22.01.19, 10:30Fot. Pixabay, CC 0

Internetowy hejter przed sądem. To... lekarz psychiatrii

Przed sądem we Wrocławiu stanął w ubiegłym tygodniu Krzysztof K. Chodzi o rasistowskie wpisy na jednym z portali społecznościowych. Okazuje się, że internetowym hejterem jest… lekarz psychiatrii.

Na co dzień Krzysztof. K. pracuje w Milickim Centrum Medycznym. W sieci napisał między innymi, że dorzuciłby się do 50 zł do zakupu karabinu na „ciapatych”.

Stwierdzał też, że „małpka” to określenie pieszczotliwe w stosunku do osoby o mniejszej inteligencji i nie chciał tymi słowami nikogo urazić.

Prokurator żąda dla lekarza 8 miesięcy prac społecznych. Oskarżony nie przyznaje się do zarzutów i prosi sąd o uniewinnienie.

dam/radiowroclaw.pl,Fronda.pl

Komentarze

bogdanus2019.01.22 15:06
Zamiast "ciapaty" można użyć innego określenia np' "śniady".
Michał Pasierb2019.01.22 12:39
Czy ktoś z Was polecałby takiego lekarza komuś z problemami psychicznymi czy jakimś defektem umysłowym?? bo ja nie...
Tomek2019.01.22 11:14
Niektórzy nie rozumieją, że "ciapaci" to taki delikatny dopust Boży aby uratować Europę zanim całkiem zginie w swych grzechach. Bóg mógłby dotknąć Europejczyków o wiele cięższym napomnieniem, na przykład wybuchem superwulkanu na Polach Flegrejskich. Ale jest Miłosierny i delikatnie nas upomina, co nieznaczny że będzie tak w nieskończoność czekał na nawrócenie "Żmijowego plemienia". Reasumując - chcemy mieć pokój w ojczyźnie i w Europie - zacznijmy się nawracać - każdy niech zaczyna od siebie, a wówczas i "ciapaci" nie będą wbijać Europejczykom noży w plecy.
An2019.01.22 11:29
Tomku - "Ciapaci" nie będą wbijać Europejczykom noży w plecy jeśli pozostaną u siebie. Ich celem w Europie jest czerpanie zysków ekonomicznych z bogatszej Europy, niszczenie chrześcijaństwa i naszej kultury. Biedniejszym, chorym i uciśnionym pomagajmy w ich ojczyznach jak robi to polski rząd i pani minister Kempa.
Tomek2019.01.22 11:41
Uwierz, gdyby Europa była wierna Chrystusowi to nie byłoby to istotne czy ciapaci są u siebie czy byli by tu z nami. Ileż to w Starym Testamencie jest takich sytuacji kiedy Pan Bóg upominał swój Lud właśnie dopuszczając do nękania ich przez wrogów. Moim zdaniem to najdelikatniejszy sposób - dużo delikatniejszy od upadku planetoidy, wybuchu superwulkanu itp. No i działa ten sposób wybiórczo -najwięcej ciapatych jest tam, gdzie jest najwięcej grzachu - czyli w wielkich miastach, które zwykle skupiają powiedzmy "kosmopolitów".
Maria Błaszczyk2019.01.22 13:01
Żartujesz, prawda??? Ludzie umierają, a Ty zachwycasz się panią Kempą, wyraźnie sytą i zadowoloną. Pewnie mają różne cele, póki co - Jemeńczycy giną, Syryjczycy umierają w obozach, Afrykanie pokonują na piechotę Saharę po ileś razy, by wylądować w libijskich rzeźniach. To nie pani Kempa dla swojej ministerialnej pensji lata po 1500 km po pustyni, tylko ludzie, którzy maja do tego wystarczająco dobra motywację (i do tego wielu z nich jest chrześcijanami). Ciekawe, jak się pomaga ludziom, którym bomby spadają na głowy. Albo opowiedz mi, aniele miłosierdzia, jak pomóc na miejscu Erytrejczykom. Tu nie chodzi o "biedniejszych" - chodzi o ludzi zabijanych przez bomby. Nie chodzi o "chorych". tylko o zdychających z głodu i zimna. Nie o "uciśnionych", tylko wcielanych do armii na 50 lat, jak ktoś nie umrze wcześniej, gdzie pracują jako niewolnicy.
Gwizda2019.01.23 2:48
Czerwonoarmiści pędzeni na Polskę równiez byli w Sowdepii głodzeni na śmierć, rozstrzeliwani, terroryzowani. Na szczęście nasi przodkowie śmiało dali odpór tym 'uchodźcom'. Tych afrykańczyków właśnie z tego powodu się bombarduje, aby zapędzić ich do roli morderców Europy. Sory, ale wolę aby wyginęła cała Erytrea, niż cała Sycylia.
Maria Błaszczyk2019.01.23 20:28
A niby czemu którakolwiek z nich miałaby wyginąć? I gdzie Ty w ogól widzisz analogię między militarną napaścią, a indywidualnymi ucieczkami ludzi przed śmiercią czy terrorem? Przeciez oni nie sa uzbrojeni, nie sa zorganizowani i nas w ogóle nie atakują. Analogia to jest z uchodźcami z Polski w czasie wojny, a nie z czerwonoarmistami.
nikt2019.01.22 10:57
Napiszę tylko , że to brzmi ciekawie i daje wiele do myślenia .