Imigranci nawołują do mordów we Francji. Gdzie są służby?! - zdjęcie
05.11.19, 09:56(fot. screen)

Imigranci nawołują do mordów we Francji. Gdzie są służby?!

13

Francuscy imigranci stworzyli grupę hip-hopową o nazawie 13 Block. W jednym ze swoich utworów nawołują do mordów. 
 
"Marzymy o stosach zwłok policjantów na ulicach" - między innymi taki tekst znajduje się w utworze "Fu*k le 17". Francuskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych złożyło do prokuratury doniesienie o popełnieniu przestępstwa.
 
Numer "17" to aluzja do telefonu 997 - czyli numeru alarmowego policji.  W utworze jest pochwała handlu narkotykami, jest wezwanie do organizowania zamieszek, "piep**yć przemysł, "marzymy o stosach zwłok policjantów na ulicach". Policja została nazwana "brudnymi wieprzami".
 
To kolejny incydent związany z imigranckimi raperami.  Wcześniej pochodzący z Kamerunu Makouri Manga (vel Nick Konrad) opublikował piosenkę pod tytułem "Wieszajcie białych". Imigrant nawoływał do mordowania białych dzieci, wieszania ich rodziców oraz zabierania majątków białym rodzinom. Francuski sąd skazał go tylko na 5000 euro kary. 

Jak widać, rasizm jest tylko wtedy, gdy biały człowiek powie "murzyn"... 

 

bz/niezalezna.pl

Komentarze (13):

JohnyBrawo2020.11.22 19:31
Mordy służą do noszenia namordników bo jest kowid.
hate piss2019.11.5 16:19
u nas co niedziela z ambony podobny przekaz leci nie wspominajac o "gebelstvp "
Jestem z Białegostoku2019.11.5 11:32
Według koranu świat dzieli się na dwie strefy. Jedna gdzie już jest islam zaprowadzony, i druga gdzie jeszcze trzeba go zaprowadzic. Oni nie uznaja nic innego. Za pieniądze kraju w którym żyją, bez względu czy to Francja, Niemcy, Polska, Szwecja itd, będą poszerzać swoją działalność. Będą niszczyć kulturę, religie, dziedzictwo a wprowadzać islam, na siłę, krzycząc o wolności. Lewacy bronią ich a plują na chrześcijan, chcą dawać im coraz więcej praw, pieniędzy, przywilejów. Zgody na to nie będzie, mam nadzieje że przynajmniej w naszym, katolickim kraju. Niech lewaccy terroryści jadą do krajów arabskich, gdzie islam jest religią państwową i tam spróbują swoich sił, powodzenia. Taki los chce nam zgotować POPSLWIOSNA i inne zbrodnicze organizacje. Polska jest krajem Maryi i Jezusa, i to oni są naszą siłą. Pozostańmy im wierni , a będziemy bezpieczni. Pod Twoją obrone uciekamy się ...
R2019.11.6 14:57
Brawo. No normalnie nic doda, nic ujac.
K532019.11.5 11:14
FRONDKO NAPISZ CO WOLNO PISAC O WASZYCH ODPADACH PISUARSKICH . ZE JESTES WREDNYM PORTALEM , BLOKUJACYM TEN PROGRAM NIE JESTEM ROBOTEM ,TO NA RAZIE ZNALAZLEM WASZEJ RP , F RYNSZTOKU E SZMACIE ,ORAZ ZMIANY NA ZIEMI . JAKTRZEBA NISKO UPASC ZEBY PUBLIKOWAC TEKSTY POCHWALNE BABSZTYLA KOLOBORANTA
Antoś2019.11.6 17:32
bredisz !!!!
K532019.11.5 11:06
kto sieje wiatr ten zbiera burze . dobrej zabawy zabojadki . jak tam u was rozwija sie szaRIAT
Nina2019.11.5 10:31
Co Francuzi chcieli to mają niech podziękują Merkel i zbukowi Macronowi.Poprawnośc polityczna powinna im pozwolić na ubogacenie .
Ol Gierdjed Lina2019.11.5 10:28
To takie francuskie Peje. Nawet śpiewać nie umią tylko rapują. Za pół roku nikt nie będzie o nich pamiętał.
rebeliant2019.11.5 13:38
Święty spokój daje otwartą furtkę dla bandytów. Biały człowiek już teraz ma głowę oderwaną od rzeczywistości, natomiast nasi przybysze twardo stojący na ziemi wcale nie podzielają naszego dającego święty spokój zanurzenia w fantazję. Europejczycy toczący w swych mordach okrzyki "rasizm" chyba o tym wiedzą, że przybysze to są właśnie rasiści gotowi gnębić wasze dzieci w szkołach, do porwań zabójstw, masowych ataków. A po drugiej stronie nie ma bojowników, ale wasze potomstwo zanurzone w truciźnie wygodnictwa, fantazji, chęci podobania się wszystkim, a zwłaszcza murzynkom nieustannie cierpiącym na rasizm. Jeszcze sobie wytatuujecie sami na czołach rasista i z dumą będziecie ten tatuaż nosić.
katolik2019.11.5 10:19
Francuzi dopiero zobaczą co ich czeka, poczują smak własnej krwi,zaprzedali się szatanowi, macron ich zawiezie do piekła. Przed swiatem udają,ze wszyscy wszystkich kochają, masoni intensywnie działają. Tego samego chce dno mor-społ-polit popslsldwiosnanowoczesna dla Polski. Niech Bóg ma Polske grzeszna w opiece!
K532019.11.5 11:09
MOGLBYM Z TOBA ZGODZIC CZESCIOWO ,JEZELI CHODZI O ZABOJADKI . ALE TEGO CHCE WASZE WOLACKIE ODPADY MASONERIA JEST PRZY KC , NIE REPREZENTUJECIE POLSKI TYLKO WOLACTWO /WARCHOLY KOTA ALIKA
katolik2019.11.5 11:23
przecież masoni to szatan, jak tego jeszcze nie pojąłeś to przemysl,ale pojmiesz to tylko wtedy ,gdy odniesiesz się do Boga, bo inaczej to rozumiem ,ze trudno ci zrozumieć to co stoi za tym wszystkim co się dzieje na świecie,to nie jest z mojej strony złośliwośc,ale chce,zebys otworzył oczy ,ale tylko właśnie jak zwrócisz się do Jezusa,to pojmiesz cała machine