„Igrasz z ogniem!” Stonoga przeciw Kaczyńskiemu - zdjęcie
30.08.15, 08:17Zbigniew Stonoga (fot. Facebook.com)

„Igrasz z ogniem!” Stonoga przeciw Kaczyńskiemu

2

Kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga zaatakował na Facebooku Jarosława Kaczyńskiego. Twierdzi, że zostałby ułaskawiony przez Andrzeja Dudę, gdyby nie prezes PiS.

 

"Mam potwierdzoną informację z najbliższego otoczenia Jarosława Kaczyńskiego że nie kto inny a on właśnie sabotuje ewentualną decyzję Andrzeja Dudy o ułaskawieniu mnie. Poczekam do poniedziałkowego ranka na ostateczne posunięcie Prezydenta ale jeśli Kaczyński stanie mi na drodze to cała Polska dowie się o jego przeszłości z Doryckiej 4 w Warszawie. Kurduplu igrasz z ogniem!” – napisał na Facebooku Zbigniew Stonoga.

Zbigniew Stonoga to biznesmen związany w przeszłości z „Samoobroną”. W czerwcu bieżącego roku Stonoga opublikował w internecie akta ze śledztwa dotyczącego afery taśmowej. Upublicznił też zeznania Marka Falenty. W związku z tymi czynami usłyszał zarzuty. To jednak nie jedyne problemy Stonogi z prawem. W czerwcu uprawomocnił się wyrok Sądu Rejonowego dla Warszawy-Pragi Północ, który skazał go na rok bezwzględnego więzienia bez możliwości zawieszenia kary za oszustwo przy sprzedaży lexusa o wartości 50 tys. zł. 30 sierpnia Stonoga ma stawić się w więzieniu na Białołęce. Wczoraj z kolei Centralne Biuro Śledcze Policji poinformowało o wszczęciu przez prokuraturę apelacyjną w Warszawie śledztwa w sprawie podejrzenia korupcji w Sądzie Okręgowym w Katowicach. Prokuratorzy wydali postanowienie o zatrzymaniu Zbigniewa Stonogi i przeszukaniu jego mieszkania

KJ/Telewizjarepublika.pl

Komentarze (2):

anonim2015.08.30 22:32
Służby posługują się pomówieniami, a Stonoga to ich figurant, np. esbecja rozpowszechniała info, że Jan Paweł II posiada konkubinę i troje dzieci...
anonim2015.08.31 10:24
ale jakoś nikt nie zaprzecza że Stonodze zamordowano matkę. Artykuł nie wyjaśnia czy Stonoga mówi prawdę o tej sprawie za którą został skazany nie zgodnie z prawem.