Hindusi zamordowali chrześcijańskie małżeństwo! - zdjęcie
28.07.15, 18:30

Hindusi zamordowali chrześcijańskie małżeństwo!

3

Chrześcijańscy małżonkowie zostali zamordowani z zimną krwią w indyjskim stanie Orisa. Jak wszystko wskazuje, sprawcami zbrodni są dwaj policjanci. Mieli oni oskarżyć ich oboje o działalność maoistowską, a następnie zabić. Dhubaleswar i jego żona byli aktywnie zaangażowani w działalność lokalnej wspólnoty chrześcijańskiej. Zostali zabici na wzgórzu, na które weszli po niedzielnej liturgii, by złapać zasięg telefonii komórkowej niedocierający do miasteczka. Ciał do tej pory nie odnaleziono. Na miejscu zbrodni widnieją ślady krwi.

Na miejscową ludność padł strach, ponieważ obawia się ona nawrotu antychrześcijańskiej przemocy, jaka przetoczyła się przez Orisę w 2008 r. Siedmiu wyznawców Chrystusa, którzy zostali wówczas bezpodstawnie oskarżeni o zabójstwo hinduistycznego przywódcy Swami Laxmanananda Saraswatiego, pochodziło właśnie z miasteczka, gdzie teraz zamordowano chrześcijańskie małżeństwo. Fałszywe oskarżenie dało wtedy początek fali krwawych pogromów.

wmw/radio watykańskie

Komentarze (3):

anonim2015.07.28 18:55
I ktoś by powiedział, że nie krwawych ofiar z ludzi dla demonów z piekła rodem. w czasach nam współczesnych jakoby cywilizowanych ale nie ma co się dziwić. Czy Niemcy opętani przez demony starożytnej Germanii podobnych nie składali w obozach koncentracyjnych i na polach bitew, ect Tak samo opanowani przez demony Ateizmu bolszewicy w Rosji czyż swojemu bogowi Czerwonemu smokowi takowych nie składali zarówno w łagrach jak i wiezieniach, w miejscach mordu i zsyłek?
anonim2015.07.28 19:08
Doświadczenie hindusi z Orisy w mordowaniu Chrześcijan mają.
anonim2015.07.28 19:53
Normalne niestety w tej demonicznej religii. Opętani ludzie na drodze do piekła.