27.05.19, 13:17(fot. screen)

Grupiński: Nagrano mnie przy pomocy urządzeń służb specjalnych

- To nie miało wpływu na wynik. Doskonale było widać, że moja wypowiedź została wielokrotnie zmanipulowana. Widać wielokrotne cięcia - przekonuje Rafał Grupiński z PO.

- My będziemy na pewno w tej sprawie działać progresywnie. Ale po dwudziestym którymś października. Musimy po prostu prowincję też przyciągnąć do głosowania, każdy głos zebrać z prowincji. Stąd też dzisiaj nie eksponujemy tego za bardzo. Możemy to robić w Warszawie, ale my już tego nie możemy mówić w Pleszewie czy Świebodzinie. Tam nas ludzie przepędzą. To jest problem - takie słowa Grupińskiego słychać na nagraniu.

 

 

 

 

- Istotne jest to, że zostało zrobione przy pomocy urządzeń służb specjalnych, dlatego że kamera była w okularach, jeden mikrofon był w czapce, a drugi w kubku z szejkiem. Druga kamera była ukryta w lekko rozchylonej torbie. Było widać, że to nagranie nie zostało wykonane przez prawdziwych dziennikarzy, którzy tak nie podchodzą, chyba że prowadzą jakąś sprawę kryminalną. - dodawał

- Dzisiaj to już nie ma znaczenia, bo jesteśmy po wyborach, ale odnosząc się do tego, że możemy mieć słabszy wynik na prowincji, powiedziałem, że jeśli nie przeprowadzimy edukacji równościowej, jeśli nie przekonany ludzi, że prawa mniejszości gwarantowane przez konstytucję muszą być przestrzegane, to wtedy nie przekonamy prowincji do tak śmiałego pomysłu, którym dla niektórych są związki partnerskie. Wszystko zostało wycięte między początkiem a końcem wypowiedzi - dodaje.

 

bz/polskatimes.pl

Komentarze

Aleksander2019.05.28 11:19
dziadku, odpuść.
anonim2019.05.28 9:46
"Nagrano mnie przy pomocy urządzeń służb specjalnych'; a i tak będę pieprzył głuPOty!
Kanty2019.05.27 20:30
Jak ci z jaj zostaly jeszcze jakies wydmuszki , to przyjedz cwaniaczku na prowincje przekonywac do pedalow, a zobaczysz jak szybko bedziesz wyp....lal w podskokach !!! Prowincja to nie wasze zniewiesciale chlopaczki z warszawki !!! Przyjedz cwelu ,a sie przekonasz!!
Jahu2019.05.27 14:11
kamera i mikrofon mogły być i w tęczowej d....e ważne jest to coś bredził a bredziłeś, że boicie się ludzi, dlatego musicie kłąmać.
Marek2019.05.27 13:55
Dziś możemy powiedzieć: bando Schetyny precz z komuną. Nie myślałem, że dożyję czasów, gdy znów będziemy wznosili okrzyki precz z komuną, precz zbbolszewizmem, precz z marksizmem!!!
m jak m2019.05.27 13:53
To tak jakby Bieńkowska zamiast powiedzieć że tylko złodziej albo idiota pracuje za 6 K powiedziała, że człowiek przedsiębiorczy(złodziej) albo wykształcony(idiota) powinien zarabiać więcej niż 6K
anonim2019.05.27 13:39
Żadnej edukacji równościowej Panie G.! Wybij Pan se to z głowy !
Karolina2019.05.27 13:34
"Na złodzieju czapka gore". "Daremne żale – próżny trud, Bezsilne złorzeczenia! Przeżytych kształtów żaden cud Nie wróci do istnienia".